Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pomohli by mi nejake referencie na fotografa Vladimira Citriaka
Odpovedať
ahoj adika, je tu taka tema kozmeticka, kadernicka poprad a okolie, skus pozriet tam...ja ti mozem maximalne odporucit slecnu, co licila mna, vola sa VIKI a pracuje v salone Ella v centre mesta vedla restauracie Alfonz na konci presej zony ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dadka neviem ci to pomoze, kedze si pisala uz pred par dnami :-) ale napisem, ze ja som si daval cistit saty vo Velkej a som velmi spokojna. Vycistene krasne, ustretovy pristup. A co sa tyka vizazistky, licila ma Zuzka v salone na juhu oproti novemu kostolu. V tej polyfunkcnej budove, na prizemi je solarium, lekaren, cukraren a pod. Na druhom poschodi je salon, tam ma licila a dvere naproti je svadobny salon. Zuzka lici krasne, rychlo a za dobru cenu, odporucam urcite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jenifer2904 prosim ta nemas nahodou kontakt na tu salu vo vagonke, elbo ho nikde na nete neviem zohnat a zabehnut tam momentalne nie je mozne ... dakujem :-)
Odpovedať
ahojte.ja sa chcem opytať či neviete poradiť nejaku živu hudbu z okolia. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) a neviete, či sa v našom okolí nachádza nejaká šikovná krajčírka, ktorá si trúfne ušiť aj svadobné šaty? Ak o nejakej viete, prosím, pošlite mi kontakt do IP. ďakujem
Odpovedať
ak hudba z okolia popradu tak asi decent, aj my ich ideme rezervovat a nahodou budeme spolu na silvestra v hoteli sobota,
Odpovedať
Hudbu môžem vrelo doporučiť trio Sonáta kto bol na našej svadbe ten pýtal kontakt na hudbu boli jednoducho úžasní urobili show pre mladých aj starších svadbu kde sa baví 140 svadobčanov na parkete naraz som ešte nezažila :-D
Odpovedať
Ahojte, chcem sa opytat, ci ma niekto skusenosti s nejakou folklornou skupinou v Poprade (pripadne okoli - svadba je v PP). Chcela by som si objednat subor na odobierku a potom aj na cepcenie a rejdovy tanec.
Odpovedať
Ahojte kočky, prosím Vás o radu, vedeli by ste mi povedat nejake recenzie na hotel Satel a potom na Vagónku, teraz po zrekonštuovaní? Máme zajednaný termín tam aj tam a nevieme sa rozhodnut :-(
Odpovedať
@akire25 v PP je subor Vagonar a o tych viem, ze cepcenie robia, ale ci aj odobierky to uz netusim...maju vlastnu stranku, tam je kontakt na veduceho suboru... ;-)
Odpovedať
@janeik Dakujem krasne, hned som im napisala, uvidime co odpisu :-D Ked ma niekto s nimi skusenosti, napiste mi pls, aby som vedela ci sa oplatia.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@akire25 Ahoj :-) ja som videla vystupovat Vagonar uz niekolkokrat.. su skveli. Napis nam potom, ci si sa s nimi dohodla.. aj ja nad nimi uvazujem ;-)
Odpovedať
@tinky09 v sateli som bola na jednej svadbe a boli sme velmi spokojny, vlastne sme v ziline hladali hotel s podobnymi sluzbami...sala, jedlo, obsluha, ubytovanie boli na vysokej urovni....
Odpovedať
@mushka888 Uz zistujem detaily. Potom dam vediet
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty, ja som Popradčanka tieež :) A priateľ je z Viedne. Svadbu budeme mať v Smokovci :) Tiež hľadám Fotografa..DJ a hlavne neviem v akej farbe!!!! Držím Vám všetkým palce!
Odpovedať
@akire25 oki budem cakat na info ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, nemate niektora skusenost s cesanim a licenim v Centre In (pri salone Sissi)? kamoska mi ho odporucila, tak by som chcela vediet nejake referencie, ako ste boli spokojne s ucesom, cenou, licenim... hm? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, neviete mi poradit ludovu hudbu? Predstavujem si to tak, ze by neboli na celej hostine, ale prisli len na hodinku, dve ako spestrenie. Svadba bude v Tatrach, tak mozno niekto z okolia...Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute dievcata.Poradte ako sa mam vyznat a vybrat si ci uz kameramana,DJ,vizazistku, saty,fotografa, oznamenia,hudbu ked je vsade tolko ponuk a tolko ludi co to robia?Ja pracujem v zahranici, tiez na pripravy nie je moc casu,ale toto vsetko vybavit da poriadne zabrat.My uvazujeme mat ludovu hudbu vagonar na 2 hodinky, zakoncia to odcepcenim, rejdovym tancom, potom DJ-a hladame, aj starejsieho aby viedol celu svadbu, neviem ako to je s odobierkou,lebo vacsinou ked chodia odoberat, tak potom nemaju moc co robit kym sa nezacne zabava alebo do odcepcenia, tak neviem ako to mam riesit.Svadbu budeme mat v hoteli sobota. Pomaha nam jedno dievca zo svadobky,ale aj tak neviem ci sa mozem spolahnut na subjektivny nazor.Nemam vobec cas si to vsetko prezerat cez internet, tie albumy atd.Pocula som ze v KE je uzasny salon Glamour v ktorom maju saty spanielskych znaciek, aj co som fotky videla, ale nechce sa mi cestovat do KE.skusim pozriet v tej belej este alebo v pp.skuste baby este dat nejake tipy prosim!hlavne nemam este vobec fotografa ani kameramana. dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nepotrebuje niekto fotografa na 30.4.2011 ?? odstupila by som zalohu na skveleho Jana Palca z KK (kamarat sa totiz ponukol, ze na odfoti ako svadbny dar zadarmo )
Odpovedať
@daadkaaa v belej je dobra cistiaren... ;-)
Odpovedať
@didididididi ale strasne nizle tam varia- v tatralane. a je tam odveci osvetlenie-pre fotky 8-(
Odpovedať
Ahojte baby, pls poslite nejake tipy na perfektnu kapelu, nie DJ.. dakujem ;-)
Odpovedať
Ahojky nevie niekto o dobrom mieste teda svadobnej sale pre 80 az 100 osob Poprad a okolie pozerala som redutu, hotel Satel, hotel Sobota v Spisskej Sob. ale zaujima ma kolko ma kapacitu penzion Cerveny mak poprad Velka a tiez u Juraja v Sobote. tiez aj odhad ceny na osobu a kde sa v Poprade daju zohnat pekne svad. saty vel.36
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby. Tak ja mam zajednaneho Dj Twistera, pocula som na neho dobre referencie, tak uvidime ako bude hrat. Nechceli sme kapelu, lebo nemam rada stare pesnicky ako Repete, ale chcela som aj moderne aj ludove, aj ciganske, z kazdeho nieco a DJ je flexibilnejsi a lacnejsi. Co sa tyka ludovej hudby, tiez sme zhanali niekoho na taku k ulturnu vlozku na 2 hodiny. Mame zajednany Vagonar na 2 hodiny za 400eur, mali by to zakoncit zacepcenim. malo by prist 10-15 ludi, mozno aj cimbalista. Je to dost drahe, tak este chceme popozerat nejaku inu hudbu, lebo za tu cenu mozno zozenieme ludovu hudbu, ktora sa bude striedat s DJ-om cely vecer. Saty som si rezervovala v Kosiciach, v salone Princess, velmi som spokojna! Este hladam biely oblek pre zenicha, nikde nemaju nic, tak asi sa vyberieme do Noweho Sanczu, do Europy, minuly rok sme tam kupili krasny cierny oblek komplet za 85eur.Svadbu mame v hoteli sobota, zmesti sa tam max. 90 ludi, ale vraj uz pri tolkych ludi tam citit 'tesnotu'. My budeme mat 60. Jedalny listok stoji okolo tisic korun.Saty z PP sice nemam, ale pocula som o tom novom salone v byvalej Druzbe oproti byvalemu prioru, tak skus pozriet tam.
Odpovedať
@mamajka72 ahojky, my budeme mat svadbu teraz v juni vo svite v spolentre..nam sa tam velmi paci, boli sme tam kamoske na svadbe tak sme si to hned aj my rezervovali...je to presne na 80-100 ludi, cca
Odpovedať
@mamajka72 a co sa tyka siat, na velkosti nezalezi, pretoze saty ti upravia na mieru.....ja som si zohnala krasne saty v SNV a poviem ti, ze za taku cenu v PP nezozenies..odporucam najprv poprezerat SNV
Odpovedať
ahojte baby, ja zase hladam navleky na stolicky s maslami za rozumnu cenu..najlacnejsie som nasla za 1,50 €. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@blueeyeska ahoj, tak to ty si nam "vyfukla" termin v spolcentre :-D chceli sme povodne ten tvoj, ale uz bol obsadeny, tak sme museli dat iny... ale nevadi ;-) a mas pravdu, je tam velmi pekne, tak moderne :-) inak co sa tyka tych navlekov aj s maslami, tak myslim, ze lacnejsie uz asi nenajdes, aspon co som ja pozerala na stranky tych agentur... ja navleky ani nejdem davat, celkom dobre to tam vyzera aj bez nich :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?