Čo už máte pripravené na svadbu v septembri, októbri 2012?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute nevestičky... ;-) chcela by som sa opýtať, čo všetko by som už mala mať vybavené, keď mám svadbu až v októbri 2012... sálu, hudbu, kameramana už mám, treba mi momentálne niečo viac? o koľkej si dávate obrad??
Odpovedať
Profilova fotka
@macaw my plánujeme na október, a už som sa ľakla, že som tu sama, ktorá ešte nič nemá :))))
Odpovedať
@janinka13 nebooj my máme v decembri a mám len stojan na koláčiky ..ale dala som si záväzok že každý meciac kúpim časť výzdoby, a ked bude potvrdený sobáš tak sa vrhnem na ostatné
Odpovedať
Profilova fotka
:) Sári, a môžeš mi poradiť, kedy a čo treba začať vybavovať a v akom predstihu? Lebo ako tu pozerám, toľkí už toho majú.
Odpovedať
@janinka13 Poradím ti ja začni spočitaním ľudí koho by si pozvala a pozerať miestnosť pre hostinu, fotograf, kameraman, kostol, alebo matriku Dj alebo skupinu. Tieto veci treba mať čím skôr, ostatné stačí neskôr. Držím palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame svadbu 22.9.2012, janinka13 suhlasim s beatrixlenickou - mala by si zacat s predbeznym poctom hosti, aby si si vedela vybrat miestnost. Tak sme zacali aj my - takze snubny prstienok som dostala 11.10.2011 a k dnesnemu dnu uz mame - miestnost - presli sme naozaj vela vela hotelov, hudbu - tu sme si nasli na nete, no a ked som si porela ich harmonogram na buduci rok, uz teraz maju takmer kazdu sobotu obsadenu, fotografa a kameru - tiez som ich nasla na nete - dohodli sme si september, a ked sme sa rozhodli, ze mozno by mohol byt aj jun, uz nemali volne terminy, zosuladit datum vsetkych bolo to najnarocnejsie.. hudba - maju ukazky na ich stranke, ktoru maju fakt super spracovanu a su na nich naozaj velmi dobre ohlasy, tak verim, ze budeme spokojni.. :) dalej mam nieco z vyzdoby, a aktualne som nasla jednu stranku, kde si pozeram svadobne saty.. www.tidebuy.com a to z toho dovodu, ze maju podla mna super akciu. Ale ta vsak trva uz len trosku viac ako 1 den.. nemate nahodou niektora skusenosti s touto strankou? Viem, ze je to asi trosku risk objednat si saty z netu.. ale beriem to tak, ze do septembra este casu dost na najdenie inych, ak by som s nimi nebola az tak spokojna..
Odpovedať
@kittykittyke Dakujem, je to odvaha s tími šatami, aj ja nad tím rozmíšľam, že poriešim z internetu. Však do septembra máme dosť času. :-) Ja už mám fotografa, kameramana, miestnosť, kostol, troška z výzdoby, pre syna oblek, mám už popolnočky, truhličky na eurá a blahoželania, pierka, vankúšik, bižutériu, srdce na vchodové dvere, dvojsrdce za novomanželov, návleky, mašle, obrusy, servítky, banketovú suknu, sviečky....
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Vám dievčatá, hneď v januári sa chystáme na faru. A kde budete mať svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja už rozmýšľam nad tým, že koľko oznámení musím dať vytlačiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som dnes trošku dostala aj obavy, pretože DJ dostal super ponuku zo Švajčiarska. No uvidím ako sa to dorieši, dúfam, že mi dá čo najskôr vedieť.
Odpovedať
@macaw To si mozeme podat ruky my mame tiez 22.9 a nemame nic ;) myslim ze este cas ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :) tak ja mam svadbu 8.9 a mam zatial iba kostol a sálu :) myslim ze casu je este dost, ale chcela by som to po Novom Roku zacat riesit, aby nebolo neskoro :)
Odpovedať
@janinka13 V Bratislave presnejšie v rači
Odpovedať
Článok sa načítava...
@grasska Jasnéééé ,že je čas, hlavne sa nenechaj vystresovať. Má to byť predsa krásny zážitok..... I keď niektoré bláznivé nevesta si objednávajú veci 2 roky dopredu :D
Odpovedať
@macaw vsak si vsimam ze niektore maju uz rok a pol dopredu pripravene veci. to je uz nejak too much ....
Odpovedať
@sesto16 ...ahoj nevies kolko vyjde pozicanie tej fontany aj s cokoladou,,,???vdaka,,,
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka super, ze uz toho tolko mas.. a uz vies kolko asi ta bude stat vyzdoba? lebo my budeme mat 100 - 130 hosti, no a chcu odomna 5 eciek na hlavu za vyzdobu, takze 500 - 650 eur.. preto by som si rada co najviac z vyzdoby poriesila sama.. najviac ma vsak hnevaju navleky na stolicky.. vsade, kde sme boli pozerat miestnost si za nich pytali za PRENAJOM nehoraznych 1,50 - 2,00 €, podla mna je to neskutocne, len za to, ze proste budu na nich hostia sediet.. a pri takom pocte hosti.. 200 eciek vyhodenych len tak.. ako si si poriesila navleky ty? a za kolko?
Odpovedať
Profilova fotka
@sylvial a oznamenia uz mas vybrate, ake chces? ak ano, kolko ta bude stat jedno? resp. vsetky?? ja sice este neviem, ako budu nase vyzerat, ale urcite si ich nebudeme davat robit, ale urobime si ich sami.. nasla som na nete zopar, ktore su uplne jednoduche, zvladnutelne v pohode a cenovo to bude podla mna velmi prijatelne.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kittykittyke no našla som veľa zaujímavých, ceny sú do 1,- EUR, zdá sa mi to dosť, ešte netuším čo spravím.
Odpovedať
Profilova fotka
@dejushka - aj my premýšľame nad 29.9. a nemáme zatiaľ nič, takže nezaostávaš :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka ˇ*Dakujem :) budúci týždeň ideme na faru sa informovať, a predbežne si už píšem zoznam hostí a už som kontaktovala a informovala sa na hudbu.
Odpovedať
ahojte nevestičky ja mam mat svadbu v júni no asi to preložíme na oktober lebo priatel bude mimo republiky ale už mam všetko vybavené aj krasnu výzdobu za lacno aj šaty salu no už len oblek priatelovi vlastne snubencovi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mi mame 8.9. svadbu a uz mame salu, kameramana, Dj sestra ma bude fotit a v januari ideme za fararom, kedze cez sviatky nemali cas :-|
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte nevestičky.takže my máme svadbu 22.9. už máme vytlačené oznámenia, zajednaný mestský úrad, sálu, kameramana,dj a pomaličky zháňam niečo na výzdobu :D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 22.9.2012 :) a oznamenia ste si davali robit, alebo ste si spravili a aj vytlacili sami?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanaadam super a kde si nasla ,,krasnu vyzdobu za lacno"? :)
Odpovedať
@kittykittyke dali sme si ich robiť.robila mi ich kamoška je aj tu má nick luluwedding ak by si chcela.krásne robí.
Odpovedať
Profilova fotka
no babulky ja este nic nemám svadbu plánujeme asi na 27.oktoobra a zajtra chceme ist pozriet salu len neviem ked este nemám zoznam kolko ludi chceme pozvat ci sa do tej saly zmestime vsetci. no a tiež plánujem ist zajtra aj za farárom tak uvidiim co povedia zajtra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no babulky ja este nic nemám svadbu plánujeme asi na 27.oktoobra a zajtra chceme ist pozriet salu len neviem ked este nemám zoznam kolko ludi chceme pozvat ci sa do tej saly zmestime vsetci. no a tiež plánujem ist zajtra aj za farárom tak uvidiim co povedia zajtra :-)
Odpovedať
@janinka13 vidim, ze vy ste to nakoniec presunuli..ja uz zvazujem jar 2013 akoze vsetci co sa nam pacia su zajednani tak mam z toho taku hlavu..a planovat svadbu 2 roky do predu tak to teda NIE
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?