Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • a aj vy ste mali od tej "milej" pani doktorky...ktora sa urcite rozumie materstvu... tie vysvetlivky zenskeho hlienu pocas cyklu??? bleeeeeeee, mi bolo zle... 😛

• domi, to tretie je ok, o hirehoch, je to pohodicka oproti tomu druhemu

• a to tam musite chodit? co by stalo ako keby ste neisli?

• Sponzor fóra
  • to fakt bambulka? no neviem ci je to lepsie, ja som bola na operacii /zenske problemy/ a mam taku jazvu ako po cisaraku a poviem ti, ze ta bolest brrrrr 😞

• hanka_april: musime inac ta nezosobasia v kostole 🙂

• ano, pokial chceme mat sobas v kostole tak na tieto ponaucenia treba ist... ale to som netusila ze budu take hrozne.. !!! ako keby sme zastali dobu niekde v stredoveku alebo ked upalovali carodejnice! horor!

• hanka, vitaj v klube. ja sa toho tak strasne bojim az mam z toho fyzicke priznaky, nemozem dychat a podobne, takze u mna klasika nehrozi. nastastie manzel to plne chape a je ochotny aj pohnut zemegulou, len aby som rodila cisarskym, tak ako vsetky celebrity 😃 ktore si to samozrejme zaplatia, aj ked oficialne sa to neda

• dominika tretie je o tom ako prebieha sobáš. to je celkom dobré.. 🙂 smejulienka keby si ešte tú pani videla na tom ponaučení 😞

• tak ta nemala chybu 🙂

• no je to na gynekologovi, ci je ochotny ta vypocut. v kazdom pripade sa to robi, akurat ze musia oficialne udat dovod preco to tak muselo byt, aj ked nemuselo....

• ja som sa nad porodom takto nezamyslala.... som presvedcena ze pri klasickom porode budem mat epidural - inac rodit nechcem! a ked by mal byt cisarsky, tak snad len v pripade komplikacii - co dufam nenastanu...

• podla mna ta tetula bola po porazke.

• epiduralku ti velakrat, uplne bezne sa to stava, nestihnu dat

• ved to je uplne jasne, ze idem z toho blvat....a este si dame aj nasadit dvojicky ako Lopezka a Julia Roberts, najlepsie hned chlapca a dievca aby to bolo naraz z krku,nie? 🙂 dnes sa da vsetko 😉

no ja by som tam nechodila....ved v Biblii to nikde nie je napisane, tak nech uz sa konecne zacnu riadit tym co maju a nie tymito ich hovadinami, co si navymyslali, to je neskutocne.... 😠

• aj ja chcem urcite epiduralku. 😉

• Sponzor fóra
  • nooo.. uffff, lucia, som rada..si ma potesila, tak na to posledne ponaucenie sa aj tesit mozem, ze?? 😃

• tak to mas pravdu bambulka. a uz pralujete baby bambulka?

• nelly na ponaučení ste sedeli pri dverách?

• epiduralku ti musia dat v urciteom stadiu, ked to presvihnes - smola (sestranici sa to stalo...) a aj ked mas epiduralku tak ti to tam cele dolu potrha a koniec....nieeeeeee uz sa o tom nebavim...fuj 😛

• na poslednom t.j. v stredu oproti fararovi presne na druhej strane pri dverach

• ta panicka doktorka na ponauceni bola hrozna.... a navyse podla mna "to" v zivote nerobila, tak ako ked tvrdila ze vsetci z cirkvi si veci ako sex odriekaju kvoli Bohu! hHAHAAAAAAAAAAAA!! Hlavne ze najhlavnejsi fararko ma asi tri deti so svojimi sluzkami (sestrickami)... tak asi si aj ta pani doktorka cely zivo odriekala. tak neviem co nam ide vysvetlovat menstruacny, ovulacny cyklus a kadeco vratane zenskych hlienov!! tfuj!! to je otrasneee!!

• 😒

• navyse mi povedz, kto sa tym dnes riadi....to uz by som mala 10 deti, keby som sa chranila "prirodzenymi metodami"....ts 😐

• a to ste vedeli ze sexovat sa moze iba za ucelom splodenia deti??? 😃 😃 😃

• aaaach, boze kde to zijeme..... za opicami podla ich pravidiel...

• to fakt 😃 😃 😃 😃

• dominika to máš príklad do života ako skončíš, keď to nebudeš robiť 😃

• hanka, nikto sa tym neriadi. ale oni su pesvedceni, ze mi vsetci tak zijeme. to je na tom to smiesne!

• ake stastie, ze u nas toto nemame, to by som sa tam asi rehotala uz na plne usta (zo zufalstva...) 😛

• lucia.. ano, skoncim ako stara panna!!! 😃 😃 😃 fuuuuha 😃
    ako..oni su presvedceni (ta doktorka) ze mi sa este vobec nepozname vlastne. ze sa len za ruky drzime. a to vsetko ostatne pride az po svadbe. mala om dost ked nam zacala vysvetlovat ze ten vztah po svadbe bude uplne iny. ze uz budeme spolu stale. aj byvat a budeme sa spoznavat.. 😃 aaaaaacchhhh, to je smiesne a oni tak naivni! nechapem..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    Reálne moment Vašej svadby s dušou. Vytváram spomienky pre Vás 🙂
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov