Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwa ... ja som sa tomu ešte vyhla. Počula som, že od 1. júna sú tri jazdy na vyšše s vozíkom a aj ľahšie cvičisko má byť. Tak ti budem držať palčeky nech h zvladneš. Ja si idem budúci týždeň vybavovať nový termín. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby drzim prsty, chvalabohu ze toto mam za sebou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jj aj ja mam vodicak uz dlho.. a mam skvely datum vystavenia: 1.4... ze aky vtip :)) a este furt mam ten skaredy ruzovy.. aj obciansky mam stale ten velky.. no budem vsetko menit za nove po svadbe, tak sa tesim jak sa mi zmensia doklady :)
Odpovedať
Profilova fotka
joj caute baby!! prave sme sa vratili z nakupov a aaaa nic!!!! som uplne zufala. nasla som jedny uplne uzasne saty ktore boli aj sexi aj elegantne a naozaj by nadherne lemovali postavu, ale---- o 2 cisla vacsie.. uz som aj rozmyslala ze risknem ved co, hadam mi ich zuzia, ale cele su lemovane kamienkami a to by sa nedalo som veeelmi smutna. a oblek taktiez nic.. len podprdu, aspon z nej sa tesim. na truc som sa napraskala v cinskom fastfoode a dala som si aj zmrzlinu, takze este aj z toho som teraz nervozna, ze zase moja dieta porusena 8-( 8-( ide ma slak trafit.. no a kaculiatko to si ma potesila, lebo asi ani ja teda nebudem musiet s tym vozikom, lebo skusky budem mat sice v juni, ale cvicit este pred budem, tak uvidime.. musim tam zavolat ach jaj budem musiet ist na dve onjekcie, ked chceme ist do dom. republiky.. ked mi beru krv tak mi to nevadi, ale injekcie zle znasam, stale mi to opuchneeeee. aa nechcem. ale hadam to zvladneme. vsetkeho mam akosi plne zuby. chcem uz byt doma. buduci tyzden este mame kopu behaciek po doktorocha a zubaroch a ja este nic nemam je mi do placu :-( :-.
Odpovedať
Profilova fotka
iwi ale to sa berie kedy robíš skúšky na vodičák. U nás v Poprade teraz otvárajú kurzy cca od 13. mája. Každý inak a pre nich to už ževraj platí. Aspoň ja mám také info. Tak ja som si OP menila v septembri kvôli trvalému pobytu. Teraz po svadbe opäť a ešte by som si chcela meniť časom meno.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak dnes uspesny den mame za sebou.. kupili sme krizik, boli sme odskusat oblek s koselou a topankami, vsetko sedi, doobjednali sme vestu a drahy bude celkom fesak :) ja som skusala nejake saty kratke popolnocne a boli super, ale potom som isla do dalsieho salona kde som skoncila pri dlhych krasnych cerveno ciernych a dilema je na svete.. tie dlhe su ale doooost drahe za pozicanie.. ale zas ked si predstavim z budem mat mozno opuchnute nohy, otlaky na nohach z topanok, tak dlhe az po zem a slapky na nohach by bolo idealne riesenie.. ale zas tie kratke su krasne, sedia mi jak uliate, ale pytaju si aspon 5 cm opatok aby pekne nohy vytvarovali, a kedze poznam svoje nohy, tak dlhe by boli fakt lepsie.. ale povedzte mi, 150 eur za pozicanie siat na par hodin v podstate... stoji to za to? len na porovnanie, tie kratke stoja 95 eur.. takze rozdiel nie je az taky velky ale je.. Inak nebyt mojej mamy a svokry tak zabudnem na dost podstatne veci.. nemame kupene vino, krabice na zakusky a torty, musim dorobit veci na tombolu, dokupit veci do tomboly, to mi zabere pomerne vela casu.. ale zda sa mi to ako fajn napad ako zabavit ludi, tak to skusime.. len este rozmyslam ako to spravit.. ci za listok do tomboly pytat od ludi peniaze alebo skor nieco ako za tanec alebo za odspievanu pesnicku v karaoke si vylosuju cenu?? poradte.. zda sa mi hlupe pytat od hosti peniaze..
Odpovedať
Profilova fotka
caute.. ja som stale take nemastna neslana... zajtra mam mat tu rozlucku so slobodou a ani sa velmi netesim.. ale hadam bude dobre.. noo monika, s tym pytanim penazi od hosti aj mne sa zda hlupe, kludne to mozes spravit tak s tym karaoke alebo tak bude to zabava..drzim palceky
Odpovedať
Profilova fotka
iwi no aj som si myslela.. tak to spravim za pesnicku.. drzim palce s rozluckou.. my ju este nemame naplanovanu ale mali by sme zacat..
Odpovedať
Profilova fotka
no ajojte! moja rozlucka dopadla nad ocakavanie! nikto sa neopil tak aby mu bolo zle a poriadne sme sa vytancovali. skoncilo to o jednej ako sme naplanovali, lebo vacsina bab musela ist do prace.. a ja som chcela ist nakupovat, ale moj drahy bol hrat poker a skoncil prvy tak to aj patricne oslavil a nakoniec sa viac odtrhol z retaze ako ja ]-( . takze teraz uz vyse dvoch hodin tu narieka ako mu je zle a zjedol uz asi 6 tanierov vyvaru, ktore som mu musela spravit 8-( 8-( .. ale tak mu treba aspon mu je zle.. :-D :-D ale nehnevam sa na neho.. s jeho ziarlivostou som este celkom rada ze to takto dopadlo.. keby mozno tolko nepil tak by len vyvvolaval a nervacil aj seba aj mna.. len skoda tych nakupov... kedze ma skoro rano zobudil ze nech mu idem spravit vyvar, idem si este trosku pospat. a ozaj baby boli take zlate kupili mi krasny set svad. fotoalbumu a ramiku na fotku a ruzove sampanske.. necham na svad. cestu ;)))a este aj venusine gulicky som dostala :-o :-N zatial nemam potuchy ako a co. :-N vraj sa to pouziva prichodzi a tak.. no ak ma niekto skusenost poradte :))
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi myslim ze sa to da pouzit aj v klude nie len pri chodzi.. ale odskusane nemam.. takze neporadim :) no my sme s drahym aj planovali rozlucku, potom po par dnoch zase ze nie, nebude.. tak ja neviem.. sme chceli spolocnu, ale mozno budem mat iba ja.. ze si vybehnem s babami niekam zatancovat.. no neviem.. drahemu sa nejak nechce do toho.. dneska som poratala ze kolko zakuskov nam treba.. tak bereme 4 kartony zakuskov, 3 torty, snad to bude stacit.. ako to poznam, asi bude aj vela.. zakuskov sa obvykle vela nezje na hostine.. na bratovej som nemala ani jeden a ani kusok torty.. na vlastnej sa budem asi tiez premahat.. na mna toto vecerne obzieranie nie je, je mi z toho skor zle potom.. tak som zvedava ako dopadnem na nasej svadbe.. aby mi nakoniec nebolo zle od jedla.. mam slaby zaludok tak to bude zaujimave :( este musiem vybrat typ torty.. ale s tym hadam teta pomoze..
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa uz neviem dockat kedy pojdeme domov. este 5 dni a zacne mi 6 tyzdenna dovolenka!!! ja uz vazne neviem co so sebou, uz mam normalne aj motyle v bruchu, zatial vobec nestresujem, aj ked vlastne nam este chyba tolko veci.. jedine co ma stve ze este ten tanec nemame premysleny :-S ale staci trosku viac casu a budeme na tom dobre. skoda toho vcerajsku mohli sme behat po obchodoch... ale hadam zajtra ked mame volno to napravime.. inak idem zajtra na injekcie aby sme mohli ist do dom. republiky. brrrrr vobec sa mi nechceeee. ale hadam to zvladnem. len nech to nie je do stehna, tam ma to boili ako slak ]-( a budu dveee. drzte palceky.
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi drzim palce s tymi injekciami :) mne taketo veci nerobia problem, ale poznam takych a musi to byt fakt neprijemne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem monika.. mne to tiez nerobi problem, ked mi beru krv tak sa na to aj v [pohode pozeram a nic.. ale mne to vzdy po injekcii opuchne adost boli.. a sem tam som aj odpadla...ale hadam bude vsetko v poho.. mozno sa prekvapima ani nebudem vediet co sa deje :))
Odpovedať
Profilova fotka
baby, no dalsia skuska za mnou..toto je nekonecny maraton.. :-p ktore tu vlastne bakalatrkovali minule leto?celkom som zabudla, kto sa tu este takto trapi... =-) 8-) ja som sa objednala na finalnu skusku siat, idem 16juna x-) zacina to byt vazne, asi ta svadba skutocne bude ;-) a neviete nahodou odkial by som si bezplatne mohla stiahnut program na zasadaci poriadok?nieco ako perfect table planner ci take cosi...
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej Kati to ma dneska presne napadlo.. ten zasadaci.. uz som to minule pozerala, ale neboli moc sikovne, najdes aj na oficialnom microsofte ... ked najdem nieco dobre, tak ti poslem, bo tiez to musim urobit, v piatok mame stretko s babou od vyzdoby, tak uz jej to chcem dat.. ja dneska cely den pracujem na tombole.. natrafila som na skvelu stranku s vtipnymi darcekmi tak nejake z toho pouzijem aj do tomboly.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja už len riešim vlasky, make-up. Tento týždeň by sme mali ísť kúpiť vody a víno. Ešte dva týždne a začína sa piecť. Celkom sa teším.
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tak stiahla som si trialku PerfectTablePlanner a funguje paradne.. velmi lahke pouzite, nahadzes mena, das stoly a do kruhu pridas meno.. ulozis.. vytlacit. parada.. dik za tip :)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme dnes boli na hotely Čingov dohodnúť menu. Menu bude také : Prípitok Vermút biely s citrónom 1. chod Slepačia polievka s rezancami a mäsom Bravčové a kuracie mäso na šampiónoch, ryža, opekané zemiaky, zeleninová obloha Káva 2. chod Vyprážaný plnený kurací rezeň v praženicou a hráškom v cestíčku, zemiakové pyré, kyslé uhorky 3. chod Pečené bravčové mäso, dusená kyslá kapusta, knedlík Vypočítaná cena menu na jednu osobu je 22,70 eur. My budeme mať 76 ľudí a 8 detí.
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj baby moje prave som sa dozvedela ze nam nebde hrat dj Gabo ale dj Ivan Butko...referencie tak pol na pol ved uvidime ;-) neviem ci mu mam volat alebo to nechat na hotel-mam tam kamosku oni to vybavuju :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi, podla mna mu hlavne daj vediet aky styl ci skladby si predstavujete.. monikaaa, ake kraasnee popolnockyy x-) baby no ja som si uvedomila ze nemam plno detailov, zabudla som na jednu celiaticku na svadbe co musi mat extra menu, este mi chyba rezervovat izbu jednu naviac....a pri menu som zabudla na take ze chcem vela vela kaaaavaaa :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Monikaaa, krásne šaty!!! :-) jamimi určite si to dohodni, lebo ti to inak nemusí vyhovovať, ani hosťom. My budeme dj my 8-) do notebooku nahodíme kolá a napojíme repráky. Už som našla skoro všetky pesničky aké chceme, musím mixovať sk a cz, kedže mám medzinárodnú svadbu :-D katusska menu môžeš upraviť ešte je čas, aj my máme jedno extra ujo je alergický na mlieko, ale v pohode x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem baby.. fotit som sa nestihla. farba je ina, cervena v kombinacii s ciernou a kvetinovou potlacou. su uzasne, drahe jak .. ale uz ma nebavilo viac hladat.. a vzhladom k tomu ze mozno budem mat opuchnute a unavene nohy.. dlhsie budu asi najlepsie :) akurat zacinam mat obavy z pocasia, lebo vraj predpovede celkovo na toto leto nevyzeraju dobre.. ma byt hnusne leto.. tak drzme si palce nech aspon neprsi.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte uz sa nam to krati resp. mne maem svadbu hned prvu junovu sobotku....ale uz vsetko mame dokonca su uz aj saty od vcera dokoncene a usiteeee jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D
Odpovedať
Profilova fotka
No babulky ja som objednla vokodarceky pre hosti-vid album....uz mi treba len poprat vesty a satky pre malu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kararinkabrnka ja tiez prvu junovu sobotu,juj nech je pekne,nech svieti slniecko,nepozerala si nejake predpovede??ja sa normalne bojim pozriet,necem aby prsalo :-D
Odpovedať
15 dni.. tesi ma ze nas je tu par.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
eli333 tak to akj ja dufam ze nebude prsat ale vies ako sa hovori ze prsi stastie.....mas uz vsetko naxystane ja len dufam ze na nic nezabudnem....
Odpovedať
Profilova fotka
jeej baby fakt nas je dost 5.6. !! my s drahym mame uz odteraz volno na sest tyzdnooov !!!a v nedelu konecne doletime domov.. neviem sa dockat. dufam ze rpognozy na toto leto nebudu az take zleee ja chcem mat pekne pocasieee :(((
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak mame objednane zakusky, 6 kartonov, a dve torty, hlavna bude 3 poschodova v tvare srdca, biela s fialovymi ruzami, ta druha len do vysluziek.. tomobolu sme nakoniec zrusili, drahemu sa nepozdavala.. ale mame nejake veci co by sme mohli dat ako vyhru za nejaku hru.. len nevieme za aku :( ja ziadne taketo spolocenske hry nepoznam, aby sme ludi nenutili do nicoho co nechcu robit.. Buducu sobotu mam rozlucku so slobodou, ale dostali sme ponuky dojst k tete a ujovi na gulas, tak sa mame rozhodnut, len sa bojim ze budem hrozne unavena do vecera, kedze byvaju 130 km od BA a dat do za den na otocku a vecer ist na party.. no neviem.. len drahy velmi chce ten gulas :-D no a v piatok konecne skuska ucesu a make upu, troska pofotime, tak snad to dobre dopadne.. :) zacinam inak pomlay stresovat ze co mi vsetko chyba este :-S
Odpovedať
Profilova fotka
monika, no ja mam pocit ze prestavam mat nejako prehlad co a kedy...teraz hlavne skola, takze ja ca do ň12juna budem mierne svadobne mimo..hlavne to ma mrzi ze stale chora a okolo kopec problemov, takze sa o seba moc nestarama necvicim...tak mam obavy aka tam nakoniec pred oltarom budem stat :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?