Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
ahoj, nase obrucky stali 230 eur a boli kupene v PP v Zekire a gravir do vnutra obruckok bol v cene ;-)
Odpovedať
jani ja som si tam nevedla vybrať ale to asi zato že som tieto mala vysnívané už pol roka. ale povedala som si že sú to prstienky do konca roka, že to nie je ako obyč prsten ktorý po troch rokoch už nechcem nosiť lebo ma omrzí. tento chcem nosiť navždy ;-)
Odpovedať
jani inak ak by si nevedela kde je ten admiral v maxe tak sa môžeme dohodnúť že sastretneme dolu hned pri vchode pri bankomate tatrabanky.
Odpovedať
a len aby si ma spoznala - fialová košela, rifle, mám gaštanové vlasy a velké modré oči - tie neprehliadneš :-D , dúfam že sa v pohode nájdeme. aj ty by si mi mohla dať nejaké indície aby som aspon trošku vedela koho mám vyzerať vo dverách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka ty s kym klebetis? akoby si trpela samomluvou :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janeik aj my mame tam kupene, stali 280 eur, hned sme si ich odniesli domov a gravirovanie je v cene.. ;-)
Odpovedať
s jankou. ona vie, neboj ešte som sa nezbláznila
Odpovedať
inak simi my kedy pôjdeme na tú kávu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D uz som sa o teba baala :-D :-D ale nieeee, zartujem
Odpovedať
šak v pohode :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mohli by ste mi poslat adresu toho Zekiru, dikes
Odpovedať
Profilova fotka
liviapeto adresu neviem, ale je to na namesti v PP na hornej ulici, dnes na rohu je pizzeria da pippo..kusok vedla je hned to zlatnictvo, z vonku maju vyklad.. dufam, ze som aspon trochu pomohla ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kujem 8-) :-D
Odpovedať
Ahojte tak my sme si tiez vybrali obrucky z lauragold.Je hned vedla Zekiru to zlatnictvo.Obehali sme vsetko a tam sa nam najviac pacilo :-D
Odpovedať
no tak teda este pojdem kuk do tych zlatnictiev a hadam nieco vyberieme, pozerala som si stranku www.lauragold.sk a su tam naozaj velmi pekne prstienky.
Odpovedať
Stoja trosku viac,ale da sa vybrat :-D :-D Ja som si dala do mojej pravy briliantik :-p
Odpovedať
no ale stoja mnej ako od oridžo doodávatela ;-) tak vám v stredu poviem či to stojí za to či nie. ale myslím že hej
Odpovedať
ahojte neviete náhodou o prenájme mikrobusov v poprade? súrne potrebujem budúcu sobotu prepraviť svadobčanov z Popradu do Prešova a späť...
Odpovedať
Profilova fotka
www limuzina-poprad. sk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ma niekto skusenosti so skupino Duo Rytmo so Sp. Belej ??
Odpovedať
liviapeto Samozrejme, mali sme ich, boli uuuuuzasniiiii.... naozaj, ak sa pre nich rozhodnete, nebudete lutovat! ;-) drzim palec... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
liviapeto my ich mame zajednanych na september 2011 su uzasny hrali mojej sesterke aj bratrancovi preto sme sa pre nich rpzhodli aj my :-D
Odpovedať
liviapeto my sme o nich tiez len dobre poculi, maju aj svoju stranku. Chceli sme ich aj my, ale bohuzial uz mali nas termin zajednany. :( Ale vrelo odporucam :)
Odpovedať
simika26: mozes mi prosim povedat, kde ste sa boli pytat na toho trenera tanca....ja som pisala mail do TC FORTUNA a chcu 20 eur za jednu lekciu. dakuje
Odpovedať
Profilova fotka
lulinka v zavodnom klube, poslem ti IP s ich web strankou?
Odpovedať
No tak nakoniec aj my sme si dnes objednali obrucky z lauragold, 3.9. by sme ich mali mat tak som zvedava. lucka06: no ako si spokojna s tymi obrukami? popolnocne saty uz konecne kupene, ale topanky stale nemam :-|
Odpovedať
Evicka661 a ktore si si vybrala?
Odpovedať
simika: poprosim ta
Odpovedať
Profilova fotka
Mozem sa este spytat kolko Duo Rytmo beru??
Odpovedať
hviezda35: foto obruciek som si uz dala do albumu tak sa mozes kuknut
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?