1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

20. nov 200810870
  • vieš čo to som kúpila normálne v galérii v tescu, inak ak by si chcela niečo podobné, tak sa choď pozrieť do arkádie do predajne oxmo, tam majú takéto šaty, a majú tam aj tie moje.

• Ja chcem presne taký istý strih šiat bibianka ako máš ty, ale v ZA sa nedá také niečo zohnať, nechápem 😞 . Akej značky máš tie šaty? To si kúpila v Tescu?

• bibianka a v akom meste?

• Sponzor fóra
  • kupila som to v galérii tesco v Tranave v obchode Blend. Ale tie isté majú aj v Arkádii v Trnave vedľa tesca v obchode oxmo, na poschodí. jaja26 v žiline sa skús zbehnúť pozrieť do obxhodu 4you v meste, tam by si ich mohla možno nájsť.

• Ďakujem za tip. Dnes sa tam zastavím 🙂

• bibianka aj ja dakujem, si spravim vylet, aka je cca cena?
    len nech si viem po dovolenke odlozit 🙂

• no ja som ich kupovala v našej predajni, ja robím vo firme, ktoré distribuuje značky na slovensko, a ja som ich kúpila za 1600,- v akcii, v oxmo predajni ich majú za 2899,-, ale myslím si, že určite ich dajú do výpredaja.

• super dakujem 🙂

• A nevieš či ich majú aj v BBY v obch.dome Europa? Či ich distribuujete aj tam 😃

• Tam obchody nemáme.

• bibianka a v BA mate obchody ?🙂

• v bratislave máme iba esprit. takže tam to nedávame. jedine kde by ste to mohli nájsť je trnava, žilina, prešov, lučenec, dunajská streda, inde nikde.

• bibianka ale sme otravne coooo 😃
    v ds? aj tam obcas chodim, da sa tam dobre nakupovat a za lepsie ceny ako ba

• no to je pravda, my tam máme esprit dokopy s 4you a tiež tam dávame to oxmo.

• V ZA vo 4you nie sú. Bola som tam pozrieť, tam majú len športové veci. Niekedy tam niečo elegantnejšie majú, ale teraz vôbec 😠

• Sponzor fóra
  • tak potom už jedine v trnave.tu ich majú určite.

• jaja26 ti čo sa tam píše že nechcete dary ale peniažky radšej..... a s tym 1. septembrom mas pravdu + možno si naši drahy budu pametať den sobáša

• elko ja si nedavam robit svadovne listy , u nas vsetci vedia ze potrebujeme/chceme peniazky a zatial sme v podnajme tak veci nemame kam davat

• scarlette no aj my sme zatial v podnajme a potrebujeme peniazky...ale tie listy davame pre istotu aby sme too nemuseli kazdemu hovorit,len to dame do obalky k pozvankam...

• 😮 😮 😮 😮 😮 😮

• Kde je kdo?

• ja tu 🙂 chvilu

• caute prvoseptembrove 😃

• Jak jdou připravy?

• misicka celkom sa dary, uz chybaju len popolnocne saty, nieco pod svadobne satz a vyzdoba, myslim 😉
    ako ty?

• Já už jsem skoro taky připravena jenom sehnat kytky a někoho kdo mě naličí a učeše. 🙂

• mysicka kadernicku a vizazistku nastastie mam, teraz este planujem par navstev solarka a sauny

• Ahojte holky, ako ten cas leti.... ako keby som pisala do rovnakej temy pred rokom... 🙂 vam ten predsvadobny stres a vsetko to pekne spojene s pripravami aj zavidim - v dobrom samozrejme 🙂 Ale to najkrajsie pride az po svadbe 😉 .... takze vam zelam nech svadobny den vyjde podla vasich predstav a nech sa nim zacne ta najkrajsia etapa spoluzitia a spolupatricnosti 🙂

• ahoj taky se pridavam k tomu to datumu.... ja sem jen v casovem skluzu tak doufam ze to stihnu 😉

• O solárku taky přemyšlím. Myslela jsem , že se před svatbou dostanu k moři, ale plány nějak dali za své a nevyjde nám to. Tak snad po svatbě. 😉 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame širokú škálu krásnych svadobných oznámení, z ktorých vám vytvoríme všetky tlačoviny ako menovky, menu, etikety na víno, zasadací a oveľa viac
    Video-produkcia, foto
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava