Kto má svadbu 2.6.2012? Ozvite sa.

14. máj 201239
  • Ahojte, aj mi sa tiež berieme 2.6.2012. V Bratislave o 16h.

• čaute kočky, my sa tiež berieme tento dátum, už máme všetko zajednané, okrem výzdoby..ešte nie som 100% rozhodnutá v akej farbe bude...a asi si ju urobíme vo vlastnej réžii za pomoci ochotnučkých známych

• @danii2  tak to tu dufame asi vsetky..............ale tiez by nemuselo byt ani 48 stupnov, i keeeeeeeeed stale lepsie ako slejvaaak =DDD

• Sponzor fóra
  • aj my máme tento termín 🙂 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @andrej76 Dakujem, fotografa uz mame 🙂

• aj ja budem v tento krasny datum nevestickou 😃 Moje stastne cislo je c. 2 a parne cisla moc mozem : ) Tak hadam to bude pre nas ten spravny start 😉 Keby som uz mala vsetko povybavovane, bola by som nesmierne happy 😃 Ved ani neviem co este musim vybavit 😃 Tolko je toho 😃 😃

• Ahojky i my budeme ma v tento den svadbu,bude v kostole..Pipravy su pomaličky postupne najskvor bol kostol naras zo salou zajednany i DJ, potom saty moje a partnerove,teraz oznamenia potom postupne polnočne šatky atd.atd.atd....a datum pači sa mi 😃

• @nika0206
    ahoj aj ja sa vydavam 2.juna 🙂

• babenky pomaly sa nam to krati...ako ste na tom???

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov