Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby a na nas sa to uz zacalo sypat, takze zas stresujem.. buducej svokre zrusili nejake zakusky, zistili sme, ze nam chybaju menovky, ludia ktori tvrdili od zaciatku ako sa tesia nam prave povedali, ze nevedia ci pridu, drahemu stale neprisla vesta... atd atd.. takze dnes pestro.. dufam, ze to zajtra nejak vyriesime, ale dnes toho mam vyse hlavy, ze sa mi ani zaspat neda... kaculiatko drzim palceky :))
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky ďakujem veľmi pekne ... koláče už máme napečené ... zajtra skúšky na vodičský ... a piatok posledné úpravy ... ten čas letí ... zajtra sa ozvem ako som dopadla ... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko som zvedava na dojmy a vsetko okolo, tesiiime na fotky, potom hned nejakeho hod...drzim prsty nech vsetko dopadne uplne najkrajsie a najlepsie :) baby no ja sa strasne tesim ze uz je jun :-D :-D :-D potom sa stretavame na modrom konikovi, ok? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko tak drzime palceky, ale isto zmaknes :)))
Odpovedať
Profilova fotka
No Baby ziadna nema 5.juna???takze ja a monika 12.6 a potom ostatne ??? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tak.. 5teho ma tusim Eli a ona chodi na 5.6 temu.. baby ja som v noci vobec nespala.. zacinam stresovat :(
Odpovedať
Profilova fotka
Vodičák úspešné zvládnutý ... a fotky potom hodím na net ... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) kaculiatko gratulujeeeem :-D tesiiimee s tebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja gratulujem, mam za sebou skusku siat, idem hodit fotecky, zmenili sme bolerko za take ine, zvlaste, maju ho uplne nove, tak uvidim ake budu reakcie, na fotkach ho ale neni dobre vidiet.. ma dlhsie rukavi a na konci akoby to takej kvetiny zamotane.. neviem to opisat, ale asi najlepsie to vyzeralo s tymto.. vybraty aj zavoj a bizurka.. saty v podstate sedia, len trochu na chrbte sa mi zdali volnejsie ako predtym a cez prsia :( bohuzial asi som schudla aj tam..
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej.. x-) moni, krasna budes.. ;-) mne sa bolerko paci, pride mi originalne,. ale zas nie moc extravagantne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-p :)) dakujeeeeeem.. len nech sa mi este ta jazva zahoji na krku .. som si kupila na to taku drahu masticku silikonovu, tak som zvedava ko velmi to pomoze.. ale tak zatret make upom to snad pojdeme. inak skusku make upu mam az buducu stredu.. vobec neviem ako to dopadne ale snad budem spokojna.
Odpovedať
Profilova fotka
monika ja ti nikde tu jazvicku na foto nevidim...podla mna to bude v poho, este ked budes mat rozpustene vlasy...nebooj ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kati hej, lebo je na krku a mam ju zakrytu vlasmi.. to je moja jedina zachrana, ze aj na svadbe budem mat rozpustene, ale vycesanu ofinu dohora, takze ten krk sa trocha predsa len odhali.. teraz ma napadlo, ze sme nedoriesili nejaku kabelku.. budem tam musiet zajtra zavolat, nech mi nejaku napisu.. do kelu..
Odpovedať
Profilova fotka
akurat mi dosiel na mail navrh etikety, no mne sa paci :-) no ja dufam ze beriem kabelku zo salonu, ze nebudu vsetky rozchytane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sak mne majitelka povedala, ze jasne, neni problem, ale dnes sme na to s tou jej kolegynou uplne zabudli.. hm, mozno sa budem musiet aj zastavit tam znova a vybrat si nejaku, a pre saty idem uz vo stvrtok poobede.. Este vaham ze co si obujem k popolnocnym satom, kedze som presvedcena, ze nozky budu unavene a opuchnute, tak flip flopy budu idealne riesenie.. ale asi este daco kuknem v tej farbe.. ked aj len dake sandalky, ale nech su aspon cervene ako saty :) v pondelok idem na skusky tych siat, tak som zvedava ci cez vikend daco zozeniem k tomu.
Odpovedať
Profilova fotka
Kaculiatko gartulujem a myslim na teba zajtra :-D ,ja mam v nedelu farbenie+melir,v utorok kozmetika,streda prirobit vlasy+skuska ucesu,stvrtok doniest vsetko do hotela a ist si po saty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kaculiatko, dufam ze nie ste nejak ohrozeni tymi povodnami..u nas tj v Starej Lubovni je to zle...snad uz prestane prsat a voda zacne klesat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem babenky ... tak mali sme zaplavenú pivnicu, ale zvládli sme to ... skomplikovalo to veľa ale dúfam, že zajtra už konečne bude pekne ... :-) :-)
Odpovedať
Boooze, ale som tu dlho nebola...a aha, Kacu ma zajtra svadbu :-) Nech vam to dobre dopadne, nech mate slniecko, vsetko vide tak ako ma...a hlavne nech je to ten najkrajsi den pre vas. Boooozinku, zajtra budes uz pani manzelka :)))) Drziiiim vsetky prstiky nech sa nic nepokazi. A vsetky baby, co mate zajtra to iste, krasnu svadbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mima ahooj, a ty ako? sicko pripravene na svadbu?skuskz hotove? naposledy si tu tusim hodila svoje krasne satz a foto predsvadobne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mima no veru to su roky co si nas nedosla ani pozriet :) my uz sme tu take stalice, co vecne visia na MSku.. heh.. ja uz najnovsie aj na modrej streche.. zajtra nas caka rodinna vecera, rodicia moji a jeho, brat a svagrina, jeho brat a priatelka, take predsvadobne mecheche a zaroven podakovanie rodicom.. kedze nemame odobierku ziadnu.. spravime to zajtra a bude to aspon menej hekticke a viac osobne a intimne ako keby sme to robili doma tesne pred svadbou..
Odpovedať
No veru, hodne dlho som tu nebola. Ako, sem tam kuknem, ale vacsinou mam dost a uz sa mi nechce nic pisat a tvorit, ale prehlad mam, co kto kde :-D . Katus, ajaaaaj, este toho chyba, ale vies ako, uz len take doladovacky, vsetko podstatne uz je. Teraz sa uz iba bavkame. Akurat mam jeden problem a to vlasy. Baby, ja neviem co s nimi, normalne ze des. Nic sa mi nepaci na mne ]-( Tak neviem, v com skoncim nakoniec. Moni, domcek ako pokracuje? Vsetko ok? He he, ty uz len tyzden tiez :-D Potom ja, a potom Katus :-) Ale sranda je, ze som zahadne pokojna, kludna, ako keby sa nic nedialo...vy to ako prezivate?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam jeden den pohodu, iny riesime dom, dalsi svadbu. takze tak striedavo oblacno, ale od utorka mam volno nech uz mozem relaxovat, chodit do fitka,venovat sa sama sebe v prvom rade.. a tak.. tak uz to snad bude ok, hlavne ze nemusim sediet v robote, bo to by som sa asi zblaznila... veru uz len tyzden.. uz aby to bolo za nami nie? najvacsie stresy mam ale asi aj tak z obradu a fotenia.. potom uz to bude snad len o zabave, tanci a prijemnom veceri.. len si neviem predstavit ako vydrzim hore, lebo ja som taky spavy typ, ze malokedy vydrzim niekde po polnoci hore... tak sa asi budem dopovat kavou miesto alkoholu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuj baby ja mam motyle v zaludku :-D uz zajtraa..vlastne o 13minut uz dnes sa vydavam :-D aj sa tesim aj sa bojim ze ako to dopadne,este aj ten dazd to komplikuje,juj,musim uz ist spat lebo zajtra zaspim postojacky
Odpovedať
Profilova fotka
Kacu a Eli drzim palce nech vsetko dopadne na jednotku a hlavne hodte info a fot-pocasie vam vyslo.-))
Odpovedať
Profilova fotka
No baby pocasie je dneska nadhera.. a na iphone sme pozerali predpoved na dalsi tyzden a tam nam hlasia na sobotu 30 stupnov a nedelu dokonca 33.. tak to som zvedava.. na yahoo hlasia 24.. ale vsade rovnako slnecno pisu, tak sa tesim ze to snad vyjde.. prave sedim s notasom na balkone a slnim sa.. na toto som cakala uz dva mesiace! zajtra este korcule naposledy pred svadbou, aj ked vaham ci pokusat osud, ze co ak sa nahodou vysypem :-S to by asi nebolo dobre.. heh a pri mojej smole.. nikdy som nespadla na korculach ale zakon schvalnosti moze zapracovat prave zajtra.. hehe
Odpovedať
Profilova fotka
monika ja som dnes sedela tri hodky na zahrade a nejako ma to sem tam svrbi....slnecna alergia skvela vec....ale verim ze len moja pokozka dostala sok ze vidi slnko :-D verim ze skor to druhe to je :-p ja sa zajtra chystam na dostihy, uz sa tesim x-) baby a to slniecko zavidim v dobrom, kiez by vydrzalo cely jun pre nase super junove svadby2010 :-D :-D :-D tak kaculiatko aj eli uz su mladomanzelky, som zvedava na ich dojmy x-) x-) x-) ja stale ziadna nervozita, kedy to pride..? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati no mna tiez troska opalilo, zajtra ale pokracujem doma na balkone, rozhodla som sa ze tie korcule riskovat nebudem. uz sme doma z vecere a chystame sa akurat do harleya za hodku, len styria.. tak som zvedava ako bude. :)
Odpovedať
Profilova fotka
wau, no uzite si to :-) ja som troska aj zcervenela, ale nic nepali ani nesvrbi, takze som rada :-D dnes som nahadzala do albumu nove foto, konecne sa mi podarilo odfotit obrucky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati a rozlucku mas kedy? idete do senca ci ako?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?