Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
ahojte baby,poradite mi dobreho kameramana a fotografa za rozumnu cenu?
Odpovedať
Profilova fotka
@stanka1717 Ak hľadáš fotografa, pozri si moj profil, na mojej web stranke najdes aj cennik :)
Odpovedať
@stanka1717 ahoj mi budeme mať bitmapix. Je z Bardejova ale nemá problém prísť aj sem do KK. Cenovo je na tom dobre. Zabezpečuje fotografa aj kameramana.
Odpovedať
Profilova fotka
@stanka1717 Ondrej Pitonak
Odpovedať
@lentilka21 máš už objednanu svadbu chod do reduty v Poprade neolutuješ!!!
Odpovedať
Profilova fotka
babeny a koho budete mať kaderníka??? poznate nejakého dobreho z toho okolia???
Odpovedať
@palko_vladka ahojky v Kezmarku je super kadernik jediny a najlepsi vola sa Mario .......... vygoogluj si Salon M
Odpovedať
Profilova fotka
@irin12 ďakujem za typ....už mi ho jedna babena včera spomínala odtial... a je naozaj dobrý? či mám radsej zbehnuť do Popradu???
Odpovedať
@palko_vladka je perfektny aj mne robil sv. uces a svagrine
Odpovedať
Baby, pridavam sa do diskusie :) My budeme mať svadbu v hoteli Amélia v Novej Lesnej v máji budúci rok. Ozaj, koho budete mať DJ-a? Našla som dobré recenzie na DJ Doopa, Bennyho a XXL, ale neviem...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@irin12 a odkiaľ sú skokanovci.Ja jedných poznám.
Odpovedať
Ahojte nevestičky. Ja aj moja polovička sme z PP, svadba bude 8. júna v PP a svadobná hostina následne vo Veľkej Lomnici v Agre.
Odpovedať
Článok sa načítava...
....prosba o radu: nevedeli by ste mi niektora z vas poradit super kadernicku/ka v PP? po pripade poznate niekto marcela rabatina alebo adrianu pacinovu? referencie? vopred velka vdaka ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte tak ja som z Popradu polovička z Kežmarku, ale bývame uz viac ako pol rok spoločne v Poprade, svadobný obrad máme v Poprade, a sálu v Spišskej Belej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@emperor666 ja doporucujem kadernicku Katku z K&E hari oproti pizzerii Bike pod nemocnicou... Velmi sikovna baba... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ;-)...mozete mi poradit so salou pre cca 100 ludi?nieco pekne, rozmyslam nad hotelom Agro vo Velkej Lomnici, len neviem ci je dostatocne velky parket. V nasich rodinach ludia radi tancuju :-)...Matejovce velmi nechceme...prosim poradte...ale aby aj cenovo to nebolo to najdrahsie...dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lulula4444 Ahoj, ja mam Spolcentrum Svit, ak Ti to nie je ďaleko. Cenovo sú podľa mňa v poriadku, parket je obrovský, trošku ťažšia komunikácia je s nimi, ale to tiež len vtedy, ak im to dovolíš :D Nádhernú sálu majú aj v Ružbachoch, tzv. Biely dom, pre nás ďaleko, ale nádherné. Potom je tuším niečo v Belej, nejaký Mlyn či čo, neviem, ako sa to presne volá.
Odpovedať
Profilova fotka
@stanka1717 skus pozriet www.vlnkafoto.sk Neolutujes!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@lulula4444 ahojky..my sme tiez mali 100 ludi a mali sme to v Redute v Poprade..Vybrali sme si to hlavne preto, ze tam nie su ziadne stlpy a vsetci ludia na seba vidia a hlavne sa nemusis starat o vyzdobu, pretoze vsetko ti urobia..len neviem ako je to tento rok s cenami..treba tam zajst a kuk..inak neskutocni ludia a jedlo - budete sa oblizovat :-D
Odpovedať
@jjkoala ďakujem ti, ja už mám aj po svadbe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem baby..rozmyslala som aj nad tym Spolcentrom vo Svite,ale tiez tam maju uz len par volnych terminov. Ide o to,ze som v zahranici,pridem domov tak o 3 tyzdne,tak pobeham,kde sa da,len ma to hneva,ze vsade uz poobsadzovane terminy,ktore sme chceli...tak dufam,ze nieco vhodne pre nas najdeme...este raz dakujem ;-)
Odpovedať
@lulula4444 ahoj, ked to nie je pre vas daleko, tak aj vo Svabovciach je pekna sala, pre tych 100 ludi...
Odpovedať
ahoj, ja sa stanem nevestickou o dva tyzdne, moj kadernik bude marcel rabatin, jak je vchod do fertexu, na prvom poschodi ma salon, som s nim spokojna uz vela rokov, aj kamosky, co som k nemu poslala na uces spolocensky alebo na zmenu strihu, tak boli spokojne, takze som si ho rezervovala ja uz pred rokom pre istotu :))) co sa tyka saly, tak reduta, matejovce mozem len odporucit, ak mate vela ludi
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-)..dakujem za tipy...terus00 -o Svabovciach som este nepocula,ale dobre vediet,ze su aj ine moznosti. Myslim,ze to nie je az tak daleko :-)...jabuducanevesta - hej viem,ze Matejovce a Reduta su velke saly,len moj nastavajuci nechce mat v Matejovciach a o Redute som pocula,ze to maju na vysokej urovni,cize aj cenovo to je vyssie,co nam nevyhovuje...
Odpovedať
Profilova fotka
tak nakoniec to bude v hoteli Lesna v Starej Lesnej :-)...som stastna,lebo mali volny datum,ktory sme chceli od zaciatku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bety205 ahoj ... chcem sa ta opýtať, kde v Belej budete mať svadbu? :) v Mlyne alebo v Kúpeloch? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@7lenuska77 ahoj v kupeloch :-) Preco sa pytas?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bety205 aj mym máme v Kúpeloch ...30. augusta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@7lenuska77 hej no vidis super :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?