1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
kotatko neboj stihnes a hlavne sa nestresuj... my sme mali do konca juna porieseny iba kostol salu s hotelom a svadobne oblecenie... nastastie sa da vela veci riesit cez internet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jasně nemít internet tak nevím. Je to super věc a taky jsem přez něj sehnala plno věcí.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, můžu za váma?
Odpovedať
mysycka kludne, ako si na tom ty s pripravami? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no myslím, že celkem skoro všechno máme zařízené a tak, jen už dokupuju poslední drobnosti a sháním ozdobu na auto, ale je to fuška
Odpovedať
mysycka to ano, ja nemam popolnocne saticky, vyzdobu mam vymyslenu ale nic k nej :-D tento tyzden sme konecne objednali oznamenia a obrucky
Odpovedať
Profilova fotka
scarlette tak oznámení už naštěstí máme hotový, ale musíme ho rozeslat a tak, ale to je příjemná povinnost:)
Odpovedať
mysycka ja musim pockat kym pridu :-D
Odpovedať
Ahoj kočky. Aj mna to čaka 1.9.2007. Bude to medzinárodná svadba a bude u nás doma v Betliari. Už sa taším akurát mám problém s tým kto ma učeše. Nepoznáte niekoho v okoli.(užsomdlho preč a tak trošku tápam)
Odpovedať
barky tak ja vobec, zijeme v ba a svadbu mame na orave, riesila som podobny problem, nastastie mi tu par kociek poradilo :-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky ako ste na tom, lebo ja uz trosicka chytam stressiiiky... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky...aj ja mám 1.9. svadbu a už sa strašne teším a hlavne na tie skúšky šiat a malovania a kaderníčke..hehe..ešte nechytám žiadne stresy, ale viem že v piatok 31.8. spať určite nebudem...no hádam nám aj čas vyjde..neviete niektorá nejakú dlhodobú predpoveď na 1.9.??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj babuľky aj ja som prvoseptembrová a mám už za sebou prvé katastrofické sny, ako napríklad, v deň svadby nemám dojednanú sálu, kaderníčku, manikúru, hostia neprišli... :-D . Ako ste na tom s prípravami, čo Vám ešte chýba? Mne sa zdá, že mi toho chýba ešte kopa :-S .
Odpovedať
Profilova fotka
..caute baby.. ..no ja akosi som zatial akoby v takom vakuu..dokonca mam az zahadne cudny klud v sebe a mam pocit, ze mam vsetko zajednane a minimalne pozapisovane, aby som nezabudla..az mi je to faaakt cudne a bojim sa, ze ako to dopadne ..a zacinam mat asi trochu cudne pocity, zacinam si uvedomovat, do coho to vlastne idem..ved to je na cely zivot!!!! pomooooocc :) ..a potrebujem si zohnat este pedikerku :) ..inac to pocko by aj mna zaujimalo, nemate niektora Ilka v rodine..xixi.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa chcem k vám pridať :-) Tiež ma táto šťastná udalosť postretne 1.9.2007 :-D Zatiaľ ma žiadne stresy nechytajú, akurát mám takú čiernu dieru v hlave z toho, že ako to celé bude vyzerať, keďže som ešte na žiadnej svadbe nebola...ale celkovo som v pohode a teším sa, určite to bude super :-) Zajednané máme už všetko, okrem kytíc, to chcem stihnúť tento týždeň, a potom už len také drobnosti - bižu, vinetky na fľašky, menovky,...také milé činnosti :-D a čo bude chýbať, zistím až priamo v akcii :-D
Odpovedať
Taaak, ja o chvíľočku končím v práci a vyrážam s kámoškou kúpiť nejaké topánky k popolnočným šatám, tak držte palce, dúfam, že sa zajtra budem mať čím pochváliť ;-) . Pá, pá..
Odpovedať
FYI: skusala som kontaktovat SHMU a odpisali ze najlepsie napisat az okolo 20teho a budu mi vediet povedat ake bude pocasicko... skoda...
Odpovedať
kocky mam doma jednu stranku kde je predpoved na 15 dni dopredu, vecer ked pridem z prace skusim vam ju sem hodit, alebo potom zajtra doobeda
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my mame svadbu 1.9. v Trencine a pomaly sa ma chytaju stresiky ako pise jeana, pripravene mame skoro vsetko, dufam, ze pocasie bude fajn :-).
Odpovedať
Ahojte dievčatá, tak včerajší hon na topánky nebol úspešný :-( . Scarlette, máš nejaké info o tom počasíčku?
Odpovedať
Ahojte kočky, pripájam sa. Najviac mám obavy z počasia. Tiež si myslím, že máme zajednané skoro všetko, len mám obavy sama zo seba, ako to zvládnem, budem určite rozklepaná :-(
Odpovedať
Tu je link na to počasie, ale nevyzerá to zatiaľ moc dobre ]-( http://wwwa.accuweather.com/world-for...
Odpovedať
Dík jaja, snáď sa mýlia ;-) , aj dnes pán Iľko hlásil 31 stupňov a u nás v PO sa od rána schyľuje k dažďu a je dosť chladno. Hlavne, že som sa vymódila, akoby tu boli tropické horúčavy :-p . Mne by síce chladnejšie počasie vyhovovalo v deň svadby, pretože hostinu máme v historickej budove, kde klíma a pod. nehrozí, ale zasa nebudeme mať pekné foto. A kde máte zajednané fotenie nevestičky ?
Odpovedať
anita pozri tu linku co dala jaja, zmen si tam mesto a uvidis, tu pouzivam uz aj ja ;-)
Odpovedať
Tiež si myslím, že sa mýlia, veď 1.9. je taký krásny dátum, tak musí byť pekné počasie. Aj mne by vyhovovalo radšej chladnejšie ale hlavne bez dažďa. Nám príde fotografka na obrad, pofotí nás v kostole a potom na nás počká kým sa najeme a pôjdeme do prírodu ku kaštieľu. Takže ak bude pršať, tak fotenie padá a to by mi bolo ľúto :-( . A Vám?
Odpovedať
My sa ideme fotiť pred obradom a máme dojednané múzeum, kde sa dá fotiť aj v interiéri aj exteriéri. Poistila som si to 8-) . Máte aj nejaký vŕšok na šatičky? Ja som si dala včera šiť, ak by bolo chladno, aby som nebola sfarbená na modro :-) .
Odpovedať
Tak to máš dobré, ja sa musím ešte opýtať fotografky, či je aj náhradné riešenie, ale myslím, že nie. Nemám žiaden vršok na šaty, ak bude chladno, tak mi budú chlpy stáť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja verím, že bude pekne...a ak nie, tak naozaj netusim, ako to bude s fotenim.... Ale normalne ma asi zacina chytat stres, lebo sa mi dnes snivalo, za moja kadernicka mi vo svadoben rano nechcela spravit uces, inu som nestihla, a bola som na svadbe strapata....nastastie som sa zobudila :-)
Odpovedať
Jej, baby! Ved ked sa ide do skoly vzdy bolo krasne pocasie, tak len musime verit. A marya, mna take sny mataju uz strasne dlhu dobu. A povacsinou sa netykaju len vlasov.Bue! Uz mi aj saty nechceli pozicat a tak.
Odpovedať
kocky to mate fajn, my sme na svadbu zabudli, zaspali sme ... inak ja mam zo salonu pozicane aj bolerko na saty... ale nahradne riesenie na fotenie nemam nakolko fotografa dohadovala znama tak ja idem za nim tyzden pred svadbou, ye co a ako
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?