Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si myslim, som mala z toho predtym stresy, ako to budeme stihat a ci budeme mat tolko dovolenky, ak by to nebolo v sobotu a nakoniec uplna pohoda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak vidiš ked sa chce tak sa da aj inak. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby co nove ako idu pripravy ak sa smiem spitat
Odpovedať
Profilova fotka
mam saty a topanky, objednanu salu (s kucharkami a casnickami), kameramana, fotografa, DJ, kostol, zbor do kostola, ubytovanie pre cezpolnych, pekarka na kolace ... obrucky vybrane, ale zatial neobjednane, pre zenicha zatial len prve kolo behania po oblekoch :-) oznamenia v stadiu pripravy (toto ma hneva, ze este nie su hotove, musim to posurit) ... a to je hadam vsetko, vyzdobu saly robia pracovnici saly, takze to je o starost menej, v piatok ideme na matriku a potom este za knazom dohodnut detaily, zaplatit zalohu fotografovi, vyskusat svadobny uces ... ostava vyber miesta na fotenie, osobne pozyvanie hosti (u nas sa tak robi), dotuknut tie oznamenia, objednat obrucky, obliect a obut zenicha, dat si spravit zuby (svadobny dar od kamosky :-)), vybrat a objednat svadobnu kyticu, skusit sosovky resp. kupit si nejake prijatelne okuliare a spravit nieco s rukami, ze by nevyzerali ako po praci v zahradke :-) ... zabudla som na nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam vsetko dolezite :-D ..uz len kvety,uces a alkohol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam skoro vsetko uz len kvety,oblecenie pre zenicha a popolnocne saty a topanky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja už len riešim svadobnú výzdobu, úpravu svadobných šiat, účes a viac menej len take maličké dorbnost ale do konca mesiaca by som chcela mat všetko po kope.
Odpovedať
Profilova fotka
vyborne..tak cez vikend nauky a mna schytila taka crevna viroza, ze sme rano zachranku volali. momentalne som na diete a trasem sa teplotami.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kati no vitaj v klube, ja sice nie crevna vyraza, ale nadcha a bolave hrdlo, a este aj hovadska migrena.. zajtra idem na masaz tak snad mi pomoze aspon na tu migrenu :(
Odpovedať
Ahojte, vidim ze dotukavate posledne veci ja tiez, chcela by som finisovat do konca aprila, uz len par veci ako kyticu objednat, oznamenia vytlacit, obrucky a popolnocne saty a topanky :-)
Odpovedať
Ja uz mam objednanu salu, ale este za fararom musim skocit so svojim ateistom :-S uvidime co to spravi...
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky moje krasne tak opat trosku pisem ako niektore viet mal som choreho otecka,ktory 16.3 podlahol zakernej chorobe ;-( uz mu je tam ale urcite lepsie........A teraz k teme....obrucky uz mam doma takze buduci tyzden nafotim aj katusska tvoje boticky aspon foto budes mat :-D ...cakam tu vestu kamsoka mi ju uz preposiela z nemecka a inak uz netreba mi nic vybavovat.....len to co som pisala vyssie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No baby tak dosiel mi balicek z ciech.. na to kolko som preplatila na bankovych poplatkoch je toho zalostne malo.. ale co uz.. nabuduce budem vediet a uz iba na dobierku budem objednavat.. :( ale mam krasny podvazok a pierka.. potom nejake perlicky, ktorych som cakala ze bude viac a este jednu fialovu stuhu, ktora je ale prilis siroka na menovky, takze musim zohnat uzsiu..
Odpovedať
Profilova fotka
monika, ty ides aj enjako zdobit menovky?ja som na take veci aj zabudla... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no chcela by som spravit samovyrobu menoviek.. normalne karticka taka prelozene, a hore taka stuha s maslickou.. ale musim zohnat inu stuhu a lepidlo na textil.. asi skocim do galanterky dneska.. a este by som chcela spravit gratulacnu schranku sama.. no neviem ci sa mi to podari :) v zivote som take veci nevyrabala..
Odpovedať
Profilova fotka
ja mozno take kvetinkz polepim :-D tiez to bude samovyroba
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky .... my si teraz vyberame dovolenku. A šatičky popolnočné ešte stále nemám. V polsku ma nic take neinspirovalo.
Odpovedať
Jami, to mi je velmi luto...ani neviem co ti nato napisat. Ale snad len slaba utecha, tak ako hovoris, hadam mu je hore lepsie a na svadbe s tebou bude v srdci... Inak pripravy nic nove, stale sa to vlecie nejako, uz chcem svadbuuuuuu...chcem sa bavit a tesit a mat svojho manzelika uz doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halooo baby co nikto nic nove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika2712, co je to gratulacna schranka? este som take nepocula ...
Odpovedať
Profilova fotka
pifina.. videla som to predavat ale za neskutocne peniaze.. v podstate to je krabicka pripadne v tvare akoby truhlicky, v ktorej je zhora otvor, do ktorej gratulanti hadzu obalocky s pohladnicami (peniazkami pripadne). Nemusi to byt vobec velke, len ide o to ze pred kostolom ked sa gratuluje, tak potrebujete niekoho kto bude brat kytice a tieto obalocky ked to nevesta a zenich dostane do ruk, lebo neda aj triast rukou aj drzat 10 kytic a obalky.. samozrejme ze niekomu to mozete zverit do ruk, svedkom, druzickam alebo tak.. ale zazila som na bratovej svadbe, ze dostal asi 30 obalok a potom nevedel co snimi... kedze tam ludia davaju aj peniazky, tak je fajn ked je to v bezpeci, hlavne ak uz nejdete domov, ale rovno na hostinu, aby sa to nepostracalo.. vies ako, ludia co to popiju, zabudnu to potom dakde a tak.. pre niekoho mozno hlupost, ale urcite to nemienim kupovat, takze si vyrobim taku krabicku sama.
Odpovedať
Profilova fotka
no normalne si mi dala chrobaka do hlavy s tou schrankou :) hmmm...len neviem kedy poriesim tieto veci...asi si dam jeden krativny vikend kde porobim vsetky tieto nezbytne veci, ako zasadaci poriadok, takuto schranku....a pod. my mame novy projekt domu, asi definitivny, no teraz si pockame asi mesiac kym z tejto verzie bude otajstny projekt a vybavujeme dal.. :-p jamimi, dufam ze sa zajtra vidime, tesim sa na teba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zaujimavy napad, porozmyslam nad tym ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No baby tak som to nakoniec poriesila tak, ze som nasla peknu darcekovu krabicku, do ktorej vrchu iba vyrezerem taky otvor... nebudem ju uz nijak zdobit. Nasla som to v papiernictve v OD Dunaj, maju vselijake tvary a farby, aj take cislo biele na zdobenie.. urcite maju aj v inych papiernictvach. No a vcera som zacala s vyrobou masliciek na menovky, 7 masliciek som robila asi 2 hodiny,ale pri telke, takze som pritom aj kukala.. a drahy sa mi smial, ze ci mi to za to stoji, ze to sme mohli radsej objednat hovote a tak.. ale mna to celkom bavi :) tesim sa z toho ze v niecom budem mat sama prsty, lebo vyzdobu nam robi pani, takze aspon daco :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dovolenka vybrata. A teraz sa idem plne venovat vodičáku. Konečne som sa odvážila.
Odpovedať
Profilova fotka
kam idete na dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
baby konecne su popolnocky doma, nafotim ich hned ako si nabijem fotak x-) x-) x-) ocarujuce su... :-D jamimi, su mi dobre co som v soku-podla mna tebe to bolo velke na obvode..inak neviem. musim ich dat skratit a odstrihnut vlecku aby som sa mohla hybat :-) ale su skvele! :-D a topanocky strieborne sadli ako uliate, strasne su makkucke..no skveleeee...nadmieru spokojna. jamimi este raz velke dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katusska ja dakujem aj deti za maskrty :-p ...satky su fakt uzassne aj boticky :-D v dobrom zavidiim :-N ...no asi mas sirsi chrbat lebo inak netusim ani ja :-| ...ach jaj keby som nemla dvoje popolnocne tak urcite si dam sit u toho predajcu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby zavidim. ja popolnocky stale nic.. dnes som bola aj v mia spose aj vo valentino kvoli obleku, ale saty nic.. snad ma zachrani to madarsko, tak o dva tyzdne by som tam chcela ist.. taktiez stale nemame vestu a topanky pre zenicha.. a ja nemam ani topanky po polnoci, ale to budem riesit podla siat.. Inak Kati odkial mas tie popolnocne strieborne topanky? teda predpokladam ze ebay, takze to asi pre mna nic, topanky bez skusanie uz nekupujem :(
Odpovedať
Profilova fotka
Moni ale tm pekne pisu aj vnutro v cm takze v tom by som problem nevidela ;-) a odpoviem za Katussku ano ebay :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?