Nevesty z Popradu a Kežmarku

14. nov 201734390
  • @alenka86  Ahoj Alenka, mne sice obrucky nerobil, ale nausnice.. boli vsak skvele, je o nom zname, ze je velky profesional.. odporucam

• @mushka888  veteran je mozne prenajat . aby som neporusil pravidla fora, tak nemozem zaslat odkaz. Pre informacie odporucam zadat do vyhladavaca, napr. googlu vyrazy: felicia svadba poprad

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • babenky,ak hladate hudbu na svoju svadbu, tak mne sa velmi paci skupina Fresh, su z okr. KK, videla som ich hrat na zabave na zivo a boli perfektni

• Baby nemate nahodou niektora skusenost s bronzovym nastrekom v PP? Akosi zacinam brat svoju kozu zodpovednejsie a nechcem ist uz do solarka 😛 . Videla som vcera na vykriku, ze to robia a tusim do nejakych 15 eur cele telo. nemate nahodou skusenost s tym salonom?

• kto sa vydava na buduci rok? nejaka KK-canka PP-canka ?

• neviete náhodou o nejakom mieste v okolí PP kde by sa dala uskutočniť svadba a hostina vonku???? len malá, bude nás do 20 osôb. ďakujem 🙂

• @nienna  o takom mieste neviem ale mozno Spissky hrad alebo niekde na obrovskej zahrade ale obrad pod holym nebom je v pohode ale hostina? to je zlozite hlavne kvoli pocasiu jedine stany postavit.

• @irin12  vďaka 🙂 ja som mysela, že by to mohlo byť v nejakom hoteli čo má peknú záhradu s terasou....niečo také....proste aby to bolo vonku

• @cipa33  
    nemas nahdou kontakt na tu salu

• Pocuvajte mal tu niekto svadbu v Poprade-Matejovciach a ma kontakt ako si mozem vybavit salu.lebo ako hladam na nete tak hladam nemozem najst. Dakujem vopred za pomoc

• @irin12  ja sa budem vydavat ale v auguste

• Kontakt nemam som na dovolenke ale neskor mozme popisat niekdy na týžden

• 052/773 10 45 skus aj toto tel,cislo 🙂

• Ahojte zenusky, budem sa vydavat 24.9.2011 a hladam dj do 300 eur,z okolia kk..svadba bude v spisskej belej, keby ste vedeli neakeho dobreho...prosiiim....
    😐

• Sponzor fóra
  • uz som nasla, mladeho dj z Lendaku, za dobru cenu..tak uvidime ako zahra 🙂
    😉

• @hanuska88   radsej by som brala starsieho, teraz som bola na svadbe kde hral super jeden DJ nemam na nho kontakt ale vola sa Valencik, neviem kolko berie. Hral a zabaval ludi bohovsky 😃 😃

• @irin12  no dakujem za radu,ale kedze mam uz len mesiac pred svadbou,tak pochybujem,ze este neakeho najdem....

• Este mam jednu otazku zenusky.....kde si mozno dobre vybrat snubne prstene...kde by ste mi odporucaliß???

• ahojte, pochádzam od Popradu, ale už 2 roky žijem pri Michalovciach. Chceli by sme mať so snúbencom svadbu v Poprade alebo v Tatrách. Prosím poraďte mi nejaký super hotelík alebo penzión s prijateľnými cenami. Mali by sme mať cca 50 hostí. Chceli by sme, aby aj poskytovali ubytovanie. Na cene nám dosť záleží, lebo keby to bolo možné chceli by sme zaplatiť aj to ubytovanie.
    ďakujem za každú radu 🙂))...

• Ahojte, zhanam pedikuru v SNV, Poprad, neviete mi poradit?

• ahojte baby,chcela by som sa opýtat,či ste niektora nemali svadbu v tatra vagonke poprad,potrebovala by som vediet kolko tam stoji porcia na osobu a tiež nejaky kontakt!!!!!!!!!Zatial dakujem.

• @paulita23  ahoj. viem, ze napr. hotel Sobota alebo hotel Satel robi svadby a da sa tam aj ubytovat. Maju svoju stranku aj na nete. Len neviem, ci maju prijatelne ceny za ubytko 🙂

• @annamar  hej, ten som nasla 🙂...len nechceme bars tak blizko centra, skor tak niekde v sukromi mat 😃...ale dakujem za tip 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• ahojte kočky...nemáte nejaké referencie na hudobnú skupinu Rytmix zo Spišskej Belej??? 🙂

• @tinka01  moja tak ty su ti naj naj naj.Videla som ich na par svadbach a mozem fakt odporucit....bavili sme sa ako nikdy....

• @mojenko310585  už ich mám zajednaných, komunikácia s nimi je super, rýchlo odpísali, rýchlo sme sa dohodli, dokonca pani alebo slečna je taká milá, že sa môžme zastaviť u nej doma a dohodnúť sa na detailoch, dokonca kedykoľvek, kedy my budeme mať čas...takýto prístup hodnotím na 1* 🙂 a samozrejme ti ďakujem veľmi pekne za odporúčanie, už si asi piata, ktorá povedala, že ich zábava stojí fakt za to 😉

• @nienna  myslím, že svaby vonku sa dajú robiť vo Velickom zámočku, je to v PP-Veľkej, posledná budova smerom na letisko 🙂 nie som si tým 100% istá, ale opýtať sa môžeš ísť 😉

• @nienna  a 20 ľudí sa tam určite zmestí 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov