Náš svadobný deň je 27.8.2011

12. sep 2011184
  • @jucuska  to teda maju krasne aj my ich odtial mame a dnes uz budu doma obrucky 🙂 tak som zvedava ako budu vyzerat

• @dracica6663  super, tak sa pochval ked dojdu, ak budes mat cas daj foto na MS 😉

• @jucuska  hej dam ak sa to dobre odfoti 🙂

• Sponzor fóra
  • @mata_ba Čauko Maťka, aj ja som mala takú istú príhodu, tiež mam svadbu 27.08.11, kde máš prosím ťa svadbu ?

• @alyze1484  ahoj 🙂 mam svadbu v petržalke, kostol Sv. Rodiny,pri technopole 🙂 a ty?

• @mata_ba Ja mam v Novom meste nad Váhom, takže to nie si ty 🙂

• Ahojte, ja budem mať takisto svadbu 27.8.2011. Dátum sme vybrali z viacerých dôvodov - ja budem mať v tento deň 30. narodeniny, s priateľom oslavujeme výročie a moja najlepšia kamarátka a zároveň svadobná svedkyňa bude mať výročie svadby 🙂. A na škodu nie je ani ten voľný pondelok... Takže milé spolunevesty - nech nám tento dátum prinesie šťastie!

• ahojte, pridavam sa k vam - ktore si svoje "ano" vyslovite 27.8.2011 😉 . Povodne sme svadbu planovali na jesen, ale okolnosti nas prinutili zmenit termin, no teraz som rada. ..

• caute babule, ako idu pripravy? my sme akurat cez vikend vybrali pre zenicha svadobny oblek tak sa vytesujeme z neho 🙂 este ho musim ukecat na vestu pod sako, lebo zatial sa tomu trosku brani...
    uz ste mali niektora aj skusku ucesu alebo licenia? mate vybrate oznamka?

• @dafne13 ten oblek v dobrom zavidim...my budeme moct taketo veci zacat riesit najskor asi az v maji.ked moj drahy odhodi barle...licenie planujem niekedy do mesiaca a uces detto..a oznamka naozaj poriesim az po statniciach 🙂 ale tesim sa,ze mame hudbu konecne 🙂

• @mata_ba  ufff barle? chudak to mal nejaky uraz? no drzim palce nech mas zenicha do svadby fit aby ta mohol vytancovat poriadne 😉 tak to je jasne ze oblek pocka... my sme ho chceli tiez az v lete riesit ale nahodou sme natrafili na pekny za dobru cenu tak drahy rozhodol ze ho vezmeme a nebudeme uz vymyslat 🙂 koho ste zobrali ako DJa?

• @dafne13  dolamal si clenok este 20.12...a este stale sa lieci 😞 tazka zlomenina aj s operaciou 😞 ale stale sa to lepsi,zo dna na den 🙂 tak hadam si teda dame aspon prvy manzelsky tanec 🙂) hudbu mame zivu - Mirgovcov (tato,ujo atd. dominiky mirgovej zo superstar)..nasi su nimi uplne nadseni,tak hadam to bude super 🙂

• @mata_ba  fiha, ziva hudba moze byt fajn. my sme skor take diskotekove typy tak bude Dj, ale celkom sa toho bojim ze ako bude hrat a ci sa vsetci zabavia lebo na par svadbach co som bola tak hudba nebola nic moc....a na tohoto Dja boli fajn referencie ale predsa len nevies ci ti sadne.... a je to jedna z najdolezitejsich veci na svadbe - ked dobre hra a vie spravit zabavu tak odidu vsetci spokojni 😉 a viete co date ako pesnicku na prvy tanec?

• @dafne13 s tou hudbou mas pravdu..nasi rodicia si na to velmi potrpia..moji maju za sebou veeeeeeeeela akcii,ale ked skomentovali,ze lepsiu zabavu nezazili,bolo rozhodnute 🙂 a budu sa striedat ludovecky s novymi songami,tak dufam,ze bude dobre a ze sa budeme vsetci bavit 🙂 co sa tyka 1.songu,este rozhodnute nemame...ale asi dame valcik..aj ked,ja by som chcela najst song,ktory bude novy,ale s rytmom valcika...vy budete mat aky song?

• Ahojky.....my sme rozhodli pre tento datum koli tomu, ze mame hosti z celeho slovenska, tym padom sa po svadbe nemusi nikto ponahlat domov, kedze je v pondelok volno. A mame hosti aj z Polska, takze veselica "popraviny" budu aj v nedelu....tak nam dalsi den na regeneraciu uplne vyhovuje...😃DD

• Sponzor fóra
  • my máme termín 28.08. - v nedeľu 🙂

• @mata_ba  zatial sme rozmyslali skor nad modernymi pesnickami ako nad valcikom a konkretne pesnickou Kiss from a rose od Seala (soundtrack z Batmana 🙂 ) a po polnoci na prvy tanec mozno nieco slovenske dame, to sme este nevymysleli. stale este nie som rozhodnuta ci dat aj nejake cepcenie alebo nie.... lebo take to tradicne v krojoch s ludovkami a folklornym suborom nechcem, to sa nam nehodi kedze sme mestske deti obaja 🙂 mozno dame take skratene len ze mi sestra da dole zavoj a nasadi cepiec a pritom bude hrat hudba a DJ to odmoderuje.... ale uvidime.
    Vy mate aj toto aj nejake dalsie zvyky?

• @dafne13 no,mne sa praveze tie zvyky pacia 🙂 ja som odmalicka vedena k takymto veciam..mamina je totiz z cifera a ocino z Tajova,takze zvyky mam v "krvi" 🙂) a urcite budeme mat zacepcenie..sestra to mala tak,ze zhasnute svetlo,okolo sviecky a tichucko spievali nasi hostia z oravy..taka romantika... 🙂 a mne asi dojdu zaspievat ludkovia z ciferskeho folklorneho suboru...ale vobec to este nie je domyslene..ja sa teraz venujem diplomovke a statniciam,takze tak 🙂
    a inak ten song je velmi pekny 🙂

• @mata_ba  no ked pochadzas z kraja kde sa tie zvyky dodrziavaju tak to je fajn mat ich aj na svadbe, mne sa to nahodou velmi paci, len skor na inych svadbach, nie na nasej 🙂 tak drzim palce potom na statniciach... to budes mat svadbu ako darcek potom 🙂

• @dafne13  tak ja som z Petrzalky,mestske dieta 🙂) ale bude to vychovou 🙂 tak dufam,ze statnice dobre dopadnu 🙂)
    dakujem 🙂

• Ahojte ....aj ja sa chcem pochváliť. Tiež sa budem vydávať 27.8.2011 na východnom Slovensku.....pomaličky už máme rezervovanú sálu, kostol, kameramana a fotografa... 🙂 teraz ma čaká odovzdanie diplomovky a štátnice a môžem riešiť ďalšie veci....prajem Vám všetkým, aby Váš deň vyšiel podľa predstáv.... 🙂

• ahojte 🙂 tak sa k vam pripajam. tiez sme si vybrali tento krasny datum. vdzy som chcela svadbu v auguste, pretoze uz nie je take teplo, a ten volny pondelok je len obrovske plus 😃 okrem toho mam 7.8 narodeniny, takze pre draheho sa to bude dobre pamatat, ze o dvadsat dni neskor mame vyrocie 🙂 my uz mame skoro vsetko vybavene, uz len prkotinky nam ostavaju, tak sa z toho velmi tesime. uz mam saty, topanky, drahy ma oblek, vesta sa sije, topanky, opasok, koselu aj gombiky. este nejake pekne sperky pre mna a je to 🙂

• Caute kocky 😉
    Aj my mame tento datum 🙂 skvele, ze v pondelok bude volno, a koncom augusta by malo byt velmi prijemne pocasie 🙂

• ahojte chcem sa spytat ked si poziciavate saty v salone pojdete na skusku - upravu siat s niekym alebo same?? Pytam sa ze ci mam ist s niekym aby predavacky ukazali ako sa vypina vlecka lebo ja to nevidim si dozadu... 🙂 alebo to nie je tazke a ked ma v den svadby bude niekto obliekat bude to vediet.....

• @stanjelik  ahoj tak ja som na tom uplne rovnako ako ty a tiez som z vychodu , z vranova, ty odkial?

• @mariettka1647  Ja som blízko od Prešova a svadbu plánujeme v okrese Bardejov.....tak držím palce aby sme to zmákli....

• @dracica6663  ahoj..odporucam,ak je to mozne,aby isla s tebou osobka,ktora ti ju bude vypinat aj na svadbe..niektore saty maju naozaj to vypinanie neviditelne 🙂 tak aby ste potom nemuseli polhodinu hladat a vymyslat co a ako..ja si tiez zo sebou budem brat osobku 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe, oslave, party, večierku či festivale nudiť rozhodne nebudete !
    Svadba Na Haciende
    Bánovce nad Bebravou
    Milé nevesty, Svadba na Haciende bude pribeh romantickej lasky dvoch ľudí, ktorí chcú prežiť svoj DEŇ inak ako je zvykom 🙂 už od sezóny 2019.