Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • my pojdeme az v auguste, ale este neviem kam. mozno tunis

• eli, ani my este nevieme, nie a nie sa rozhodnut ze ka, ale asi to nakoniec nechame na osud a last minute 😵 aj tak sa nesce platit tolke prachy, ked last m. sa fakt oplati a ked clopvek nema vybratu konkr. destinaciu ani hotel, tak je to super, lebo vezmes co ta zaujme.

• ahojte, baby nechcem byť sviňa a chváliť sa, ale my sme boli na maledivách - tomu sa hovorí svad. cesta 😉

• Sponzor fóra
  • bambulka - jak ta da, a nie je vylucene ze aj mi tak pojdeme.
    som cera bola v cestovke, nabrala som si za naruc katalogov, takze budeme studovat cez vikend 🙂
    snad neco vyberieme

• ja ich tiez mam v kancli kopec, ale cakam na tie last minuty 😎 nasi znami boli na maledivach, na svadobke, ale sa manzelom sme skonstatovali, ze my by sme nesli, lebo je tam nuda, na plazi cele dni lezat, ee 😛

• mno ak by som mala pravdu povedat, tak najradsej by sme isli na Makateu...
    film 6 dni a 7 neci je nasa srdcovka
    ale tu v okoli to aj tak nema nikto v ponuke,a okrem toho 160 000 na jednu noc je trosku vela...

• taka malickost, preco nie? sak cely zivot budes na suchom chlebe 😃 ja ani keby tie peniaze mam, tak tolko za dovcu nedam, je to podla mna mrhanie, max chceme dat do 50.000 za tu last minutku

• tak vyhrat 500 000 000, preco nie....
    ale za normalnych okolnosti je to blbost....draha dovolenka este neznamena dobra dovolenka...
    ale vies kolko ludi by puklo od zavisti? 😃 😃 😃 len by to tak praskalo... 😃 😃 😃

• ahojte kočky... 😃
    radka...krásna dovolenka môže byť aj v Tatrách, keď si s človekom ktorého miluješ, ale to je vec názoru 😦
    elanor hlavne tá tvoja "dobrá" kamarátka 😃 tá by určite praskla

• bambulka...štátnice ako? už si Mgr, Ing alebo ešte neviem čo 😃

• juj, lucia, ja som len BC. ale staci mi, mam po krk, uz som na stara 😃 uz vymyslam ze co obleciem na promocie, ale vraj budu talare, v tom horku, fuj 😒

• bambulka...GRATULUJEM 😃 😃 😃 aj ja som mala talár a je to krásne ale strašne hooooooooorrrrrrrrrrrrko 😃 nezabudni si sponky na krásnu čiapočku 😃

• lucka 😃 😃 😃 😃 😃
    you´r absolutely right 😉

• eli ako s prácou? aj si niečo našla alebo ešte stále hľadáš, tak ako ja 😃 😃

• Čaute, kočky, tým, ktoré idú na dovolenku želám šťastnú cestu, príjemnú dovolenku a bezproblémový návrat domov.
    Tie ktoré tu ostávame, im to prajme. Aj na nás príde rada.

Luci, máš pravdu s tými horami, my sme boli na svadobke na Šumave. A to hory nemusím. Aspoň som dlho spala, dala sa odviesť na huby a manžel bol maximálne spokojný. On hory miluje. JA zase more.

Bambulka, gratulujem k ukončeniu školy.

• Sponzor fóra
  • vitaj miška... 😃
    ako sa máme?

• dakujem kocky 😃
    priadavam sa k vam s hladanim prace, odtialto co najskor vypadnut, sef mi meska skoro mesiac s vyplatou, je to nejake pofiderne, uctovnicka ho asi da na sud, kde to ja pracujem? 😞 ja scem svoje prasule

• ahojte dievcata, ako tak citam, vsetky sa chystate na dovolenky, ci svadobne cesty, tak vam zelam krasne stravene dovolenkove dni. 🙂

• lucia: ano môže aj v Tatrách, ale exotika je exotika. ale keď niekto miluje hory, tak tatry sú lepšie 😉

• lucka - hladam, hladam...

• ahojte baby..ako sa mate??
    tie ktore uz ste vydate - aj vam je tak smutno za tym dnom? alebo iba ja som šiši 😃 ja by som to hrozne chcela vratit spat....a uzit si ten nas spolocny den este raz... 😴

• domi - neni si sisi, si uplne v poriadku.
    ja by som si tiez dala povedat este raz 🙂

• ja uz veru nikdy. vzdy som si myslela ze chcem velku svadbu a ze to bude nezabudnutelny den, ale nakoniec som zistila, ze mi nejde vobec ale vobec o svadbu, ale o manzelstvo s mojou laskou. svadba bola skor pre rodinu, ja si vychutnavam najma to po svadbe 😵

• ved svadba sa spaja s manzelstvom...nemyslela som to tak ze sa netesim na to co bude teraz..

• ved ja viem 🙂 ja len hovorim, ze pre mna to boli skor stresy a bola som rada, ked uz bola nedela. bavila som sa dobre, ale bolo to unavne. a hlavne fakt stresujuce, teda pre mna

• kamaratka to vyriesila tak, ze sa vzali na urade len so svedkami a kazdemu potom oznamili sme manzelia 😃 niekto tie ceremonie chce, niekto nie

• Ahoj, Lucka,
    po dopísaní príspevku som sadla k stroju (šijaciemu) a zabudla aj na PC. Tak sa ozývam, až teraz. Máme sa tak skoro normálne. To je na dlho. Manžel sa mi už vrátil z dovolenky, tak mi má opäť kto variť večere.

• ahojky miska 🙂

• ahojte baby, krasny pozdrav z Anglicka vam zasielam

• ahoj eli...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂