Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja asi pojdem do nejakeho teda... :-p monika a ako je to so solarkovych odevom..?to tam mam v tangacoch nabehnut? :-D a netreba mat nejak chranene oci napr?
Odpovedať
Profilova fotka
:) to je na tebe ci chces mat opalene trojuholnicky :DD ja chodim hola a myslim ze aj vacsina ludi, inak este jedna vec, ze lepsie je solarko na stojaka, lebo su aj take v ktorych sa lezi,a su sice pohodlnejsie, ale mne sa stavalo ze sa mi potom nejake casti na chrbte zle opalili, som mala flaky a tak, takze najlepsie na stojaka, a co sa oci tyka, v dobrom solarku by ti mali dat okuliare,alebo su zavesene niekde pri nom, treba sa spytat, ja chodim bez casto, vadia mi, tak mam proste zavrete oci ked som dnu. ale personal ti urcite vsetko ochotne vysvetli.
Odpovedať
Profilova fotka
tak super..no plavocky som neplanovala, to zas ne :-D a ked mas okuliare, to ti neopali...?predpokladam ze nie, lebo by to bolo hodne divne.tak budem hladat dobre solarko, zas ja nemusim byt uplne cerna, len aby som stihla pomalicky farbu chytit ;-) dik za info
Odpovedať
Profilova fotka
nie neboj, tie okuliare su malicke, jasne, ked zacnes v januari chodit raz do tyzdna, tak do juna mas farbu, mozno aj neskor staci, podla toho ako sa opalujes.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som celkom cigansky typ aj ked na to nevyzeram... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby z Bratislavy mam jeden oznam, planujem si objednavat nejake veci na svadbu z dvoch ceskych stranok, keby niektora chcela daco, dajte vediet, mozme si podelit postovne, planujem asi v januari robit objednavku. Budem asi objednavat balerinky, tie co mam v albume, postavicky na tortu, vankusik,podvazok, menovky, mozno pierka a kto vie co este. Objednavam odtial lebo u nas take neviem zohnat (fialove) a zda sa mi ze je to aj lacnejsie.. napr tie balerinky stoja 430 ceskych.. pochybujem ze u nas by som take kupila. :) takze ak niektorej nieco chyba, tak poslem do IP tie web stranky.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja sa chystam tiez chodit do solaria ale asi tak mesiac dva pred svadbou :-) :-) :-)
Odpovedať
babule mozte mi ktosi poradit, ze ked sa vydavam mimo okresu (miesto trvaleho bydliska) v kostole ci mi treba ist najprv na miestny urad poziadat o "Povolenie na uzavretie manželstva, ak ani jeden zo snúbencov nemá trvalý pobyt v matričnom obvode" pretoze vsade sa pise ze to treba ked mame svadbu -na urade- mimo miesta! A nie v kostole mimo miesta, takze neviem ci to pre to plati tiez. Nemam kedy sa ist pytat nikde pretoze vybavujem na dialku.. a nebavi ma furt emaily posielat koli kazdej blbosti co neviem.. :-N dik.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja pred svadbou pôjdem pár krát do solárka, ale určite aj na ten nástrek na telo, už som si to dávala robiť a je to super, treba to vyskúšať a zistiť kedy je farba najkrajšia, napr. mne sa osvedčilo, že naj vyzerá dva dni po aplikácii...
Odpovedať
Profilova fotka
tak som konecne nahodila foto do albuma, pohariky, troska z vyzdoby a tak :) no uz som si vykukala jedno solarko, tak asi tam zbehnem po sviatkoch, uvidime, pojdem sa tam aspon popytat na ceny a trubice ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katussska a saty mas vybrate vlastne? alebo este cakas na novu kolekciu v El? tie manzetove som chcela aj ja kupit, ale drahy mi ich ofrflal, tak asi nic :( solarko ti samoska staci aj dva-tri mesiace pred svadbou zacat.. ja som teraz nebola vyse tyzdna, lebo som nebola ani vo fitku, zase som bola chora, uz ma to nebavi, ale co narobim, dneska idem cvicit konecne, tak uz dam aj solarko, lebo uz som biela jak stena :) teda len na tvari, tam ma totiz pehy a tak ma na tvari opaluje malo, skor mi len pehy vybehnu.
Odpovedať
Profilova fotka
saty mam vybrate, konkretny model, ale mozem ich vymenit ked pride nova kolekcia, takze super, tesim sa strasneee ze ma este caka skusanie :-D a dojdu im aj spolocenske
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tesime sa spolu s tebou
Odpovedať
Profilova fotka
katussska a vyhral model 1?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej sorry baby, som si vas teraz pomylila. katussska ma vybrate viem ktore :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby mate kusenosti s infrasaunou?ja som u nas nasla nedaleko take tudio kde ju maju a asi by som to la skusit...aj solrko tam maju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katussska bola som v jednej v jednom hotely na lyzovacke, a bolo to velmi prijemne.. v podstate skoro ako klasicka sucha sauna, akurat tam nie je taky strasne suchy vzdych ale uplne normalny... spotis sa ako v suchej.. ale po pravde. ja som nejake ucinky nepocitovala.. zo suchej a z parnej mam lepsi pocit.. chodim v tom nasom fitku do nich tak raz za tyzden, nie som velky fanda sauny, mam radsej tu parnu, ale aj tam vydrzim len tak 5 minut :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale toto je nejaka speci, tam si normalne lahnes, vyzera to ako nejaka postel s extra velkym spacakom :) ci myslis to iste?
Odpovedať
Profilova fotka
aha.. tak to neviem potom. alebo by sme boli v takej malickej co vyzerala ako normalna sucha.. tak to potom neviem co je.
Odpovedať
Profilova fotka
pozri si gold studio, podunaj biskupice, tam to je
Odpovedať
Profilova fotka
kati mas na nich stranku? mne to naslo len nejake studio v samorine?
Odpovedať
Profilova fotka
sorry slepota ! :) uz som to nasla.
Odpovedať
Profilova fotka
ja to asi pojdem skusit inak ani ja som to nevedela najst na tej samorinskej stranke najprv :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak tak maju to tam take nevyrazne :) ani som nevedela ze nieco taketo mame v PB.. heh.. mna skor zaujal ten floating, moze tu byt prijemne.. ale aj dost drahe to je.. za tu cenu pojdem radsej na masaz
Odpovedať
Profilova fotka
no sestra bola na tom floatingu asi pred 3rokmi, jej sa to pacilo, mna to nejak nelaka, ja tiez ked tak masaz...ako nie je to ziaden extra super salon, ale vraj maju dobre tieto procedury a niekedy prave taketo na prvy pohlad o nicom salony byvaju fajn...tak uvidim..
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ja si dam asi masaz este pred vianocami.. si doprajem.. sa citim taka unavene tieto dni.. hrozne daco.. nohy ma bolia jak kona z tych behaciek po obchodoch a este tento vikend ma to caka... ale potom si naordinujem pekne masaz a bude :)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm monika dobre vravis, myslim ze cosi poriesim aj ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no treba relaxovat troska.. mne to dokonca aj lekarka naordinovala :) heh.. sa jej povie, pri tom vsetkom co sa deje.... ale je pravda, ze ja skoro vobec neoddychujem, aj keby som rada, kedysi som sa valala cely vikend v posteli, teraz nemam kedy :( a to cez vikend nepracujem..
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zas skusky a je uplne na hlavu tento tyzden :-(
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha, tak to by som ja nezvladla.. som sa na vysku vykaslala.. mozno ma raz osvieti.. :) momentalne by to bola pre mna prilis velka zataz... no uz sa tesim na rozpravky a leharo v posteli cez sviatky..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?