11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova ano :-) takú výnimku som aj ja spravila, čo sa týka povier, aj my sa ideme fotiť pred sobášom - a beriem to rovnako, že veď to už je v svadobný deň, nechcela som tam potom na hostine nechať ľudí ez hlavných aktérov - bez nás dlho kvoli foteniu :-D asi odbehneme len na chvíľku kvôli večerným fotkám. Neviete náhodou aleo nepočuli ste takú povedačku, že nevesta nemôže spievať na svadbe - že to prináša nešťastie? to len tak pre info, lebo som speváčka a chcela som drahému zaspievať v rámci programu pre hostí a speváčka z kapely - čo nám ude hrať mi toto povedala.....ale ja som to nikdy ešte nepočula :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@aknedz no pocula som teda ohladne svadby uz vela precudesnych povier ale toto teda este nie :-D moja mama je na toto expert ze pocas obradu mam mat mincu v topanke aby sme mali dost peniazkov :-D :-D co uz tie babky pocas nudneho popoludnia nevymyslia :-D @malaberuska @romankova oblek veru stale ani moj drahy nema a chvalabohu ze sme ho nekupili vtedy na veltrhu v Nitre! bol na vycviku-je vojak a taaak nehorazne mi tam schudol! 7 kil a brucho dole dal ...a teraz ho zase vyslali na kurz do 13.aprila ale nastastie uz aspon na vikendy moze chodit domov ... takze ho dokrmim pocas nich :-p :-) sme sa dohodli ze az v maji pojdeme kupit oblek ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby neverte na povery ;-) a trdielko mne nevybavite taku misiu? By sa mi siklo tych 7 kg dat dole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska :-D aj mne by sa zislo, pojdem s tebou!
Odpovedať
Profilova fotka
@aknedz :-D :-D @malaberuska :-D :-D no to co date dole baby si nejako odrezte a ja si to na seba nasijem na mne aj 34 cislo lieta a tu veru 32 moc nenajdem cisielko ale ked som bola v Londyne tam je toho hodne tam je to cislo 6 a krasne mi pasuje este ze som sa predzasobila na leto :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj baby, ja mam niekedy take stavy, ze by som svadbu najradsej posunula :-| mam nejake zdravotne problemy, zatial neviem co mi je asi nejaka alergia a nonstop kycham a smrkam... no ak takto budem aj na svadbe vyzerat tak to bude zabava ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska o zdravotnom stave mi ani nevrav :-( mne zas vysli zle vysledky a este musim ist k dokimu na nejake vysetrenia a na jedno ktore som sice este nikdy neabsolvovala ale uz teraz viem ze sa budem naň psychicky pripravovat minimalne tyzden ... ale do certa kedy mam ist k nemu ked zas mi drahy isiel prec zase az v polke aprila,nie je problem v tom ze nema kto Emmku strazit ale v tom ze potvorka ma teraz obdobie ked len MAMA a TATA a nikto nikto iny ... och :-/ a vopred mi lekar povedal ze sa operacii asi nevyhnem ale rovno som mu povedala ze najskor v septembri a ku koncu roka minuly rok ma operovali 2. jula a cele leto som sa nemohla kupat co bola pre mna samovrazda lebo milujem vodu :-S ale teda prezila som ..ale uz teraz sa tesim do nemocnice fakt ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no o tom mi ani nic nemusis hovorit... to je dalsia kapitola :-| tiez sa asi operacii nevyhnem... musim cakat ale do augusta na dalsie testy :-( dufam, ze doktor vie co robi... a s tym kupanim to tiez poznam... joooj ja by som ti krpca postrazila ;-) nejako sa na mna zacina chytat mamickovska nalada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky budete sa fotit vo svadobny den pred obradom? a date si aj obrucky? :-) lebo pozeram ze niekto ma fotky s obruckami a niekto bez.. ja by som chcela teda s obruckami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska dakujem si zlata ale ci by aj ten moj krpec chcel byt s tebou asi by sa urevala k odpadnutiu ..ani s babkami nevydrzi bude plakat odusu kym nas neuvidi ... duufam ze do svadby ju to prejde lebo teda neviem neviem ...mam pocit ze predsa len sme mali svadbu naplanovat na 2014 kedby mala 5 rokov a bol by klud s tym lebo by vydrzala uz by bola velka ... ale nejako to dokopeme,vydrzime uvidime co bude ;-) a co sa fotenia tyka ano budeme sa fotit pred obradom od 11 do 13.30 a sobas mame o 16h a budeme sa aj s obruckami fotit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no ja mam celkom strach ako to cele v ten den postihame... ale tak snad ano :-D obrad mame tiez o 16tej hi hi :-) urcite si na teba spomeniem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska o tom stihani mi ani nehovor ! moj milacik sa vrati z toho hlupeho vycviku den pred svadbou! nastastie sa "nas" ujal jeho dobry brat ktory je ochotny po mna niekedy pondelok,utorok prist a zavezie mna aj Emmku aj s vecami samozrejme do Palarikova a tam mozem potom v "klude u svokry" poupratovat cely dom,vyzdobit ho a take posledne upravy ... uz teraz sa toho desim a popritom sa este o Emmku starat paráááda zato dufam ze sa zmeni toto jej "maminka obdobie" a ze par hodin vydrzi s babkou a dedkom kym ja si povybavujem este baloniky biele,nejake stuzky na dom musim kupit a nejaky pekny vencek na dvere ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@trdielko149 no my to mame tiez zaujimave :-) rano pojdem z TT do BA, kadernicke a kozmeticke.. potom sa poobliekame u svokry a ideme sa fotit do Rakuska... a potom naspat do TT teda kusok odtial pretoze tam je obrad aj svadba.. okrem toho moja super kadernicka teraz porodila babatko tak este ani neviem naisto ci jej maly dovoli aby mi mohla urobit uces :-) aby som nezhanala kadernicku na poslednu chvilu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 @malaberuska fuha baby, budete to mat v ten den naozaj pestre.... ja to zatial vidim na pohodicku, ale urcite to tak nebude..... zvladli sme bratovu svadbu v septembri, kedy mala jeho dcerka 10 mesiacov,.... dva dni bola ako med, asi citila, ze treba aby bola poslusna, mala som ju zvacsa nastarosti ja,... kedze maminka sa musela zkraslovat od rana.... joooj ani neviem ako sme to zvladli, vsetko naraz, rano som este strihala obidvoch bratov,.. potom som si natacala vlasy, z natackami som bola pozanasat do saly alko, nealko, kolace, slane a torty,.... potom som este zehlila ocovi, bratovi a priatelovi kosele,.... uf do toho okolo neterky behat,.... no veru bolo toho dost, ale situacia nedala inak, tak sme postihali vsetko,.... okrem mojich nechtov,... tie som si chcela nalakovat na cerveno ku satam... dokonca aj novy lak som si kupila ale to som uz nestihla, lebo trebalo neterku chystat a potom sme sa isli fotit, takze tetka mala nenalakovane nechty,... ale tak mne to nevadilo, hlavne ze sme vsetko stihli a svadbicka dopadla viac nez dobre..... Dufam ze aj ta nasa aspon tak dobre dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aknedz no veru tie zvyky a tradicie a povery okolo svadieb.... tych uz je neurekom.... netrap sa tym a sprav si to podla seba,.... spravte si ine zvyky a bude..... neboj myslim si, ze ked nevesta spieva na svadbe je to to najkrajsie co moze byt..... ku tomu foteniu, my sa budeme fotit pred obradom aj s obruckami samozrejme a potom ich naspat dame do krabicky akokeby sa nechumelilo..... xi xi xi
Odpovedať
Profilova fotka
baby, budete mat aj skusku fotenia?! ja som priatelovi navrhla, aby sme sa isli pofotil len tak vonku este pred svadbou, aby sme si vymysleli xichtenie a pozy a aby sme sa trosku zoznamili s fotakom.... a on ma vysmial, ze nech to uz tolko neprehanam s tymi pripravami, .... nech tolko nestresujem,... ale to vobec nie je stres, ja som to chcela hlavne pre neho, lebo on sa velmi nerad foti a potom ked sa budeme fotit bude mat zabrany a bude stuhnuty..... no hadam sa mi to este podari, prehovorit ho.... :-/
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova no tak to mame podobne polovicky :-) aj moj sa nerad foti :-| ale prezije a skusku fotenia mat nebudeme, snad fotky naostro dopadnu dobre x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova no ved uvidime ja naozaj pevne verim modlim sa uz teraz a dufam ze "mamicka obdobie,ostatnych nechcem" prejde dovtedy ..Emmka je inak velmi spolocenske dietatko ked vidi o mesiac starsiu susedku Ninku ani sa na mna nepozrie pekne sa mojkaju a hraju a na svadbe bude dokopy 12 deticiek tak hadam to zmakneme len sa toho bojim ze ja tiez idem do novych zamkov na skraslenie sa v den D a potom hned na fotenie tak dufam ze vydrzi s babkou,ujom a este znamymi s vychodu ktory budu u svokry ubytovani kedze je to velky dom ;) a co sa fotenia tyka my sme sa fotili profesionalne v auguste min.roku a este sa budeme fotit v maji teraz lebo kamoske sa narodili babiky dvojicky a ako darcek sme im dali fotenie s nimi a fotografka je nasa super kamoska tak aj nam zopar zaberov urobi ;-) a navyse malej krstna mama ma profi fotak a foti nas o 106 :-D :-p inak vcera som drahemu kupila 2 kosele na svadbu jednu s dlhym druhu s kratkym rukavom a k mojim krasnym popolnockam kravatu cyklamenovu hned ich idem hodit do albumiku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no moj drahy zasadne odmieta koselu s kratkym rukavom ;-) v piatok ideme pozriet oblek, snad budeme uspesni a nieco pekne uz kupime x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska to az po polnoci ..do polnoci etiketa vravi jasne- zenich musi mat koselu s dlhym rukavom ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 ahaaa :-) hej hej, pravdu mas :-) drahy si odmietol dat kratky rukav aj na kamaratovu svadbu co sme boli minuly rok lebo etiketa nepusti :-) a my sa nebude prezliekat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska chces si uzit svadobne saty ze?ja to schvalujem ! ja som tiez chcela byt povodne cely den aj noc vo svadobnych satach ale moja svokra hubovala ako taka stara premudrela sova a kto ju ma vecne pocuvat ze to sa tak robi a to sa tak patri a blabotiny same ... a ked s nou nechcem mat vykopanu sekeru ale normalne s nou vychadzat tak som ustupila ..tie saty neboli az take drahe takze "okakal to havino" slusnejsie povedane ci napisane ...ale vcera som vycapila za kravatu cyklamenovu 10 euro a to sa mi veru aj hlava zatocila pri tej cene asi zijem na inej planete ... kuuurnik este potrebujem nieco na ruky-bolero k satam a to fakt uz asi nezozeniem kdez to uz stolu! kristepane!!! este ani ten hlupak prekladac mi to nijako nevie prelozit nech to najdem na ebayi aspon ..wŕŕ a este ma svagor na fb vytaca !
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no nechcem, chcem si ich uzit a my budeme mat aj malu svadbu tak na co :-) my ani zvyky ziadne nebudeme mat x-) noo niektore veci su fakt ze drahe :-| ja som zvedava na ten oblek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vies co v nasich koncinach sa obleky pohybuju uz od 100 euro naposledy ked sme boli v Novych Zamkoch len skusat tak krasny leskly cierny oblek+nohavice+vesta stali 150 euro a keby me v tom obchode este kupili svadobnu koselu+kravatu,vreckovku do saka tak 170 euro a vedla hned obuv spolocenska tak aj topanky sme sli pozriet a presne 28 euro stali takze 200 euro a zenich nakompletne vybaveny ..aj sme chceli kupit ale od zaciatku sme chceli ze drahy bude mat bezovy oblek letny bo cierny elegantny v skrini ma a 2 skoro take iste nevyuzije a v lete po nasej svadbe ideme este na jednu svadbu a segra bude mat promocie moj bratranec primicie takze vyuzije kedze vsetko ma byt v lete bude teplo bude mu lepsie v bezovom nez v ciernom sa potit tak sme ho nakoniec nekupili a chvalabohu kedze 7 kil dal na tom vycviku dole ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no my nechceme taky ten klasicky cisto cierny oblek...a sice drahy taky ma doma ale chce ini... cize nejaky cierny s bielymi pruzkami alebo tak. my budeme mat aj obrad vonku... aaaa este uvazoval ze bude mat len vestu.. sak snad bude teplo a tym ze mi to mame take neformalne.. no uvidime =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska jeeej takze aj vy mate open air svadbu? paraaada o tom som vzdy snivala v Palarikove je krasny kastiel a eete krajsi park ale starosta nam nedovolil lebo je to chranene a ze opity hostia to znicia -kriky a podobne a tak to mame v kulturaku ale nevadi ....pre mna je nahlavnejsie to ze konecne budeme oficialne rodinka a ze sa nasi hostia dobre zabavia a najviac tuuzim po tychto veciach v ten den : 1,ze Emmka bude kludna a dobra a ziadne z deti mi nepripravi skarede prekvapenie ziadne! 2. ked ma vsetci uvidia vchadzat do kostola povedia si : hííí ta je ale krasna! 3. ze naozaj naozaj budem JA ta najnadhernejsia aj s Emmkou a za 4. ked hostia budu rano vytancovani odchadzat zo svadby povedia nam ze nasa svadba bola perfektna,uzasna,krasna,romanticka proste THE BEST ! x-) och toto asi chceme kazda x-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 ano mas pravdu, to si zelame asi kazda x-) ja som celkovo zvedava ako ta nasa dopadne =-) ano mame to vlastne v zahrade jednej restauracie ale to fakt obrovska zahrada aj s jazierkom a strasne peknym prostredim :-) aj restauracia je velmi pekna :-) juj no tesim sa.. uz keby to bolo ten den D. :-) my sme svadbu na urade nechceli, boli sme na takej minuly rok a to bolo fakt strasne ako na beziacom pase, svadba predtym aj potom, hostia sa plietli.. nevedela si kto ku komu patria a za 5 minut bolo po obrade. a v kostole sme chceli ale nie sme veriaci, takze sme to vymysleli takto x-) ja som vzdy chcela mat netradicnu svadbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska @trdielko149 no babenky moja, ako si tu vy krasne dneska zase pisete..... parada, nebojte sa, uz sa to bude len odsypat...... inak najviac roboty budeme mat asi mesiac pred svadbou, lebo kazdy mi hovori, joooj to je este caaaaaaas to zavolajte tak mesiac pred, to pridte vybavovat az dva tyzdne pred svadbou,.... no tak uz mam z toho teraz nervy, ze nakoniec sice mame uz vsetko povybavovane aj tak vsetko treba upresnit a zariadit mesiac - dva tyzdne pred sobasom... ale my to zvladneme, ze?! ano velmi sa tesim aj ja, uz aby bolo aspon tak 05.06. :-) alebo aspon naopak 06.05. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova jooooj inak teraz hovorime ze uz nech to je a potom budeme "plakat" ze to tak rychlo ubehlo :-D a co take budete potvrdovat pred svadbou? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
romankova no ja sa toho aj bojim ked uz bude len mesiac pred svadbou.. teraz som taka v klude, ze vsetko pod kontrolou a potom asi ani spavat nebudem :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?