Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
no dekoracie, tak to je super, ze mas dekoraterku, my sme prave preto chceli salu kde nam aspon trosku vyzdobia sami, lebo sme na to antitalenti a zamestanat rodinu na pol dna dekoraciou nechceme. Ale ja si davam este cas do konca januara a potom zacneme riesit asi ostatne veci, ale kadernicku mam zajednanu aj ja a snad ma aj namaluje :).
Odpovedať
Profilova fotka
no uz aj kadernicku, mam termin skusky, takze keby bolo zle, tak mam cas ju vymenit.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh ze vizazistku, na to som skoro aj zabudla.. ale asi to necham na moju kadernicku Denisku, myslim ze robi aj make up, najblizsie ked u nej budem musim sa spytat.. uz sa tesim ake vlasky mi spravi, lebo na bratovu svadbu boli uzasne, vsetci mi to chvalili.. akurat mlady mi povedal, ze som bola trochu jak kucerava ovecka :) tak uz aspon viem ze na svadbu musim mat jemnejsie vlny :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no ja zas vobec nepoznam kadernicku+ make up nerobi, maximalne nechty, ale to budem mat gelove, den voped.
Odpovedať
Profilova fotka
nechtiky ja furt neviem, najradsej by som iba vlastne.. som si davala na bravovu svadbu robit ze gelom spevnovane a to bola hroza... teda vyzerali ok,ale za dva tyzdne uz to bol des jak to vyrastolo a potom som si to dala odstranit a to mi tak zbrusila aj vlastne nechty ze este 3 mesiace mi nevedeli narast, stale sa mi lamali, tak som ich musela nosit kratke.. teraz sa mi konecne znormalizovali.. takze spevnovane uz urcite nie..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala minule leto na skusku gelove a boli fajn, potom mi ich jedna manikerka krasne postrhavala, upravila a vyzeralo to ok, lakovala som s spevnovacim lakom, ale nebola to nejaka strasna zmena
Odpovedať
Profilova fotka
joj baby ako sa mate?? straaaasne dlho som tu nebola.. v decembri sme boli v praci strasne bussy takze nebolo casu, ale teraz sa to ukludnilo takze znovu sa treba venovat svadbe.. my mame kostol zajednany, restiku, saty - vypl.zalohu, foto, video, dj/ starejsi, kopu napadov na vyzdobu plus pierka a dohodnuta som aj s jednou kockou ktora roby svadobnu vyzdobu ako hobby tak ma hadam trosku usmerni.. ale ja sa tesim ze si budem viac menej vyzbodu robit sama.. tu v uk sa da vsetko zohnat strasne laco a jednoducho ( ebay).. kupila som si aj balony stastia (lampiony) a na silvestra sme aj vyskusali 10.. je to nadhera .. na svadbe chcem 20 obycajnych a 5 cervenych v tvare srdca... vyjde to okolo 30 libier takze super.. je to trosku komplikovane zorganizovat vsetkych aby zapalili a pustili naraz ale stoji to za tu namahu.. neviem sa toho dockat, len zatial neviem kedy to vbypustime.. nechcem aby boli ludia uz prilis opiti, ale musi to byt za tmy aby to malo ten efekt.. nieco uz vymyslim...a takisto rozmyslam ze si kupim vlastnu cokofontanu.. 3 poschodova dost velka tu vyjde na £30.. a potom ju mozem predat.. vo svadopbnych agenturach poziciavaju min za 20 ...ale o cenu ani tak nejde.. ale vieme urcite ze fontana bude... je to super... vela ludi sa obava ze sa deti uspinia a tak ale ved oni k tomu ani prispup mat nebudu.. skor si myslim ze budu maskrtit hlavne dospeli..pre deti tam budem mat kopu balonov.. moj ocino nam vysiva obrusky s menami hosti.. je to nadherne uz skoro polovicu ma.. vysil nam aj svadobny obraz uz sa neviem dockat velmi mi by som chcela okruhle stoly, lenze ja chcem kazdu somarinu a rozpocet som uz aj tak zdvihla o vyse 30 tis!!! este ze mi to drahy zatial toleruje.chvalabohu ze sa nemusim o peniaze natahovat s nasimi alebo svokrovcami, lebo si to chceme platit sami.. sice mamka protestuje ze na co tolko ludi a preco v takej drahej restike, ale velmi si nepomoize kedze nejde o jej peniaze... teraz musime zamakat a vybrat dake pekne oznamka.. chceli by sme nejake s fotkou...ja uz mam svoje naj, len drahy si nie je isty kedze sme stale v uk musime vsetko hladat cez net.. ale uz 28.2. sa chystame na 'dovolenku' ( ha- to budu nervy) na dva tyzdne a musime vybavit komplet vsetko co sa tyka svadby lebo sice prideme pred svadbou este dva tyzdne vopred ale to si ja zacnem robit rychlokurz na vodicak takze nemozem nic nechcat na nahodu.. vsetko musi byt dovtedy tip top aby som sa mohla v klude ucit jazdit a zvladnut skusky.. och to budu nervy!!! =-) vsetkym vam drzim palceky vela pevnych nervov a hlavne chapavych buducich manzelikov!!!a dodatocne Stastny Novy Rok 2010!! nech je pre nas vsetky ten naj!! ved sa predsa budeme vydavat!! ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iw no super!to cele znie tak pozitivne napriek kopec povinnostiam ;-) sa nam to zahustuje stale viac, skratka uz fakt ide do tuheho... x-) len nech nam to cele dobre dopadne a tesime sa z toho nasho ANO po cely zivot, to je hlavne! :-) my budeme mat zachvilu rok od zasnub, to sa nezda ako to leti...pamatam si ako som zistovala info o salonoch a vsetci ma vysmiali, aj tie prve doplnky ze naco tak skoro...a teraz ma vsetci chvalia, ze teraz treba peniaze inde...hehehe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiha tak vela uz mate zajednaneho? ja este nic.. asi by som mala zacat... no ale mne sa tak nechcu riesit dolezite veci.. ja uz dva mesiace robim pozvanky a este stale neviem co chcem.. este sa ani za farbu svadby neviem rozhodnut. no hruuza saty som skusala a v pohode da sa najst ale ani jedny mi neboli ze waaaaw.. tak hladam dalej.. a ked tu pridem a pozriem co vy vsetko mate tak :-( no musim vas zacat dohanat 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, vcera sme boli zajednat matriku, takze uz mame oficialny termin - 19.6.2010 o 15.30 :-D okrem toho som sa dohodla so svagrinou-cukrarkou na vedlajsi pracovny uväzok, na zakuskoch a hlavnej torte, tak sa fakt tesim, ze som trosku postupila. Inak, podobne ako mnohe z vas, aj ja s mnohymi vecami cakam na veltrh, tak dufam, ze nebudem sklamana :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky ... ja teraz neriesším svadbu, ale krstiny a už viac si hľadám prácu. Ale nedarí sa mi. Tak uvidíme.
Odpovedať
Profilova fotka
Kaculiatko88: a kde mas svadbu? mas zadane ze v okrese SNV tak som zvedava lebo ja som zo SNV a svadbu mame na Flore.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Babyyyyy dllllho som tu nebola..tak vam prajeM šNR 2010 :-D :-D :-D :-D ...ja uz mam doma botick aj vyzdobu...takze uz len prstene,oblek,oznamka a hotovo.
Odpovedať
Profilova fotka
Andreals odporucam cim skor zacat, lebo do juna mame uz len 6 mesiacov a to ubehne ako voda.. ja mam pocit ze stagnujem na mieste,ale snad sa veci pohnu po veltrhu a bude toho snad uz potom aj viac vybaveneho, len ma stve stale ten kostol, snad si tento vikend nejaky konecne vyberieme a mozno aj zastihneme aj nejakeho knaza.. bude to tazke ale co sa da robit.. Inak konecne dobra sprava, ozval sa mi fotograf, ze teda je volny na nas termin a mame sa tento mesiac s nim stretnut, tak dufam, ze ked nas zbada tak necuvne, ze take ksichty fotit nebude :-N heh.. no hadam nie... je to mlady sikovny clovek, tak snad bude ochotny fotit aj nie prilis fotogenickych ludi.. Jamini aj tebe SNR a vitaj spat :) uz som sa tu nudila cez sviatky, bo sem nikto nechodil a nepisal :(
Odpovedať
Profilova fotka
Moni to ti verim ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Moni, tak to je super, ze nakoniec sa vam fotograf ozval - uz som zvedava na fotecky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Katka308 Tak my budeme mať trošku vedľa v hoteli Čingov. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby kolko platite za foto?ja rozmyslam este nad jednym fotografom, resp rozmyslam aj nad profi fotkami od jedneho, iba zakl balik...okrem uz tych"rodinnych foto"-teda fotografa mame v rodine takze... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka ja 250 eur :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati ja este neviem presne aku si vypyta chalan cenu, ale viem ze kamos ktoreho fotil minuly rok mu zaplatil nejakych 400 eur tusim, ale tusim iba dvdcko s fotkami mal.. album mu asi nerobil. aj tak dobra cena podla mna, ked to porovnam s tymi ostatnymi, budem rada ak sa do 500 zmestime, a potom si mozem dat niektore fotky vytlacit a dat do alba pripadne.. uvidim, mozno nam daco take ponukne aj on sam :) no uz sa tesim na stretko snim snad si ako ludia sadneme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak sa musim pochvalit ale dnes mam taky plodny den! normalne som vymyslela namet na oznamko a ak sa to podari zrealizovat, bolo by to super.. a este aj original darcek pre nasich hosti :) inak neviete niekto poradit nejake hry alebo nejaky program co by sa dalo robit po veceri? lebo mi nemame starejsieho, takze bude iba hrat DJ, nejake to hadzanie kytice, krajanie torty a karaoke ale to je asi tak vsetko co mame .. a teda este ten darcek pre hosti bude tak trocha v ramci programu.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mám fotografa a kameramana v jednej osobe a dohodli sme sa na cene 461 eur so všetkým aj s DVD a CD. Myslím, že to je tak akurát cena. Ja už mám urobené etikety na fľašky. Už ich len vytlačiť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ten moj by stal az 450sk :-( plus neviem ci by som stihala sa do obradu fotit, plus my chceme tradiciu, ze sa uvidime az ked zenich po mna pride....nie kvoli poveram ci comu, ale take to napatie prijemne by sme chceli.. :-D potom odpytavanie, potom obrad v kostole, gratulacie, presun do saly, ceremonie ;-) pripitok, prvy tanec, vecera alebo 1.polovica vecere a tam by slo fotenie, rozprudit troska zabavu a az tak....okolo 18tej asi.... :-. och, no neviem co mam robit, je to aj dost penazi, navyse treba nam setrit, plus ten moj zenich moc nie je za... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
kati asi si myslela 450 eur ze? no podla mna v pohode cena, ja budem mat podobnu.. v BA to je este ten lepsi priemer.
Odpovedať
Profilova fotka
jejda ano..eur...sk :-p mierne som sa sekla...
Odpovedať
Profilova fotka
:)) tiez este myslim tam dvojako.. raz hovorim v eurach a inokedy v sk.. to este potrva kym sa clovek uplne preorientuje na tie eurase :)
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj, ja mam zajtra skusku, strasne sa mi nchce ucit...to bude dlha noc... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
fuha tak to ti nezavidim, drzim palce! mne sa tak nechce do roboty, doteraz som mala leharo, od zajtra zacina zase makacka.. a ked tak nad tym rozmyslam, uz by som najradsej bola doma na materskej asi... nejak ma to prestava bavit hoci robota je to taka ze ini by za taku zabijali :))
Odpovedať
Profilova fotka
:-) skratka sme len zeny, matersky pud sa ozyva, hehe :-D len si predstav ze rok bez mina :-D :-D :-D jedine ze sa da tehotenske fit lopty ci pilatesy ci ake cviky..no ale pri mojom tempe...ja uz chodim cvicit fakt asi tak casto jak keby som tehotna bola... ja nastupujem v stredu do roboty, tak som zvedava. ale na matersku sa tesim veru aj ja az to pride... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh tak to si vystihla.. ze rok bez mina :) a celkovo rok bez cvicenia. kokso sak budem jak gula potom :) ja som tento tyzden mala tolko casu a energie, ze som bola vo fitku 4 krat za 5 dni, dokonca dva krat v jeden den..ale to len vdaka tomu, ze som nemusela byt na 9tu v robote a mohla som odist kedykolvek, takze som isla cvicit hned rano, a potom poobede zase na skupinove alebo do fitka.. som bola spokojna so sebou tento tyzden, len neviem jak zas budem teraz stihat a vladat chodit, popri robote je to ovela narocnejsie, ale zas tesim sa na ten normalny rezim, pravidelnu stravu a tak,lebo kym som bola doma, tak to bol des.. este musim zhodit nejake to kilo co mi pribudlo cez sviatky :(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?