25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak hláááásim sa z domu:D doktor mi powedal ze je wsetko w poriadku ze newidi dowod aby som uz teraz ostawala w nemocke..takze ma welmi potesil a dohodli sme sa na stredu ze mam prist znowa s wecami a uwidime co dalej ;-) som rada ze je wsetko w poriadku a bola som na CTG-cku a 20min som bola pripojena na pristroj kkde som pocula jak malej bije srdiecko:D manzel bol pri mne takze to wsetko widel..dokonca sme si to nakamerowali :-) co sa tyka porodu tak si myslim ze ked bude pri mne tak to budem lepsie zwladat ...lebo ked si tak zoberies tak plno ludi neznamych ludi bude okolo mna a on mi bude aspon oporou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim qeenka, neuveris, ze som cakala, kedy napises. Tak som rada, ze nemusis lezat v nemocnici, ked to este na teba neprislo. Som rada, ze je vsetko v poriadku. Tiez som rada, ze sa v tejto dobe da vsetko zaznamenat. Co by som dala za to, keby som videla sono, ked som bola v brusku, alebo keby som pocula svoje malicke srdiecko. Jedinu pamiatku som mala, MG kazeta, kde som mala nahrate basnicky zo skolky. No je mi luto, ze dnes neviem, kde ta MG je. Tak teda drzim tvojmu manzelikovi palceky, nech ta veeelmi podporuje, bude to stat za to :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez som welmi rada ze nemusim lezat w nemocke lebo predsa je to take neprijemne prostredie a nemam z nemocnic dobry pocit a tiez som sa bala nechat manzela tak dlho sameho...wed to mu aj nawarit treba..wyprat a do roboty mu prichystat weci..takze som rada ze som doma :-) uwidime w stredu co mi powedia :D :-) ale to je dobre ze w dnesnej dobe uz mas take wymozenosti ze mozes si urobit pamiatku z babetka:D a to som rada lebo potom ked bude wacsia tak jej ukazeme :-) ale prawdu powediac uz o chcem mat wsetko za sebou lebo citim sa uz fakt hrozne a tazko mi je...w noci malo co spim stale chodim cikat...a este najlepsie na tom je ked idem spat a wtedy mala zacne jak na truc kopat a nemozem zaspat a potom mi znowa treba cikat..a tak to je dookola celu noc:Dtakze toto je jedina wec ktoru ti nezawidim lebo ta to este len caka a ja to uz mam skoro za sebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to dufam, ze sa dostanem do stadiu, v ktorom si ty teraz :) tak sa pekne vyspinkaj a uzi si posledne bruskove dni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uziwam :-) ale tesim sa uz kedy si uz budem moct dat na seba rifle a tricko:D newiem sa doćkat:D po tych 9 mesiacoch mam uz toho dost :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo, zda sa, ze fakt v noci nespis :) ja uz som v tom case spala ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj queenka :-) tesim sa s tebou ze si ta nenexali v nemocnici.kedy mas presne termin? ja by som manzelika urcite xcela pri porode...je to pre neho zazitok a pre mna podpora.my sme sa este ani poriadne nesnazili a moj uz sa vypytoval l ci mu tam dovolim byt :-D tesim sa nafotky malickej x-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam 23....ale zajtra idem znowa do nemocky tak uwidime co mi powie tentokrat..ale najradsej by som uz ostala a mala wsetko za sebou:D ak zajtra nenapisem tak to znamena ze som ostala tak drzte palce :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne 23 konci STK na aute tak si na teba spomeniem :-D jasne palce drzime ;-) vela sil a nex to dobre dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
queenka, budem zajtra drzat palceky, aby si sa tu este ukazala. ;-) alebo vies co, ostan v nemocke a o 5 dni sa ukaz aj s dcerkou hej? :-N :-p
Odpovedať
Profilova fotka
miri....aj ja by som to tak uz chcela:D lebo w noci je to uz na newydrzanie..wobec nespim takze dufam ze zajtra ma doktor uz potesi a powie mi ze uz ostanem lebo pojdem rodit :-) aj ked welmi tomu newerim lebo zatial nemam kontrakcie sice mi twrdne brusko...aj ked poprawde ani newiem co mam ocakawat kedze som este nerodila :-) mozno to bude menej bolestiwe ako ocakawam:D bodaj by :-) tak teda zajtra uwidite ze co :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, zda sa, ze nam queenka ostala v nemocnici. Dak jej drzme palce :) nech sa nam coskoro vrati
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale nieeeee :-) doma som opät :-) pisem neskoro lebo dlho som cakala na doktora kedze mal cisarsky tak som musela pockat:D aj ked uz mam kontrakcie poslal ma domow ze je wsetko w poriadku a mam prist w piatok ze znowa sa uwidi :-) aj som rada ze som doma ale na druhej strane uz by som to chcela mat za sebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak si este doma :) tak ale pokrok je v tom, ze uz mas kontrakcie. tak uz sa to blizi.. este to vydrz. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo aj dnes som mala jednu a trosku aj bolela..zajtra idem znowa takze uwidime ci uz ostanem:D ale mi je smiesne ze stale chodim z kufrom a stale sa aj wratim :-) ked ma sleduju susedia tak si bohwie co myslia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme v nedelu kopovali dva baliky hugiess plienok ako darcek pre svagrinu a kolegynu a susiedia si tiez mozno pomysleli, co my nosime plienky ... xixixi.. queenka, uz to nebude dlho trvat.. ;-) sucitim s tebou
Odpovedať
Profilova fotka
tak dufam ze coskoro to z budem mat za sebou:D malej sa nejak paci w tom brusku ze sa jej nechce na swet :-) inak som nepsominala ze sme po swadbe tyzden kupili s manzelom 3-izbowy byt :D predtym sme bywali pri swokre a to sa nejak nedalo zniest takze sme sa rozhodli pre wlastne bywanie a som welmi rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez byvame sami, sice zatial v podnajme. Ale neviem si to vynachvalit. Neviem, ako by to bolo, keby sme byvali u svokrovcov. Som rada, ze tam chodime tak raz do mesiaca :) No a vianoce budeme travit u mojich rodicov tento rok, co som tiez rada. No tak som teda zvedava, ci sa dnes vecer ozves, alebo si tam uz ostala
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj:D tak doma som:D ale mam dobru sprawu:D w utorok mam prist rano o 9 rowno na porodnu salu:D asi mi bude wywolawat porod lebo termin mam uz w pondelok:D tak sa tesim ze uz to budem mat za sebou:D a co sa tyka bywania u swokrowcow tak ti powiem ze boli sme tam 4 mesiace a nikdy wiac:D
Odpovedať
Profilova fotka
queenka, tesime sa s tebou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte :D tak teda utorok sa bliizi a ja stale wiac stresujem...mam strase zmiesane pocity....ani sama newiem ako sa citim..taka welka radost spojena s ocakawanim a hlawne strachom :-( booze nech to uz mam za sebou a nech sme doma obidwe zdrawe:D to si prajem najwiac....a baby dik za podporu :D
Odpovedať
Profilova fotka
queenka, sice som este nezazila, co zazivas ty teraz, ale uplne ta chapem. Ber to z toho pozitivneho hladiska, ze ked tam v utorok nabehnes, uz sa vratis s babetkom a nie s kufrom sama ;-) . Juuuuuj, neviem sa dockat, kedy ta tu znova stretneme :) tak sa maj pekne a uzivaj si posledny den, hlavne spanok.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
taaak posledna noc ktoru strawim s manzelom sama :-) aspon keby sme si to mohli uzit,ale co z toho ked nemozme :-) taka som cely den wystresowana ze ani rec nieje somnou....hrozne sa bojim zajtrajska...newiem co budu somnou robit a to ma tak najwiac desi =-) boze modlim sa aby wsetko dore dopadlo a nech to uz mam za sebou a tiez aby porod nebol bolestiwy....tak teda luuucim sa s wami a len co dojdem domow s nemocnice aj s malou tak wam napiseme :-) papa
Odpovedať
caute zienky, dlhsie som tu nebola, ale nemam cas ani na internet, bola som tri dni v BA, hlavne kvoli roznym testom, ale nastastie vsetko dopadlo o.k., aj ked este stale cakam na nejake vysledky...babatko rastie, ale este stale nevieme co to je :-D uz sa neviem dockat vianoc, azda uz je cas aj na nakupovanie darcekov ;-) my tu mame strasne hnusne pocasie, stale fuka a prsi, takze ani netusim, kedy sa dostanem niekde na nakupy
Odpovedať
Profilova fotka
queenka, budem ti drzat palceky a budem zajtra na teba mysliet :) Tixi.. ja som nevedela, ze si bola tri dni v BA. mohli sme hodit stretko :)) ja som tiez v BA. Pekne si uzivaj tehulinkovanie ;-) my uz mame co, to kupene na vianoce, este zopar darcekov a bude. uz sa tesim, ideme domov k mojim rodicom, konecne na chvilku vypadneme z Blavy.
Odpovedať
Profilova fotka
no baby... som zvedava, ako sa ma queenka.. kedy sa to ukaze. o tomto case by uz mala mat aj miminko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee no co uz mame prve miminko v nasej teme? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no co? vieme nieco? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tu tiez chodim kazdy den, niekedy aj viac krat do dna a nic..... ;-) queenka ma asi vela prace, ani sa necudujem. ale aj tisko zavidim.
Odpovedať
Profilova fotka
furt nic?! =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?