Kto má svadbu 2.6.2012? Ozvite sa.

14. máj 201239
  • Ahojte, aj mi sa tiež berieme 2.6.2012. V Bratislave o 16h.

• čaute kočky, my sa tiež berieme tento dátum, už máme všetko zajednané, okrem výzdoby..ešte nie som 100% rozhodnutá v akej farbe bude...a asi si ju urobíme vo vlastnej réžii za pomoci ochotnučkých známych

• @danii2  tak to tu dufame asi vsetky..............ale tiez by nemuselo byt ani 48 stupnov, i keeeeeeeeed stale lepsie ako slejvaaak =DDD

• Sponzor fóra
  • aj my máme tento termín 🙂 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @andrej76   Dakujem, fotografa uz mame 🙂

• aj ja budem v tento krasny datum nevestickou 😃 Moje stastne cislo je c. 2 a parne cisla moc mozem : ) Tak hadam to bude pre nas ten spravny start 😉 Keby som uz mala vsetko povybavovane, bola by som nesmierne happy 😃 Ved ani neviem co este musim vybavit 😃 Tolko je toho 😃 😃

• Ahojky i my budeme ma v tento den svadbu,bude v kostole..Pipravy su pomaličky postupne najskvor bol kostol naras zo salou zajednany i DJ, potom saty moje a partnerove,teraz oznamenia potom postupne polnočne šatky atd.atd.atd....a datum pači sa mi 😃

• @nika0206  
    ahoj aj ja sa vydavam 2.juna 🙂

• babenky pomaly sa nam to krati...ako ste na tom???

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov