Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) tak u mna je to uplne ine. Ja uz byvam so svokrovcami a odpytavat a vsetko okolo toho sa bude konat tu. Taze ranajky budem mat so svokrovcami a vlastne buducim manzelom. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja budem tiez vlastne na pode mojho manzela a svokrovcov... ;-) ale sme dohodnuti s ubytovanim uz inak. chcem totiz tro prekvapko ze ma bude zenich vidiet v satach az ked po mna pride, to sa mi celkom zda take prijemne napatie x-) okrem toho ako som uz spominala, budem sa snazit o aku taku pohodu a napriek tomu ze mam ost dobrych svokrovcov, pohoda by s nimi nebola, su strasne akcni a tak.. :-p ale inak su naozaj fajni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kedze mi mame momentalny 'domov' tu v UK tak na svk v svadobny den budem ja u rodicov a aj moj manzelik tiez u svojich a aj dve tri noci pred top tak chcem, ze nebudeme spolu aj ked to bude pre nas tazke lebo posledne 4 roky sme nonstop spolu ale o to to bude krajsie na svadobnu noc :))
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to hej. Ja to az tak velmi do detailov nemam premyslene. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja len ked som videla iste stresy pri zasnubach som si povedala ze musim zabezpecit iste "opatrenia"... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky... tak já se k vám stěhuju z května. Bohužel to v květnu nějak nevychází časově a tak jsme se rozhodli pro červen :-) Konrétně 25.6.2010. Nějak to datum neřešíme, jen doufáme, že všechno vyjde a hlááávně počasí :-N Doufám, že tu najdu pomoc, neboť jsem na to sama a to víte, zkušeností není nikdy dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj wiki, takze ty budes piatkova? :-) no pomoc tu urcite najdes, vsak viac hlav-viac rozumu :-D baby ja idem dnes k novej kadernicke, som dlho dlho hladala dobry salon, tak snad som nasla ten pravy, uvidime, idem oskusat. chcem len konceky podstrihnut a zachovat si povodny strih, do svadby chcem vlasy nechat dlhe a zveladovat ich ;-) snad sa mi to podari, no som zvedava. btw, mucinka tu uz chyba, ktovie kolko este bude na tom lieceni...ale dobre ze sla, treba dat veci do poriadku. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky, Tak katussska trzime palceky, ze nebudes lutovat kadernika. Ja som bola pred dvoma tyzdnami u kamarata sa dat podstihnut ale musel brat troska viac tak mam trosku kratsie vllasky ale nevadi dorastu. Zavidim babam, ktore maju dlhe a kvalitne vlasy. Ale musim sa s tym zmierit. :-) :-) Tak to teda, ze tu mucinka uz chýba. Ale drzime jej vsetky palceky nech bude zdravucka. ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kočky, viete čo rozmýšľam? Musí byť to pýtanie nevesty? Ja by som chcela až prísť do kostola, nech ma všetci vidia až tam..., len neviem či to naši rodičia prežijú bez pýtania... :-o A veľmi sa mi páči také niečo ako guest book, čo majú v zahraničí, pokiaľ som to správne pochopila, je to niečo ako pamätník a hostia ti tam napíšu nejaké prianie, nie? je to pekné, objednala som si tú knižku... :-) Lampióny sa púšťajú pre šťastie a jednej Kočky čo som sa pýtala, tak oni púšťali len jeden a hostia sa im naň podpísali, alebo niečo pekné napísali a potom si ho pustili, vraj sa to všetkým veľmi páčilo, len ja nemám moc priestor na to púšťanie, keďže svadba je v hoteli v centre mesta...
Odpovedať
Profilova fotka
A ohľadom svadobnej noci, neviem, či budem vládať a mať na niečo chuť, veď budem taká hotová, že až.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tady, ja teda spise chodim do fora Cerven 2010, ale tak sem nakoukla jak tady na tom jste ;-) a vzhledem k tomu ze si beru Slovaka, tak mi cesko-slovenske forum prijde prihodne :-D par zakladnich veci uz mame vyresenych, zbytek se rozjede po novem roce pocitam ;-) mejte se!
Odpovedať
Profilova fotka
Baby na vlasy odporucam kozmetiku Joico, kupit sa da iba v salonoch, osobne pouzivam od augusta a za poslednych 15 rokov som nemali nikdy tak hebke a zdrave vlasy ako teraz. Zacala som chodit k jednej znamej kadernicke, ktora zasadne pouziva Joico, nie je to lacne, ale som nad mieru spokojna. Kupila som si od nej aj specialnu kefu na vlasy, masku na vlasy, ktoru pouzivam miesto kondicioneru par krat do tyzdna, a po tej su vlasy uzasne hebke, a este take mlieko ktore sa dava ako ochrana pred fenovanim a pod. Minuly mesiac mi zastrihla konce a teraz sa budem snazit nechat si do svadby dorast este kolko sa bude dat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Taky nechávám narůst vlasy :Duž jsou po ramena, doufám, že za půl roku stihnou alespoň na lopatky :D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja mam dost jemne a hladke vlasy. Ale uz asi dvar roky sa nemozem dostat z jednej dlzky. Stale sa dam podstrihnut bo sa mi stiepnia konceky v tej istej dlze. Tak ja budem asi riesit uces s priceskom. o uvidime ci na mi podari posunit vlasky dalej. Svadobnu noc neriesime a uvidime ako sa budeme obaja citit a ked tak si ju posunieme z nedele na pondelok. Tak budeme mat pre seba celu noc a nie len zvysok. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No uz som doma s podstrihnutymi koncami :-D salon sa mi pacil, zatial nic viac neviem povedat, kedze mi kadernicka zasadnu zmenu nerobila.ale planujem tam ist aj na kozmetiku niekedy, uvidim potom. kaculiatko ja mam tiez jemne a rovne vlasy, ku vsetkemu nepoddajne a neustale je na nich elektrina ]-( nechavam si ale teraz dlhsie hlavne kvli svadbe a uvidime co bude potom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja zase elekrinu v nich nemam a nemam problem ich ucesat tak aby ostali, v tomto su podjne. Ale rozmyslam si dat jemnu trvalu. Uz som mala a mala som lepsie vlasy. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já mám vlnité až kudrnaté a trpím holky :( jsou nepoddajné a lituju kadeřnici, co se s nima bude mořit :(
Odpovedať
Profilova fotka
wiki ja by som take chcelaaaaa... x-) aj ked by sa mi take nehodili, este ked mam take jemnejsie vlnky tak to ide, ale ked som brutalne kucerava tak pripominam barokove sosky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som si myslela ze kucerave vlasy mi nepoju, ale ked som si dala trvalu tak som celkom dobre vyzerala a vela ludi mi povedalo ze mam lepsie ako som mala pred tym. Aj teraz mi hovoria ze tak tri styri mesiace pred svadbou by som si mala dat este trvalu aby mi troska odrastla a sadla. Tak uvazujem. Po trvalej mi aj menej masneli vlasy. Stacilo ked som si raz do tyzdna umyla vlasy. Len tvalu nemozem rozcesavat. Tak som mala take zamotane vlasky. Ale raz za cas som ich rozcesala a dala natacky a potom som mala fajn vlasky.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz som mala natocene vlasy, to vyzeralo smiesne. mne sa hodia ked mi to troska opadne :-p dnes som na seba pozerala v tom kadernictve a som sa sama sebe zdala nejaka"ovisnuta"v tvari :-S no des. je pravda ze ja sa nejak extra o seba nestaram, nikdy som nemala vyraznesie problemy s pletou, tak neviem co sa moj 23rocny vek podpisuje takto kruto...
Odpovedať
wiki85 prave naopak bud rada aspon mas dost materialu...ako ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Materiálu mám hafo :D A ještě jsou nazrzlý, takže mi na gymplu říkali pudl :D No, upřímně, vypada jsem jako pudl aprikót :-N :-N Problém je, že vlasy jsou dost těžké, a já bych chtěla nějaký nahoru vyčesaný drdol. jinak, holky, dneska mě chytl rapl a začala jsem objednávat věci :D jenom drobnosti na vývazky a na auto a sáčky na dárky pro hosty... a všechno fialové :D :-D :-D
Odpovedať
misha2581 ja s odobierkou uz pocitam ved prave - co by povedali rodicia a babky keby nie ]-( ja skorej take tradicie ako cepcenie nemusim, ale nejaky program vymysliet musime :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No ja sa s vlasmi moc netrápim, veď načo sú clip-in vlásky? Aj zahustia, aj predĺžia, tak nieje o čom... gracy6, skúsim to rodičom navrhnúť, čo by povedali, keby nieje odobierka, môjmu Drahému sa tiež moc do toho nechce, tak dúfam, že uspejem :-). No a to odčepčovanie tiež moc nemusím, ale to bude určite... Ja už tiež okukujem kde čo kúpim a presne rozmýšľam nad odtieňom výzdoby, to nieje len tak, že zlatá farba, ide ma poraziť... Ja budem asi ako darčeky dávat čokoládové srdiečka vo farbe výzdoby, sú krásne, mám ich tuším v albume.... A už som sa rozhodla, že idem objednať svadobné topánočky, je jedna super stránka, kde mi ich na mieru spravia, poskaldám si také, aké chcem, tiež ich mám tuším v albume, sú vyššie, lebo ja som krpatá a môj, vysoký... :-D Kto bude mať čokofontánu a odkiaľ, teda kde hlavne zoženiem tú čokoládu... Kde kupujete organzu, teda tie, ktoré si idete výzdobu robiť samé.... No a menu? Čo dobré chcete papkať, už ste rozmýšľali???
Odpovedať
Profilova fotka
Tak výzdobu si udělám sama. Jsem tak šílený puntičkářve věcech kreativních, že bych nesnesla, kdyby to tvořil někdo za mě. Stůl mám jasný, bílé ubrusy, středem poběží lila vlizelín, rozhodí se pár průhledných kamínků, fialových svíček ubrousků. Ještě jsem obejdnala fialový krepový papír, kdyby bylo v restauraci nějaké rušivé místo, které by potřebovalo sladit :-))) Ke každému místu bude lila pytlíček s mandličkama a čokomincí a svatební čokoládkou:-) Jinak oznámení, jmenovky, vývazky, ozdoby na auto budu dělat sama. jediné, co si nechám udělat jsou kytice a to jetak vše :-) Teď jsem si všimla, že je tu i druhé téma červen 2010? pročpak je to tu dvakrát na beremku?
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky, Misha ked ti mozem odporucit organzu su kupuj osobne v neakom obchode a nie cez internet. Ked ju uvidis sama tak si budes vediet vybrat otien. Ja som ju kupovala v jednom obchode kde mali vseliake doplny do bytu. Zatial mam 18 metrou. Ale uvazujem este dokupit. :-) Inak svadobne topanky som si tiez objednavala cez internet, lebo ja som nechcela mat klasicke spicaky, ale okruhlu spicku. A som celkom spokojna. Aj svadobne saty mam objednane cez internet. Uz ich ma svagor. Ja ich uvidim aj o tri tyzdne. tak potom napisem ci som spokojna. :-) Babenky a do vyzdoby budete davat aj sviecky?? Ja budem mat okruhle sstoly. A moja predstava je dat do stredu malu vazicku, do nej neaky kvet asi kaly alebo gerberku a okolo vazicky nazbierkat oganzu. To by asi stacilo. A tiez na nahovaraju na balonivu vyzdobu, lebo budem mat asi okolo 20 deti a ze sa aspon vyhraju a rodicia sa zabavia. :-) Svadobne menu nemame este vybrate. ale mame vyhodu, lebo si urcujeme vlastne menu. Nemame na vyber. Zapojime nasu fantaziju. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wiki> nevim proc jsou tu dve fora na stejny termin, ja uz se ptala na zacatku a tady je spise dost slovenskych nevest a tam v tom druhem myslim zadna, jen CZ holky... Ja bych taky rada vyzdobu delala sama, ale jeste uvidime jak to bude proveditelne z organizacnich duvodu... Jinak ja organzu kupovala pres net, ale je pravda, ze barvu nerozlisis a ja budu mit jednu (sampan) uplne na nic, nebude se mi hodit... tak to budu muset asi pak prodat, zato by se mi jeste hodila jedna role bile, kterou budu muset sehnat. Jinak uz se tesim na norvy rok a az uz se to bude blizit. Tohle cekani do Vanoc nemam rada, navic budu muset letos mezi svatkama delat 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
já si myslím, že je fuk, jestli SK nebo CZ.. nějak to neřeším.. asi to bude tím, že nastávající je z KE :-)))) já nakupuju přes net... ono stejně nic neseženu v úplně stejném odstínu.... takže to zkusím rozbít tou bílou, aby nebylo přefialkováno...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a kde ste objednavali tie topanky? nie je lepsie si kupit v obchode aby ste si ich mohli odskusat? ja mam taku problemovu nohu, ze niektore mi sedia 37 a niektore 38, tak asi u mna neprichadza do uvahy objednavat z netu.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D monika, ja som ich objednavala od jednej baby-ked chces poto poslem kontakt. predava uplne nove, fakt super topanky, take tie "klasiky z USA -wild diva, delicious...ale aj take beznejsie veci pre nas trh. a este k tomu ma perfis ceny ;-) ja uz mam od nej svadobne, potom tie cervene co mam albume a najnovsie si u nej objednala moja svagrinka :-D ja mam tiez neurcitu nohu a musim povedat ze super sadli tie topanky od nej, co bol sok, bol to moj 1. nakup topanok cez net, si vies predstavit aky to bol pre mna adrenalin! x-) naozaj mam vacsii problem nakupovat v obuvach v BA :-p plus bolo ze keby som velmi chcela, mohla som si topanky oskusat u jej rodicov pri topolcanoch usim.nakoniec som to riskla, nesla som tam a boli dobre.nohu si odmeras podla jej instrukci, posles jej dlzku svojej nohy, podla toho tim povie velkost. ja mam napr"polcislo", preto mam taky problem. btw aky ste mali rok 2009? ja uplne hrozny, samozrejme s vynimkou tych zasnub. stalo sa vela zleho...hned na silvestra pri hokeji upadol moj buduci svagor do bezvedomia pri pade si zlomil klucnu kost+otras mozgu a ostal v nemocnici. o 2 dni na to mi volala sesternica ze im umrela babka(to sme sa dobre poznali).o mesiac ma vyhodlin z roboty, comu predchadzal teror o psychic.chorej sefky...naslesne nato som mesiac bola brutalne chora.v maji mi umrela kamaratka pri porode a dietatko sa narodilo chore.naposledy dostala moja babka infakt..ku vsetkemu som stale bez prace, napriek tomu ze od augusta hladam...tak cakam ako na spasenie na rok 2010, dufam ze to bude novy a velmi pozitivny zaciatok, lebo tento rok bol nocna mora... tak intenzivne myslim na krasny novy zaciatok, uz sa tesim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?