Náš svadobný deň je 27.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky...aj vy ste si vybrali tento krásny dátum? Čo vás k tomu viedlo?Zhoda čísel ako nás?Alebo to, že môžete oslavovať až do pondelka, lebo je sviatok 29.8? ;-)
Odpovedať
1
6
7
@poisonblu Fuha.. tak to nezavidim. Ale aj ja som si dnes porevala. Asi je to tym, ze sa to uz blizi, ze je kazdy nervozny a k tomu to teplo. Mne dnes prisla sms od brata, ze som sebec, lebo nic nerobim a mama sa doma dre, vari a upratuje.. Lenze ja som bola dnes do 4-tej v praci, musela som vsetko podorabat, lebo zajtra mam uz dovolenku a potom som sla na skusku ucesu, co je asi normalne a hned odtial domov pomahat, tak som to ozaj nepochopila. Ked sa vydavali sestry, tak som im tiez pomahala, tak snad si zasluzim, aby teraz niekto pomohol aj mne, tiez mam sto chuti to v takychto chvilach zrusit.. Uz len dufat, ze v sobotu to bude bez konfliktov.
Odpovedať
baby pruuuseeer - v sobotu svadba a ja som si dnes rano vyvrtla clenok :( mama z toho chytila hysak, takze ta mi moc neporadi. Kazda rada dobra - co s tym???
Odpovedať
@sandri tazko poradit lebo nie je vyvrtnutie ako vyvrtnutie, mozem len napisat co pomahalo mne, najcastejsie to bolo natriet nejakym kremom alebo gelom na opuchy, zafixovat elastickym obvazom a hlavne nechat nohu v klude ked som mala 6 rokov som si na schodoch tak zvrtla nohu, ze som dobre dva tyzdne nemohla poriadne chodit, no a potom som uz mala asi nejak oslabene tie slachy alebo co, lebo som mala vyron kazdu chvilu, najprv to bolelo, ale pomaly sa mi to podarilo vzdy rozchodit, podla stavu to trvalo niekedy len par hodin, inokedy niekolko dni 8-( moja rada je takato: namazat, obviazat, klud, ak je to velmi zle navstivit lekara ... neviem ake mas topanky na svadbu ale v kazdom pripade by som na tvojom mieste zvazila zmenu za nieco pohodlne a hlavne bez opatkov, aj ked mozno menej elegantne ja som neni zvyknuta na opatky, tak som vo svojich svadobnych s 8 cm vydrzala iba 5 hodin do konca obradu, potom ma bolel uz chrbat, nehovoriac o zatazi na clenky, takze som sa prezula a celu hostinu a tancovacku som si uzivala v pohodlnych bielych teniskach a som velmi rada, ze som ich mala so sebou 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sandri najlepsie lekar a nech ti nieco poradi....ja si teraz davam extra pozor, dokonca radsej ani nic nekrajam, aby som sa neporezala :-D
Odpovedať
no ako tak som to dala do poriadku. noha este trocha opuchnuta, ale inak sa da... vcera som zvladla cely den behat a vybavovat, tak snad to dnes tiez vydrzi.
Odpovedať
Ahojte, tak ako vám to dopadlo? Nám celý deň ubehol neskutočne rýchlo, ale bol to veľmi pekný deň. Všetko podľa našich predstáv.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...no nas den bol super...vsetko vychadzalo podla planov, ziadne trapasy sa nestali..teda jeden, ale nie vyslovene trapas, ale skor problem, lebo som mala divnu spodnicku s kruhom a nejak sa mi stale motali saty pod nohy, takze v kostole som si ich musela pridrzat pri chodzi a nevyzeralo to dobre :D inak vsetko ok, dokonca aj svadobna noc, kedze sme koncili uz o jednej v noci....teraz uz len cakat na profi fotky od fotografa :-) medzitym skusim vysnorit nejake krasne svadobne fotoalbumy...
Odpovedať
Profilova fotka
nam to ubiehalo pomaly az do obradu (trema z fotenia a vsetky tie pripravy...) ale potom sa zabava rozbehla a uz som sa nestacila cudovat ako to nase rodinky vedia roztocit :) tancovali snad vsetci a mozem povedat ze pocit rano po svadbe je ten naj :) citili sme sa ako znovu zalubeni...
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?