Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
áno, smeji, vyzerá to tak.... ale tiež už za pol hodinu padám za mojim drahým :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja o 16:00
Odpovedať
no, ja 10 minút pred 16:00 aj keď teraz mi prišiel ten mail, na ktorý som čakala od rána... no, dosť skoro :-( zajtra na tom môžem makať jak bulhar :-(
Odpovedať
Profilova fotka
leni, nic si z toho nerob. aj ja sa zajtra nezastavim. len dufam, ze tu zajtra neskysnem do vecera. je koniec mesiaca a musime spravit uzavierku a poslat vysledky
Odpovedať
mmm, a to my v piatok môžeme odísť skôr... ha, ha, ha,... určite odídem ;-) no nič... práca šľachtí a ja raz budem šľachtičná :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to aj ja mozem v piatok odist skor, no len ked to bude treba spravit, tak mozem snivat
Odpovedať
ahoky babulky :)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko :-)
Odpovedať
Čaute kočky. gaarona nájdete tu celkom zaujímavé torty. Hlavne tie erotické. :-) Ten piatok vás celkom zmohol na písanie? ;-)
Odpovedať
Naše drahé chlapské polovičky budú mať v nedelu sviatok: Medzinárodný deň detí :-D Ten môj určite. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte , je tu niekto? som tu nachvilku...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katrin
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute,ako? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, smeji.. dneska asi vsetky baby makaju o dusu a nikomu sa nechce pisat... ja som tu este 15 min. a potom idem na anglinu, ale sa mi vobec nechce.... aky si mala vikend, ja som uplny relax... bowling, Senec -slniecko a vcera este aj minigolf, parada!!
Odpovedať
Profilova fotka
jej katrin, uz mas album :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, hanka.. vies, ako sme si vo strvtok pisali o tych svadbach a satach... ( inak konecne mam v albume fotky :-)) som pisala, ze moj byvaly muz zije nadivoko... vsak on sa v piatok ozenil, na svoje 33 narodky.. a cakaju druhe .... mne aj malej tvrdil, ze idu na svadbu niekomu z rodiny a isli sebe... tomu sa teda hovori sokova terapia :-) :-D ... a predstav si, ze moj drahy si cital, co tu piseme, he he.... akurat ked som pisala, ze netreba velmi tlacit na pilu... :-p som to mala hned na tanieri .... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hanka : inak ten album... mam, ale len fotky , co mi skusal vlozit admin.. mne to stale nejde, som z toho jelen, preco.... ach jo... zachvilku prcham, dnes je tu mrtvo... zajtra rano sa prihlasim, hadam bude zivsie :-))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katrin. aj ja som mala pohodovy slnieckovy vikendik. len skoda, ze trval tak kratkoa zase je tu kruta pracovna realita ]-( To s tym byvalym, to je ozaj sok :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hani
Odpovedať
Profilova fotka
smeji: no hej, aj som to tusila, ale ked mi do oci tvrdil, ze on sa nezeni, tak som tomu " uverila"--- ale to bola len loz, prenho bezna, pretvaroval sa a podvadzal aj v manzelstve... ale co, nech sa mu darí, ako my s Dankom hovorime, Bozie mlyny melu pomaly, ale isto.. a okrem toho , ja som stastna a je mi dost jedno, co on robi, len nechapem preco klame, toť vše.... v sobotu som nad tym rozmyslala, ale uz ma to preslo.. :-))) len skoda ,ze sa uz vikend skoncil... tak by som si este polenosila.. zas mam darebózu... tak sa idem radsej rychlo prebrat a letim na anglinu... See you later, girls.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm divne, ze ani malu nezavolal, to by ma stvalo, ved je to jeho dcera.... :-| ako smeji? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hani, mne sa tak nechce pracovat ze az... preco zrovna ja musim chodit o prace :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no lebo sme si nenasli prachacov a nesulozime s nimi pre prachy...ale to zase radsej pojdem do prace :-D :-D prave si skusame pyzama na pyzamovu party :-) kupili sme si rovnake vsetky baby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hani, asi tak... to by som nikdy nerobila. sulozit s nejakou vymletou hlavou len preto, ze ma prachy. to radsej pojdem do prace. takze v pracovnej dobe skusate pyzama? parada... a kedy mate tu party?
Odpovedať
Profilova fotka
v piatok ideme na firmenu akciu na Moravu a ma tam byt taka party a kedze sa to zdalo vsetkym vrcholne trapne, tak sme si kupili aspon rovnake,...nemam rada taketo "kvzi vtipne akcie" kde ta nutia do niecoho proti srsti :-| clovek sa najlepsie zabavi, ked ma volnu zabavu...tohto hesla sme sa drzaliu aj na nasej svadbe a kazdy bol spokojny...
Odpovedať
Profilova fotka
hani, tak to mas svatu pravdu. tiez nemam rada tieto nasilu zabavne akcie
Odpovedať
Profilova fotka
a nechapem to, lebo baby hovorili, ze pred 3 rokmi mali mat maskarny ples a nikto tam aj tak neprisiel v maske a len mali s tym nervy...nechapem naco... :-| ale sme si kupoili take tricka a 3/4 gate maju tie pyzama, tak to bude ako v teplakoch...hadam... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby.... @katrin - kraaaaaaaaaasssne saticky mas v albume :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak ako? ja som takaaaa ospalaaaaa cely den... nechapem..... uz nech som doma...
Odpovedať
ahojte :-D ako sa máme?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?