Náš svadobný deň je 27.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky...aj vy ste si vybrali tento krásny dátum? Čo vás k tomu viedlo?Zhoda čísel ako nás?Alebo to, že môžete oslavovať až do pondelka, lebo je sviatok 29.8? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jééj - to je sobota? to mám svoje okrúhle narodky - baby tak Vám želám aby ste mali v tento deň úplne perfektné svadbičky
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte, my sme povodne chceli datum 20.8. ale kedze nas pan farar je v tej dobe na dovolenke, museli sme to posunut na tento datum 27.8. :) Takze nam vsetkym drzim palceky, aby nam to dobre dopadlo :)
Odpovedať
Caute, nema niektora z vas svadbu v Trojickach v BA? Vraj su tam este 2 svadby okrem nas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nejak ste stíchli baby...nemáte čas od toľkých príprav ? Ja už mám skoro všetko...chýbajú mi topánky, popolnočné šaty s topánkami a pár sviečok... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jucuska ja sa pridavam, tiez mame svadbu v tento termin. Pre nas symbolicky datum , lebo minuly rok 27.8.2010 som bola poziadana o ruku, bol to piatok. No a na tento rok to vyslo na sobotu, tak sme si povedali, ze presne do roka ;-) Nam chyba jedna z najdolezitejsich veci a to - poslat oznamenia...uz su na svete, len musime obalky popisat a poslat... A potom nam chyba zenichova popolnocna kosela, dokoncit menovky na stoly, etikety na flase a este zopar takychto drobnosti... Snad to stihneme, lebo uz ma niekedy chytaju stavy, ze nie... :-| Drzte sa vsetky !
Odpovedať
Profilova fotka
Baby,ked Vas tu tak citam,chyta ma panika...ved ja este kopec veci nemam :-O Ale urcite to vsetky zvladneme ;) Uzivajme si teda este tu chvilku slobody :)
Odpovedať
Profilova fotka
@suzanas oznamka nemam este ani ja rozoslane...a zenich nema este nic, iba manzetky :D takze asi takto :D
Odpovedať
Profilova fotka
@suzanas pekne vám to vyšlo, ten dátum...my sme sa dali dokopy 2.7. 2005 a tento rok to vyšlo na sobotu, len som mala štátnice, tak som si chcela užiť prípravy, tak sme preložili dátum...čísla zostali ;) no obálky, to je troška problém pre nás, mám e14x14, objednávala som si z anglicka, len mi neprešli peniažky, tak musím tu zo Slovenska / ale biele/ no akurát majú dovolenku :( @mata_ba neboj Maťka...asi ešte neveríš, že o pár dní sa vydávaš...veď si to posledné dni uvedomíš a už budeš nútená nakupovať ;) @poisonblu oblek si dávate ušiť alebo kupujete? ak chcete dať ušiť, tak sa poponáhľajte/ aj my sme to ledva stihli pred závodnou dovolenkou :) ale ak má priemernú postavu, nájdete oblek...a košela, topánky- to je maličkosť ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@jucuska kupime..on ma dobru postavu, urcite zozenieme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jucuska no to ano..sem-tam ma chyti taka nalada, ze "to vazne sa vydavam??" :D ale dnes ideme pre obrucky,vybavit/kupit pohariky a dat vytlacit oznamenia :) takze pomalicky sa to sype...ked ja som ten tvor,co si vzdy vsetko nechava na poslednu chvilu,aj ked si poviem,ze musim cim skor,nech je potom pokoj :D
Odpovedať
tak to my uz oblecenie na seba mame ...vlastne vsetko...len este doriesit progem, jedlo ake bude??...nevieme, ani pesnicka na 1 tanec, a take malickosti, menovky uz ako tak mam vymyslene...len ich vytlacit...etiketi na vino tiez mame, vino treba kupit :-) umyt flase a tak...nezda sa to ale tie drobnosti tych este je dost...ale myslim ze sa v pohode stiha....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dracica6663 ja tiez nemam este vybrate jedlo, ani ustaleny pocet hosti :D ale to mi staci v restauracii nahlasit tyzden pred svadbou...este musim vybavit nechty, zarezervovat termin na skusku licenia, zavolat organistovi a dohodnut si nastup, zavolat DJ-ovi a to by hadam aj bolo vsetko :D
Odpovedať
aj u nas to staci par dni pred svadbou nahlasit v restike...to aj mi musime vybavit organistu,vyzdobu kto bude robit v kostole..DJ kvoli programu...a toho sa najde este kopec.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@poisonblu fuuu, tak to si ma trosku ukludnila...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 mne robi v kostole vyzdobu aranzerka, ktora mi bude robit aj salu a zdobit auto..takze to si uz ona ustrazi vsetko :-) tento vikend by som uz chcela vypisat obalky na oznamenia baby, kedy budete posielat oznamka s pozvankami a kedy oznamka bez pozvanok...? myslim, ze nepozvanym staci dat vediet 2 tyzdne dopredu...a tym pozvanym? u nas vsetci vedia, kedy mame svadbu, aj kto je pozvany, tak to asi poslem jednym razom vsetko :D
Odpovedať
@suzanas prosím ťa čo stresuješ my máme svadbu v ten istý termín a ženích ešte nemá ani oblek iba miery si dal nedávno zobrať (že za dva týždne ho bude mať hotový) obrúčky sú vo výrobe, moje šaty po polnoci ešte odložené v obchode a výzdoby budeme riešiť až v auguste ;-)
Odpovedať
@poisonblu oznamenia ja uz mam davno poslane kvoli nahlaseniu dovoleniek...aby hostia vedeli a hlavne aby si mohli kupit oblecenie a tak...na poslednu chvilu to nie je dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no u mna kazdy vie, ze je pozvany, ale asi ich uz rozoslem cez tyzden
Odpovedať
@poisonblu no aj u mna to vedeli aj ten datum ale tak co clovek nema napisane...zabudne...a este sme aj chceli svadbu v oktobri a potom sme ju prelozili...tak ale to sme o tom uvazovali minuly rok...
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, dnes som si všimla jednu tému - počasie na svadbe...keďže máme rovnaký dátum, je pravdepodobné, že budeme mať plus - mínus podobné počasie /na Slovensku/ aké by ste chceli mať počasie? poznáte nejakú stránku, kde by sme sa vedeli pozrieť na počasie o mesiac? Som toho názoru, že na svadbe je dôležité spojenie životov a nie počasie, ale predsa chce mať každý "pekné počasie"...čo vy na to?
Odpovedať
@jucuska no na to sa nespoliehaj nemoze ti ziaden meteorolog povedat predpoved pocasia na mesiac...vsak pocasie ak poveedia na tyzden ani to nie je na 100%..... vsak urcite to poznas....ake bude pocasie to je este vo hviezdach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty. Tak ja sa k Vám tiež pridávam, síce neskôr, ale predsa. A dnes je to presne mesiac do nášho Veľkého dňa :) čo sa týka príprav, my už máme skoro všetko, už len alko, nealko zaobstarať a ostatné už sú len detaily, ako napr. vyrobiť etikety na víno, kúpiť krížik a iné drobnosti. A čo sa týka toho počasia, dúfajme že sa dovtedy umúdri, lebo momentálne je akurát tak na dve veci ...
Odpovedať
@kitusss to teda mas pravdu a vitaj medzi nami :-) keby bolo zima da sa este nejako pripravit sa sa to ale ked ude prsat :-( tak sa neude dat otiti vonku...mne sa velmi pacia fotky prirody...je to krajsie nez vnutri sa fotit
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, my sme tiez 27.8., na pocasie som uz rezignovala lebo si tiez myslim ze to proste neovplyvnis. Bude ake bude, bud nam zaprsi stastie alebo sa slniecko usmeje. Na fotenie si v najhorsom kupim dazdnik a gumaky :) a tiez este nemam vsetko vybavene, dnes sme zakusky a tortu objednali, este nemame vestu a kravatu pre zenicha a ani kyticku svadobnu a pierko, ani menu na hostinu....a prvy tanec je tiez este nerozhodnuty. inak davate si aj cepcenie do programu? lebo budeme mat taku modernejsiu svadbu len s tymi zakladnymi zvykmi (rozbitie taniera, prenos cez prah, voda-vodka) a neviem ci sa to hodi a ako to urobit bez kroja a bez ludoveho suboru...
Odpovedať
@dafne13 ahoj, mi budeme mat cepcenie...len si to trohu neviem predstavit kedze ja zavoj nebudem mat ,tak neviem co mi budu davat dolu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my takisto budeme mať čepčenie a vo vlasoch budem mať akurát len kvet, tak symbolicky mi ho asi dajú dolu, len sa bojím aby mi nepokazili účes :D no a čo sa týka samej procedúry, tak ja budem dokonca v kroji a bude to za sprievodu spevokolu, takže neviem či sa mám viac báť alebo sa tešiť ...
Odpovedať
Profilova fotka
slecny ako pokracujete v pripravach?zajtra to bude uz len 22 dni ;-) asi si pustim Zbirku :-D co sa tyka cepcenia,tiez nebudem mat subor a ani kroj...pusti sa ludova hudba,pocas ktorej mi daju dole zavoj a nasadia cepiec...potom klasika zdvihnutie na stolickach a tanecky :)
Odpovedať
@mata_ba a kto vam to spravi cepvcenie??? mne hovoril DJ ze to robi ale to sme len tak zbezne rozpravali ked sme si ho rezervovali...ale uz by bolo na case sa s nim stretnut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky tak aj ja sa dovolím pridať k Vám...mňa to čaká tiež 27.8.2011. Držme si babuľky palce ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?