Nevesty júl 2017

30. mar 2017750

Ahoj, dievčatá,
koľko nás tu je?

• 15.júl 🙂

• 8. júl 😎

• @lucinkka29  jééj aj my máme 08.07.2017 😃

• Sponzor fóra
  • 15.7. 🙂 🙂 😉

• podľa mňa veľa 🙂 a aj v mojom okolí mám pocit, že sa kopec ľudí berie jún-júl 2017 😃
    no a ten náš je 1.7.2017 🙂

• @lesanka123  Tak to máme spoločný dátum, aj my sa berieme 1. 7. 2017

• 1.7.2017 je krásny dátum. 🙂 Aj my sme ho chceli, ale nemala voľné už ani kapela ani hotel. Tak sme to museli presunúť až na 5.8.2017 😞

• @snubenka75  no dosť je v tomto termíne svadieb 🙂 ale super, aspoň to môžme tu na MS spolu prežívať, už nech je náš rok 🙂 sa neviem dočkať 😃

• @binona  práve kvôli tomu ako to vyzerá sme si ho vybrali 😃 vo výbere bol aj 17.jún 2017. ale ten náš nakoniec vyhral 🙂 no v podstate to je úplne jedno kedy to je. pre vás bude určite 5.8. ten najkrajší deň 🙂

• 1.7.2017 🙂 chceli sme 17.6.2017 ale nemali uz volne🙂

• my máme termín 17.06.2017...ale poviem katastrofa čosi zohnať...už 2 týždne oslovujem fotografov a vždy rovnaká odpoveď termín obsadený 😐

• My 7.7.2017 🙂

• 1.7.2017 🙂

• 15.7.2017 🙂

• 8. júla 😉

• Sponzor fóra
  • @marcela1992  aj my máme tento deň 🙂 15.7.2017

• 1.7.2017 🙂

• 8.7.2017 🙂

• 1.7.2017 🙂

• 8.7.17 🙂

• 7.7.2017 🙂

• 1.7.2017 🙂

• Ahoj spolubojovníčky😃 alebo skôr by sa hodil výraz ,,spolučakateľky nedočkavé"😃 haha Ako ste na tom z prípravami na svadbu? Už máte tie najdôležitejšie veci vybavené?🙂 Ja sa musím priznať, že mňa chytá hystéria a panika😃 zdá sa mi to neskutočne málo času😃 a dokonca už začínam mať sny o svadbe, alebo skôr by som ich nazvala -,,nočné mory" 😃 haha aj vy ste už mali svoj prvý sen o svadbe?? 😉

• @mey8  my mame miesto hostiny, Dja, fotografku, vizazistku (licenie+vlasy), navrhnute oznamko. Ostatne veci su len v rovine uvazovania a zatial to nejak aktivne neriesim. Myslim ze casu este dost🙂 Ani stale nevieme kde bude sobas a aky😃

• @lesanka123  @zzabka88  mame spoločny datum..tiež u nas vyhral 1.7.2017 🙂

• @leeshka  Tak to pekne🙂 najmä, že máte tie najpodstatnejšie veci vybavené🙂 My tiež nevieme kde bude obrad, a o koľkej...a dokonca nemáme ani dišpenz 😃 ešte bude veselo😃 a kameramana mať nebudete?
    Normálne si ma upokojila, lebo ani ja nemám viac, akurát som nedávno dokončila pierka🙂 oznámenie vo ,,výrobe" a inak stresy či pôjdem nahá😃 najmä keď som zbadala @lesanka123  ...to je čistá šikovnica🙂 napreduje 🙂

• @mey8  joooj 😃 zlatušik si 😃 ani som to neplánovala, že už budem mať šaty aj topánky 😃 najviac som sa toho bála a išlo to samo 😃 hah 😃 a to som pôvodne chcela šaty začať skúšať niekedy v decembri 😃 horšie je že nemám a v podstate nemôžem už pár týždňov zohnať žiadnu dobrú kaderníčku a pri oznamku nemám ani predstavu, čiže @leeshka  obdivujem že máte tieto veci 😃 a mey a Pierka?? 😃 och na tie tiež ešte nič nemám..čiže je to asi také dosť individuálne 😃
    @melonka_ajuska  anoo 🙂 už sa teším ako budeme pridávať svadobné albumy 🙂

• @mey8  nie, kameraman nebude, myslim ze to je zbytocne, kukat to asi nebudeme, akurat co povieme asi kamosovi nech nam natoci obrad a potom urcite daky kamosi co-to potocia pocas zabavy, take videa nam postacia🙂
    pierka este ani nemam predstavu a oznamenia som uz navrhla len tym ze neviem miesto a cas tak su stale len v PC🙂
    saty som povodne uvazovala ist pozerat az po novom roku ale tak asi pojdem skor dakedy v novembri alebo tak nech aspon viem co mi sedi co nie😉

• @lesanka123  keď to išlo samo, tak si volila ♥ a to je to najsprávnejšie🙂 takže december?? Ja by som chcela niekedy v marci, apríli 😃 haha uvidíme🙂 No my máme oznámka len vo výrobe...v hlave 😃 haha a pieročka? no my ich máme trošku iné, a skrátenie štetcov, vyvŕtanie dierok, napichnutie na zicherku - bolo časovo náročnejšie😃 takže som rada, že to mám z krku😃 a sústreďujem svoju pozornosť na iné🙂 čomu sa venuješ v tejto dobe ty?

• ja hlavne zháňam kaderníčku 😃 nech je tá nevesta dokonalá 😃 😃 😃 a teším sa z každej vecičky na ktorú natrafím a kúpim ju 🙂 ja tiež strašne veľa veci chcem vyrábať len na to nejako nemám stále čas..takže ťa obduvujem, že tak na tom makáš 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov