Mám svadbu v novemberi 2008. Ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
no ahojte všetky! má tu niekto svadbičku v novembri? lebo sa mi zdá, že všetky sa vydávate len v lete a začiatkom roka a my koncoročné nič. tak kto sa pridá? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a zima bude........
Odpovedať
Profilova fotka
e.lle za urcitych okolnosti moze byt v aprili este vacsia zima ako v novembri :-D si pamatam aj sneh v aprili... :-D stihnut sa to urcite da... v novembri nie je az tak vela svadieb takze s dodavatelmi by nemal byt az taky problem... my sme povodne chceli december a len ani nie pred mesiacom sme to zmenili na november... vela toho nemame zatial vybaveneho (co vlastne treba vybavovat? :-D) stresy by boli a budu tak ci tak (ale zase su to take prijemne stresy :-)) ... este k tomu vsetkemu sme v UK takze vybavovacky budu o to tazsie..... podstatne je co chcete (kolko toho treba vybavit) a ci to chcete este slovenskymi korunami platit :-N
Odpovedať
ahojte baby, my sme mali svatbu 11. novembra 2007 a bola to uplne prenadherna svadba! ano, bolo chladnejsie ako na jar, v lete, ale aj to malo cosi do seba... pri foteni vonku som mala kozusok (iba taky kratky pod prsia), velmi krasne doplnal saty, nebolo mi teplo v satach a makeup sa mi neroztekal, nemali sme problemy s dodavatelmi, restiky volne, medzi dobrymi fotografmi sme si mohli vybrat toho najlepsieho lebo terminy mali volne a pocasie nam vyslo! Rano dokonca svietilo slniecko ako v lete! no a na v nedelu sme sa zobudili pozreli von oknom a husto snezilo, bolo to krasne prebudenie po svadbe, uplne rozpravkove :o) to pocasie si aj tak nevyberiete, len ked si zoberiete to dnesne a vcerajsie a to je jul... a keby sme sa este raz rozhodovali inak sa nerozhodneme... :o) tak nech sa vam tie svadby vydaria! tini
Odpovedať
Profilova fotka
tininka - ďakujeme za povzbudenie máš úplnú pravdu, my sme tiež len intuitívne zvlolili termín a dúfam že sme vybrali super, tiež nás každý strašný s počasím, ale čo už ja dúfam, že všetky nevestičky budú mať práve v ten ich deň krásne počasie baby inak ja som z vás posledná v poradí :-D 29.november
Odpovedať
Profilova fotka
usmejsa - a odkiaľ si ? ja som z NR, my budeme mať 60ľudí ale tiež si viem predstaviť svadbu v inom štýle, ale aj táto bude supi :-) veď to bude náš deň :-) ja som včera akurát vybrala šaty - kuk album, a s celou svadbou mi pomáha koordinátorka, takže som rada, lebo v práci som dosť vyťažená, takže som rada že som si našla spoľahlivú osôbku lebo ja som strašne dôsledná :-N
Odpovedať
dadaduska som z vychodu. od ke este cca 1hod vlakom. malu svadbu cca 30 ludi chceme.lebo priatel je cudzinec a bude tu mat len brata s manzelkou a mozno aj syncek pride.zvysok moja rodina. a toho tiez vela nemam.takze taku mensiu svadbicku chcem. ja ani velku moc nechcem zda sa mi zbytocne vyhadzovanie penazi na jeden vecer.radsej pojdeme na svadobnu cestu na Mauritius alebo Dominikansku Republiku. Obe miesta chceme, uvidime v akom poradi. :-) je to ovela rozumnejsie mat skormnejsiu svadbu, a krasne spomienky z vyletu. vlastne to je moj nazor. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
usmejsa - a celkom s tebou súhlasím, ja som mala tiež inú predstavu o svadbe, ale keď je väčšia rodina to čo už narobíme, ale aj to bude pekné :-) tak nech vám to dobre dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kočky, rozširujem rady novembrových. Hoci som vždy snívala o svadbe v lete, vďaka bratovi a jeho priateľke(dúfam raz budúcej švagrinej), ktorý žije v zahraničí to vyšlo na mesiac v ktorom som uzrela tento svet. Teraz sa na to pozerám ako na výhodu, nikomu nebude priteplo, zákusky sa nepokazia a maminka mi navyše kúpi biele čižmičky, aby som jej neprechladla, takže samé výhody :-D . A čo sa nevypije na svadbe, strové sa týždeň na to na tatinkovej 50-ke ;-) . Čo sa týka príprav, mám šaty a lodičky, kuchára (sestrin frajer, snáď im to vydrží :-p ), 2 kočky na obsluhu, zajednanú svadobnú tortu a zákusky, oznamká si urobíme sami, hostina bude u nás doma, tak sa ušetrí na priestoroch a tiež máme dávno jasné, kto bude pozvaný a kto nie. Ešte toho je kopec čo kupovať a vybavovať, ale čakám na odmeny v práci :-D, potom kúpim organzu, lupienky, darčeky pre hostí.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte žienky. dlho som sa tu neukázala v našom novembrovom fóre. som rada, že je nás tu už celkom dosť. vidím, že väčšina už máte skoro všetko vybavené. ja som si minulý týždeň vybrala druhé svadobné šatky (prišla nová kolekcia). sú krásne a cítim sa v nich lepšie ako v tých, čo som mala zajednané skôr. síce sú o 3tisícky drahšie, ale veď vydávam sa len raz, tak nech to už stojí za to! že? minulú sobotu som bola s nastávajúcim aj s jeho mamkou v Poľsku s cieľom kúpiť si popolnočné šatky a som rada, že som našla tie pravé za celkom schopnú cenu. aj môj budúci si tam kúpil oblek, v ktorom vizeral naozaj božsky a na zjedenie. už sa neviem dočkať novembra. aj vám to tak rýchlo ubieha? ešte pred rokom sme to len plánovali a už všetko začína byť realitou. taká otázočka: budete chodiť do solárka pred svadbou? a kedy treba začať? ešte nikdy som totiž v solárku nebola, takže neviem ako to chodí.
Odpovedať
Profilova fotka
čafte baby, práve som si uvedomila, že ja tu zostanem nakoniec sama, lebo mám svadbu posledná v poradí ??, vrátite sa sem ešte po svadbičke ? :-( ja som bola včera zobrať žiadosť o uzavretie manželstva tak už to musím doklepnúť, termín už máme už len formalitky vybaviť a potom detaily, svadobné šatky mám už aj ja, mám ich aj v albume, na budúci týžd. ideme do BA tak využijeme aj nákupné centrá, možno sa nám podarí aj oblek kúpiť, to by sme už potom boli z najhoršieho vonku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dadadaduska :-) jasne ze aj po svadbe som pojdem ;-) budem zvedava ako to tebe dopadlo x-) saty si si vybrala nadherne... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
matamisi - dik x-) na prvý šup :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte dievcence :-) tak som mala celkom produktivny den - 28. jula :-D - este ten vecer sme isli na dovolenku a vcera v noci sme sa vratili do BA a potom hned hura na lietadlo a spat "domov" :-D 8-) ale dost som toho postihala za jeden den - boli sme podpisat papiere na matrike, takze uz to mam vsetko zoficialnene :-p , boli sme si posediet s prevadzkarkou kde budeme mat hostinu, vsetko dohodnute, uz len malickosti budeme doladovat, stihli sme aj skocit do svadobneho salonu a mam zarezervovane saty (do ktorych musim schudnut min. 5 kg :-D - to som mala tak ci tak v plane - dnes zacinam tak drzte palceky :-)) a tiez sme vybavili foto/video a DJ-a mame zarezervovaneho.... no a na dovolenke sme potom aj obrucky kupili... uplne krasne, prihodim fotku ked bude... :-) a este ma napadlo... auto mame tiez zabezpecene, take ake urcite nikto nema siroko-daleko :-D zostava nam dotiahnut este tortu (uz mame vyhliadnutu jednu sikovnu dievcinu - otestujeme si ju na oslave "svokrovej" 60tky), kolace (budu hlavne babky piect ;-)), vyzdobu saly, kyticku, oblek pre polovicku, mne topanky a kadernicku/vizazistku (?) :-. ... a urcite som este na nieco zabudla :-D aha... vytlacit oznamka a rozposlat... kedy posielate oznamka? a este som sa chcela spytat... ako mate zabezpeceny odvoz hosti vecer/v noci? uff... urcite nam to ubehne strasne rychlo... tak ako mne ta dovolenka, ale bolo nam supeeeer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jeanka 8-) my máme tiež na 70% prisľúbené také svadobné autičko, ktoré tu tiež nikto v okolí nemá :-) v pondelok som sa bola objednať na svadbu do kaderníčky, na nechty a na kozmetiku. všetko v jednom salóne. len neviem, či si mám dať spraviť umelé nechty, alebo len svoje upraviť. uvidím však podľa ich aktuálneho stavu, pretože sa mi v poslednej dobe začali dosť lámať. pozvánky máme vybraté, ale tlačiť sa budú, až keď bude jasné, aký farár nás bude sobášiť. takže ešte v kostole nemám nič vybavené, ale v našom kostole to nie je problem. v našom kraji :-D sa pozvánky neposielajú (len tým, čo bývajú veľmi ďaleko), ale chodí sa osobne pozývať. odvoz hostí: keďže svadba je v mojej dedine a väčšina mojich hostí je od nás, tak tu problém nie je. z priateľovej strany hostí privezie objednaný autobus tam aj späť. niektorý prídu na vlastnom aute, takže tam treba mať aspoň jedného triezveho vodiča ;-) to máš pravdu, že to rýchlo ubehne. ešte nedávno to bolo 10 mesiacov .... a teraz už len 3 mesiace. neviem prečo, ale tie dni, mesiace a roky teraz tak rýchlo ubiehajú...
Odpovedať
Profilova fotka
ticho pred burkou tu nastalo? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby otázočka: o koľkej ste si dali sobáš? nám sa stalo, že sa v ten istý deň ako my máme svadbu, má aj jedno dievča od nás a tiež v tom istom kostole. tak sme sa dohodli, že keďže my budeme mať hostinu u nás v dedine, tak si dáme sobáš skôr. tak sme sa dohodli, že my na 15:00 a oni na 16:00. nie je o tretej mať sobáš skoro? normálne rozmýšľam, či to budem všetko stíhať, ale moja družička ma presvedčila, že to stíhame. čo vy? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
vi3ka tiez mame o 15tej dohodnute... nezda sa mi to skoro... pred tym bude kopa casu keby ste si to chceli rozmysliet :-D :-D :-D neviem, ja by som neskor ani moc nechcela, tak ci tak potom vecera zacne az okolo 17, 17.30... neskor uz by boli vsetci nervozni a hladni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... x-) aj ja budem mat sobas o 15.00 a myslim si ze to neni skoro,lebo v novembri sa skorsie stmieva a po tme by som z kostola nechcela vychadzat.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme o 15.00 a matamisi súhlasím s tebou v zime sa skoro stmieva
Odpovedať
Profilova fotka
pridavam sa do 15.00 klubu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty, tak ja sa do klubu nepridám - my svadbujeme o 16.00 tak hádam to už nebude tma - ani som na to nemyslela :-(
Odpovedať
Profilova fotka
miavin - nenechaj sa odradiť, všetko má svoje čaro ;-), predstav si že vídete do krásneho romantického večera ako manželia x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ja uz mam aj topanky ku svadobnym satam aj ku popolnocnym satam.... x-) su nadherne...pozri v albume.... ;-) priatel uz ma tiez vsetko na oblecenie a topanky tiez.... :-) a vy sa tu ako mate...nic nepisete....
Odpovedať
Ja nemam vybavene skoro este nic... ale buduci tyzden rozbiehame behacky :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nevestičky. tak čo? už sa začínate stresovať, či ešte nie? ja len tak mierne. pre seba mám už všetky veci vybavené, drahému chýbajú už len topánky; u pána farára sme už boli, ešte tam pôjdeme v októbri upresniť detaily, skupina je, kamera, foto, autíčko svadobné, na ktoré som sa tešila (bmw x5) waw! inak otázka: kedy dávate tlačiť oznámenia? za ako dlho ich vlastne vytlačia? dúfam, že to stihnú tak do 4týždňov pred svadbou (zase ich nebude milion, takže...). so súborom ideme zajtra zaspievať a zablahoželať našej bývalej členke, tak sa teším. potom nás to isté čaká aj na ďalšiu sobotu (v našej dedine sa to rozbehlo s tými svadbami - každú septembrovú sobotu je u nás svadba). ešte riešim dilemu, či si mám dať čepenie, alebo nie (čepenie s našim súborom). riešim hlavne časovú dilemu, že ako to zladím, keď budú chcieť ísť blahopriať, a potom ešte cca o polnoci aj to čepenie a aj to, že na svadbe budú aj členky súboru, takže ide o to prezliekanie a tak. dajte radu. som sa rozpísala. dobieham zameškané :-) :-) :-) PS: tasha, nemáš náhodou zle uvedený dátum svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
caute dievcence :-) tak ja vas zase len mozem ukludnit, od jula som sa nejako velmi neposunula... mam sice kopu veci rozpracovanych ale dotahovat to budem az v oktobri ked budem na svk... zajednali sme dj-a (vraj vie dokonca aj spievat) ale este sa s nim chcem stretnut, tiez mam vybavenu kadernicku/vizazistku ale tiez sa s nou musim stretnut, davali sme robit "testovaciu" tortu jednej dievcine a vraj bola vyborna takze tam to chce tiez este dotiahnut..... je to tazke takto na dialku, jedine na co mam priamy vplyv su oznamka - s tym som sa ja osobne hrajkala :-D uz sme sa rozhodli ako budu vyzerat (snad sa mi podari aj pridat fotky do albumu), a kedze to bude len fotka 10x15, treba uz len dat vyvolat :-) (vi3ka - cize bude to trvat od 30 min do 3 dni, podla toho ci si priplatim za zrychlene vyvolanie :-D) kamoska tu bude buduci tyzden, tak potom zoberie oznamka domov a rodicia to rozdaju/rozposlu.... takze co este nemam vobec vybavene? popolnocne saty ani netusim, topanky sice mam ale neviem v ich chodit :-D a aj ked sa to ciastocne naucim, urcite v nich nevydrzim cely vecer, takze mi treba este nejake bez opatku kupit :-N a este stale mi treba schudnut aspon 5 kg aby som sa natrepala do siat (aj do obrucky), zatial isli dole len dovolenkove kila + 1, takze maaaaam co robit :-D tiez nejake doplnky/bizu mi treba k satam a polovicke komplet oblecenie (ale to by tu nemal byt velky problem) vi3ka ja cepcenie asi vobec nebudem mat... rozmyslala som ze dame skor tombolu na pobavenie hosti, nech to nie je len o jedle/piti/tancovani... no a mozno pride aj kuzelnik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak som pridala tie oznamka aj topanky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola zufala z cien oznameni v salonoch, tak som to dala tlacit susedovi, co robi v takej nejakej firme a mae to aj s rozhodovanim za 3 dni a lacno!!! :-) 1.den: Navrhovali sme, 2.den: doniesol skusobne vytlacky, ze ktory navrh sa nam najvic paci a 3.den sme mali oznamka.parada! :-) O popolnocnych ani netusim, ani neviem, kedy ich mam zhanat, ked mam vela prace. Este ani obrucky...no, hadam buduci tyzden.Chyba este kopa veci, ale tie nemusia byt, aj bez nich bude svadba. Ale rada by som ich mala... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dadadaduska: no to je pravda - len nech nezačne pršať, skôr snežiť :-D . No ja mám už skoro všetko, okrem polnočných topánok. My sme mali oznamka a pozvánky urobené behom 2 týždňov - som moc spokojná. A môj nastavajúci ešte nemá vôbec oblek a topánky - joj a nemáme ísť ani kedy kúpiť - je stále v práci :-( všetky starosti na mojich ramenách. A ešte stálle nemáme fotografa - baby z okolia Popradu - neviete o nejakom fotografovi? chceme len cca 30 fotiek v exteriéri na pamiatku.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. už sa nám to kráti čo? ešte nedávno to bolo 10 mesiacov a už je to za dverami. nestresujem sa pre nič, len pre tie pozvánky. bojím sa, či to stihnú vytlačiť, dokedy ja chcem. no uvidíme. a vy ako? čo nového máte? ja už sa veľmi teším.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?