Nevesty z Popradu a Kežmarku

14. nov 201734390
  • hviezda35: foto obruciek som si uz dala do albumu tak sa mozes kuknut

• liviapeto
    My sme mali sumu este podla stareho cennika, kedze sme ich pbjednavali este v roku 2009, bolo to 265eur. 🙂

• my mame v zmluve 280 eur 😉

• Sponzor fóra
  • dakujem baby

• za malicko, kedykolvek 😃

• dievcata, neviete mi nahodou poradit dobru kadernicku/kadernika? svojho oblubeneho kadernika mam v SL, len problem je v tom, ze som sa chcela dat cesat uz okolo 8-mej, pretoze z SL domov mam pol hodinky a este si musim nechat cas na make-up atd. a on ma uz na 8.00 rezervaciu ...snad sa mu podari nejako to zabezpecit aby ma ucesal ale v opacnom pripadne musim hladat niekoho ineho....prosim o radu...odporucili mi jednu slecnu z Sp.belej, ale ta pracuje v BA a 9.oktobra doma asi nebude, tak som z toho vsetkoho zufala 😞

• Ahojte, no tak topanky k svadobnym satam konecne kupene, nakoniec som si ich vybrala v tej obuvi na rohu ako sa ide na vonkajsie trhovisko. Este si tam pojdem asi kupit aj topanky k popolnocnym 🙂
    co sa tyka kadernicky, tak ja idem do kaderka co je na juhu pri kostole, v tej novej bytovke vedla sintry. Este som tam sice nikdy u tej baby nebola, ale vraj je dobra, tak uvidime, ved dam urcite vediet 16.9 idem na skusku ucesu.

• ahojte dievčatá, tak my to už mame za sebou🙂 všetko dopadlo na výbornú, počasie nam skvele vyšlo, všetci sa zabavali a strávili sme spolu príjemné chvíle🙂 prajem vám ostatným, ktoré to majú pred sebou veľa šťastia, lásky, porozumenia, trpezlivosti, ... všetko dobré

• Ahojte baby, neviete mi niekto poradit presnu adresu na sálu v Matejovciach (potrebujem to pre šofera autobusu) dakujem🙂

• lucinka 011 : tu je ta dresa

SLUŽBYT
    Hlavná 3641/30, 05801 Poprad - Matejovce
    Tel.: 052/773 10 45

vy tam budete mat svadbu?

• lucink...mozem sa spytat, kde si kupila cyklamenove servitky?

• gaerys-dakujem: 🙂

• aaa áno budeme tam mat svadbu🙂

• Ahojte, nemá niektorá z vás skusenosti s maľovaním na sklo??? Chcela by som si spravit svadobný tanier(namiesto knihy hosti) a neviem akými farbami by to bolo najlepšie...

• na to existuju farby na sklo nic ine k tomu nepotrebujes pokial si tieto farby kupis 😉

• Sponzor fóra
  • lucinka011: su fixi na porcelan. su vyborne. sme s nimi mali napisane na sklene pohare a tiez na fotky. su vecsinou take perletove/leskle farby - zlata a strieborna, mala som obe, teda este aj mam. Farebne som nevidela. vecer pozriem na znacku. ale inak kupila som ich normalne v papiernictve, mali 3 hrubky a jedna stal tusim nieco okolo 100sk

• Viete mi odporúčiť nejakého dobrého fotografa za nejakú normálnu cenu????

• katka viem.. v tuto sobotu nas ide fotit.. je velmi seriozny, zodpovedny a robia krasne fotky, plus fotoknihy, portretne foto atd.. ak mas zaujem, napis, poslem IP

• Má niekto skúsenosť zo skupinou neviem ako sa volá sú dvaja a jeden z nich sa volá Martin Skokan sú vraj z Ľubice alebo Kežmarku??? Ak má niekto skúsenosť alebo ich lepšie pozná čo mi môžete bližšie povedať.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• ahojte všetci! tak my ešte svadbu len začíname plánovať, tak by som sa chcela spýtať: kto ste ako spokojní so sálami v Kežmarku? kde by sa zmestilo v pohode aj 90 ľudí? aj do legendy? a tiež kto je ako spokojný s hudbou: čo je lepšie: dj alebo živá hudba? a ak živá hudba, akú máme v kk ponuku? alebo v pp? a ako dlho približne hrajú?
    vopred vďaka ;oD

• Simika ako dopadla svadba? :o)

• u kaderníčky Lucky Barilovej pracuje kaderník Peter... má niektorá z Vás s ním skúsenosť????

• Baby, poznate niekto folklorny subor Magura z Kezmarku? Chceli by sme ich na cepcenie, ale nikde neviem zohnat o nich nejake info alebo skusenosti s nimi... Je to celkom dost peniazkov, tak by som chcela vediet ci sa oplati...

• Ahojte!
    Ak niekto planujete svadbu a nieste velmi narocne, tak v kežmarku je byvala tatralanska sala, ktora je komplet prerobena. Vyzera to tam dost dobre a zmesti sa tam okolo 180 ludi. Na celej sale je najlepsi parket, lebo je v strede a je obrovsky.
    http://www.centrum-b.sk/spolocenske_centrum_saly_foto.html

• vrabca, Magura je skvelý folklórny súbor, u nás ho určite pozná každý. Na svadbe som ich síce nezažila, ale verím, že oni to zle ani nedokážu 😃

• Ahojte. Chcem sa opytat ci niekto z vas nemal svadbu v agre a ci nemate odfotene aku tam robia vyzdobu.

• lienocka my mame zajednanu svadbu v agre vyzdobu robia uzasna aj ked si za nu dost zacvakas a ked chces priblizne vydiet ako to tam vyzera tak tu je link http://www.hotelagro.sk/default.php?do=galeria

• Ahojte, neviete ci do svadobneho salona v Sp. belej sa treba dopredu objednat alebo tam staci prist len tak.

• liviapeto: staci ak tam pojdes len tak...nerobia s tym nejaky problem. robia tam strasne mile zeny a su neskutocne ochotne. ale mam aj cislo, ak by si potrebovala 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Spoločne pripravíme ozvámenia Vašich snov
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie