Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
@mushka888 veteran je mozne prenajat . aby som neporusil pravidla fora, tak nemozem zaslat odkaz. Pre informacie odporucam zadat do vyhladavaca, napr. googlu vyrazy: felicia svadba poprad
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
babenky,ak hladate hudbu na svoju svadbu, tak mne sa velmi paci skupina Fresh, su z okr. KK, videla som ich hrat na zabave na zivo a boli perfektni
Odpovedať
Profilova fotka
Baby nemate nahodou niektora skusenost s bronzovym nastrekom v PP? Akosi zacinam brat svoju kozu zodpovednejsie a nechcem ist uz do solarka :-p . Videla som vcera na vykriku, ze to robia a tusim do nejakych 15 eur cele telo. nemate nahodou skusenost s tym salonom?
Odpovedať
kto sa vydava na buduci rok? nejaka KK-canka PP-canka ?
Odpovedať
Profilova fotka
neviete náhodou o nejakom mieste v okolí PP kde by sa dala uskutočniť svadba a hostina vonku???? len malá, bude nás do 20 osôb. ďakujem :-)
Odpovedať
@nienna o takom mieste neviem ale mozno Spissky hrad alebo niekde na obrovskej zahrade ale obrad pod holym nebom je v pohode ale hostina? to je zlozite hlavne kvoli pocasiu jedine stany postavit.
Odpovedať
Profilova fotka
@irin12 vďaka :-) ja som mysela, že by to mohlo byť v nejakom hoteli čo má peknú záhradu s terasou....niečo také....proste aby to bolo vonku
Odpovedať
@cipa33 nemas nahdou kontakt na tu salu
Odpovedať
Pocuvajte mal tu niekto svadbu v Poprade-Matejovciach a ma kontakt ako si mozem vybavit salu.lebo ako hladam na nete tak hladam nemozem najst. Dakujem vopred za pomoc
Odpovedať
@irin12 ja sa budem vydavat ale v auguste
Odpovedať
Kontakt nemam som na dovolenke ale neskor mozme popisat niekdy na týžden
Odpovedať
Článok sa načítava...
052/773 10 45 skus aj toto tel,cislo :-)
Odpovedať
Ahojte zenusky, budem sa vydavat 24.9.2011 a hladam dj do 300 eur,z okolia kk..svadba bude v spisskej belej, keby ste vedeli neakeho dobreho...prosiiim.... :-|
Odpovedať
uz som nasla, mladeho dj z Lendaku, za dobru cenu..tak uvidime ako zahra :-) ;-)
Odpovedať
@hanuska88 radsej by som brala starsieho, teraz som bola na svadbe kde hral super jeden DJ nemam na nho kontakt ale vola sa Valencik, neviem kolko berie. Hral a zabaval ludi bohovsky :-D :-D
Odpovedať
@irin12 no dakujem za radu,ale kedze mam uz len mesiac pred svadbou,tak pochybujem,ze este neakeho najdem....
Odpovedať
Este mam jednu otazku zenusky.....kde si mozno dobre vybrat snubne prstene...kde by ste mi odporucaliß???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pochádzam od Popradu, ale už 2 roky žijem pri Michalovciach. Chceli by sme mať so snúbencom svadbu v Poprade alebo v Tatrách. Prosím poraďte mi nejaký super hotelík alebo penzión s prijateľnými cenami. Mali by sme mať cca 50 hostí. Chceli by sme, aby aj poskytovali ubytovanie. Na cene nám dosť záleží, lebo keby to bolo možné chceli by sme zaplatiť aj to ubytovanie. ďakujem za každú radu :)))...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, zhanam pedikuru v SNV, Poprad, neviete mi poradit?
Odpovedať
ahojte baby,chcela by som sa opýtat,či ste niektora nemali svadbu v tatra vagonke poprad,potrebovala by som vediet kolko tam stoji porcia na osobu a tiež nejaky kontakt!!!!!!!!!Zatial dakujem.
Odpovedať
@paulita23 ahoj. viem, ze napr. hotel Sobota alebo hotel Satel robi svadby a da sa tam aj ubytovat. Maju svoju stranku aj na nete. Len neviem, ci maju prijatelne ceny za ubytko :)
Odpovedať
Profilova fotka
@annamar hej, ten som nasla :)...len nechceme bars tak blizko centra, skor tak niekde v sukromi mat :D...ale dakujem za tip ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte kočky...nemáte nejaké referencie na hudobnú skupinu Rytmix zo Spišskej Belej??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 moja tak ty su ti naj naj naj.Videla som ich na par svadbach a mozem fakt odporucit....bavili sme sa ako nikdy....
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 už ich mám zajednaných, komunikácia s nimi je super, rýchlo odpísali, rýchlo sme sa dohodli, dokonca pani alebo slečna je taká milá, že sa môžme zastaviť u nej doma a dohodnúť sa na detailoch, dokonca kedykoľvek, kedy my budeme mať čas...takýto prístup hodnotím na 1* :-) a samozrejme ti ďakujem veľmi pekne za odporúčanie, už si asi piata, ktorá povedala, že ich zábava stojí fakt za to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nienna myslím, že svaby vonku sa dajú robiť vo Velickom zámočku, je to v PP-Veľkej, posledná budova smerom na letisko :-) nie som si tým 100% istá, ale opýtať sa môžeš ísť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nienna a 20 ľudí sa tam určite zmestí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@paulita23 ahoj...skús ten hotel sobota, je v tichom prostredí a 50 ľudí sa tam v pohode zmestí, aj si super zatancujete, prostredie je nádherné, pre fotenie odporučujem dvoj pred hotelom a taktiež námestie v spišskej sobote, tam zájdete aj pešo, je to na skok ;-) ponúkajú aj ubytko, ceny neviem ale skús stránku http://www.hotelsobota.sk/ ..... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?