Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Wiki si krasna zrzka :-D tie favoritky -myslim tu druhu fot si uuuplne naj naj naj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Právě, druhá fotka, kde chytře koukám, kde co leze, tak ty jsou asi nej. Jen to bude chtít stahovací kalhotky.. trochu mi vylezly boky, které mám po mamince a potřebovala bych je nějak aby se to decentně slilo :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
wiki si uplne zlata, co si! a to si tu pisala ze budes ako melon...co si!!! ]-( a ake to bolo to skusanie?aj si si to uzivala, ci ani nebol cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Wiki85:) ja mam taky isty problem ako ty. Sirsie boky. Nerozmyslala si o satach, ktorych pas je trocha znizeny a siaha az cez boky a tym padom ich zakryje. Saty , ktore mas na sebe su iba do pasu a potom sa ti boky este viac zvyrazdnia. Skus este popozerat, mas este cas a siat je veeelmi vela, hoci na druhej strane nie az tak vela na moju postavu :(
Odpovedať
Profilova fotka
Suhlasim s Kvetkou, treba skusit iny strih siat, tento nie je zrovna najstasnejsie zvoleny na tvoj typ postavy, skus pozriet saty typu A, alebo nieco take, co je podsite pod prsiami a potom volne spustene akoby do tvaru pismena A. Vyborne zakryvaju boky saty ktore mam oblecene v albume, MS Camden, tie bordove.. to je tiez dobry strih na sirsie boky.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, já v reálu žádný pas nemám :-D Jen díky sesněrování nějaký mám :-)))) Proto to leze mno :D Zkusím variantu korzetových šatů a stahovacích kalhotek :-))) když to nesedne, zkusíme jiné. času je dost, to máte pravdu. Postavu mám jako válec se širokým hrudníkem :D Trochu je problém s poprsím, zkoušela jsem si šaty s nižším dekoltem a to nemůžu, holky, to je krize, paní měla jedny krásné šatičky z nižším dekoltem, tak jsem se do nich navlékla a nebylo to moc pěkné. musím mít pěkně ten vršek výš. Jinak ke zkoušení, paní byla super, celkem jsme se nasmály :-) Ochotně mi se vším pomohla a nebrala si servítky, když šaty neslušely, hnd řekla, kde to vylejzá. Jinak jsem zkoušela i šaty sukně zvlášť a korzet, ale v tom jsem vypadala prostě divně... Nemůžu bohatě nařasené sukně, to mě dělá ještě širší... No není to jednoduché :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika: Když budu mít šasy, co jsou spuštěné už pod prsy, bude to ještě horší, to si mohou dovolit právě hubené dívky... ale se širokámi boky to vypadá divně. Vím, protože zároveň se šaty na obřad hledám i popůlnoční... a dost jsem jich vyzkoušela právě v tomhle střihu a nějak se v tom necítím :/
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak mame zajednany kostol, juhuhu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky .... ja som sa chystala tento tyzden vybavit kostol. Ale nestiham. Dnes ideme na pohreb. Priatelovi zomrel dedko. :-( Tak teraz na chvilku si dame pokoj s pripravami na svadbu. Budeme drzat smutok. Wiki podla mna si bola pekna, ale este mozes skusit aj iny typ siat. :-) A v satach by si sa mala citit pohodlne. Ja som bola so sestrou na skuske a v jednych som sa jej velmi pacila ale ja som sa citila taka malicka a tie saty boli hrzne tazke. Vypocuj si kritiku ale stale mysli na seba, ze ty v nich budes musiet byt skoro 12 hodin.
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko: šaty vyzkouším i jiné:-) Kdepak si sehnala ty botky? nějaké s kulatou špičkou bych taky brala =-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja uz mam asi vybrate saty, ale ak by sa vam chcelo pozriet mi do alba a zhodnit.. tie posledne na konci albumu su nove a idem ich znova skusat zajtra pre istotu..
Odpovedať
Profilova fotka
Monika krasne su tie model ankara ,mne sa pacia aj tie v salone el MS SSM5140 :-D takze asi s tychto dvoch-inak ja uz mam aj vyplatenu zalohu v el :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jamimi a ake saty? x-) ja uz sa tesiiiim na to skusanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem jamini, ja dam asi zalohu zajtra za tie ankary.. uvidim co mi povie mama na ne, mam dilemu kvoli tomu chrbtu, ze ci ich obleciem este o 6 mesiacov.. kedze su na zips, tazko sa mi prisposobia.
Odpovedať
Profilova fotka
tie prve v mojom albume :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super.. ;-) som sa na nazov pytala, ma nenapadlo ani kuknut do albumu :-N to su z tej novej kolekcie nie? baby a kolko siat ste skusali?lebo ja mam pocit ze ich potrebujem nejak vela vyskusat.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som v tom prvom Salon El skusala asi 6 siat myslim a v tom druhom Mia Sposa asi 4 myslim, ale z toho dvoje boli uplne mimo, vybrali mi ich pani predavacka, ale mali ramienka a absolutne mi nesedeli. v prvom salone sa mi pacili dvoje, v druhom tiez dvoje, takze v podstate som z 10tich siat nasla 4 ktore boli dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa paci v kazdom salone min 8siat, pomooc.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala srdcovky jedny a tie mi sadli :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to zavidim jammi...ja som strasne nerozhodna a najlepsie ze sa mi zakonite uplne nakoniec zapacia nejake uplne ine saty a potom mam dilemu.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katuska ja som pozeral saty uz od minuleho roku :-N ale tie mi padli do oka hned.Ak mozem poradit neskusaj vela siat lebo budes nerozhodna a nakoniec ti ich vyfukne ina nevesta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, aj ja mam nejake favoritky, to je jasne...len na druhej strane, mat sancu vyskusat si svadobne saty mam len raz v zivote ;-) tak si to troska chcem aj uzit... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ano,vy baby este namate deti ,ja som si skusila vybrala a bolo a na dalsiu skusku mozem ist hocikedy .-))) kym sa nevydam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak baby o tej nerozhodnosti by som vedela hovorit dlhoooo... mam sto chuti ukazat vsetky tie fotky priatelovi, nech on rozhodne ktore su najlepsie... lebo sama ... to je des, ale mam sto chuti sa vratit este do salon el a este si skusit znova tie dvoje saty.. aj ked viem ze je to total kravina, lebo nic tym nevyriesim, len budem zbytocne otravovat predavacku a aj tak sa nerozhodnem :(
Odpovedať
Profilova fotka
monika presne!!!ja tiez mam nutkanie ukazovat saty, ale urcite by som nechcela aby videl tie svadobne, ale mozno mu enjake ukazem, hehe. ale rozhodnut ho nenecham! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
je to hrozne, cim viac o tych satach premyslam, tym viac mam dilemu, normalne sa mi cely vikend o tom snivalo, lebo som cely vikend cakala na tie fotky zo skusania a uz fakt nocna mora ... nechapem, asi to pre mna strasne vela znamena, aby som v ten den bola co najkrajsia... musim nejak pribrzdit a uvolnit sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
pozri monika, ja si myslim ze furt budeme v hocijakych satach vyzerat lepsie ako doma v teplakoch a tak nas predsa nasi mlovani poznaju ;-) takze snad aj budeme najkrajsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, ale je to iba JEDEN JEDINY DEN v nasich zivotoch, kedy si budeme moct obliect tieto nadherne saty a citit sa ako princeznicky a tak chcem aby aj saty boli tie prave, nezabudnutelne, krasne... az mam niekedy pocit, ze ked uz bude po svadbe, tak ma to bude strasne moc mrziet, ze to uz v zivote nezazijem... teda aspon dufam, ze to bude moja jedina svadba v zivote.
Odpovedať
Profilova fotka
já bych to nehrotila.. svatba má být o dvou lidech, né o hadrech, holky :-D A s tím mým chlapem se cítím jako princezna každý den, i teď, když mám chřipku a ležím :-) To zkoušení je zajímavé, ale asi podruhé bych se vdala jako máma, v kostýmku a bez nějaké slávy :-) ale neplánuju to :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby asi mate fakt velke nervaky so satami.. problem je ze prilis vela hladate.. ale pravda zase je ze hladaj az kym nepovies sama sebe a uprimne ze : waw som nadherna.. ale nekombinujte prilis.. ako vravi wiki85svadba nie je o satach atd.. a zenichovi sa budes pacit v hocijakych ver tomu.. zatial co som pocula slova roznych zenichov vzdy im padla sanka ked zbadali svoju milu.. ale vazne. v satach sa musis TY citit super a povedat si: uz dalej nehladam, toto su ony.. ale potom si za tym musis stat.. ja mam svoje uz od augusta a trosku som poskulovala aj po inych neskor, ale stale sa vraciam k tym svojim.. musite si vybrat a potom dost.. samozrejme neskor sa moze stat ze natrafis niekde inde na uplne ze aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, az sa ti hlava zatoci. ale to uz potom pojdes na istotu...preto je lepsie pozicat.. moj nazor mozes po case zmenit..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?