Kto má svadbu 21.7.2012?

20. júl 2012500

Kto ma svadbu 21.7.2012?

• Dufam ze ja 🙂 ale este nemame potvrdene miesto, rozhodli sme sa len nedavno, tak verim, ze to stihneme zariadit.. A kedze by sme to chceli pod stanom, tak dufam, ze bude pekne pocasie 🙂

• @mizela  fuuuha.. tak mas moj obdiv.. lebo my mame svadbu o tyzden neskor, uz mam kopec veci,ale aj tak mam pocit, ze mi este kopec veci chyba a pridem na to zrovna v den svadby 🤔 😬 😃 😃

• aj ja mám tento termín svadby 🙂

• Sponzor fóra
  • aj my mame tento termín 😃

• No super 🙂 a mate uz vsetko?

• @katmi  vela veci mi odporucili znami (vino, hudba, kolace) a kamaratky mi tiez pomozu (fotografka, vizazistka, svadobne oznamenia, program pre hosti) najtazsie vidim asi topanky 🙂 s cim mas skusenost, ze je detail, ktory ale nehodno opomenut?

• aj ja🙂

• Čaute kočky. Aj ja mám tento termín. Nechytá vás ešte panika že už je to za dverami?

• ja mam svadbu 20.4. a na paniku nemam cas 😃

• mna panika teda chyta 🙂

• aj ja mam ten termin 😉 mame uz cca skoro vsetko 🙂 ale aj tam ma este na posledne veci chyta panika 😃

• Dufam ze na nic sa nezabudne 😐 ,a vsetko prebehne ako ma 🙂 Uz sa nam to dievcence krati 🙂

• luisinkax a Ty si tiez s Ke? 🙂

• ahojte, je to aj nas termin 🙂
    mna uz pomaly zacina chytat panika, lebo toho treba este vela postihat a popri tom by som chcela aj zostatnicovat

• @wick  anooo, ale zijem v zahranici 😉 ty si odkial?

• Sponzor fóra
  • luisinkax ja som zo stareho mesta,ale teraz byvam na terase 🙂a ty?

• @wick   z kvp a byvam v dubline 😉 kde budes mat svadbicku???

• luisinkax svadba bude tu na terase v restauracii Cassovia tak pre cca 40ludi 🙂 a ty kde budes mat svadbu?v dubline mam kopec kamaratok .... 🙂

• @wick  anooo? tak to sa mozno niekedy stretneme bud tu alebo v ke 😉 my budeme mat v hoteli maraton a tiez len taku malicku medzi 30-40 cca 🙂

• Ahojte a jaaa mam v tento den narodeniny chi.

• luisinkax,na kvp mi byva aj svagrinka 🙂Ke je jedna velka dedina 😃 a urcite sa mozme stretnut 🙂a ako sisi to vsetko vybavovala z dublinu?

• AJ my máme tento termín a dozvedeli sme sa ho dnes, čiže vybavené nemáme nič 😃 ale pohoda 😎

• @natia  tiez si myslim, ze pohoda 🙂 zacni miestom, hudba potom saty a vsetko ostatne sa da velmi rychlo.. ja mam zatial vlastne len miesto a hudbu 🙂 a kopec napadov.. Vela stastia.

• @mizela  ďakujem...šaty kúpim z druhej ruky, miesto máme, čas máme, svadobných hostí bude 10, čiže fakt pohoda 🙂

• @wick  no to hej 😃 tak da sa vies, cez emaily, telefon, mamicka mi velmi pomaha, a zvysok sme chodili domov kedy sme mohli tak kazde 2, 3 - 4 mesiace od kedy sme sa rozhodli 😃 ale pravdu povediac neviem ci by som sa do toho dala este raz keby som vedela kolko papierovaciek a vsetkeho je kolo toho 😃

• @luisnkax  no tak tomu verim no ale si sikovna si tak na dialku vsetko vybavovat 🙂este ze ti mamka pomahala 🙂a co uz mate uplne vsetko?

• @wick  no teoreticky ano, uz to len podotahovat a este akurat cakame na papiere od farara odtial aby dorazili do kosic a tak 😉 a vy ste na tom ako?

• @luisinkax  my uz v podstate mame taktiez skoro vsetko uz len take ze teraz svadobne oznamenie vyberam a este mame djovi dat vediet aku piesen na prvy manzelsky tanec no mna zatial nic neoslovilo tak fakt neviem😞Nevies nieco poradit?🙂

• @wick  tak my nemame take tradicne pesnicky vobec, akurat jak sme boli teraz na svk tak sme boli u dja a dala som mu zoznam tak len pozeral 😃 na prvy tanec mame pomalu verziu pesnicky We found love od Rihanny 😉
    daj potom vediet co vyberiete 😵

• @luisinkax  dam vediet urcite 🙂a svadobne oznamia posielate teraz v maji ci az v juni?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov