11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
1
30
31
Profilova fotka
@usacek79 joj ten pocit si dobre pamatam ked som pocula srdiecko nasho srdiecka :-) noviny kukam kukam a ništ ale je pravda ze tie o 17 chytim malokedy to sme s malou vacsinou vonku cize tie o 19 kukááme a cakame ze ta uvidime :-D ze bez mora by si neprezila och ja som ho este nikdy nevidela ja som bola taka happy ked som v januari sla do londyna prvykrat som sla letecky ...a v septembri idem zase mozno nejako zdrazeli letenky tak cakame kym trochen zlacneju ... ale na dovolenku ist varit moc sa mi nechce radsej dosetrime a o rok na poriadnu ... ale dakujem za tip hned to idem omrknut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 juuuj no vo vecernych sa ma nedockas :-D ja robim pre tie o 17tej ;-) ja som bola pri mori prvy krat ked som mala 6 mesiacov a odtvedy som nevynechala, zvacsa dokonca 2x rocne :-) ale zas ja som skromna, pokojne chodim bez stravy, aspon nie som obmedzena nejakym casovanim podla podavania stravy a naozaj varit pri mori velmi netreba.. Rano nejaky chlebik so zelenikou, na obed nic alebo len polievku a melon a na veceru si nieco kupim v mestecku, len tak gyros do ruky napr ;-) ale teda bola som viac krat aj na sialenej ultra all inclusive a je to tiez fajn :-D aj ked sa tam clovek zbytocne preziera! ]-( ja milujem Grecko, je to najkrajsia krajina z Europy, co sa tyka mora a plazi a aj Greci su najpohodovejsi ludia.. Ja ten Egypt a Tunis moc nemusim, to je klietka - si v nerealnom svete hotelovom, taky klam pre turistov.. Bola som 2x a uz nemusim.. a chodim zasadne last minute, takze na september si treba este pockat :-) este sa mi nestalo, zeby som nieco nenasla, hoci aj dva dni pred odchodom 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 aha no tak kuknem v archíííve alebo ked bude tak ze nebudeme vonku ;-) pri malej bud normalna strava cize komplet obedik ona nemoze byt o meloniku a polievocke alebo all inclusive ... aj mna vzdy lakalo Grecko len s malou sa neda este na nejake tury chodit cize to az ked bude starsia nech si to aj ona uzije potom a zatial nam staci Mallorca,Turecko :-D :-D krajiny Afriky ma nelakali nikdy teda a Emmku by tie tepla "zabili" my tiez chceme ist last minute ale september nie skor jun ... v maji tiez nie to je este studene more ja chcem teplé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 tak ty si uz tehotna? no to velka gratulacia.. tusim vam ten plan vysiel do bodky :) prajem vela zdravicka ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 ake tury by ste chceli robit v Grecku...? :-D nie je rozdiel medzi Mallorkou, Tureckom a Greckom, len ze Grecko je najkrajsie :-) ale samozrejme nie kazdy ostrov, je ich na vyber asi 30 ;-) ale nerozumiem, ze pre dcerku normalna strava, komplet obedik a nie all inclusive..? ved all inclusive je praveze komplet strava. Ja inak chodim zasadne v juni a v koncom septembra, to je najprijemnejsie pocasie, a aj davy turistov su uz prec! ;-) @cicussa dakujeeem, veru sa nam podarilo hneeeeed tyzden po svadbe na prvy sup ;-) zazrak! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence :-) my sme boli s manzelom teraz v detskom tabore, ktory robime uz treti rok ako veduci :-) v nedelu sme sa vratili a hned som aj ochorela a este aj v robote musim trcat :-( v auguste sa chystame do tatier a v septembri na Oravu, uz sa neviem dockat :-) na poriadnu svadobnu cestu sa chystame buduci rok - urcite Egypt, bud v lete ale viac nas lakaju vianoce tak snad nam to vyjde :-) a urcite all inclusive, inak by som ani nesla :-) chcela som, ze vybehneme aspon do chorvatska ale sak to mozeme ist pomaly aj do egyptu takze to nechame na ten dalsi rok :-) drahy ma v sobotu narodeniny tak budeme troska oslavovat :-) ako sa mate, co nove? piste, "prehanajte" :-D som zvedava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 nieeeeee nepochopila si zle som napisala zrejme ... pre malu je najlepsie varit alebo all inclusive lenze varit na dovolenke niee a jej nestaci nakolko je este drobec len polievka a melonik ..musi mat normalny obedik polievocka a druje jedlo ;-) tury v Grecku ved pamiatky nie :-) moj muzik bol rok na Cypre na misii cize raz nas chce vziat na Afroditin ostrov len kedy to bude o 100 rokov ked vidim tie ceny :-N @malaberuska skoreeee uzdravenie!!a Egypt podla odporucani mojej tety urcite na Vianoce je tam prujemnejsie ;-) a peknu oslavu prajeeem
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 wow tak to je parada, ze na prvy sup.. my sa chystame zacat po lete :) tak dufam, ze sa bude darit .. teraz si chceme este uzit svadobnu cestu.. ideme do egypta..tento rok smer tatba, aby sme videli jeruzalem a petru.. a potom koniec augusta mozno este turecko.. a potom hoooj sa taki odpocinuti plodit :p
Odpovedať
Profilova fotka
no krasne sa nam to tu rozbehlo :-) cize plno zijete dovolenkami :-) super tesim sa s vami, ja som teraz mala dva dni dovolenky ale pracovnej, no ale nevadi, oddychneme inokedy :-) @cicussa jj aj my chceme zacat po lete "plodit" ako si to nazvala :-D vlastne az na jesen, ked vsetko dorobime a zabydielkujeme sa :-D hniezdocko bude hotove, treba do neho mimi, uvidime ako nam to pojde .... modreho konika tiez sledujem informativne, kukam fotky, tie deturence su nadherne :-) a vecicky, jooooj clovek by toho uz aj teraz nakupil, ale hadam bude aj ta etapa :-D drzte sa kocky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 dakujem za dnesnu reportaz :-) akurat nam Emmka zacala dost kychat a zistujeme kde je chyba tak uz som zistila - v praaacke :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 jeeej, zeby mala moja praca aspon trochu zmysel..? ;-) nuz tak snad sa to da do poriadku, ale nemusi to byt len tou prackou :-| drzim palce! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata ako sa mate?co mate nove? dnes sme vydate 80 dniii x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@trdielko149 strasne to leti, ze? :-) my sme mali s drahym teraz 4 dni volna po neviem akej dlhej dobe, konecne spolu sami cele dni, tak sme ich uzivali x-) v piatok sme boli v aquaparku a v sobotu-nedelu sme tiez co to pobehali trosku aj s nasim 4nohym milackom :-D uz sa tesim na stvrtok, zasa budeme mat volno a chceme niekam vybehnut :-) a uz sa neviem dockat, na konci septembra ideme na predlzeny vikend na Oravu x-) :-N a vy ako? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, chodite tu este? co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa ja tu chodim :-) a nove ani nic :-D buduci vikend ideme na predlzeny vikend na oravu - svadobny dar, uz sa neviem dockat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aa ja chodim kukam a niiiišt :-D my mame nove hmmm mame svadobne dvd je prekrasne x-) Emmka mala narodeninky,oslavu sme mali uuuf este sa spamatavam z tolkeho pecenia,varenia,obsluhovania a stresu vacsieho nez pred svadbou :-D :-D drahy mi odchadza na mesiac na sluzobku v pondelok tak aj sa chystam psychicky uz pomaly nato a zle to znasame dost to vam poviem teda ..pre niekoho je to malina ved co iba 30 dni ale pre nas je tyzden dlhy tento rok je to uz 4 x co ide prec od nas ale toto je nadlho,vkuse a v zahranici ... :-S @usacek79 teba som tu 200 rokov nevidela ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 Ahoj, nejde náhodou do nemecka na tú služobku :-) Môj manžel by mal zase ísť na pol roka preč, na misiu, tak sa na to už teraz psychicky pripravujem. Veď si to asi vieš predstaviť. ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova ano ano Zuzka tam ;-( ja by svojho na tak dlho nepustila predsa riziko je to a to ze my uz Emmku mame bolo by to omnoho tazsie este kym ste bez deticiek je to trosku lahsie ....
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 Ja mám vďaka, či skôr bohužiaľ, tej služobke potvrdené, že na tú misiu pôjde, lebo jeden chalan ide tiež namiesto misie na túto služobku a teraz je ich presne ten počet, ktorý potrebujú. jedine že by prišiel nejaký papaláš. Ani nejde o to ako dlho tam bude, ale kam ide. Lenže ja v tomto nemám žiadne slovo, on by tam išiel aj zadarmo, takže som to vzdala a radšej sa s tým zmierila. Už bol aj v roku 2007, ale to mi rýchlo ubehlo, lebo som študovala. Teraz budeme dve kamošky, ktorým muži odchádzajú spolu, tak si budeme aspoň oporou.
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 helou baby :-) no mame sa dobre, uz sa pomalicky chystame na dalsie rozmnozovanie - ako vzdy nenechavam nic na nahodu a teda pokracujeme v prerusenych ovulacnych romantickych vikendoch ;-) Pojdeme postupne do Pariza, do Tatier a napokon konecne k moru na Kanarske, neviem sa dockat, mam pocit, ze zdochnem, ak sa okamzite nevyvalim na plazi x-) a navyse uz totalne finisujeme s nekonecnou reknstrukciou, takze parada :-) a vy ako nevesticky? furt ste stastne zamilovane? a furt do manzela? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska my sme boli dvakrat v egypte, ale tiez mam chut vyrazit niekam do nasich hor, tak uvidm, ci sa nam to do toho nasho nabite programu podari zaradit.. ale dufam, ze aspon na vikendik nejaky predlzeny by t mohlo byt.. @trdielko149 tebe vobec nezavidim.. si viac sma ako s mangelom :) ale zase je dobre, ze to tak dobre znasas a aj s dcerkou .. aspon sa mozes vzdy tesit na tie jeho navraty... baby, ja som skoro bola vdova po mesiaci.. moj manzel co chodi na take mesacne injekcie... tak mu ju zle namiesali a povedali, ze keby bol "lezak" tak uz je davno mrtvy. no pekne, nie? takze som bola trosku na nervy..ale nastastie uz je v poho.. a na dvoce sa uplne zregeneroval :) takze teraz sa chystame plodit.. ja som z toho celkom nerozna, ale vraj vsetko bude v poho.. len sranda je, ze som prestala brat tabletky a moja mam ma vystrasila, ze ci nahodou nemam zvysenu funkciu stitnej zlazy.. no osud.. tak cakam na vysledky a dufam, ze to bude v poho.. @usacek79 som trosku mimo.. si pisala ň, ze si tehotna a potom ze sa pripravujete na dalsie rozmnozovanie.. nieco mi uniklo??
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa ja som liecena na stitnu zlazu uz 16 rokov :-| akurat som dosla odtial a ma ukludnila doktorka, ze s otehotnenim z tejto strany by nemal byt problem tak aspon nejake pozitivum :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa ano, uniklo ti asi, ze som pred mesiacom potratila :-| prvy den stvrteho mesaca, to nepotesi 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska tak to ma tesi, lebo ja som hned citala na nete a uz som videla vsetky hrozostrasne scenare a vsetko.. a este to nemam ani potvrdene.. ale som v poslednej dobe taka nervoznejsia a bez priciny, tak uz som paranoidna :D @usacek79 juj, tak to ma velmi mrzi!! tak prajem, aby sa darilo znova naskocit na ten kolotoc a vsetko dobre dopadlo :ň vidim, ze plany su velke :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa ani nevrav dneska mi odisiel a este to moc nevnimam aj si hovorim ze uuu uz je jedno dobedie za nami o to menej ze pozitivne ale hned na to naskoci ten hnusny "diablik" ktory mi povie ze nebud hlupa ved ta caka 30 noci osamote :-/ zvladnut to musime to je jasne len mi strasne chyba uz teraz ...objatie,ranna a vecerna pusinka,pochvala za dobru veceru ... a na jeho navrat sa tesim uz teraz urobim mu slavnostnu good veceru,sviecky a tak x-) uz nech to je!!
Odpovedať
Profilova fotka
jezis baby toto je uz aka absencia tu?? sak som napisala posledny prispevok pred mesiacom ja ze drahy mi odisiel a on sa mi dnes v noci uz aj vrati!! :-) dievcataaaa :-x
Odpovedať
1
30
31
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?