Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hani... my uz mame oznamka. teda zatial iba v pc a dnes ideme pozriet skuobnu tlac. uz sa tesim. boli sme cez vikend dohodnut vyzdobu v Prestige-i a dnes este dohodneme balonovu vyzdobu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smeji a ktore to budu nekoniec? Prestige je super, chodime tam stale na vecere :-) manzel so svagrom hovoria, ze najlepsie steaky v okoli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nakoniec mame take fotkove. no mozem povedat, ze sme sa rozpravali s prevadzkarkou hotela a teda velmi mila pani, perfektne sluzby hotela, poskytnu nam kompletne cele spodne priestory, zo sumy, ktoru platime na osobu, nam este zaplati aj kvetinovu vyzdobu, ktoru si vyberieme... no skutocne parada. mozem povedat, ze sme si vybrali najlepsie, ako sme mohli
Odpovedať
ahojte baby... bebecko gratulujem k stavu manželskému... tešíme sa na fotečky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky smeji.Prosím ťa chcem sa ťa opýtať,ak máš predlohu v počítači akým spôsobom ste to urobili na skúšobnú tlač?A čo vás to stálo dať si vytlačiť svoj návrh?Ja by som potrebovala dať urobiť etikety na svadobný alkohol na samolepiaci papier,ale vôbec neviem,ako to funguje.Dakujem ti za info
Odpovedať
Profilova fotka
risk, nam robila oznamko firma, ktora nas bude aj fotit aj kamerovat. o navrh aj tlac sa staraju oni, takze v tomto ti neporadim :-(
Odpovedať
smeji odo dneška bojujem už aj ja na 90 dňovke... tak hor sa do chudnutia :-D práve "tlačím" ovocné raňajky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka, tak to je super. ja som schudla 3,5 kg, ale tak to kolise. ked sa mam ovocny den, vaha ide dole, ked mam normalny, trochu to stupne. ale schudla som ocividne a najlepsie je, ze to nie je vidiet len na vahe, ale aj na mne :-) tak drzim palce a hor sa do toho
Odpovedať
Profilova fotka
Bebečko, všetko dbré a veľa lásky želám. Poslala som ti IP. Kedy budú fotečky? Inak čavte všetky. Ako ide život? Lomničky, práve ťa v chorobách nasledujem. Ty končíš, ja nastupujem. Ide mi hlavu roztrhnúť a soplím kade chodím. No nič, ide zase pracovať. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
za stratu 3,5 kila dam zivot 8-(
Odpovedať
smeji, no to je super :-) . Úspechy vždy potešia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hani :-D ty si teda cislo... aj ja som strasne rada, ze to ide dolu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja som zvedavá na svou výdrž a výsledky..... pohľad na váhu cez víkend ma presvedčil, že treba ísť do toho.... aj keď paradox je, že váha ukazuje veľa, ale nosím stále tie isté veci a nie sú mi menšie.... nechápem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
budem studovat dnes v praci Editku Papeky pod stolom x-) (uz asi 85-tykrat...) a dala som si zaväzok 3x do tyzdna behat :-N no ha ha ha... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka, to mas aspon dobre, ze veci nie su mensie. tie moje boli akesi tesnejsie uz, tak som sa do toho pustila... hani, 3x do tyzdna? tak to ti drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
diky, bude to potrebovat |-| :-D :-D :-D
Odpovedať
smeji no neviem, ja mám oproti štandardnej váhe navyše 2 kg, tak možno preto to nevidno na veciach..... ale čo keď aj tá štandardná váha sa mi zdá moc??? sa bojím toho, že môj "ženích" dostane sek do krížov, keď ma bude mať odniesť ku svadobnému stolu.... a keďže by som z neho nerada mala seknutého Quasimoda, tak treba schudnúť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sa vyhovoris na vahu siat :-D :-D :-D
Odpovedať
hani, aj tak sa dá :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak toho mojho asi aj tak sekne. lebo tie moje saty maju asi 10 kg
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj muz vkuse vzdychal a este aj verejne robil vzdychy typu "ajajajaj" ked ma mal zobrat na ruky...musi robit komediu stale...som mu len povedala, ze ked moze v posilke dvihat 150 kilov, tak mna teda urcite zdvihne...ved moj otec ma 55 rokov a dvihne ma ako nic.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hani, dobre si mu povedala ;-) snad to prezije aj ten moj
Odpovedať
smeji aké budeš mať vlastne šaty?? sú niekde na nete na modelke???
Odpovedať
Profilova fotka
su na stranke www.coletteagency.sk take velike princeznovske pri fontane
Odpovedať
Profilova fotka
jaj viem ,tie s tou velkou priesvitnou vleckou, ze? co si vtedy hovorila, ze tu mala jedna baba....krasne :-)
Odpovedať
wwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwww :-D :-D :-D máš ich z Nitry, priamo z toho salóna??
Odpovedať
Profilova fotka
ano hani. pozrela si ich, leni? ano mam ich z nitry zo salona
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mam jednu asi hlupu otazku, ale na co ma mat nevesta ten podvazok?
Odpovedať
hej, pozerala som na ne.... fakt že waw... ty budeš princezná v pravom slova zmysle :-D škoda, že človek sa musí prispôsobiť svojej postave, možnostiam a ponuke trhu.... ja by som si vybrala úplne iné, než mám.....
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ti leni za pochvalu. mne takyto strih siat pristal najviac, tak som si take vybrala
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?