Náš svadobný deň je 27.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky...aj vy ste si vybrali tento krásny dátum? Čo vás k tomu viedlo?Zhoda čísel ako nás?Alebo to, že môžete oslavovať až do pondelka, lebo je sviatok 29.8? ;-)
Odpovedať
@jucuska to teda maju krasne aj my ich odtial mame a dnes uz budu doma obrucky :-) tak som zvedava ako budu vyzerat
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 super, tak sa pochval ked dojdu, ak budes mat cas daj foto na MS ;-)
Odpovedať
@jucuska hej dam ak sa to dobre odfoti :-)
Odpovedať
@mata_ba Čauko Maťka, aj ja som mala takú istú príhodu, tiež mam svadbu 27.08.11, kde máš prosím ťa svadbu ?
Odpovedať
Profilova fotka
@alyze1484 ahoj :) mam svadbu v petržalke, kostol Sv. Rodiny,pri technopole :) a ty?
Odpovedať
@mata_ba Ja mam v Novom meste nad Váhom, takže to nie si ty :-)
Odpovedať
Ahojte, ja budem mať takisto svadbu 27.8.2011. Dátum sme vybrali z viacerých dôvodov - ja budem mať v tento deň 30. narodeniny, s priateľom oslavujeme výročie a moja najlepšia kamarátka a zároveň svadobná svedkyňa bude mať výročie svadby :-). A na škodu nie je ani ten voľný pondelok... Takže milé spolunevesty - nech nám tento dátum prinesie šťastie!
Odpovedať
ahojte, pridavam sa k vam - ktore si svoje "ano" vyslovite 27.8.2011 ;-) . Povodne sme svadbu planovali na jesen, ale okolnosti nas prinutili zmenit termin, no teraz som rada. ..
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, ako idu pripravy? my sme akurat cez vikend vybrali pre zenicha svadobny oblek tak sa vytesujeme z neho :) este ho musim ukecat na vestu pod sako, lebo zatial sa tomu trosku brani... uz ste mali niektora aj skusku ucesu alebo licenia? mate vybrate oznamka?
Odpovedať
Profilova fotka
@dafne13 ten oblek v dobrom zavidim...my budeme moct taketo veci zacat riesit najskor asi az v maji.ked moj drahy odhodi barle...licenie planujem niekedy do mesiaca a uces detto..a oznamka naozaj poriesim az po statniciach :) ale tesim sa,ze mame hudbu konecne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mata_ba ufff barle? chudak to mal nejaky uraz? no drzim palce nech mas zenicha do svadby fit aby ta mohol vytancovat poriadne ;-) tak to je jasne ze oblek pocka... my sme ho chceli tiez az v lete riesit ale nahodou sme natrafili na pekny za dobru cenu tak drahy rozhodol ze ho vezmeme a nebudeme uz vymyslat :) koho ste zobrali ako DJa?
Odpovedať
Profilova fotka
@dafne13 dolamal si clenok este 20.12...a este stale sa lieci :( tazka zlomenina aj s operaciou :( ale stale sa to lepsi,zo dna na den :) tak hadam si teda dame aspon prvy manzelsky tanec :)) hudbu mame zivu - Mirgovcov (tato,ujo atd. dominiky mirgovej zo superstar)..nasi su nimi uplne nadseni,tak hadam to bude super :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mata_ba fiha, ziva hudba moze byt fajn. my sme skor take diskotekove typy tak bude Dj, ale celkom sa toho bojim ze ako bude hrat a ci sa vsetci zabavia lebo na par svadbach co som bola tak hudba nebola nic moc....a na tohoto Dja boli fajn referencie ale predsa len nevies ci ti sadne.... a je to jedna z najdolezitejsich veci na svadbe - ked dobre hra a vie spravit zabavu tak odidu vsetci spokojni ;-) a viete co date ako pesnicku na prvy tanec?
Odpovedať
Profilova fotka
@dafne13 s tou hudbou mas pravdu..nasi rodicia si na to velmi potrpia..moji maju za sebou veeeeeeeeela akcii,ale ked skomentovali,ze lepsiu zabavu nezazili,bolo rozhodnute :) a budu sa striedat ludovecky s novymi songami,tak dufam,ze bude dobre a ze sa budeme vsetci bavit :) co sa tyka 1.songu,este rozhodnute nemame...ale asi dame valcik..aj ked,ja by som chcela najst song,ktory bude novy,ale s rytmom valcika...vy budete mat aky song?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky.....my sme rozhodli pre tento datum koli tomu, ze mame hosti z celeho slovenska, tym padom sa po svadbe nemusi nikto ponahlat domov, kedze je v pondelok volno. A mame hosti aj z Polska, takze veselica "popraviny" budu aj v nedelu....tak nam dalsi den na regeneraciu uplne vyhovuje...:DDD
Odpovedať
Profilova fotka
my máme termín 28.08. - v nedeľu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mata_ba zatial sme rozmyslali skor nad modernymi pesnickami ako nad valcikom a konkretne pesnickou Kiss from a rose od Seala (soundtrack z Batmana :-) ) a po polnoci na prvy tanec mozno nieco slovenske dame, to sme este nevymysleli. stale este nie som rozhodnuta ci dat aj nejake cepcenie alebo nie.... lebo take to tradicne v krojoch s ludovkami a folklornym suborom nechcem, to sa nam nehodi kedze sme mestske deti obaja :-) mozno dame take skratene len ze mi sestra da dole zavoj a nasadi cepiec a pritom bude hrat hudba a DJ to odmoderuje.... ale uvidime. Vy mate aj toto aj nejake dalsie zvyky?
Odpovedať
Profilova fotka
@dafne13 no,mne sa praveze tie zvyky pacia :) ja som odmalicka vedena k takymto veciam..mamina je totiz z cifera a ocino z Tajova,takze zvyky mam v "krvi" :)) a urcite budeme mat zacepcenie..sestra to mala tak,ze zhasnute svetlo,okolo sviecky a tichucko spievali nasi hostia z oravy..taka romantika... :) a mne asi dojdu zaspievat ludkovia z ciferskeho folklorneho suboru...ale vobec to este nie je domyslene..ja sa teraz venujem diplomovke a statniciam,takze tak :) a inak ten song je velmi pekny :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mata_ba no ked pochadzas z kraja kde sa tie zvyky dodrziavaju tak to je fajn mat ich aj na svadbe, mne sa to nahodou velmi paci, len skor na inych svadbach, nie na nasej :) tak drzim palce potom na statniciach... to budes mat svadbu ako darcek potom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dafne13 tak ja som z Petrzalky,mestske dieta :)) ale bude to vychovou :) tak dufam,ze statnice dobre dopadnu :)) dakujem :)
Odpovedať
Ahojte ....aj ja sa chcem pochváliť. Tiež sa budem vydávať 27.8.2011 na východnom Slovensku.....pomaličky už máme rezervovanú sálu, kostol, kameramana a fotografa... :-) teraz ma čaká odovzdanie diplomovky a štátnice a môžem riešiť ďalšie veci....prajem Vám všetkým, aby Váš deň vyšiel podľa predstáv.... :-)
Odpovedať
ahojte :-) tak sa k vam pripajam. tiez sme si vybrali tento krasny datum. vdzy som chcela svadbu v auguste, pretoze uz nie je take teplo, a ten volny pondelok je len obrovske plus :-D okrem toho mam 7.8 narodeniny, takze pre draheho sa to bude dobre pamatat, ze o dvadsat dni neskor mame vyrocie :-) my uz mame skoro vsetko vybavene, uz len prkotinky nam ostavaju, tak sa z toho velmi tesime. uz mam saty, topanky, drahy ma oblek, vesta sa sije, topanky, opasok, koselu aj gombiky. este nejake pekne sperky pre mna a je to :-)
Odpovedať
Caute kocky ;-) Aj my mame tento datum :-) skvele, ze v pondelok bude volno, a koncom augusta by malo byt velmi prijemne pocasie :-)
Odpovedať
ahojte chcem sa spytat ked si poziciavate saty v salone pojdete na skusku - upravu siat s niekym alebo same?? Pytam sa ze ci mam ist s niekym aby predavacky ukazali ako sa vypina vlecka lebo ja to nevidim si dozadu... :-) alebo to nie je tazke a ked ma v den svadby bude niekto obliekat bude to vediet.....
Odpovedať
@stanjelik ahoj tak ja som na tom uplne rovnako ako ty a tiez som z vychodu , z vranova, ty odkial?
Odpovedať
@mariettka1647 Ja som blízko od Prešova a svadbu plánujeme v okrese Bardejov.....tak držím palce aby sme to zmákli....
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ahoj..odporucam,ak je to mozne,aby isla s tebou osobka,ktora ti ju bude vypinat aj na svadbe..niektore saty maju naozaj to vypinanie neviditelne :) tak aby ste potom nemuseli polhodinu hladat a vymyslat co a ako..ja si tiez zo sebou budem brat osobku :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?