1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Tie sny sú ozaj katastrooooooofa, mňa teraz určitú dobu nemátajú (klop, klop, klop), ale s blížiacim sa termínom očakávam ich návrat. Ja sa najviac obávam, že sa rozplačem. Bola som v júni na svadbe kámoške a keď sa doviezli ku kostolu a vystupovali, urobila sa mi v hrdle obrovská hrča a slzy som mala na krajíčku a to nebola moja svadba ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
..no baby, tak som aj ja checkla tu stranku s pocasim, vyzera to, ze teplo teda nebude, ale sanca na slnko tam je, takze to by bolo aj celkom dobre.. ;-) nastastie mam bolerko, aj ked ta cipka moc asi nezahreje.. ..a ked bude prsat, neviem kam sa pojdem fotit, lebo povodne som chcela v jednej malej hotelovej zahradke a ked zaprsi, tak asi interier hotela to isti, aj ked tie foto urcite nebudu take supis ako exterierove :-S no budem nam drzat palce, nech je slnecno.. pekny den, baby.. ;-)
Odpovedať
anita neboj na vlastnej to budes inak vnimat... ked sa vydavala svagrina tak si pred odchodom musela supnut 3frtanov aby sa ukludnila :-) aj tak sa da
Odpovedať
Myslím, že mi to budeme určite potrebovať (frťanov). Totiž v nedeľu sme riešili tému preloženia, resp.zrušenia svadby, tak to máme ozaj pestré.
Odpovedať
anita a to preco? my sme minule tiez do seba rypali ci ju ideme rusit ale to len tak zo srandy :-)
Odpovedať
Jeho mama je vážne chorá a nejako sa to nezlepšuje ;-( . Ale nakoniec sme sa zhodli na tom, že by to pre ňu bolo po psychickej stránke ešte horšie, pretože momentálne sa na svadbu teší a žiaľ nik z nás nevie ako to bude o pol roka. Takže pokračujeme v svadobných prípravách, hoci so smutným podtónom. V dobrom Vám dievčence závidím, že nemusíte prežívať také chvíľky ako mi s drahým. No, ale teraz na veselšiu nôtu, ja sa dnes chystám dojednať solárko, pretože som bleduľa a je už načim začať, ak nie je neskoro a idem na prvú skúšku účesu, tak sa tešííííííííím.
Odpovedať
Ahojte aj ja mám svadbu 1.9 a tiež som už začala chodiť do solárka a vo štvrtok idem na skúšku účesu, chcem sa opýtať budete mať aj závoj alebo bez
Odpovedať
Ahoj Emka, ja mám kúpený krásnučký závoj, zdá sa mi to veľmi romantické. Uvidím, čo dnes na mojej hlave vytvorí kaderníčka. Som totižto dosť komplikovaný zákazník, už len tým, že ani netuším, ako by som chcela mať upravené vlasy :-| . A ty budeš mať závoj, alebo korunku?
Odpovedať
jéééééj ahojte prvoseptembrovky :-) aj ja sa k Vám pripájam... ale sa nám to pekne kráti, čo ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj čaute kolegyne :-) , ja tiež začínam chodiť do solárka a vo štvrtok idem Emka takisto na skúšku účesu x-) x-) x-) . Ja závoj budem mať ;-) . Kočky, ale čo ma trápi je počasie... :-| neviete nejakú predpoveď? Ja sa tak toho bojííím :-(
Odpovedať
Ja už som bola 3x v solárku, ale nejak to moc nie je vidno :-( Ževraj by sa malo chodiť 5x obdeň a potom len raz za čas na udržanie farby. iwuška ešte nie je predpoveď na 1. septembra, tak musíme veriť, že sa na nás bude usmievať slniečko.... Ja mám tiež závoj, ale stále zmiešané pocity či so závojom alebo bez neho..... Ale zatiaľ vyhráva, že áno ;-)
Odpovedať
Chcem závoj ale uvidím čo vitvorí kadernička na mojej hlave vo štvrtok. Jaja mňa opálilo v solárku až na piaty krát a chodím tam 3 krát do týždňa a už som celkom hnedá
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojky smím se přidat?
Odpovedať
Mysycka, jasné, že môžeš. Tak pôjdem do solárka ešte 2x a uvidím :-) A ako často ideš ešte chodievať? janka23 máš taký istý snubný prsteň ako ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trochu se ztrácím, co se řeší?
Odpovedať
jaja26: héééj? :-) naši snúbenci majú dobrý vkus ;-) Aj ja mám závoj a hrooozne sa mi páči x-) a baby nič sa nebojte ohľadom toho počasia...bude príjemných 25 stupňov.... 8-) ... len by ste mi mohli trošička pomôcť a modliť sa spolu so mnou za tých 25 °C :-D
Odpovedať
Naozaj majú dobrý vkus, veeeľmii sa mi páči :-D . JAnka neostáva mi nič iné, len Ti veriť :-) , a určite sa za to pomodlím, lebo si neviem predstaviť, keby pršalo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo přidávám se k 25°C
Odpovedať
Ozaj baby, koľko budete mať na svadbe hostí? zajednávali ste už torty? Koľko ich budete mať? Aj ich budete dávať hosťom? .... toooľko otázok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mít asi 40 lidí +-, doufám, že bude fakt hezky
Odpovedať
Profilova fotka
..my budeme mat tiez 40 hosti a torty budeme mat dve, jednu hlavnu svadobnu a jednu taku pomimo mensiu...a koooopec zakuskov a trochu slaneho pecivka.. ..inac baby, ja idem na skusku ucesu a mejkapu az tyzden pred tym, normalne mam pocit, ze som si to nechala na poslednu chvilu.. ..a solarko, asi by som tiez mala zacat chodit :) aj ked moc tmava nechcem byt, aby make-up na mne nevyzeral cudne ;-)
Odpovedať
My budeme mať cez 60 ľudí, max. 70, a budeme mať 2 torty, jednu trojposchodovú a jednu dvojsrdiečkovú. A to bude úplne stačiť. Aj tak by sa viac na stôl nezmestilo. Torty sme si už zajednávali. A hosťom do výslužiek ich dávať nebudeme, keď prídu v nedeľu na "popravky", tak sa rozkrája ku káve a ak zostane veľa, tak sa možno rozdelí. petarda, tak choď na ležaté solárko a vypni si žiarenie na tvár, ak nechceš byť opálená v tvári.
Odpovedať
Profilova fotka
budem musiet nieco vymysliet jaja, lebo asi normalne slniecko neviem ci to zvladne :) posledny augustovy vikend tusim ma byt zamracene a prsat..
Odpovedať
tak my máme niečo cez 100 hostí ale mám už zajednané 3 torty na stôl + jednu obrovskú na rozkrájanie a jednu mi ešte prinesie krstná... lenže zase my najbližším hosťom dávame okrem vyskužky aj tortu a alkohol a nehovoriac o tom, že snúbencovi rodičia sú rozvedení, takže tam to pôjde tiež osobitne pre dvoch ľudí... no a zákuskov budeme mať 3000 ks + niečo slané + asi 100ks laskoniek (snúbenec ich zbožňuje :-D ) no a ešte koláčiky na redový... :-)
Odpovedať
Tak sa nám to tu pekne rozbieha, super. My budeme mať okolo 120 ľudí. Ja som žiadnu tortu neobjednávala, ale mamina to za mňa zariadila. A predpokladám, že dobré kámošky a určite aj krsná a blízka rodina torty donesú, u nás je taký zvyk. Ja som sa dnes bola objednať v solárku a tá babenka mi povedala, že môžem chodiť každý druhý deň (začať s 5 minútami) a že sa to v poho stihne. Nezdá sa vám to moc, každé dva dni? Ja tiež nechcem byť černuľa ;-) .
Odpovedať
My dávame na výslužky koláče + flašku alkoholu, máme kúpený Kentucky Jack. Zvyk krájanie torty nebudeme mať, lebo na svadbe je každý všetkého prejedený a aj málo koláčov sa tam zje. Veď ako tam človek príde, tak len papá :-D. Zákuskov máme objednaných 22 kartónov, dúfam, že to bude stačiť, mám obavu :-S . A na vyberanie do venca sme dali piecť perníčky v tvare srdiečka s našimi menami pekne zabalené :-). A do výslužiek idete dávať koľko koláčov a koľko koláčov beriete na sálu?
Odpovedať
My sme si povedali, že výslužky budeme dávať v piatok večer. Takmer všetci svadobčania sme z Košíc, takže si to večer obeháme aby sme sa nemuseli s takým množstvom koláčov trepať do sály... a má to ešte jednu príčinu :-) ... aby nikto nemohol povedať, že sme niekomu do výslužky dali koláče pozbierané zo stolov :-D Inak chodiť do solárka každý druhý deň je dosť náročné, teda aspoň podľa mňa... neviem či by to moja pokožka zvládala, predsa len je to iné ako "bežné "slniečko
Odpovedať
ja chodím pondelok stredu a piatok ešte pôjdem aj budúci týždeň 2 krát a myslím si že to bude stačiť zasa nemusím vyzerať ako černoška. A už máte vybraté aj účesy? lebo ja nemám ani tušenia ako by som to chcela. My máme 40 ľudí a objednaných 2000 zákuskov a 3 torty ale to len na rozdávanie, na stole budem mať len jednu a aj tá bude z polystyrénu.
Odpovedať
kokso kockyyyy.. my mame len 22ludi. kolacov som dala robit 6krabic (v jednej je 130 kusov) k tomu zvlast dokupujem suche kolaciky a mame 2vacsie torty - 1x 3poschodova a 1x dvojsrdce a dve take male kruhove... normalne som to vsetko zacala pocitat ci vsetko vyjde ... btw solarko, ja som bola uz asi 8x a kedze mam velmi svetlu pokozku tak mam akurat opalenie ;-)
Odpovedať
Ja som bola v stredu, piatok a v pondelok. Idem aj zajtra a zasa v piatok a potom uvidím. Každý druhý deň by sa malo chodiť 5x. Je to dosť náročné, ale ja chodievam z práce o 17:00, tak nemám šancu sa opáliť na slniečku, tiež by som radšej brala to. Aj my dáme výslužky v piatok. A do koľkých kartónov dáte tých 2000 zákuskov?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?