25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
1
61
62
@moncika15 "trosku" neskoro, no aj tak z celeho srdiecka blahozelam k syncekovi!!! x-) budte zdravi a stastni :-) veru, uz ochvilu mame za sebou dva roky, strasne to beziii... @mirinka9 ty co nove? uz sa kotulas? my sme sa este stale neodhodlali :-N drzim ti palce!
Odpovedať
Profilova fotka
@kattulka dakujem :-) co nove? x-)
Odpovedať
@moncika15 u nas vsetko po starom, uzivame si manzelsky zivot :-) babo zatial poctivo odkladame na neskor :-D vy ako? musi to byt zmena, ked ste zrazu traja, zivot asi zmeni priority, ze? hlavne si uzivajte kazdu sekundu, zasluzite si to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kattulka ahoj Kattulka... nooo, ja som v 15 tyzdni tehu,takze v oktobri budem, ak sa vsetko podari maminou. :-)
Odpovedať
@mirinka9 ja viem, ze som trosku oneskorena, ale GRATULUJEEEM!!!! no super miri, takze mrnusik je tu co nevidiet :-) alebo mrnusinka :-) myslim, ze je to uplne jedno, hlavne, aby bolo zdravucke!!! ale statistiku v tejto teme mame dost chlapcekovsku, tak som zvedava na vas :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@kattulka kto vsetko ma babatky? ja som nejaka prispata :-N :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
stale nikto nic? ziade novinky? =-)
Odpovedať
1
61
62
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?