Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
hani, ved uvidis, ako sa to bude vyvijat. maximalne si ten nechet rozfaklis za tyzden, ked ta to bude stale boliet. ale ten napad od katrin teda nevyzera lakavo
Odpovedať
Profilova fotka
no ten necht nie je cely cierny, je len v strede taka skvrna a asi 1mmx 1mm, ale okolo mam kozu prirastenu o necht, tak uvidim :-/ ale vazne to boli :-/
Odpovedať
babyyy, podarilo sa mi stihnut a odovzdat vsetku tu nakopenu robotuuu...huraaaa... @katrin :-. :-. :-. :-. :-o :-o :-o :-S :-S :-S =-) =-) =-) eeeee...to je ale brutal..ale ked to pomaha...vydrzat sa da vsetko... @hanka drzim palce... @ljenocka asi by som si tiez len pozicala...mozno v cukroske budu mat... @michala a ja reku uz dame to stretko, uz mam trosku volnejsie...a ty chorlavies..je to zle?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lomnicka. konecne si zavitala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, hrozne je to , co spravil ten doktor... to co som napisala ja nie je hrozne... vazne.... len sa spravi mala ciarocka ziletkou, ved necht neni citlivy( inak by sa nedali strihat) , mozno ma niektore zle pochopili, ale robi sa rezik len po hornej ploche , nie z kraja do kraja... prakticky sa len da ziletka kolno ma necht a jemne sa to prereze .... ale podla toho, ze ma Hanka tu skrvrnu taku malu to asi nebude treba... 1x1 mm je malo, myslela som ze to ma viac... lomnicka: sak to stretko je na Domcinej svadbe, nie?? ;-) difam, ze mi do toho nic nedojde a ze tam pridete viacere, chcem Vas spoznat ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katrin, ja pravdepodobne nebudem moct prist. do kelu :-(
Odpovedať
ahojte :-) uz mame po tom. uplne nam to vsetko vyslo, bolo to krasne ;-)
Odpovedať
@katrin hrozne ako hrozne..ale ak ma nieco pomoct, tak to treba vyskusat...kamoska mi takto so zufalstvom volala, ze jej mam zohnat ichtiolovu mast, elbo jej knisa prst...no..este ze som doma mala...frcim k nej a ona tam amla triesku, ktoru si nechcela vybrat ani sama ani nikym inym ani keby co bolo..a zacalo jej to hnisat...a hnisalo jak za milion...prisadla som ju, zacvakla ruku medzi moje kolena..este som sa jej ani nedotkla a uz kricala jak najata...a toto islo asi 5 minut s prestavkami...a ani nezistila, kedy som jej tu triesku vytiahla...aj ked to nie je to iste, co si pisala, ale prisiel mi tento zazitok dost podobny... ano, uz som oznamila,zze v sobotu o piatej som v hrubom kostole... @smeji :-) aj aj sa esim,ze uz neabsetujem..ale fakt som toho mala nas toel vela a musela som to odovzdat..tlacil termin... @nelly3 krasna nevesta...tesim na dalsei foto...a povedz, kto a ako vyrabal ten kosik marhul, ci broskyn, ci jablcok...to by som tak rada ochutnala, lebo som ich uz v albumoch videla a vyzeraju dobre...si bola paradno ucesana...a ta vleckaaaa...tesim na fotky...
Odpovedať
Profilova fotka
babenky..ahojte :-) ako sa mate? tak pozeram ze predsa pridete pozret o piatej do kostola? :-) jeeej, ja budem asi vystresovana... :-) vsetci ma budete pocuvat... :-D strasne rychlo mi tie dni utekaju..zajtra je uz stvrtok..a ja uz budem mat doma saticky.. :-D budem trenovat ako sa mi v nich bude chodit.. :-) ja sa bojiiiiiiiiiiiiiimm... :-D aj v nedelu sa bojiim na cestu lietadlom.... :-D strachopud. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
To stretko na Domčinej svadbe? tak to mi ušlo. Kedy to je? Myslím čas. Lomnička, to mám chorubu zvanú alergia na všetko a pomaly aj na všetkých (MS je výnimka). Lietam po Slovensku ako splašená a neustále mi zvoní mobil - asi 60x za deň. NO, na mrtvicu a to som zistila, že už je streda večer. Br. Už je hádam trochu kľud.
Odpovedať
Profilova fotka
michala: svadba je o 17-tej, cize tam sa zozbierame nejako a po obrade vonku sa stretneme :-))
Odpovedať
Profilova fotka
A inteligent sa neopýtal na miesto...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kukni nejak par stran dozadu - ja veziem v sobotu nasich na bus na dovolenku, manzel ide do prace a doma budem samaaaaaaa vegeeeeeeeet :-D ako sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 8-)
Odpovedať
čaute baby... no, my máme v sobotu o 17,00 ďalšie stretko s farárom, takže výjazd na Dominikinu svadbu nehrozí :-| Budeme počúvať s drahým nábožné slová :-)
Odpovedať
Profilova fotka
drzim palce, leni - poda toho co spominali baby, ze tam pocuvali... :-|
Odpovedať
Hani, my tam už chodíme asi od februára.... drahý si totiž dorába prijímanie, takže vždy tak raz za 1,5 mesiaca sme tam tak na 1,5 hodiny..... no, občas drahý pekne gúla očami, ale zatiaľ sa drží, tak dúfam, že už len teraz a potom do svadby ešte jedno stretko a bude to vybavené..... :-)
Odpovedať
ahojte kočky ako sa máme? :-D hanka - kam idú tvoji rodičia na dovolenku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz ma zacalo stvat ako vsetci planuju okolo mna dovolenku, tak som sa seriozne odhodlala a pobehala nejake cestovky, plus cumakujem na web a hladam, zatial neuspesne. mame vele veci ktore musime zohladnit, je ich asi 100, takze to bude kriz nieco zohnat :-p ale svadobka musi byt, ta ne? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Teda, mohli ste napísať, že to má Dominika v Mikulášskom... Musela som ísť 9 stránok dozadu !!!!!, kým som sa to dozvedela. Ja to len zrekapitulujem: Tie, ktoré nepozerajú škaredú Betty a nebudú sa kúpať alebo oddávať iným činnostiam, STRETKO je o 17,00 v Trnave v kostole sv. MIkuláša (farskom, hrubom). TO má Dominika sobáš. Verím, že tentoraz nebudem jediná, čo príde na stretko. MOhli by sme po sobáši urobiť jednu spoločnú fotku s nevestou. Hádam si vyšetrí 2 minúty čaasu pre nás.
Odpovedať
Profilova fotka
dajte dake stretko niekedy vecer, to sa pridam aj ja ;-) , v sobotu idem s malou na cvicisko 1. krat, o 17.30
Odpovedať
tak ja tu popíšem celý elaborát a ono mi to spadne cele... tak skusim este raz... @michala odpovedala by som ti aj skorej, ale riadky citam az teraz...uz si nasla, ze v sobotu o péci v hrubom...som doma oznamila asi 5krát, že v sobotu som o piatej tam...sa teším...odfotiť? som za...dáme sa odfotiť tomu, kto bude fotiť dominiku svadbu... že by sme babulky vyliezli hore k organu na chórus? odtiaľ som ešte svadbu nesledovala... @lucia ahojcek... @ljenocka skoda..tesila som sa na teba... @bambulkatt a kam mate namierene..my sme taki konzervativni, ci ako to mam nazvat, lebo sme si zamilovali rovinj v chorvatsku, tak tam ideme uz 5.krát...idem aj so stuplikom..uz 2 mesiace nerozprava nic ine, len ze ide k moru..tesime sa vsetci... ja by som sa sla pozriet nameista, ktore su dosiahnutelne len lietadlo, lenze som vacsi strachopud ako dominika... @dominika ty si do toho lietadla aspon sadnes, ale ja don ani nos nestrcim... =-) takze si odvaznejsia ako ja...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som pred par rokmi chcela byt letuska, ale cim som starsia tym viac sa vsetkeho bojim, aj lyzovat, aj porodu, aj lietadla...akoze nasadnem donho v pohode, neobmedzuje ma to vobec, ved som zila v londyne a letela som veeeela krat, ale nie je mi vsetko jedno v poslednych rokoch. naposledy som si musela dat oblbovak, ale nezabral, tak som cely cas citala casak, drzala draheho za ruku a bola som ok ;-) k tej dovolenke...chcem bud turecko alebo kretu, nieco take kde je piesok 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnička - rovinj je nádherný, ja sa už 10 rokov chystám, že pôjdem na ostrov sv. kataríny (na ten sa pozezeráš z veže kostola) na citadele v Rovinji. - na ten chórus kľudne vyšľapem, spoznáš ma podľa dlhých kučeravých ryšavých vlasov. Totálna zmena image. Kočky, ja mám takú filozofiu: ešte sa nestalo, žeby sa nejaké lietadlo nevrátilo na zem. Spôsob návratu je iná vec, ale tak do neho nastupujem absolútne rezignovane a vyrovnaná. a čo sa týka letov do arabských krajín, ich aeroliky iných ako vojenských pilotov nemajú, takže sa cítim ešte viac bezpečne, pretože ovládajú rôzne fígle a manipulácie a sú kreatívnejší ako civilní piloti. Hoci tí, ktorí lietajú na Tenerife sú úžasní (tam totiž ide pristávacia dráha do mora a je tam silný bočný vietor). Vlastne som chcela povedať, aby ste sa nebáli. Ak to inak nejde, dajte si pár frťanov.
Odpovedať
@michala ííííha...dlhovlasá rudovláska...ale stretneme pred kostolom..potom budeme šľapať hore... na ostrove som ešte nebola, len som naň z veže čumákovala, a aj na nejakých plavcov, ktoí sa snažia doplávať naň...vraj sa to dá... @bambulkatt piesok sa mi páči, ale len na obrázkoch...aj keď som zase názoru, že všetko pre má aj svoje proti...na piesku sa nedoudieraš a neoškreš a skaly zas nevyťahuješ aj z tej najmenšej dierky 2 roky po návrate z dovolenky :-D
Odpovedať
ja najviac neznášam pristátia.... fuuuj... no a ešte také "príjemné" záchvevy počas letu, keď to hádže s lietadlom sem a tam... akurát som minule hovorila, že neviem, čo sa deje, ale že po neviem koľkých rokoch cestovania busom mi začína byť zle..... to teda už neviem, čo sa deje....
Odpovedať
Profilova fotka
michala, lomnicka: tak aj dufam, ze neprideme len my tri.. ja som uz priatela varovala, ze nech so mnou v sobotu nerata, strasne sa tesim, ze uvidim dominiku:-)) a aj vas ostatne.. aj mna spoznate lahko, mam 180, cierne okuliare c rervenymi bokmi a mam tmave vlasy.. ale ta vyska je neprehliadnutelna, .. keby sme sa minuly, skusim ist na ten chorus, len neviem kade sa tam ide, ale vsak pri najhorsom sa opytam... hanka: a ty kedy vezies vasich? nestihnes prist aspon potom niekde okolo siestej si sadnut? pojdeme hadam len niekde na pesiu, nie?? baby ja som inak taka umotana, cely tyzden som tu mala Dvoch talianoc a 8 hodin denne som im tmocila vselijake lokotiny.... vcera som uz bola taka zmagorena, ze ked som pocula do toho anglictinu a mala som prelozit hodnotu tepelnej ucinnosti uhlia( to su hovadiny, co?!!) tak som povedala : ten point SEX SEX five... rehot nastal neskutocny, ale nastastie sme tam boli len traja ludia co spolupracujeme uz dlho , tak bola sranda... ale bola som fakt hotova.. a spat som isla az okolo 1 v noci, lebo ma dosiel pozriet moj milacik.. tak skoda spat , nie?? :-D :-D tesim sa na vas!!! tak zajtra :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
este k tomu lietaniu: ja som mala priateala v taliansku v Milane ( hold preco asi hovorim po taliansky :-D ) a lietala som tam dost casto. a uplne som si to zamilovala... a kamoska si teraz berie pilota boeingu 737, to musi byt stranda.... ale mam kamaratku, co ma z toho panicky strach, musi letiet vzdy s niekym a nesmie sediet ani pri okne, ani pri ulicke a este ma chuda aj taku smolu, ze letela 2x a obidva razy bola silna turbulencia... ja mam asi stastie, ale vsetko super... vacsinou som sla so SKY europe, Ryanair, alebo Austrian Airlines, ale to skor sluzobne..
Odpovedať
michala - ten napad s fotkou je super :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj eli. budete dnes ten cepiec?
Odpovedať
ahojte.. @elanor prides? pridi... ;-) @katrin no..tak ja asi budem tiez mozno neprehliadnutelna...prva moznost je, ze pridem na bicykli...to vela navstevnikov svadieb nerobi...alebo druhe poznavacie znamenie, nosim okrem okuliarov aj satku na hlave... 8-) chorus...organista sa zvykne hore zamknut, takze musime mat stastie, aby bolo otvorene...ani ja netusim kage sa tam ide..ale ved usta mame opytame sa... @hanka naozaj nestihnes prist? @dominika hviezda tohto vikendu, drz sa...tesime sa na teba...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?