Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
Profilova fotka
@wivienk ahojky....my máme 27.10.2012 o trošku neskôr než vy :-D
Odpovedať
dominika tancosova je velmi dobra kadernicka...odporucam..ceny ma primerane a vzdy som bola spokojna aj s melirom aj s ostrihanim a aj ked ma cesala na svadbu priatelovej sesternice tak mi to vydrzalo celu noc a bolo to super.najdi si ju na fb podla mena a ona si ta prida..tam si mozes pozriet aj nejake foto co cesala ludi na rozne akcie.ma kadernictvo pri vikrikuno tel.cislo nemam aby som ti ho dala.
Odpovedať
@mojenko310585 napis prosim ta kontakt na toho kameramana a jeho pani manzelku na nastenku alebo mne do spravy.dost by mi to pomohlo.s priatelom sa chceme brat niekedy buduci rok ale zijeme v zahranici a tak hladam vsetko na nete.teraz ideme domov na vianoce a chceli by sme si vybavit co sa len bude dat.vopred dakujem za odpoved
Odpovedať
@vieruska25 hej ja viem ona je uzasna lubino tiez chce ju tak uvidime...za nou sa mame stavit po vianocia ch a este uvidime jak tie ostatne svadobky nam urobia ceny :) a co s tym kvetinartvom? nakoniec to padlo?
Odpovedať
od nich vezmeme kvety ale nebudu nam robit vyzdobu....ta co nam urobi pani z harlekynu je neporovnatelna a za rovnaku cenu :)
Odpovedať
Profilova fotka
poradite mi prosim nejakeho dobreho fotografa a kameramana z PP alebo okolia??...dakujem :)
Odpovedať
no vidis moja:)vsak ja som bola prekvapena,ked si hovorila,ze od nej beriete len fontanu,lebo na fb jake ma fotky je neskutocne...vazne uzasna praca:) a teda som ani nevedela,ze cenovo tak vychadza..potom parada :-)
Odpovedať
ahojte baby...neviete mi prosim vas poradit nejakeho dobreho starejsieho z okolia popradu alebo kezmarku?.. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky....nema z vas niektora skusenosti s fotografom a kameramanom Michalom Grmanom?
Odpovedať
Profilova fotka
@marci1k tak toto by aj mna zaujimalo :-) ...ked ti niekoho poradia, napis mi prosim ;-)
Odpovedať
@lenlub1 - ahoj, som strasne rada, ze si napisala prave toto o Atriu :) my tam pravdepodobne budeme mat svadbu v septembri pre cca 110 ludi... chcela som sa spytat ci ti neprisla sala v atriu trosku zle riesena pre tak vela ludi.. na fotkach vyzera sala uzka a dlha a mam pocit, ze ludia vzadu by do predu nedovideli ...my sme sa tam este neboli pozriet, pretoze nie sme na Slovensku ale chystame sa.... budem rada ak odpises. dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,aj my sme tam chceli mať svadbu,ale ked sme videli tie uzke priestory,tak nás to odradilo.presne ako píšeš,dlhá a uzka......
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte , Katarina884, samozrejme ti rozumiem, my sme taktiez vsetko vybavovali cez dovolenky lebo nezijeme na SR, vrelo odporucam p. Dutkovu z agentury Harlekyn....Je uzasna, ma fantasticky pristup a odbremeni Vas....konunikacia je bezchybna aj ked len cez email...my to ocenujeme...vrelo odporucame a cenovo je taktiez velmi dostupna ?) dlzim Vam palce, my mame svadbu 21.04.2012.... :-)
Odpovedať
Caute baby, nemate nejake aktualne info na dobre a lacne kolace v okoli PP? vdaka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacka2504 ahoj jednoznacne kubachy....vyborne kolaciky a za dobry peniaz....aj svadobne torty robia nadherne
Odpovedať
Profilova fotka
@lenlub1 Ahoj uz vies predbeznu sumu v atriu zo vsetkym??? aj ja budem mat asi 80 ludi a hladam nejaku peknu salu a za normalnu cenu...diiiiiik Peta
Odpovedať
my sme atrium zrusili ale pokial si pamatam mas roznu sumu za menu a podla toho je suma za salu od 300-500 e a menu za 26,29 a 33 abo tak dajak nepamatam presne skus sa s nimi cez stranku skontaktovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sa idem pozriet na salu tak dufam ze tam bude pekne....mas nejake negativum na Atrium ??? :-S
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@mirka216 a aka je vasa cena za zahratie na svadbe?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my máme svadbu 20.10. :) na Spoldome vo Svite ale stále si nejak neviem vybrať fotografa :(
Odpovedať
Profilova fotka
Citriak je super ak bude volny.odporucam....my ho bohuzial na svadbe mať nebudeme,bol obsadený....inak aj my mame svadbu v Spolcentre :-) 1.9
Odpovedať
Dobrý Deň.Má niekto skúsenosti so sálou Vagonka v PP??? ako varia?aké sú porcie?Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@janulik6 dakujem no uvazujem nad nim ma vtedy este volny termin a este nad Lubom pragerom. inak sa mi velmi paci, ze tam uz zrusili to podium.A hudbu budete mat zivu?
Odpovedať
Profilova fotka
nie ziva kapela nebude
Odpovedať
ahojte baby som z popradu a snubenec je z hozelca budeme mat svadbu 14.7.2012 mam uz takmer vsetko pozariadovane no mam problem najst nejakeho fotografa...sme v zahranici a tak vsetko vybavujem len cez telefon a internet...prosim vas ak mate kontakty na nejakych fotografov prosim poslite mi ich do spravy...ani neviete ako mi tym pomozete..vopred dakujem
Odpovedať
@12lucinka12 ahoj my tam budeme mat tiez svadbu a vybrali sme si to preto lebo ked sme chodili po svadobnych agenturach tak nam odporucili prave vagonku.maju rozumnu cenu a vraj varia dobre takze dufam ze neklamali ale pocula som to od viacerych nezavezne tak to asi bude pravda
Odpovedať
@12etuska ahoj no ako sa pacila sala?:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lenlub1 ..... nam sa pacila velmi...a uz mame aj zaplatenu zalohu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hivuska Registrovala sa 30. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. * Nevie kedy bude svadba hivuska ...aaaa reduta, môžem len smelo odporúčať, sami sme tu mali svadbu a bola fakt neuveriteľná, fantastická a nádherná. To prostredie je fakt v Poprade TOP pretože svadbu sme chystali rok dopredu a nič lepšie sme nenašli, ale nieje to len o priestore ale hlavne o ľuďoch. Sama som pracovala v gastronómií 5 rokov v zahraničí v špičkových zariadeniach, ale bola som milo prekvapená hlavne prístupom a komunikáciou. Nevestičky čokoľvek budete chcieť u manželov Vadelovcov ,, NO PROBLEM,, splnia vám aj nesplniteľné. A jedlo bolo úžasné fantastické no proste skvelé. Boli sme nadmieru spokojní a ešte raz VRELO ODPORUČAM ak chcete aby Váš deň bol jedinečný a aby ste si ho pamätali len v tom najlepšom a užili si ho ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?