11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska jééééžiš neroooob...že už len...ja by som sa chcela asi vydať už zajtra, aby som to mala za sebou. Ale zajtra sa nedá,máme totiž na chate guláš / grilovačku ako rozlúčku so slobodou, to by mi nikto neodpustil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 preco to uz chces mat za sebou? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru baby este 22 dni prosiiim nezabudni cas do svadby sa naaam kraaaaaaaati x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska len preto že sa tak veľmi teším, že sa neviem dočkať...alebo aj preto že som z toho veľmi napätá ako všetko dopadne a mám pocit že z toho očakávania a napätia každú chvíľu prasknem ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska už len 22 dní, prosím nezabudni, čas sa kráti, plynie ako voda neviem kto mi dodá odvahu .... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 už len 22 dní, prosím nezabudni, že sa blíži deň keď zazvoní zvon a tam stáť bude on na prahu :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
drzte palce nech ma dnes vizazistka s kadernickou nedoriadia :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska drzime :-D mna moja nedoriadila, tak snad bude mat aj tvoja stastnu ruku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 snad ano, tak vie aky chcem uces :-) len netusim ake malovanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy, ja som vcera chytila strasnu depku z pocasia :-( ze nebude pekne :-S =-) :-(
Odpovedať
@malaberuska nestraaaaaaas :-)))))
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska hlavne klud, zacni pozirňtivne mysliet.. ja si naopak myslim, ze bude az moc teplo.. mam to overene podla poslednych rokov.. my mame v juni vzdy folklorne slavnosti a tie su o tyzden po svadbe a mozem povedat, ze vzdy tyzden pred nimi (na nasu svadbu) je horko a na slavnostiach prsi :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@cicussa dufam, ze budes mat pravdu :-) @mita9 neviem co ma to tak chytilo :-(
Odpovedať
@malaberuska uz sa aj ja zacinam bat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 tak ale toto mi nepomoze :-( :-D
Odpovedať
@malaberuska tak podme pozitivne mysliet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby :) capnem vas :D nesirte davovu psychozu :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule pocasie budeme mat prenadherne,slnecno 26 stupnov obcas baranok nad nami :-D len mne dnes drahy odisiel na sluzobku a vrati sa mi vecer!!! vecer pred svadbou ]-( :-( cize ja mam dnes naladu asi viete aku :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 tusim o dva stupne viac ako ja vybavujes :D aale, nahodou teraz budes mat cas si vsetko pekne premysliet, naplanovat a ubdes sa na neho najviaaaac tesit, ked sa vrati :-) ja praveze mojho nasilu vyhodim k mame aspon na poslednu noc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 problem je v tom ze ja mam naplanovanu kozmeticku a kadernicku na piatok-farbenie vlaskov,vytrhanie farbenie obocia,pletova maska nech nemam pupaciky ak by nahodou vyslin nejake a samozrejme nehovoriac o tom ze tam mame posledne sedenie s fararom ohladne prisahy v tom je ten problem ja sice budem u svokry ale ked sa Emmka zobudi a ja tam nebudem a zbada svokru nechcem vidiet ten plac a sok ]-( ja vybavujem proste prenadherne pocasie :-) len mi je luto ked som vcera videla pocasko ze na tuto sobotu hlasia dazd a chladno ...
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no praveze nech je skaredo teraz!! ja by som bola najradsej nech by hoci aj cely tyzden prsalo, lebo ono to raz prist musi.. Tak radsej teraz! :-D nuz tak co uz, tak si Emmka poplace raz, myslim, ze to prezije ona aj svokra :-D - naozaj ten den by si mala vypnut a nechat sa hyckat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 tyzden pred hlasia zatial oblacno a zrazky... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska nuz podla tejto stranky - http://timeanddate.com/weather/slovak... ked si tam date two weeks forecast, tak je to take striedave.. Ale vcera som bola na SLovenskom hydrometeorologickom ustave a teda som sa samozrejme pytala, ci mozu aspon cosi povedat na tak dlho vopred a povedali, ze nie.. Ze to je ciste vestenie - asi 15% sanca uspesnosti. Najlepsia predpoved je na max 3 dni vopred, este na tyzden je aspon 50:50 pravdepodobnost.. Ale povedali mi, ze statisticky sa Medard zvykne o par dni oneskorit... Takze by sme to mohli prezit "v suchu" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 musi byt pekne!!!! =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska http://www.meteoprog.sk/sk/weather/Br... ja som tu pozerala..
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 :-D http://www.meteoprog.sk/sk/weather/Br... tuto som pozerala..
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska :-D tak to ta moja stranka ma lepsiu predpoved! :-D beriem tu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 aj ja :-D mna chytila nejaka svadobna euforia :-D len to pocasie mi ju kazi :-( a este dnesna skuska z ktorej vyletim :-D
Odpovedať
Mam napad neriesme este pocasie, este je cas...nekazme si tym naladu :-)))))
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska @mita9 veru, neriesme to radsej - proste silneeee pozitivne myslenie :-D ja hlboko verim, ze bude krasne ;-) tiez som euforicka, pokym si nekuknem kolko dni ostava :-N ale nie, v pohode, tesim sa a basta ;-) a skuska dopadne OK, kto uz by chcel kazit studentom tento krasny den :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?