25. 4. 2009

13. jan 201218370
  • @moncika15 "trosku" neskoro, no aj tak z celeho srdiecka blahozelam k syncekovi!!! 😵 budte zdravi a stastni 🙂

veru, uz ochvilu mame za sebou dva roky, strasne to beziii...

@mirinka9  ty co nove? uz sa kotulas? my sme sa este stale neodhodlali 😬 drzim ti palce!

• @kattulka dakujem 🙂
    co nove? 😵

• @moncika15  u nas vsetko po starom, uzivame si manzelsky zivot 🙂 babo zatial poctivo odkladame na neskor 😃
    vy ako? musi to byt zmena, ked ste zrazu traja, zivot asi zmeni priority, ze? hlavne si uzivajte kazdu sekundu, zasluzite si to 🙂

• Sponzor fóra
  • @kattulka  ahoj Kattulka... nooo, ja som v 15 tyzdni tehu,takze v oktobri budem, ak sa vsetko podari maminou. 🙂

• @mirinka9  ja viem, ze som trosku oneskorena, ale GRATULUJEEEM!!!! no super miri, takze mrnusik je tu co nevidiet 🙂 alebo mrnusinka 🙂 myslim, ze je to uplne jedno, hlavne, aby bolo zdravucke!!! ale statistiku v tejto teme mame dost chlapcekovsku, tak som zvedava na vas 🙂

• @kattulka kto vsetko ma babatky? ja som nejaka prispata 😬 😃

• stale nikto nic? ziade novinky? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov