11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

28. okt 20119220
  • @malaberuska  jééééžiš neroooob...že už len...ja by som sa chcela asi vydať už zajtra, aby som to mala za sebou. Ale zajtra sa nedá,máme totiž na chate guláš / grilovačku ako rozlúčku so slobodou, to by mi nikto neodpustil 😃

• @matya77  preco to uz chces mat za sebou? 🤔

• veru baby este 22 dni prosiiim nezabudni cas do svadby sa naaam kraaaaaaaati 😵

• Sponzor fóra
  • @malaberuska  len preto že sa tak veľmi teším, že sa neviem dočkať...alebo aj preto že som z toho veľmi napätá ako všetko dopadne a mám pocit že z toho očakávania a napätia každú chvíľu prasknem 😠 😃

• @malaberuska  
    už len 22 dní, prosím nezabudni,
    čas sa kráti, plynie ako voda
    neviem kto mi dodá odvahu .... 😃

• @usacek79  už len 22 dní, prosím nezabudni, že sa blíži deň keď zazvoní zvon a tam stáť bude on na prahu 😃 😵

• drzte palce nech ma dnes vizazistka s kadernickou nedoriadia 😃 🤔

• @malaberuska   drzime 😃 mna moja nedoriadila, tak snad bude mat aj tvoja stastnu ruku 😉

• @usacek79  snad ano, tak vie aky chcem uces 🙂 len netusim ake malovanie 😃

• babyyyy, ja som vcera chytila strasnu depku z pocasia 😞 ze nebude pekne 😒 🤔 😞

• @malaberuska   nestraaaaaaas 🙂))))

• @malaberuska  hlavne klud, zacni pozirňtivne mysliet.. ja si naopak myslim, ze bude az moc teplo.. mam to overene podla poslednych rokov.. my mame v juni vzdy folklorne slavnosti a tie su o tyzden po svadbe a mozem povedat, ze vzdy tyzden pred nimi (na nasu svadbu) je horko a na slavnostiach prsi 🙂

• @cicussa  dufam, ze budes mat pravdu 🙂

@mita9  neviem co ma to tak chytilo 😞

• @malaberuska  uz sa aj ja zacinam bat 😞

• @mita9  tak ale toto mi nepomoze 😞 😃

• Sponzor fóra
  • @malaberuska   tak podme pozitivne mysliet 🙂

• baby 🙂 capnem vas 😃 nesirte davovu psychozu 🙂

• ahojte babule pocasie budeme mat prenadherne,slnecno 26 stupnov obcas baranok nad nami 😃 len mne dnes drahy odisiel na sluzobku a vrati sa mi vecer!!! vecer pred svadbou 😠 😞 cize ja mam dnes naladu asi viete aku 😒

• @trdielko149   tusim o dva stupne viac ako ja vybavujes 😃
    aale, nahodou teraz budes mat cas si vsetko pekne premysliet, naplanovat a ubdes sa na neho najviaaaac tesit, ked sa vrati 🙂
    ja praveze mojho nasilu vyhodim k mame aspon na poslednu noc 😉

• @usacek79  problem je v tom ze ja mam naplanovanu kozmeticku a kadernicku na piatok-farbenie vlaskov,vytrhanie farbenie obocia,pletova maska nech nemam pupaciky ak by nahodou vyslin nejake a samozrejme nehovoriac o tom ze tam mame posledne sedenie s fararom ohladne prisahy v tom je ten problem ja sice budem u svokry ale ked sa Emmka zobudi a ja tam nebudem a zbada svokru nechcem vidiet ten plac a sok 😠
    ja vybavujem proste prenadherne pocasie 🙂 len mi je luto ked som vcera videla pocasko ze na tuto sobotu hlasia dazd a chladno ...

• @trdielko149   no praveze nech je skaredo teraz!! ja by som bola najradsej nech by hoci aj cely tyzden prsalo, lebo ono to raz prist musi.. Tak radsej teraz! 😃

nuz tak co uz, tak si Emmka poplace raz, myslim, ze to prezije ona aj svokra 😃 - naozaj ten den by si mala vypnut a nechat sa hyckat 🙂

• @usacek79  tyzden pred hlasia zatial oblacno a zrazky... 🤔

• @malaberuska  
    nuz podla tejto stranky - http://timeanddate.com/weather/slovakia/bratislava/ext
    ked si tam date two weeks forecast, tak je to take striedave..

Ale vcera som bola na SLovenskom hydrometeorologickom ustave a teda som sa samozrejme pytala, ci mozu aspon cosi povedat na tak dlho vopred a povedali, ze nie.. Ze to je ciste vestenie - asi 15% sanca uspesnosti.
    Najlepsia predpoved je na max 3 dni vopred, este na tyzden je aspon 50:50 pravdepodobnost..
    Ale povedali mi, ze statisticky sa Medard zvykne o par dni oneskorit... Takze by sme to mohli prezit "v suchu" 😃

• @usacek79  musi byt pekne!!!! 🤔

• @malaberuska  😃 tak to ta moja stranka ma lepsiu predpoved! 😃 beriem tu 😉

• @usacek79  aj ja 😃 mna chytila nejaka svadobna euforia 😃 len to pocasie mi ju kazi 😞 a este dnesna skuska z ktorej vyletim 😃

• Mam napad neriesme este pocasie, este je cas...nekazme si tym naladu 🙂))))

• @malaberuska  
    @mita9  
    veru, neriesme to radsej - proste silneeee pozitivne myslenie 😃
    ja hlboko verim, ze bude krasne 😉

tiez som euforicka, pokym si nekuknem kolko dni ostava 😬 ale nie, v pohode, tesim sa a basta 😉

a skuska dopadne OK, kto uz by chcel kazit studentom tento krasny den 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov