Nevesty z Popradu a Kežmarku

14. nov 201734390
  • @lentilka21  Hotel Lesna Stara Lesna

• ahojte baby,poradite mi dobreho kameramana a fotografa za rozumnu cenu?

• @stanka1717  Ak hľadáš fotografa, pozri si moj profil, na mojej web stranke najdes aj cennik 🙂

• Sponzor fóra
  • @stanka1717  ahoj mi budeme mať bitmapix. Je z Bardejova ale nemá problém prísť aj sem do KK. Cenovo je na tom dobre. Zabezpečuje fotografa aj kameramana.

• @stanka1717  Ondrej Pitonak

• @lentilka21  máš už objednanu svadbu chod do reduty v Poprade neolutuješ!!!

• babeny a koho budete mať kaderníka??? poznate nejakého dobreho z toho okolia???

• @palko_vladka  ahojky v Kezmarku je super kadernik jediny a najlepsi vola sa Mario .......... vygoogluj si Salon M

• @irin12  ďakujem za typ....už mi ho jedna babena včera spomínala odtial... a je naozaj dobrý? či mám radsej zbehnuť do Popradu???

• @palko_vladka  je perfektny aj mne robil sv. uces a svagrine

• Baby, pridavam sa do diskusie 🙂 My budeme mať svadbu v hoteli Amélia v Novej Lesnej v máji budúci rok. Ozaj, koho budete mať DJ-a? Našla som dobré recenzie na DJ Doopa, Bennyho a XXL, ale neviem...

• @irin12  a odkiaľ sú skokanovci.Ja jedných poznám.

• Ahojte nevestičky. Ja aj moja polovička sme z PP, svadba bude 8. júna v PP a svadobná hostina následne vo Veľkej Lomnici v Agre.

• ....prosba o radu: nevedeli by ste mi niektora z vas poradit super kadernicku/ka v PP? po pripade poznate niekto marcela rabatina alebo adrianu pacinovu? referencie? vopred velka vdaka 😉

• Ahojte tak ja som z Popradu polovička z Kežmarku, ale bývame uz viac ako pol rok spoločne v Poprade, svadobný obrad máme v Poprade, a sálu v Spišskej Belej
    🙂

• Sponzor fóra
  • @emperor666  ja doporucujem kadernicku Katku z K&E hari oproti pizzerii Bike pod nemocnicou... Velmi sikovna baba... 😉

• Ahojte babenky 😉...mozete mi poradit so salou pre cca 100 ludi?nieco pekne, rozmyslam nad hotelom Agro vo Velkej Lomnici, len neviem ci je dostatocne velky parket. V nasich rodinach ludia radi tancuju 🙂...Matejovce velmi nechceme...prosim poradte...ale aby aj cenovo to nebolo to najdrahsie...dakujem 🙂

• @lulula4444  Ahoj, ja mam Spolcentrum Svit, ak Ti to nie je ďaleko. Cenovo sú podľa mňa v poriadku, parket je obrovský, trošku ťažšia komunikácia je s nimi, ale to tiež len vtedy, ak im to dovolíš 😃 Nádhernú sálu majú aj v Ružbachoch, tzv. Biely dom, pre nás ďaleko, ale nádherné. Potom je tuším niečo v Belej, nejaký Mlyn či čo, neviem, ako sa to presne volá.

• @stanka1717  skus pozriet www.vlnkafoto.sk  Neolutujes!!!

• @lulula4444  ahojky..my sme tiez mali 100 ludi a mali sme to v Redute v Poprade..Vybrali sme si to hlavne preto, ze tam nie su ziadne stlpy a vsetci ludia na seba vidia a hlavne sa nemusis starat o vyzdobu, pretoze vsetko ti urobia..len neviem ako je to tento rok s cenami..treba tam zajst a kuk..inak neskutocni ludia a jedlo - budete sa oblizovat 😃

• @jjkoala  ďakujem ti, ja už mám aj po svadbe 🙂

• Dakujem baby..rozmyslala som aj nad tym Spolcentrom vo Svite,ale tiez tam maju uz len par volnych terminov. Ide o to,ze som v zahranici,pridem domov tak o 3 tyzdne,tak pobeham,kde sa da,len ma to hneva,ze vsade uz poobsadzovane terminy,ktore sme chceli...tak dufam,ze nieco vhodne pre nas najdeme...este raz dakujem 😉

• @lulula4444  ahoj, ked to nie je pre vas daleko, tak aj vo Svabovciach je pekna sala, pre tych 100 ludi...

• ahoj, ja sa stanem nevestickou o dva tyzdne, moj kadernik bude marcel rabatin, jak je vchod do fertexu, na prvom poschodi ma salon, som s nim spokojna uz vela rokov, aj kamosky, co som k nemu poslala na uces spolocensky alebo na zmenu strihu, tak boli spokojne, takze som si ho rezervovala ja uz pred rokom pre istotu 🙂))
    co sa tyka saly, tak reduta, matejovce mozem len odporucit, ak mate vela ludi

• Ahojte 🙂..dakujem za tipy...terus00 -o Svabovciach som este nepocula,ale dobre vediet,ze su aj ine moznosti. Myslim,ze to nie je az tak daleko 🙂...jabuducanevesta - hej viem,ze Matejovce a Reduta su velke saly,len moj nastavajuci nechce mat v Matejovciach a o Redute som pocula,ze to maju na vysokej urovni,cize aj cenovo to je vyssie,co nam nevyhovuje...

• tak nakoniec to bude v hoteli Lesna v Starej Lesnej 🙂...som stastna,lebo mali volny datum,ktory sme chceli od zaciatku 🙂

• @bety205  ahoj ... chcem sa ta opýtať, kde v Belej budete mať svadbu? 🙂 v Mlyne alebo v Kúpeloch? 🙂

• @7lenuska77   ahoj v kupeloch 🙂 Preco sa pytas?? 🙂

• @bety205  aj mym máme v Kúpeloch ...30. augusta 🙂

• @7lenuska77   hej no vidis super 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov