Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, všetky. Leni, kde máš svadbu? Myslím hostinu. A obdivujem tvoju pevnú vôľu. Lucka, dobrý výber, len to oznám v kostole, vieš, aby ho pustili na chórus. Inak, Univerzitný má nového správcu, tak hádam aj kostolník bude zrovnaný a uzrozumený, ako sa má správať. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda, dobra taktika. vraj pomaha, ked si das na chladnicku fotku tucnej a stihles zeny a ze ti aj jest prestane chutit :-D este som to neskusala, ale zacinam nad tym uvazovat. lenze nejak obmedzovat sa prilis nechcem, kedze sa chceme tak o mesaic dva zacat snazit o babo, takze dieta asi nie je na mieste teraz. to budem riesit potom po porode ;-)
Odpovedať
Ahoj Michala, my máme v Malom Ríme... prečo?? Moju pevnú vôľu??? Neni čo obdivovať...... stále totiž zlyháva.... len v sobotu som sa postavila pred zrkadlo v kúpeľni, keď zrovna svietilo do kúpeľne cez okno slnko no a poviem Vám, že ten pohľad ma prebral teda poriadne :-( :-( . bambulka neviem, či pomáha.... ja totiž veľmi rýchlo zas zabudnem na ten pohľad :-D . Totižto čokoláda ma priťahuje priam magicky :-D :-D jééj, bábo.... aj ja by som tuším už chcela.... drahý že ešte chvílku po svadbe počkáme..... tak uvidíme....
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, auojte... nakukla som sem nachvilku.... pozeram, teda citam ze ste sa bavili o praci... ja by som si tiez asi predstavovala nieco ine nez mam teraz... a ked citam, ze estelen pozyvate na svadbu ludi....jaaaaaaaaaaajjj, hrozne zaaaavidim... :-) v dobrom samozrejme..... chcela by som to este raz zazit.... ;-(
Odpovedať
ahoj dominika :-) tuším sme všetky nespokojné s prácou.... to je fakt des.... a to tu človek trávi takmer polovicu dňa :-| :-| noo, ja si už pomaly začínam tú svadbu "uvedomovať"... :-D :-D . A aj sa tak poriadne tešiť, lebo už sa to fakt blíži.... vrátime sa z dovolenky, ani sa nestihneme obzrieť a bude tu náš deň :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka, veru, uz sa to blizi a pockaj, uvidis sama, ze to pojde zavratnou rychlostou.... :-) urcite sa tes a uzi si kazdu sekundicku..fakt..stoji to za to.. ;-) s tou pracou..veru, idem si pozret profesiu...
Odpovedať
ahojky babulky :)
Odpovedať
budem sa snažiť :-) .... dominika a veď ty si teraz v relatívne novej práci, nie?? nie je tam dobre??? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
cauko el... ako bolo v Galandii? ja som tam bola prvykrat, ale uz aj posledny...nepacilo sa mi tam velmi..
Odpovedať
Profilova fotka
to si tu vsetky naraz ideme hldat pracu, aka nahoda x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nezalozime nejaku firmu?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis, dobry napad :-D zeny podnikatelky byvaju uspesne aj preto, lebo su opatrne ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mna by som chcela robit nieco co ma bavi, v idealnom pripade by som sa venovala vizazistike alebo niecomu podobnemu, lenze clovek aj tak nerobi co ho bavi. a vystudovany mam manazment 8-( nudaaa
Odpovedať
domi - super, sme sa trochu "vybalznili" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, lebo sa mi nechcelo čítať dozadu a nebola som si istá, či si to tam ty (Syn mi tam občas chodí brigádovať, tak mám aký taký prehľad, kedy sú tam svadby).
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka..no vidis? to by bavilo aj mna.. ked by sme si nejaky :-) salon otvorili..ja by som tam nechty robila.. :-) ty vizazistku a este nejaku kadernicku by sme potrebovali...
Odpovedať
bambulka a domi baby cujte a nedame sa mi dohromady? ja od mojej svadby uvazujem nad svadobou agenturou alebo niecim takym... dost ma bavilo zhanat a vymyslat vselijake doplnky, detaily... mozno by sme mali aj kvetinarku... ;-)
Odpovedať
Michala, takže nás možno bude obsluhovať aj tvoj syn?? no super :-D :-D Inak zmenilo sa tam "vedenie", ak som to správne pochopila?? Lebo priznám sa, že tá nová pani prevádzkarka, s ktorou sme hovorili cca pred mesiacom ..... noo..... veru boli sme s mamou sklamané...... bola trošku nepríjemná, vrčavá..... možno nemala svoj deň.... snažím sa to chápať, ale proste mala som z toho trošku také zmiešané dojmy :-|
Odpovedať
Profilova fotka
inak velakrat som rozmyslala nieco pre zeny si otvorit, krasa a pod ma dost bavi a fascinuje ma napr. pozerat relacie kde menia zeny =-) pracujem pre jednu kozmeticku firmu, nie avon ani oriflame a mavame pravidelne velke skolenia, juj to ma bavi, prebera sa vsetko mozne ohladom tychto tiem x-) eli, svagrina mala par rokov dozadu svadobnu agenturu, spravila par svadieb, ale potom to zabalila, tvrdi ze sa tomu nevenovala dostatocne, tak neviem ci to je pravda, alebo proste jej to neslo, tazko povedat...ale napad je to dobry, ludia si viac a viac davaju zalezat na tom aby bolo vsetko perfektne v den D
Odpovedať
Profilova fotka
v tt je tusim len 1, v hot. inka
Odpovedať
Profilova fotka
EL, AKO KEBY SI MI TO Z UST VYFUKLA...CHCELA BY SOM SVADOBNU AGENTURU, PRIPADNE NEJAKY KRASNY SVADOBNY SALON...... JAAAAAAAAJ, TO BY NAM BOLO SUPER... TESILA BY SOM SA DO PRACE :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ALE SKOR BY SOM CHCELA SALON SVADOBNY... TO BY SA OPLATILO...
Odpovedať
Profilova fotka
ked som si chodila po salonoch skusat svadobne saty, tiez ma napadlo, ze mat taky salon by ma bavilo, lebo chodia ti tam same stastne zeny, cele happy ze sa idu vydavat. a ked som hlavne videla pristup niektorych predavaciek v salonoch, tak si hovorim, ja by som toto nikdy nedopustila, mat tam take harpie zavistlive :-S dobry by bol salon ze vsetko v jednom, saty, licenie, nechty, kvety. lebo si pamatam, ze som brblala, ze stale musim niekam behat a vybavovat na milion roznych miest a hlavne som na to nemala cas
Odpovedať
domi, bambulka no ono by nemuselo byt zle mat all in one... ja by som neprotestovala, naopak. radost chodit do prace, presne ako hovoris dominika ;-)
Odpovedať
babulky, co takto kolacik, kaficko a mozeme to prebrat.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute - som tu nova... uz som niekde pisala dotaz - ale akosy sa nikto nenasiel reagovat... spominate svadobne salony - zaujimalo by ma ci by som mala sancu na poslednu chvilu zohnat nejake zaujimave saty... ttiz zatial termin nemame... a akosy teraz ani nie je cas... kopa roboty v praci a na stavbe... tak ma len tak napadlo - zo dna na den (realne to tak iste nebude)... d. ze sa niekto ozve...
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, k zmenám tam prišlo, majiteľov syn to nechal a prebrala to šikovná pani. Že je vrčavá neviem, možno vymenili aj tú, teraz je tam taká fajn. neviem, či ťa bude obsluhovať môj syn, možno služb na neho nevyjde, ale ak áno, tak ťa bude obskakovať, že budeš maximálne spokojná. Ahoj, cerler, vitaj.
Odpovedať
Profilova fotka
K tým svadobným agentúram - sú v TT štyri. Afrodita v Inke bola piata, ale tá má zrušenú živnosť. A svadobných salónov je šesť.
Odpovedať
miska - az 5???? mno ja viem o dvoch, teoreticky o 3 (len mi nejde ho hlavy preco maju po celom vyklade popisane ze svadobna agentura a ked vojdes dovnutra tak maju navlecky a vankuse a pod. - daka cudna agentura, ale inak som to blizsie neskumala, tak mozno tie navlecky maju ako vedlajsak, abo tu agenturu maju ako vedlajsak, no to je jedno).
Odpovedať
cerler myslim ze by to nemal byt problem, daju sa zohnat saty aj na poslednu chvilu... mne tyzden pred svadbou "vybuchli" popolnocne, na poslednu chvilu som si musela zhanat nove.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?