Dátum svadby 11.5.2013

6. feb 201364
  • @mollyf  ALE..možno sa im to bude páčiť a ocenia to 😉

• @mollyf  máš nejaké foto ako by to malo vyzerať ???

• @lucia134  dakujem za podporu.... prave preto sa takto verejne pytam. chcem pocut co najviac nazorov na vec. ja som totiz jemny "uchyl" na vyzdobu, doplnky a tak. a uplne ked mi to vcera npadlo tak mi zacal pracovat mozog a uz som videla detaily...

• Sponzor fóra
  • @lucia134  no bohuzial z hlavy sa mi to odfotit neda 😃 ako mam stiahnutych milion fotiek, ale ani na jednej nie je to co chcem. ono to fakt vznkne v mojej hlave...

• @mollyf  skús hodiť nejaké foto do diskusie, môžeš aj viac, alebo si vytvor vlastnú diskusiu/tému...možno by sa to dalo takto lepšie ohodnotiť viacerými hm?

• @lucia134  dakujem, aspon sa naucim 🙂 ked budem mat chvilku 🙂

• @aniratak696   ahoj.. ja som včera doletela z Londýna, kde som nakúpila aj čo to na svadbu. Zatiaľ máme: kameraman a fotografka - Žitňanskí (zadarmo, lebo som vyhrali súťaž), DJ, sála, kostol, cukrárku Martinu (Dulche De Leche), kaderníčku, alkohol (ešte pivo a víno) a nápoje ako cola a pod., ženích má topánky a košeľu, ja mám len doplnky - šaty chcem v decembri cez EBAY kúpiť.
    Čo sa výzdoby týka - bude celá bodkovaná, farby: cyklaménová, trošku žltej, zelenej a oranžovej. A všetka kvetinová výzdoba bude z papiera vrátane mojej svadobnej kytice.. takže makám a každú voľnú chvíľu skladám kvetiny (potrebujem ich cca 300). Mám košíky pre minidružičky, stojany na koláče, set na krájanie torty, sviečky, servítky, vlastnoručne vyrobené fúziky a pusy do fotokútika, ... a kopec všelijakých drobností na výzdobu sály

Ale stále nemáme to najdôležitejšie: šaty, oblek, topánky pre mňa 😞 Ani v Londýne, ani vo Viedni som nenašla také ako hľadám.. nakoniec pôjdem bosá 😃

• @aniratak696  no tie sampusove bublifuky som aj ja niekde viedela a aj mne sa pozdavali 🙂) my mame redovy,nie je to u nas na Kysuciach zvykom,ale moj drahy je z vvychodu, tak chceme tradicie spojit, aj cepcenie bude a potom redovy a potom uz iba zabava do raaaaana 🙂)))

• @cemalis  ahoj, ake topanocky konkretne hladas? Skus pozriet stranku www.yolu.co.uk, mozes si tam vybrat material, ozdobu, velkost opatku a farbu topanociek, ja mam odtial svadobne a su naaaadherne,rucne site.. pozri,ak chces 🙂vela stastia s hladanim saticiek a ostatneho 🙂

• @lucyz87  supeeer tak ste dali zvyky do kopy 🙂
    ja som ich nasla na viacej strankach ale na jednej som ich nasla najlacnejsie a su to fakt take mini pidi bublifkuky 🙂

• @lucyz87  mrkla som tam aj ja krasne su tam 🙂

• @lucyz87  dokonca niektore som aj na ebay videla

• @majuska72  🙂 zase nie celkom lacne skor som myslela nejkých 2,5 eur na osobu by som dala, ale 5 eur sa mi už dzá veľa... a ďakujem

• @monika247  skus pozriet ebay, maju tam aj balenia tych bublifukov a za lespie ceny 🙂

• @lucyz87  Už som pozerala, ale aj tak nemôžem nájsť presne také, po akých túžim. Ale našla som niečo podobné. ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE ZA TIP!! 🙂 Btw, koľko si platila poštovné? (ak smiem vedieť)

• Sponzor fóra
  • @cemalis  ahoj, za expresnu donasku, ta bola lacnejsia, som zaplatila 20.14 libier a este som platila za clo okolo 10 libier,to uz neviem presne🙂

• @lucyz87  Veľmi pekne ti ĎAKUJEM! Si zlatá.. Ešte pôjdem medzi sviatkami raz do Viedne, a ak nič schopné nenájdem, jednoznačne objednávam!! 😎

• @cemalis  vela stastia prajem teda a potom posli foto,ak najdes tie tvoje number 1 saticky 🙂

• @cemalis  ja si davam na ebay vyhladat veci bez postovneho a vzdy to bolo ok...aspon zatial dodanie celkom rychle a bez problemov 🙂

• @aniratak696  😃 ja si z ebay- u objednavam vyse troch rokov, takze v tejto oblasti nepotrebujem radu. Ale dakujem za ochotu...aspon ja to pobavilo 😉

• @cemalis  tak to je super...ked budem nieco potrebovat poradit viem komu pisat 😃

• @mollyf  podla mna je to super napad..vobec to neries ved na jar byva este kde tu sneh a ako tu bolo spomenute je to tvoja svadba a mas ju len raz...urob si ju ako si ty predsavujes a tebe sa paci 🙂 na inych kasli - i ked sama s tym mam problem 😃

• ahojte baby 🙂 tak ja už mám asi mesiac svadobné šaty, popolnočné šaty, potom ešte máme zajednaného kameramana, fotografa, Dj-a, svadobné pierka, kuchárku, kostol, farára,menu, pozvánky a oznámenia a firmu, ktorá bude robiť výzdobu.

• @nikuska409  propadám depresi..mám len farára..termín..ženicha 😉 ,trocha výzdoby..

• 🙂 netreba .... uvidíš všetko dobre dopadne, veď ešte máš 5 mesiacov 🙂 ... to som sa iba ja moc ponáhlala, lebo som maximalistka 🙂

• @nikuska409  no snad s tím trošku pohnem dopredu ..zkusím aspon vymyslet text na oznamka 😉 ..šaty snad už příští navštevu salonu taky vyřeším...s fotografkou sa mám stertnut...tak snad.. 😵

• ahojte baby my mame tiez 11 a ako citam niektore uz mate skoro vsetko...
    My mame len tie take "povinne" veci ako kameraman, fotografka, farar, sala, hudba... uz mam vybratu aj farbu dekoracii a chcem sa poradit bude to vyzerat velmi zle ked budem mat vsetko v takych farbach ako chcem vyzdobu??
    Chcem cyklamenovo-zelenu a chcem take vsetko, pierka, kytice pre druzicky aj pre mna, mne topanky a vsetko, zalubila som sa do toho...
    bude to blbe????

• @aneta_humenajova  blbé nie, len možno moc dokonalé 🙂 možno, ak by sa ti to zdalo veľa, tak môžeš niekde aj bielu použiť. inak mám podobnú dilemu, premýšľam nad výzdobou a chcem nájsť správnu mieru. no ty už máš aspoň farby! ja som sa ešte ani na tom neujednotila 🙂

• neveim som zmatena je toho vela a ked chcem aby to bolo dokonale ked to uz bude len raz

• Ahojte, aj my máme v ten deň svadbu 🙂 keď čítam, čo všetko vybavujete, máte toho asi veľa.. my sme si našťastie s priateľom povedali, že chceme mať malú skromnú svadbu, takže až toľko ma toho nečaká.. 🙂 dúfam, že budeme mať všetky krásny svadobný deň 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov