Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika viem co preivas moj otec ma urobenu tracheotomiu-ten otvor v kru diagnoza rakovina velmi rozsiahla,zatial bez metastaz :-( ...absolvoval jedno kolo chemo a oziarov---citi sa super vsetko je v poriadku---ma to zastavene ale aj tak ho poslali na druhe kolo :-| ..takze sa drz-----katuska ja nevidim tie s ramiekami ale tie druhe sa mi nepaci farba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vacsinou mi ludia hlasuju za 1 alebo 2. zenichovi sa pacia tie 2. uplne najviac, mne 2. aj 1. ...zacina dilema :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Katuska ak su maslove a tie detaily su zlate tak super moc nevinikne ta farba na fotke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ty koky,ako tu tak citam,tak riadne zaostavam,ja som este na ziadnej skuske nebola,iba tak po nete pozeram.Myslela som si ze tak koncom januara staci,tak asi nie... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no odporucam ist minimalne skusat v decembri, podla toho z akeho si mesta a kolko mas k dispozicii salonov, tiez zalezi aka si konfekcna velkost atd atd.. ja som rada ze uz to mam za sebou a ze mozem kludne spavat.
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska: 1. Pěkné šaty, i střih sedí 2. Také krásný střih, barva nezvyklá, ale proč to nezkusit, stejně jako č. 3 4. mi přijde na tobě nijaké a 5.tka je taková... no možná to dělají ty ramínka, takové staropannenské
Odpovedať
Profilova fotka
no ono ked mam povedat tak vsetky foto su o dost ine ako realita :-) ja som mala pocit ze mi idu aj maslove, zlate aj biele,ja som ale nic nevravela a teta mi sama povedala ze je to na mne a hodia sa mi aj take aj take... kazde boli niecim ine a mala som uplne mis mas v hlave, mam este aj dalsie saty, ale tie som vylucila, mozem dat do albumu pre zaujimavost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já bych v těch nazlátlých vypadala děsně.. ale tobě to jde, k těm tmavým vlasům... je to nezvyk, ale nenech se odradit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby dakujem velmi velmi, druhe skusanie bude asi coskoro ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska Mne sa na tebe asi najviac pacili tie prve, v nich si sa mi velmi lubila. Ale ani tie druhe neboli zle. A na buduci rok su v mode maslove saticky podla spanielskej mody. Rozhodni sa ty, v ktorych si sa citila dobre a hlavne krasne a vynimocne. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no o tyzden idem do druheho salonu, poskusam, pofotim a snad sa aj rozhodnem uz ;-) uff ale som si nemyslela ze o bude taka dilema :-D asi si spravim 3dnovu svadbu, nech mozem mat aspon 3siat :-p aj to skusanie bolo super...no ist trebars do nicolu kde by mi nedovolili fotiti a este otrasy pristup a sluzby-aspon co som pocula....to nikdy!zda sa mi zevelmi vela zalezi aj na prostredi salonu, zamestnancoch..ja som tam bola inac 2hodiny, to som necakala ze az tak dlho to bude trvat..
Odpovedať
katuska - ja som bola napr. v salone Nicol v Nitre a tam je velmi mila pani.. necha ti poskusat kolko siat chces a fotit sa mozes tiez kolko len chces :) a maju tam velke zrkadlo a kopu prietoru na to aby si sa v satach presla, vyskusala si sadnut atd... aspon moja skusenost zo salonom Nicol.... :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som pocula desne story, plus o zlyhani sluzieb tesne pred svadbou-nevycistene saty, o cislo vacsie a pod. ako netvrdim to so 100perc istotou, toto som pocula od druhych, nie je to moja skusenost. ja som bola v diamonde velmi spokojna, ta pani bola skvela, naozaj! :-) tesim sa uz na dalsiu stredu, neviem sa dockat!!! :-D yoplait a ty za kt. saty hlasujes? ;-)
Odpovedať
Tak to ake sluzby maju neviem a ani nezistim :-D lebo saty nemam z Nicol salonu, len som si tam isla vyskusat model siat, ktory sa mi pacil velmi na foto a mala som moznost si tie saty originaly kupit zo zahranicia.. a kedze ich mali v salone Nicol isla som si ich tam len vyskusat :-D nech viem ci by mi sedeli ... takze som ich tam len trosku vyuzila :-N zalezi od vkusu, mne sa na satach c. 1 moc nepaci ta vlecka slahackova - a vacsina ti tusim radi tie :-D mne sa potom skor pacia saty c. 4 a velmi pekne ti sedia podla mna aj saty c. 7...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja som sa vcera zabudla spytat v salone na kabelky, ze ci ich poziciavaju, neviete ako to je? budem tam musiet zavolat. inak som mala trochu problem si vybrat zavoj k tym satam... dlzku by som aj vedela, ale nesmie byt biely, lebo saty tiez nie su uplne biele, su oznacene ako diamond white, ale furt vlastne neviem akej su farby :( nevidela som ich zatial na dennom svetle.. je to asi nieco take do striebrista mam pocit.. a zavoj potrebujem taky zdobeny kamienkami ale mali iba dva take co by sedeli, tak teraz kukam po nete zavoje, ale je toho nejak malo.. Inak navstivala som cesku verziu tejto stranky, cize beremese.cz a pozrela som tam bazar, je tam vela ceskych firiem na doplnky, saty atd ktore dodavaju aj na Slovensko, tak idem pokukat co by sa dalo od susedov zohnat, ale zistujem ze napr co sa tyka farebnej ponuky su tom o dost lepsie ako u nas a cenovo ani nehovorim..
Odpovedať
Profilova fotka
minika ty mas zo salonu El?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, Mia Sposa.. a este na jednu vec som sa zabudla spytat a to su tie kruhy - spodnicka aleb ako sa to vola.. aj to davaju k satam automaticky?
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna spodnicky hej. viem ze v salone El mali doplnky dokonca zadarmo k svadobnym satam, ale neviem ci to nezrusili...ale co sa tyka pozticiavania, to urcite. v salone ta dokazu zladit od hlavy po paty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no na zavoj a bolerko som sa pytala, niektore su zadarmo, take drahsie sa priplacaju... no nic, dnes tam zavolam este pre istotu, chcem sa aj spytat na tu farbu siat radsej, ze akej farby si mam kupovat doplnky.. nasla som tu v bazare peknu kabelku za 25 eur, ale zda sa mi to vela, len neviem ze za kolko poziciavaju resp.predavaju kabelky, tak to dnes musim vyzistit.
Odpovedať
http://www.preownedweddingdresses.com - odporucam pozriet sa aj sem - obcas su tam velmi dobre ponuky na original saty co su pouzite iba raz :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby kým môžete tak si vyberajte, aby ste potom neľutovali. A jedna tu už spomínala, že keď si vyberiete držte sa toho a nepochybujte.
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz nevyberam, nekukam, uz to kaslem, som rada ze ich mam rezervovane a ze sa tym uz nemusim zaoberat. :)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, to je pravda, ja mam zavazok, ze akonahle si saty vyberiem, uzatvaram tuto kapitolu. sice mozno pride este nieco krajsie a ktovie..ale pokial by som mala kvoli tomu stratit zalohu a podobne-to nie...myslim ze si treba potom uz len zaskrtnut policko "mam" a byt spokojna a venovat sa dalsim veciam. akurat musim povedat nevyhodu, ze pokial sa tak ako tomu mojmu-pacia zenichovi nejake saty uplne najviac a nevesta si neni na 100perc ista, popripade potom si vyberie ine...tak je to divny pocit. je to moj pripad :-N sice viem ze ma nevidel nazivo a to je uplne ine...alebo aspon o dost ine...no ale co uz. na druhe strane som rada ze vratil do hry aj tie zlate saty, okrem toho to bol celkom fajn pocit, lebo zrazu zacal rozmyslat o obleku a tak..no super pocit t bol ze aspon pol hodinku mal chut planovat aj on :-D dokonca saty ;-) som zvedava ktore nakoniev vyberiem...uz sa neviem dockat stredy...aby som uz mala vsetky moznosti!!! x-)
Odpovedať
----- budem teraz trosku od temy :) , ale dnes som rozmyslala nadtym, ze ci vlastne fotografovi platit cele menu tj. predjedlo, polievka atd atd... , alebo az ho ponuknut zo svedskych stolov ?? Len ci to nebude take blbe, ze dovtedy tam bude iba na nas pozerat a bude hladny :-D ako to budete riesit vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ratam do poctu hosti aj DJa aj fotografa, myslim ze je to normalne.. fotograf s nami predsa bude uz ovela skor a nenecham ho hladovat a Dj tiez bude celu noc tahat, tak si zasluzi sa najest normalne podla mna.
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze treba aj fotografa zaradit medzi hosti-presne ako pise monika.
Odpovedať
no ved aj mne to pride take blbe nezaplatit mu cele menu, ale dnes mi bolo povedane, ze ved naco, ze to netreba .... tak preto som zvedava ako to riesia ini :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fotografku vybranou mám holky,ale ta cena.. ta mě dostala... ale fotí fakt úžasně :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim si ze ti ludia sa na ten vecer stanu akoby sucastou rodiny (myslim fotograf a dj, pripadne starejsi) a ja by som sa teda citila dost trapne, keby sa nam naservirovalo jedlo a oni by sedeli vedla a pozerali na nas ako sa napchavame.. je to uz samozrejme na nich potom ze ci budu chciet komplet menu zjest, mozno nie su velki jedlici, alebo sa im nemusime trafit do chute s ponuknutym jedlom, ale aj to je jedno zo slusnosti im urcite ponuknut treba..
Odpovedať
Profilova fotka
Fotograf je za svoji praci placený. Když já jsem chodila fotit děcka a různé akce, je milé, že tě pozvou, ale nečekáš to. Stejně jako pokladní za kasou taky nedáváš kus nákupu :-D ale myslim, ze na fotografovi se nema setrit, to co mnohda vidim tady v galeriich, skoda mluvit :( Ale nektere fotky jsou zas epesní....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?