11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my budeme mať svadbu 11.6., no to je zatiaľ všetko čo máme - dátum. Hľadáme nejakú dobrú reštiku v Košiciach alebo v jej okolí. Veríme že sa nám všetko podarí zariadiť fotograf, kamera, hudba..... :-) Asi koľko pred svadbou treba chodiť hľadať šaty? Ak poznáte a máte nejaké dobre recenzie na niečo v Košiciach v podstate na všetko čo sa svadby týka rada uvítam vašu pomoc a ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
pokahontas08, aj my mame svadbu v BB v tento den. Ja zijem v Londyne, tak to sme na tom podobne. Domov sa chystame vo Februari, tak snad co-to povybavujeme. :-) Ako idu pripravy? Kde mate hostinu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby novacikovia x-) my si ideme uz po hotove obrucky tento tyzden niekedy ale drahy je PN tak neviem ako a kedy sa nam to podari ..uvidime ... konecne mame aj fotografa vyplateneho.zalohu tak sa tesime :-P
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my mame svadbu v tento krasny den :-) uz mame kostol, salu, fudbu, fotografa, kameru, pierka, svadobne saty, alkohol, objednane kolace a pomaly si zhaname vsetko ostatne :-) tiez tak postupne kazdy mesiac nieco aby toho nebolo potom vela.......ako ste na tom s obruckami? my chodime zhaname len su priserne drahe.......dajte typy na nejake dobre zlatnictva. vyzdobu budeme mat bielo bordovu kedze aj svadobne saty mam bielo bordove, len nevieme zohnat bordovu vestu a kravatu pre zenicha :-| obaja sa tesime na tento den a kedze bude akurat v Sabinove jarmok tak dufam ze si aj nejake fotecky na kolotoci pripadne pri balonoch porobime :-) :-) :-)
Odpovedať
baby čo myslíte stačí to všetko vybaviť nejaké 3 mesiace dopredu cez agenturu??vobec neviem..nemožeme sa nejako dohodnuť s priatelovej strany ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE.aj my mame v tento den svadbu a sme zufali čo sa tyka fotografa:-(((všetci su už obsadení tak neviem a kedže mame menšiu svadbu na umeleckych fotkach som si bola ista aj keby nas vyšli vela ale tie som chcela mat 100%.a sme zatial sklamany.............ale ostatne v podstate už všetko mame vyhliadnute,zajednane.už len sako pre našho synčeka a toho fotografa.....................:-(
Odpovedať
Profilova fotka
@miali jeeej v Sabinove mma velmi rada to mesto mame tam znamych s ktorymi sa navstevujeme aj na svadbe sme u nich boli x-) co sa tyka obrucok od vcera ich mame doma x-) darcek pod stromcek sme si dali ;-) mali sme vlastne zlato takze sme platili iba robotu-160 euro x-) su prenadherne,krajsie ako som ja osobne ocakavala :-D skus oslovit zlatnictvo Stacho maju aj web stranku len to daj do googla ... my od nich obrucky sice nemame ale ked sme pozerali tak oni maju take prijatelne ceny ... Laura Gold tiez nema zbytocne prehnane ceny pokial nechcete diamanty v obrucke samozrejme ;-) @silvuska47 skus osloovit agenturu uz teraz ci by vas "vzali pod cepiec" ale myslim si ze ak si vyberiete agenturu urcite to oni stihnu vybavit za 3 mesiace ...staci aby ste vedeli presnu predstavu tych najdolezitejsich veci- ,obrucky,miesto konanie obradu a hostiny,farebne zladenie-vyzdoba ... a samozrejme sumu aku ste ochotni do toho "vrazit" @maznak8 oslovila si fotografov z celej SR alebo len z nejakej casti-NR,NZ,BA,TT atd.?pretoze mozno nie su obsadeni vsetci naozaj,su obsadeni ti najziadanejsi-manzelia Ziznansky,PrimeTime video ... a pod. skus v nejakej teme o fotografoch tu na MS sa popytat na nejakych ... Ja mam napriklad Martina Zikavskeho ktory foti zopar rockov nema az take super milion rocne skusenosti ale foti krasne a cena je pre nas prijatelna my tiez mame malu dcerku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola dat vcera tlacit oznamka :-) jedno stoji 0,30 myslim ze je to tak v norme, mozno sa mi podari aj zlava, ak na neho zmurknem :-) zajtra idem pre ne :-), obrucky a alkohol budeme riesit medzi sviatkami, neviem ci je to rozumne, ale skor to uz nestihneme :-| uvidime nebudete mi verit, ale tyzden pred svadbou sme pozvani na svadbu moje starej kamosky, to budeme mat taku generalku :-) (v ten vikend mala byt rozlucka zo slobodou, ale tak spravime este o tyzden skor) to bude sranda, velmi sa na to tesim :-) priatelovi sa moc nechce, lebo tam nikoho nebude poznat, ale ked si da za jeden, tak sa raz dva tri pozoznamuje :-D prajem si aby vianocne sviatky presli pokojne, do noveho roku tym spravnym krokom a sup nech je apon april :-)
Odpovedať
Profilova fotka
divcence co je pravdy na tom ze od noveho roku ide cena zlata smerom na hor???
Odpovedať
Profilova fotka
@miali myslim, ze to je tradicne strasenie... Akoze DPH sice ide o jedno percento hore, ale to je nic, to su haliere. Obchodnici potrebuju predat, tak si tradicne vymyslia cosi, aby ludia rychlo v panike nakupovali. Na 99,9% sa nic nezmeni, mozno keby si kupovala zlate tehly, aspon tonu, ale ceny obrucok atd budu urcite OK, ved konkurencia funguje - aj teraz najdes drahsie aj lacnejsie, treba hladat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak oznamka mame doma, su nadherne jeden kus = 0,27€ :-) parada tesim sa moc
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 nooooooooo už som to vyriešila aj ked nie podla mojích predstav ale už to nejdem menit.lebo fotit umalecke foto sme mali piatok s fotografom čo som mala vybrateho/on je samozrejme na 11obsadeny/tak piatok bol volny a v sobotu by sme mali obrad kedže je moderna doba a už sa to robí aj tak že jeden den sa fotí a druhy je obrad.leeeeeeeeeenže som už nemohla počuvat tie nazory s rodiny ako to je na figu tak bude všetko v jeden den a som strašne zvedava ako bude natom drobec kedže bude mat rok aj štyri mesiace a bude to na neho vela:-(((ale už nemením a fotit nas bude kamarat nieje to špičkovy fotograf ale pracu ma peknu/ved potom dam foto/:-)))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jeeej, aj ja patrím k tým, čo budú mať svadbu 11.6.2011 a veľmi sa už teším. Akurát dnes som dostala od švagrinky a môjho brata, tak môžem začať písomne plánovať :-) My máme dohodnutého kňaza, fotografa, miesto, D.J-a. Fotograf má už aj vyplatenú zálohu. Momentálne sa dohadujeme na obrúčkach, len som skoro odpadla, keď som zistila tie ceny na obrúčky z bieleho zlata, aké sme pôvodne chceli. Myslím, že napokon to budú wolfrámové, uvidíme :) Želám veľa šťastia pri prípravách
Odpovedať
trdielko 149 dakujem velmi pekne za meil...uvidíme ako to všetko ten stres stihneme!Ale dufam že sa mi niečo podarí i osobne vybaviť.Aspon čo sa týka hostiny.O koláčiky sa nebojím kedže máme v rodine 3 cukrarky :-) každa niečím prispeje!Už sa velmi teším na ten den D!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte po Vianociach a pred Silvestrom x-) my sme mali krasne Vianoce a naozaj bohateho jeziska kedze nasa hviezdicka 18.12.zacala sama chodit :-) my mame obrucky za veeelmi lacny peniaztek lebo sme mali vlastne zlato :-D takze obrucky nas vysli na 160 euro x-) mame zlte zlato lebo mame krasny gravir kde by sa ani ine zlato nehodilo :-D @romankova my sme si oznamka "vymysleli takto" navrh samozrejme mame ale dame ich vytlacit bud cez net alebo v DM-ke kedze mame fotkove oznamko tak sa nehodi ziadny iny papier takze bude na fotopapieri vo formate 10x15 a kedze ich je 155 tak ich budeme mat za 0,09 centov = 3 SKK :-D x-) /februari ich len dame vytlacit ved do tyzdna to bude hotove potom nakup obaaalok a znamok a na konci marca ich chceme rozposlat lebo to staci podla mna aj tak kazdy vie ze budeme mat v juni svadbu ;-) toť foto nasich krasavic x-) @maznak8 budem ti drzat palceky na nasej svadbe bude mat nasa Emmuška 21 mesiacov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 ano viem, pisala si to, ze si to idete takto dat spravit, gratulujem, ze vam to takto pekne ide :-)... ja si mylsim ze nas to oznamko vyslo este ako tak, mame ich 120 ks, obalky mam zadara a vsetkym by som chcela zaniest osobne, cize miesto znamok budeme potrebovat plnu nadrz nafty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova tak prepac ze som sa zase opakovala ale pisem vo viacerych temach tak potom mam zmatok kde co :-D :-D aj my niektore zanesieme osobne najma mamam,surodencom a najkamaratom ostatne rozposleme takze nakoniec nam mozno bude stacit aj 100 obalok ;-) ono vsetko zatial ide podla planu az prilis pekne no strasne sa bojim lebo mojej starej mame dieganostikovali vazne ochorenie a teta sa stara do mna a huci do mna aby sme svadbu zrusili a prelozili ze kto to kedy videl mat svadbu ked babka je chora ...mne je to strasne luto babku zboznujem je to jedina babka ktoru mam ale kde je "napisane" ze ked prelozim svadbu na rok 2012 ze abke sa nieco stane v 2011 a bude moct byt svadba?! co ked sa teraz nic nestane choroba je na zaciatku a co ekd sa prave daco stane v tom roku 2012 a svadbu budeme musiet zase odkladat na neviem aky rok??!! takze sice su vianoce krasne sviatky a my sa tesime ale toto je vazna vec a my nie sme rozhodnuti co dalej ako dalej ... tych ludi co mame zajednanych vieme odvolat a oni su sikovny takze keby to dame vediet mesiac pred svadbou tak oni si vedia zohnat na ten den este pracu ... akurat ze prideme o vsetky zalohy a peniazky ... :-| vravela mi vcera byvala veduca KD tam kde mame svadbu (ona je toizto mamka krstnej nasej dcerky) ze pozna jednu pani ktorej v stredu umrela mama,v piatok bol pohreb a v sobotu bola svadba jej syna (cize zenich mal svadbu napriek tomu ze mu umrela v ten tyzden babka) tak sme premyslali ze nic nezrusime bud niektori hostia koli tomu nepridu alebo proste nebudu tancovat (ako ta teta co hubuje do mna to je vlastne babkina neter) a po prihovore pri stole svadobnom este poviem ze "a teraz si minutou ticha pripomenme babku,prababku a mamu a uctime si jej pamiatku " aby to nebolo take ze sme si nikto nespomenul na nu .... co vy na to ?ako by ste to riesili vy ja fakt neviem premyslam nad kazdym "scenarom" ...
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 nie mne to nevadi, ze napises aj viac krat, myslela som to tak, ze ste to velmi dobre vymysleli @trdielko149 no ja byt vami tak urcite nic nerusim, mozno sa babke aj polepsi a bude vam vdacna, ze este mohla byt na vasej svadbe, alebo sorry, moze umret aj za mesiac a v juni uz bude zahojene :-/ proste byt vami tak urcite nic nerusim, ak nieco take ma prist tak pride, ale svadba je velka vec, planuje sa to strasne dlho dopredu a necakana udalost moze prist, ale rusit urcite nie, .... :-) a tetuske odkaz, nech sa stara o seba a babku a nie o vas :-) drzim palceky
Odpovedať
Profilova fotka
kocky a budu mat vase drahe polovicky koselu s kratkym alebo dlhym rukavom? ale asi z dlhym by mala byt, ze? a myslite ze by mohla byt kombinacia biela kosela a taka kremova svadobna kravatka? lebo ak budem mat bielucke saty, tak by bola lepsia biela kosielka ako kremova, ci?! prosim poradte mi :-) diky
Odpovedať
Profilova fotka
babky moje, vcera vraveli v spravacho o datumoch 2011, numerologicka vravela, ze si netreba vyberat datum kde je jednotka :-( ale zase povedala, ze ked bude v datume cislo 6 tak je to vhodny datum, .... ale no co uz nic nenarobime, termin je zvoleny, oznamka vytlacene, vela veci rezervovanych :-) nech sa stane co sa ma stat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 díky moc.už mam za sebou aj skušku šiat,kupene topanky,objednane obručky taaaaaaaakže pomaličky ideme vpred:-))))))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tiez sme si naplnovali v tento den svadbu :) mame salu, fotografa, kameramana, hudbu, kadernicku.. chybaju mi saty, zenichov oblek, obrucky.. to vsetko chceme zvladnut v januari-februari.. dufam, ze sa zadari :) a vyzdobu si planujem sama a mala by byt bielo-smotanovo-zelena.. tiez mate niekedy pocit, ze vlastne nic nestihate???
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, dlhsie som nebola. nakoniec uz mame fotografa hotel salu ale na 18teho.takze sa idem presunut do tej temy. dik za podporu a rady :)
Odpovedať
Ahojte, pozerám, že tu sa vybavuje vo veľkom. Ja mám zatiaľ tie najzákladnejšie veci. Ostatné ani neviem kedy budeme riešiť. Klikám po moja svadba a snažím sa inšpirovať ale v hlave sa mi rodí stále väčší a väčší chaos... :-p Ako to vy zvládate. Mám toľko predstáv v hlave, že by som zorganizovala aj štyri rôzne svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@inka22 no ja som tiez zacala najprv kukat fotecky inych nevesticiek na pripravy, ale zistila som, ze to nema zmysel, lebo potom je fakt chaos, najlepsie je si vsetko podla vlastnych predstav krocik po krociku zhanat a vybavovat, chaos zatial nemame, je to vsetko v pohodicke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte prajem vam krasny novy rok x-) aby nam vsetko vyslo podla nasich predstav!!! @romankova aj som som kuk tie spravy ale nas datum sa v numerologii nepovazuje za magicky za magicke sa povazuju iba tieto datumy na tento rok : 1.1.2011, 20.1.2011,20.11.2011,11.11.2011 lebo keby bol aj nas datum magicky tak kazdy mesiac 11.by bol magicky cize aj 11.5.11.7 atd.atd. a tou 6-tkou myslela sucet jednotiek v datume nie cislo smaotne 6 ;-) vycitane vsetko z netu to mam :-D :-p my stres nemame ved sala,kamera,foto,dj je,aranzerka stretko tento mesiac co a ako naisto ... aj s kucharom mame stretko koli menu a cene za 1 osobku ... obrucky mame tiez satky vybrane mam pojdeme na konci tohoto mesiaca alebo na zaciatku februara uvidime teraz 18.1. idem s kamoskou iba tak na 1 den na nakupy do Londyna a chcem si tam kupit svadobnu bizutku,topanky a malej satky uvidime co najdem ;-) a 12.2. je veltrh v NR kde kukneme oblek a veci pre draheho ... ja budem mat ivory satky a drahy bude mat bezovy oblek,bezove topanky bielu koselu s dlhym rukavom (pozri si etiketu svadobnu na nete tam budes vidiet sama co a ako)a ivory vestu + ivory kravatu) @inka22 ja by som aj 7 svadieb zorganizovala :-D :-D ja uz radsej pripravne albumy nepozeram len svadobne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko149 a odkedy sa angazujes v tomto planovani? citit z tvojich viet, ze si uplne v pohode a nemas ziadne stresy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 si sikovna, to sa musi nechat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa hmmm noo nejaky ten polrok asi prezeram a obzeram vecicky takze mam presnu predstavu a tak stresy nemam ziadne :-D :-p ale sa vyskytla taka vec drahy je vojak a maju mat vycvik a aj ho nakoniec maju a je isty takze bude cely maj prec a vrati sa 10.juna den pred svadbou takze ten tyzden budu stresy a riadne ... aj preto vsetko musime mat nachystane a pripravene dlhsie vopred nakolko v paitok pojdeme po zakusky+ vysluzky to bdue mat drahy na starosti ja vyzdobiim kostolik to uz budem mat nachystane masle a tak + pomozem nasej aranzerke so salou ;-) v mojej oblubenej pesnicke na ktoru som aj isty profesionalne tancovala (break dance-battle,lockin a podobne) sa spieva ze NO STRESS ...riadim sa tym a hlavne nikym si den D nenecham pokazit!! svadba je cez nieco 150 dni treba sa tesit a mat mravceky v bruchu od stastia predsa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 ufff tak to ti moc nezavidim, ze mas muza vojaka, a este k tomu sa vrati jeden den pred svadbou, tak prajem uz teraz co najmenej stresov, aby si to vsetko pekne popripravovala :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?