Nevesty z Popradu a Kežmarku

14. nov 201734390
  • @lentilka21  Hotel Lesna Stara Lesna

• ahojte baby,poradite mi dobreho kameramana a fotografa za rozumnu cenu?

• @stanka1717  Ak hľadáš fotografa, pozri si moj profil, na mojej web stranke najdes aj cennik 🙂

• Sponzor fóra
  • @stanka1717  ahoj mi budeme mať bitmapix. Je z Bardejova ale nemá problém prísť aj sem do KK. Cenovo je na tom dobre. Zabezpečuje fotografa aj kameramana.

• @stanka1717  Ondrej Pitonak

• @lentilka21  máš už objednanu svadbu chod do reduty v Poprade neolutuješ!!!

• babeny a koho budete mať kaderníka??? poznate nejakého dobreho z toho okolia???

• @palko_vladka  ahojky v Kezmarku je super kadernik jediny a najlepsi vola sa Mario .......... vygoogluj si Salon M

• @irin12  ďakujem za typ....už mi ho jedna babena včera spomínala odtial... a je naozaj dobrý? či mám radsej zbehnuť do Popradu???

• @palko_vladka  je perfektny aj mne robil sv. uces a svagrine

• Baby, pridavam sa do diskusie 🙂 My budeme mať svadbu v hoteli Amélia v Novej Lesnej v máji budúci rok. Ozaj, koho budete mať DJ-a? Našla som dobré recenzie na DJ Doopa, Bennyho a XXL, ale neviem...

• @irin12  a odkiaľ sú skokanovci.Ja jedných poznám.

• Ahojte nevestičky. Ja aj moja polovička sme z PP, svadba bude 8. júna v PP a svadobná hostina následne vo Veľkej Lomnici v Agre.

• ....prosba o radu: nevedeli by ste mi niektora z vas poradit super kadernicku/ka v PP? po pripade poznate niekto marcela rabatina alebo adrianu pacinovu? referencie? vopred velka vdaka 😉

• Ahojte tak ja som z Popradu polovička z Kežmarku, ale bývame uz viac ako pol rok spoločne v Poprade, svadobný obrad máme v Poprade, a sálu v Spišskej Belej
    🙂

• Sponzor fóra
  • @emperor666  ja doporucujem kadernicku Katku z K&E hari oproti pizzerii Bike pod nemocnicou... Velmi sikovna baba... 😉

• Ahojte babenky 😉...mozete mi poradit so salou pre cca 100 ludi?nieco pekne, rozmyslam nad hotelom Agro vo Velkej Lomnici, len neviem ci je dostatocne velky parket. V nasich rodinach ludia radi tancuju 🙂...Matejovce velmi nechceme...prosim poradte...ale aby aj cenovo to nebolo to najdrahsie...dakujem 🙂

• @lulula4444  Ahoj, ja mam Spolcentrum Svit, ak Ti to nie je ďaleko. Cenovo sú podľa mňa v poriadku, parket je obrovský, trošku ťažšia komunikácia je s nimi, ale to tiež len vtedy, ak im to dovolíš 😃 Nádhernú sálu majú aj v Ružbachoch, tzv. Biely dom, pre nás ďaleko, ale nádherné. Potom je tuším niečo v Belej, nejaký Mlyn či čo, neviem, ako sa to presne volá.

• @stanka1717  skus pozriet www.vlnkafoto.sk  Neolutujes!!!

• @lulula4444  ahojky..my sme tiez mali 100 ludi a mali sme to v Redute v Poprade..Vybrali sme si to hlavne preto, ze tam nie su ziadne stlpy a vsetci ludia na seba vidia a hlavne sa nemusis starat o vyzdobu, pretoze vsetko ti urobia..len neviem ako je to tento rok s cenami..treba tam zajst a kuk..inak neskutocni ludia a jedlo - budete sa oblizovat 😃

• @jjkoala  ďakujem ti, ja už mám aj po svadbe 🙂

• Dakujem baby..rozmyslala som aj nad tym Spolcentrom vo Svite,ale tiez tam maju uz len par volnych terminov. Ide o to,ze som v zahranici,pridem domov tak o 3 tyzdne,tak pobeham,kde sa da,len ma to hneva,ze vsade uz poobsadzovane terminy,ktore sme chceli...tak dufam,ze nieco vhodne pre nas najdeme...este raz dakujem 😉

• @lulula4444  ahoj, ked to nie je pre vas daleko, tak aj vo Svabovciach je pekna sala, pre tych 100 ludi...

• ahoj, ja sa stanem nevestickou o dva tyzdne, moj kadernik bude marcel rabatin, jak je vchod do fertexu, na prvom poschodi ma salon, som s nim spokojna uz vela rokov, aj kamosky, co som k nemu poslala na uces spolocensky alebo na zmenu strihu, tak boli spokojne, takze som si ho rezervovala ja uz pred rokom pre istotu 🙂))
    co sa tyka saly, tak reduta, matejovce mozem len odporucit, ak mate vela ludi

• Ahojte 🙂..dakujem za tipy...terus00 -o Svabovciach som este nepocula,ale dobre vediet,ze su aj ine moznosti. Myslim,ze to nie je az tak daleko 🙂...jabuducanevesta - hej viem,ze Matejovce a Reduta su velke saly,len moj nastavajuci nechce mat v Matejovciach a o Redute som pocula,ze to maju na vysokej urovni,cize aj cenovo to je vyssie,co nam nevyhovuje...

• tak nakoniec to bude v hoteli Lesna v Starej Lesnej 🙂...som stastna,lebo mali volny datum,ktory sme chceli od zaciatku 🙂

• @bety205  ahoj ... chcem sa ta opýtať, kde v Belej budete mať svadbu? 🙂 v Mlyne alebo v Kúpeloch? 🙂

• @7lenuska77   ahoj v kupeloch 🙂 Preco sa pytas?? 🙂

• @bety205  aj mym máme v Kúpeloch ...30. augusta 🙂

• @7lenuska77   hej no vidis super 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov