Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si v ytch 2. pripadam ako zvoncek cililing... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co tie popolnocne?
Odpovedať
Profilova fotka
aj tie popolnocne su pekne :) ak si sa v nich dobre citila.. ja hladam nieco lahsie a kratsie, nechcem sa uz po polnoci trapit v nejakej dlhej robe, necitim sa v tom zrovna pohodlne. Katuska a co to je za model tie cislo 1 saty? podla mna tie su najlepsie.
Odpovedať
na popolnocne ma napadlo zase slovo povabnee..
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej č.1 sú na tebe najkrajšie, aj keď aj tie ostatné sú nádherné, ale tieto ti sedia... Popolnočné by som ja osobne, tiež zvolila jednoduchšie, nie róbu...
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska Ja tiez hlasujem za tie prve. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska ako si sa citila v cisle 3? podla mna boli uzasne.. princeznovske.. pri tych som prvykrat povedala waaw. aj som si myslela ze to budu tie prave... obcas na ne myslim, ale uz mam vybrate, tak je to len take vahanie..
Odpovedať
a tie c. 1 neni su to asm 3158 co maju v diamonde v Nitre? a toto su original co mas na sebe?
Odpovedať
Profilova fotka
Gracy, urcite je to original, je to v Salon El v Bratislave, a model by to mohol byt ten co si napisala, ale nie som si ista, musi napisat Katussska ze ktory to je model.
Odpovedať
Profilova fotka
baby uz som tu-odpovedam na otazky model c. 1 je 3158 , je to urcite orginal, skvele saty !!! x-) dnes som tam bola este s kamoskou ich vyskusat a zarezervovat, takze uz som zaplatila zalohu, som upisana tomuto salonu ;-) chcem z tade aj popolnocne, uvidime, tie este rezervovane nemam...vo februari ma prist nova kolekcia tak uvidime ci ostanu tieto satocky :-) a model c. 3 bol tiez super, favorit, okrem tej 1, ale nepaci sa mi srdieckovy vystrih na mne..ale bol super, pacili sa mi aj tie saty..ale nebolo to.."ono"...
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska tak mne tie trojky ostanu asi navzdy v pamati, lebo som sa v nich citila uzasne princeznovsky, len mi boli trosku male cez prsia.. aj som ich ccela znova skusat ale nakoniec vyhrali tie Ankara. Ale vybrala si si dobre podla mna, sedia ti krasne tie prve. Inak pises ze vo februari maju mat novu kolekciu, to si myslela spolocneskych? lebo viem ze maje mat 14 novych svadobnych siat, ale na spolocenske som sa nepytala, tak dobre vediet, lebo teraz nemali pre mna ziadne, malicko kratkych hlavne, tak budem sledovat net, ze ci pridaju nejake nove.
Odpovedať
Profilova fotka
aj svadobne, aj splocenske, 14 svadobnych a 10 spolocenskych modelov x-) x-) x-) inak nenormalne zo mna opadla starost ...o svadobne saty....taky fajn pocit...tesim sa z nich a na ne :-D musim si vybrat nejake topanocky na fotenie- lebo sice uz svadobne mam, super na tanec, nizucke, tie biele co mam v albume, ale na fotky a obrad som chcela nejake maslove, jemne smotanove, nech som pekne zladena...rozmyslam, ze tie smotanove by som si potom aj nechala..vsak take idu aj k spolocenskym satam.... pacia sa mi tie menbury..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Babenky prajem vštko naj v ďalšom plánovaní a paradox je, že ja som založila túto tému a sadbu zatiaľ rušíme :-( ... pa
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka a to preco? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka69 tak to nas mrzi :( a preco rusite?
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska inak k tym topankam, ja som si vcera kupila topanky od jednej baby za 25 eur, su sice biele a moje saty maju trocha iny odtien, nejaka slonovinova kost alebo take daco, ale odmietla som minat peniaze na topanky ktore si uz nikdy neobujem, pretoze ja lodicky skoro vobec nenosim, nie ze by som nechcela ale hrozne ma tlacia, a tie co som kupila su pomerne pohodlne, su to 37 a nohu mam 38, su mi pomerne volne zhora a zbokov, co je fajn, lebo teraz je zima, a v lete mavam opuchnute chodidla, takze snad nebudu tlacit :) aj tak este rozmyslam nad balerinkami na prezutie, aspon kym budem sediet na hostine, ak by nahodou tlacili, a potom samozrejme este popolnocne musim zohnat nejake pohodlne :) troska co ma stve je mierne nestabilita nohy v tych topankach, ale to je asi len o tom ako mam zapnuty remienok okolo clenka.
Odpovedať
tak origos su :) ja len preto som sa pytala lebo v diamonde su len vo farbe slonova kost a sa mi videli trosku ine ako na obrazku na tej stranke toho salonu...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby taka odveci otazka, ale kde sa da kupit dreveny krizik?
Odpovedať
Profilova fotka
gracy, ta fotka skresluje, .. ;-) oni su take bleducko smotanove- pozri si fotky neviest, kt mali tie saty z diamondu, tam sa zdaju biele a pritom nie su...je to dost specificka farba, ale myslim ze tak krasne ziari.. x-) tie saty sa mi stale pacia viac.... :-D monika, ty si z BA, nie? krizik kupis napr. v spolku sv. Vojtecha, v predajni LUC a pod. tu mas nejake adresy: napr. hned vedla frantiskanov je taky obchodik, potom na SNP oproti OD Dunaj, vedla lekarne(tam je LUC), alebo skus aj na Puskinovej (hned za zastavkou SAV, v smere na Hodzove nam.)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeem :) ked ja taketo predajne nepoznam vobec :) nikdy som tam nic nepotrebovala.. o tom vedla frantiskanov viem a mam to kusok z roboty, tak tam asi skocim pozriet ..
Odpovedať
Profilova fotka
aky by si chcela?ja vobec neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
netusim :) hocijaky... neviem ci sa mam radit s priatelom o tom, ale on nema cas ist so mnou do toho obchodu, takze asi kupim sama nejaky.. ono mal by to urobit svedok vlastne, ale nebudem tym kamosku obtazovat.. proste nejaky kupim :)
Odpovedať
Profilova fotka
lebo ja som si jeden vyhliadla, sa mi zdal pekny...taky zlty, troska zvlastny....a ked ho videl ten moj pekny tak sa uplne zhrozil ze je desny...no potom som ho videla nazivo a fakt sa mi nepacil...no neviem, je to vec vkusu asi..ziadne nie je skaredy..no potom som sa zamyslala nad tym, ze mi bude visiet v dome, takze to nie je len tak vybrat hoc co...nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak u nas este asi par rokov visiet nebude, asi az ked sa prestahujeme do domu.. momentalne v nasom bytiku si ani neviem predstavit kde by sme ho povesili.. moc sa nam tam nehodi :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby riesite svadobnu cestu? U nas su kvoli tomu trochen hadky... drahy si moc nepotrpi na dovolenky, chodi na ne iba kvoli mne, ja milujem more a slnko a vypekat sa na plazi... on nie, on skor zimne sporty, vcera som zahlasila svadobna cesta, tak zase protestoval, ze naco kazdy rok a blablabla.. a ja ze si potrebujem oddychnut, ze po tych stresoch po svadbe a aj kvoli praci, ze proste potrebujem vypadnut raz za rok niekam aspon na 10 dni. no tak toto bude este tvrdy oriesok ho presvedcit.. je pravda, ze svadba je draha zalezitost a ze budeme radi ak vobec budu peniaze na vsetko, ale proste ja dovolenku potrebujem, ale on ma stale posiela samu, s kamoskami, s mamou a podobne.. ja to chcem ale zazivat s nim a dost ma to stve ze sa kazdy rok hadame kvoli dovolenke.. on v podstate nakoniec vzdy podvoli, ale toto ma stve viac, kedze ide o svadobnu cestu... si to predstavujem strasne romanticky a neviem si predstavit ze by to nebolo :((
Odpovedať
mne sa paci krizik co mam v albume, taky s vyrezanou siluetou ale neviem ci sa hodi aj k obradu taky..
Odpovedať
Monika: ja som objednavala saty cez asapbay, z ciny a boli prekrasne. Boli to sice plesove saty, ale podarili sa velmi pekne, bola som spokojna. A clo som neplatila, len postovne. Staci predajcu poprosit, aby ti na balicek napisal, ze to mas ako "gift" a potom by si to mala mat bez cla :) Katuska: tie prve su prekrasne na tebe, strasne ti pasuju. Ale ani ta dvojka nie je zla, ale tie prve ti padli ako "rit na serbel" ako sa hovori. Fakt krasne. Tie popolnocku su tie super. Mne osobne sa pacia dlhe saty. Predsa len je "udalost" a viac sa mi hodia dlhe saty ako kratke. A potom, aj dlhe saty mozu byt pohodlne, zalezi uz na tebe, v com sa budes citit dobre. Muci: a to coooo????? Kvoli tym zdravotnym? To je skoda :( Neda sa to nejak poriesit este? Inak baby, my sme vcera rezervovali konecne aj salu. Budeme na 99% v holiday, urobili nam skvelu cenu v ktorej okrem menu a rautu mame aj vyzdobu (navleky, masle, vyzdoba stolov), cokoladovu fontanu, ladovu sochu, svadobny apartman, vstup do wellnesu, projektor, platno, neplatime za prenajom....teraz uz len cakame na predbeznu celkovu cenovu ponuku ale vidim to optimistiky :) :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
Mima dakujem za info, takze saty uz mas doma? a nemas fotku? ja som pozerala stranku asapbay, ale po pravde ziadne z ich siat sa mi nepacia, pretoze nemaju ziadne kratke, iba take po kolena, alebo pod kolena.. by ma zaujimalo ako vyzeraju nazivo tie saty. Ten holiday znie dobre co vsetko mate v cene, ja idem akurat zajtra a v sobotu do dvoch agentur kvoli vyzdobe, tak som zvedava aku cenovu ponuku daju.
Odpovedať
Moni: saticky mam uz doma. Objednavala som ich este minuly rok, kvoli plesu...nic sa mi v obchodoch nepacilo a poziciavat sa mi nechcelo. Tak som to riskla a objednala. V albume su to tie uplne prve, mam tam aj pokec k nim napisany. Origos ti poslem link do IP, yo?
Odpovedať
Profilova fotka
super, diky.. no pozerala som temu ohladom asapbay a su tam vselijake nazory a skusenosti, niektorym neodpovedaju na email, vraj by mali vediet usit aj podla foto, ale neviem ci sa mi to chce takto riesit komplikovane :(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?