Mám svadbu v novemberi 2008. Ešte niekto?

1. dec 20082050
  • Joj baby ja tiez akosi nic nestiham, mam doma oznamka, pohare, podbradniky a to je tak vsetko, obrucky som aj ja sama zvedava kedy pojdeme vyberat, no a saty . . . mam stastie, ze hned vedla mna je svadobny salon, tak viem o novych satach a ci su uz nejake na ten termin zajednane. Moj hlavny problem sú topanky a bizutka. Musim si este obchody pobehat 😐

• ahojte 🙂 dnes som zacala vyrabat svadobne pierka pre hosti 😵 prvu som dala aj do albumu co na nu hovorite 🙂

• ahojte zienky 🙂 tak sa aj ja pridavam, dufam ze mozem... ja vas vsetky trosku povzbudim... svadba bude 15teho a nemame este takmer nic 😃 povodne sme chceli az v decembri medzi sviatkami ale rodina ohrnala nosom a problemy boli aj s matrikou a dodavatelmi... tak sme to cerstvo presunuli a mame zarezervovanu len salu a predbezne termin na matrike 🙂 vybavovat asi vsetko budu nase maminky, lebo obaja sme v zahranici, tu si kupime len obrucky a asi oblek mojej polovicke a nejake doplnky pre mna.... saty mam v plane skusat len teraz koncom jula a potom az v oktobri budem 3 dni na svk, tak som zvedava ako to dopadne 😃 no sak prinajhorsom v bielej nocnej kosielke pojdem, prehodim kabatik aby mi zima nebola 😃 nebudeme mat velku svadba, ca 60 hosti tak uz to nejako dopadne, hlavne aby bolo veselo...
    a ozaj kameramana/fotografa mame tiez... toho najlepsieho 😃

• Sponzor fóra
  • matamisi peknucke, aj ja chcem take 😃 som ani nevedela ze sa taketo veci robia... vseobecne asi nemam velky prehlad 😃

• vitam ta tu jeanka 🙂 ty si taky isty pripad ako ja ...ja som bola naposledy doma v maji na 2 tyzdne z toho som na tyzden musela ist do madarska a tyzden som doma vybavovala vsetko ohladom svadby 🙂 teraz mi uz len zostava cakat do novembra kedy dostanem konecne dovolenku aby som mohla ist domov. 😵
    my sme tiez planovaly okolo 60 ludi ,ale volko sa nam ten pocet stale zvecsuje ....

• matamisi: odkedy sme v UK (od oktobra 2006) som bola na svk len v maji minuleho roku 😬 co sa tyka vybavovaciek spolieham na mamy, ved snad toho netreba zase az tak vela... alebo treba? 😮 pocet hosti sme mali zo zaciatku len 45 ale sme si povedali ze sak z mojej strany rodinu nemame velku tak by tam mali byt vsetci 🙂 kamaratov bude len zopar, aj tak ich nemam nejako extra vela (po mojom odchode do uk mnohi "zabudli"😉...
    kde ste zohnali obrucky? ja som tu (v sheffielde) bola pozriet zopar obchodov, ale ine palky niektore... sa mi zahmlievalo pred ocami... 😃 asi sa uskromnime s niecim jednoduchsim ... 🙂

• ahoj..aj mne mamina velmi pomaha.....lebo moj priatel neni slovak tak je to trochu komplikovanea strasne vela papierovaciek... 😠 ja som uz od roku 2001 vonku a to znamena ze tych kamaratiek mam tiez pomenej ale o to viac mam tu... 😉 a obrucky sme si boli kupit na slovensku....

• matamisi: teda uz si tu riadne dlho, nejdu ti este anglani na nervy? 😃 ja mam nocnu moru hlavne z call centier - nikdy sa tam neda nic vybavit.. som si myslela ze na svk mame bordel na uradoch/vo firmach, ale sa mozeme schovat pred byrokraciou v uk 😃

myslis ze sa viac oplati kupit obrucky v uk alebo na svk? ako si to vyriesila so satami? budes poziciavat na svk?

• ahoj jeanka 🙂 ja som neni v uk ale v rakuskych alpach 🙂 2 obrucky v rakusku stoja okolo 45000 sk- 60000 sk preto sme z priatelom isly na pol dna na slovensko a tam sme kupily nadherne obrucky za necelych 20000sk a to boli najdrahsie,boli sme ich v nitre vyberat na pesej zone su okolo 10 zlatnictiev a velky vyber obruciek...ceny sa pohybuju od8000 sk 😵 saty si budem poziciavat so salonu aj svadobne aj popolnocne..... 😵

• matamisi: ach soo... verstehe 😃 neviem preco som bola v tom ze si v uk.... hm... rakuske alpy to moze byt ganz schon 🙂 tu sa daju kupit obrucky od 80 (za ks) do 2000 libier 😃 asi si vyberieme nejake okolo 120 - 150, nepotrpim si na diamantoch a 24-karatovom zlate 🙂 aj tak sa mi paci skor striebro, pripadne biele zlato... aj snubny prsten mam z bieleho zlata "len" za 60 libier 😃

som ozaj zvedava ako to dopadne s vyberom siat, ci uz svadobnych alebo popolnocnych... som dost nizka a relativne siroka, tak to bude velka zabava 😃 ale tie popolnocne asi budem zhanat tu, moja velkost tu nie je az taka netypicka ako na svk 😃

• matamisi - ahoj, ja som tiež z NR a môžem sa spýtať, v ktorom zlatníctve ste nakoniec vybrali obrúčky ?

• baby - sorry 😬 aj ja sa budem v novembri vydávať poslednú novembrovú sobotu a ani neviete aká som rada, že nie som sama, lebo niektorý neboli nadšený že vraj neskoro to je a nás to tak napadlo, že vtedy, tak podľa mňa to tak má byť, my sme sa obaja narodili 29 a aj svadba bude 29 tak dúfam, že to prinesie šťastie 😵

• dadadaduska: mala si zvolit taktiku ako my... sme najprv chceli 27. decembra 😎 ... to vsetci ohrnali nosom, tak ked sme povedali ze 15. november vsetci sa vytesovali ze to je super termin 😃 vsetko ma svoje vyhody/nevyhody.... na letnych svadbach je zase prilis teplo a vela sa vypije 😃 podstatne je aj tak ze je veselo a ze sa lubime/lubite nie? 😬

• jeanka - no aj my sme pôvodne chceli 9.mája 2009 ale sme spolu už 8 rokov, momentálne pracujeme, a prerábame RD tak nás napadlo, že čo keby sme si svadbu urobili tento rok a do nového roku vstúpime už ako manželia a všetko ukončíme v tomto roku, 😃 síce 29. november je pozde ale my sme to chceli 6.decembra, ale vzhľadom na to, že chceme svadbu v kostole a v tom období je už advent, tak to nepôjde, ale inak myslím že všetko bude ako má byť a ked nás to z čista jasna napadlo, tak to bude OK, inak veľa vecí ked plánujemem dopredu, tak nám nevídu, tak to to bolo ako blesk z jasného neba 🙂

• ahoj jeanka 🙂 nezalezi kolko stoja ale hlavne vam sa musia pacit.... 😉 my mame obrucky kombinovane z bieleho a zlteho zlata... 😵

ahoj dadadaduska....vitam ta tu 🙂 obrucky sme si kupovaly v nitre na pesej zone zlatnictvo carisma.... 😵 tam maju najvecsi vyber a velmi prijemne predavacky...dokonca nam tie obrucky poslaly do rakuska 🙂

• Sponzor fóra
  • mata - dik 😉 to zlatníctvo poznám aj snubný sme tam kupovali a aj rovno pozerali obrúčky no dúfam, že vyberieme 🙂

• ahojte baby ja asi budem mat v novembri.a nic nemame 😃 to myslim vazne este zenich musi dorazit 😃
    a matrika to neni u nas problem lebo som z maleho mesta kde termin najst ? no problem.a cez mail vybavujem aj fotografa a kamoska ma tlaciaren tak na nu sa spolieham s oznamkom.takze zacnem pripravovat asi 2mesiace vopred .skor nie. a saty to mam predstavu aj vyskusane uz mam. a kyticku tiez viem aku chchem.tak aby len najprv zenich dosiel 🙂

• usmejsa* som rada, ze tu nie som sama, co nema take vecicky ako pohare a podbradniky - stale dufam, ze je na to kopa casu... 😎

• ani ty nic nemas??? ja mam na vsetko napady aj predstavy uz len zacat 😒 ...ale nastastie to nebude velka svadba, max do 30osob.
    lebo priatel je cudzinec a z jeho strany budu len 2 alebo tri osoby. aj inac velku svadbu sme nechceli.radsej si uzijeme na svadobnej ceste
    vy budete mat velku?

• hanickastar... no ja pochybujem ze vobec nieco take ako pohare a podbradniky budeme mat 😃 aj ked polovicke by sa ten podbradnik zisiel... on je take teliatko... teda nieze by som ja nebola 😃 no nasli sme sa.. 😬

baby, este jednu prosbicku na vas... hodila som do albumu navrhy oznameni, mozete kuknut a skritizovat resp ktore sa paci najviac a tak? dame si to vyvolat ako fotografiu 😉 prave si idem dat vyvolat testovaciu varku, lebo vzdy inak to vyjde na monitore ako potom na papieri... 😛

• ahoj jeanka ....mne sa najviac cislo 4 paci..... 🙂 velmi pekne

• noo, vcelku velka, cca 80 ludi. Ale tie pohare budu, ci bude 5 alebo 50 hosti... Len neviem kedy 😬 A na svadobku nejdeme - skola bude v plnom prude - mozno na jar, alebo cez prazdniny. Alebo siradsje kupime nabytok?

• *jeanka* mne sa najviac pacia 1 a 5... 🙂 ale ked si vyberies akekolvek, som si ista, ze sa budu pacit

• ahojte 😵

ja dneska idem k svadobnej tetuške - svadobná agentúra, tak som zvedavá koľko dneska poriešime, máme za sebou už uvodné stretko, tak už teraz budem vedieť hádam viac, no a zajtra mám termín do svadobného salónu DIAMOND, moja prvá skúška svadobných šiat, tak som zvedavá ako to dopadne 😵

jeanka - mne sa páči č.5 ale keby bolo celé v žltom teda aj ten obrys srdiečka ako napr. na predchádzajúcich žltých 😉

• usmejsa - ja ešte tiež nemám toho veľa vybavené, len termín v kostole, a ešte musím ísť n amatriku po sobášnu žiadosť či čo to je 🤔 a miesto svadobnej hostiny máme zarezervované,

matamasi - fíha obrúčky, to mňa ešte ani nenapadlo, v podstate to máme za 4 mesiace čo nie je až tak ďaleko ale čas ide rýchlo a tiež toho veľa nemám pripravené, ešte že mi bude pomáhať super tetuška so svad.agent. tak nemusím stresovať a môžem v kľude pracovať

• dadadaduska ja nemam nic vybavene. len predstavy. saty mam nejake odskusane, oznamko tiez mam vyhliadnute,ale nic neplanujem.lebo nemozem.ale zijem v malom meste,kde svadby nie su casto.proste nebude problem zohnat termin na matrike.to urcite.a kedze malo svadieb,velka pravdepodobnost aj na restiku.kedze mala svadba,dufam ze to takto vyjde. ak nie tak predlzime... 🙂

• hanickastar: u nas svadobka tiez zatial nehrozi 🙂 chceli by sme tento rok zacat stavat dom, takze budeme mat co robit a lietat hore-dole, na dovolenku ideme buduci tyzden (juchuuu 😎 😃 ) a potom najblizsich par rokov asi nic nebude... ale snad aspon ten dom bude - potom pojdeme tam na dovolenku 😃

inak dik za nazory na oznamka... este stale cakam na vyvolane fotky... som zvedava ako vyjdu farebne, asi by som potrebovala nakalibrovat monitor - lebo doma to mam skor oranzove, dadadaduska hovori ze zlte, tu v robote to mam tiez skor do zlta 😃

este taka pikoska... vcera sme mali 4. vyrocie... a obaja sme zabudli 😃 😃 😃

• ahojte, pridám sa k vám, lebo mam dilemu 😐 mamé taky termin ze 18.4.2009 a teraz sme zacali spekulovat ze co tak spiskat to este tento rok.... uvazovali sme nad novembrom ale nemame VOBEC NIC, myslite ze sa to dá stihat???

• e.lle, samozrejme že sa to dá... ja teraz už s manželkou a okolím sme svadbu nachystali v priebehu sedem týždňov... úplne komplet

• neviem asi sa trosku bojim tych stresov a tak a sok trosku pre blízkych.... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.