Nevesty z Popradu a Kežmarku

14. nov 201734390
  • hivuska
    Registrovala sa 30. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.

* Nevie kedy bude svadba

hivuska ...aaaa reduta, môžem len smelo odporúčať, sami sme tu mali svadbu a bola fakt neuveriteľná, fantastická a nádherná. To prostredie je fakt v Poprade TOP pretože svadbu sme chystali rok dopredu a nič lepšie sme nenašli, ale nieje to len o priestore ale hlavne o ľuďoch. Sama som pracovala v gastronómií 5 rokov v zahraničí v špičkových zariadeniach, ale bola som milo prekvapená hlavne prístupom a komunikáciou. Nevestičky čokoľvek budete chcieť u manželov Vadelovcov ,, NO PROBLEM,, splnia vám aj nesplniteľné. A jedlo bolo úžasné fantastické no proste skvelé. Boli sme nadmieru spokojní a ešte raz VRELO ODPORUČAM ak chcete aby Váš deň bol jedinečný a aby ste si ho pamätali len v tom najlepšom a užili si ho 😉

• @12lucinka12  My s priatelom sme sa boli pozrieť v Redute Poprad a veľmi sa nám tam páčilo aj prístup majitelky krásne priestory a počuli sme že je tam velmi dobrá kuchyna aký máte názor žienky? 😉

• Dievcata akurat som dosla od kadernicky a mozem len odporucit Kiku...byva v Spišs. Štvrtku a je strasne sikovna, vidno ze ju cesanie bavi a rozumie sa tomu....dufam ze sa snou dohodnem aj na svadobnom ucese..... 😃 😃

• Sponzor fóra
  • @12etuska  ahoj, tiez som uz na nu pocula chvaly 🙂 mohla by som ta poprosit o kontakt do IP? Dakujeem

• Ahojte popradcanky 😉,
    neviete náhodou, či sa niekde v PP organizujú tanečné kurzy pre svodobné páry??

• Baby mate referencie na DJa Milana Vaclava???

• dievcata akeho budete mat kameramana?? dakujem

• @12lucinka12   @lenlub1  my sme mali svadbu vo vagonke v PP a bolo super... jedlo vynikajuce a porcie dost velke aby sa najedol aj poriadny chlap ... skvely pristup pani majitelky, na vsetkom sa da dohodnut ... my sme boli naozaj spojokni 🙂

• Ahoj dievcata, poradte prosím vhodného kameramana, no zároven aj fotografa z okolia PP a KK a hlavne za rozumne peniaze, ak takeho poznáte, budeme mať totiž malú svadbu, tak to nemusime prehanat. Dakujem

• Zeny odporucte mi nejakeho fotografa, kedze nasa fotografka oznamila, ze nepride.

• @haslerka91  
    @irin12  
    Ak by ste mali záujem, tak si pozrite našu tvorbu, a možno spolu niečo "vymyslime" 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @irin12  ahoj pozri môj profil

• @karakula   a čo tak ja? Pozri môj profil 😉

• @adinka080  
    @millerovci   dajte mi cas na rozmyslenie

• Sponzor fóra
  • @irin12  koľko len potrebuješ 🙂

• @irin12  
    Jasne, v pohode 🙂

• @totty  
    ...kazdy kto si tu robi reklamu sa musi tak trochu "vnucovat" a ukazat sa svetu 😉 ... Len nerozumieme... Co ti vlastne vadi?!

• Je tu akosi ticho 😃 😃 co to ziadne svadby v okrese? Baby potrebujem poradit potrebujem pozicat bolerko k satam (saty mam kupene) niekde v okoli zatial ma informovali z nemenovaneho salonu ze poziciavaju iba k pozicanym satam. Poziciam vobec bolerko v okrese?

• @irin12  ahoj, radšej si ho kúp v Poľsku ak máš možnosť. Cenovo sa tu požičanie vôbec neoplatí.

• @adinka080  do Polska nestiham kedze zijem v zahranici, a chcem nieco pozicane 😉

• Ahojte...prosim vas poradili by ste mi kde robia pekne a aj dobre svadobne torty?

• @irin12  skús svadobný salón Ella v Sp. Belej, tam šijú bolerko na mieru, adresa ul. SNP 2361, 05901 Spišská Belá, Tel.: 0905 352 962

• Ahojte, velmi pekne by som chcela poprosit o tipy, odkial sa daju pozicat kroje. neviete koho kontaktovat? skusila som FS Vagonar, aj Janosik, ale nejako este neodpisali.
    Dakujem

• Ahojte nevesty,

ako to riešite so starejším/starostom? Poznáte niekoho z okresu, ktorého môžete odporúčať?
    DJ už mám zarezervovaného, ale samozrejme, že on od mixu nemôže odbiehať. Chcela by som odobierku a ďalšie veci, ktoré on už nevystíha.

Ako to riešite?

m.

• Ahoojte, hladam niekoho kto pecie dobre TORTICKY v okoli Popradu (protrebujem to na mesiac jul '12), blizsie info prosim cez IP-cko. dakujem x 😉

• ..Ahojte ,baby možete mi odporúčiť nejaku dobru kaderníčku a kozmetičku z Kežmarku?? vopred ďakujem 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov