Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ale doteraz som inak bola v poriadku...
Odpovedať
Profilova fotka
katrin ....poslala som IP
Odpovedať
Profilova fotka
OK
Odpovedať
Ahojte baby, vidim ze tu rozoberate trosku smutnu temu, ale ja mam otazku odveci. Nasla som si na nete ze v Trnave je jeden obchod s obruckami z chirurgickej ocele a aj titanu. Na webe sa vola Digital Studio. Neviete mi povedat, aky je tam vyber obruciek, ci maju vsetky co aj na webe a aka je cenova relacia.Dakujem krasne za odpoved
Odpovedať
Profilova fotka
nejako to tu zaspalo ;-) catcate neviem o tom skoro nic, iba ze ten titan je lacnejsi ako zlato a churrgicka ocel este lacnejsia...ale neviem aka je trvacnost tych materialov... z ineho sudka...mate niekto skusenosti s olympiou? alebo restikou v hoteli inka?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. vidim, ze odkedy som tu bola naposledy, pribudli medyi nas trnavacky nove tvare. takze vas vsetky zdravim
Odpovedať
ahojte baby... tak ja som naspäť z dovči.... jáááááj..... ale ten návrat do práce je fakt krutý :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dobre ranko prajem....
Odpovedať
Profilova fotka
DOminika, ahoooj. VSETKO NAJLEPSIE K MENINAM :-)) A NECH SA PODARI TO BáBO Inak v sobotu sme isli na stavbu , tak sa mi nedalo dojst do mesta. v piatok sme boli vecer na Medvidkovi na námesti, jááj, to je dobry film, sme sa nasmiali ... A vcera u nas na Bathoricke... ale zostali sme dost sklamaní... asi tomu robili az moc velku reklamu.... no tak neviem....
Odpovedať
jéééj, dominika... ozaj... všetko naj naj naj k meninám :-D
Odpovedať
lubiduch, my sme mali svadbu v inke. co by ta zaujimalo?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, Ljenocka, dakujem vam za blahozelanie... ;-) Kati, mne sobota tak rychlo utiekla....ani som sa nespamatala a bol vecer, neboli sme na kave, bola som len za tou kamoskou v praci pozret na pol hodinku a potom som isla domov varit, lebo bolo dost hodin... ale dnes by som isla na kavicku..asi aj pojdeme, uvidim co manzel na mna vymysli... keby ste vedeli aka som nevyspata..unavena, ospala...tu sedim v praci jak 5 penazi... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
DOminika: no... k tej unave...ja som v sobotu zaspala upkne z nicoho nic okolo siestej- pol siedmej a v podstate som spala az do druheho dna... danko len tak obcas dosiel, ze ci som si uz pospala a ci pojdem za nim.. a ja som sa nevedela postavit z postele.. chudatenko moje, musel kukat telku sam... a ja som spala cca. 14 hodin.. to sa tiez len tak nestava... praveze mavam skor problem vecer zaspat....
Odpovedať
Profilova fotka
baby, nejako to tu posledne dni upada.. co uz nemame o com diskutovat? :-D vacsina sa povydavala.... Ja idem zajtra na sluzobku do Blavy, dnes som si to tu v praci poctivo " odinternetovala" a teraz zachvilku pojdem na anglinu... slnko tu nesvieti, ale hic je... take pocasie o nicom a uz vobec sa mi nechce ucit anglinu... Aspon , ze idem zajtra do tej Blavy sama autom, tak sa stavim aj v TT u mojho draheho a este aj v Ba v tom novom nabytku, co chodil letak do schranok, byvaly Europa Mobel... maju tam super drobnosti v katalogu, tak som zvedava...
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som sa taaak vytocila....som volala na urad ohladom sobasov...a ze mam si zavolat koncom septembra alebo v oktobri, lebo ze este nemaju terminy na buduci rok ]-( no este ze v TT robia s tym take fasa problemy...sobasi sa kazdy druhy vikend ale nie statne sviatky ani jarmok a pod....
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute, a čaute aj všetky nové trnavačky. K europa moeblu, teraz Mobelixu - je to tam ako v Okey a Asku dohromady. A navyše milión ľudí. To, čo je v letáku, to majú vypredané. Keď zaplatíte na pokladni, tak vám ešte pri východe sekuriťáčky skontrolujú, či máte v taškách to, čo na bloku a či ste niečo nepovyťahovali z vrecka. Lubi, ani sa nerozčuľuj, Trnava je jedna z mála miest, ktorá neuverejňuje na svojich stránkach termíny sobášov. Iba na matrike, mestskom úrade na na MTT. Treba si cždy zavolať. Navyše tie termíny schvaľujú na zasadaní, takže skôr ako koncom septembra to nebude. Nepomôžeš si. Iba ak by si mala svadbu v kostole, tam si to určíš ty. Domi, tak čo toho 30-teho? Dokonca by to mohlo byť aj 23-tieho. Kočky, to ste unavené z tepla, zo zmien počasia a z toho, že ste pred alebo po dovolenke. lete by sa vôbec nemalo robiť. Vlastne ani v zime, ani za dažďa. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
michala ja viem ze si nepomozem.....len v kostole by ma asi vylucili hned pri vchode, trnava taka svata stolica nezosobasi ked niekto co ja viem nema birmovku a pod..a to ja ani drahy ani len krst nemame 8-) a nevies ako to je na dedinach? ze by sme mali svadbu dajme tomu v smoleniciach alebo v dolnej kruej. je to rovnako sko v TT? alebo si to obce same urcuju?
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch, IP
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi, tu máš tie linky: http://www.venda.sk/sk/ubytovanie-pen... http://www.iubytovanie.sk/sk/l289/uby... http://www.striebornica.com/ tí posledný ti urobia aj svadbu vonku.
Odpovedať
Profilova fotka
v lete by sa nemalo robit :-) super napad... dnes som v praci total nestihala, vypila som asi 2deci caju a inak nic... hura, ze som uz doma, len vonku zase mokro... :-S a tesim sa z len 4dni a hura dovolenka... dufam, ze pocasie sa umudri... zavarate niektora hrusky... chcela by som tohto roku prvy krat zavar... ci nemate nejaky osviezujuci recept :-) inak mali sme cez vikend zasnuby... foto prstienka + kvety mam v albume :-) velice sme planovali a nakoniec to dopadlo total inak, ale brat vzdy ma 6 zmysel ale teraz to necakal... myslel si , ze sme prisli gratulovat k jeho narodkam :-) len ta kytica mu nesla dohlavy... a teraz ma caka to vybavovanie terminu... michala, vravis, ze v kostoloch to bude lahsie ako na urade?... ked obvolam, dam vediet :-) , ci tiez nebudem hladat dajaky kostol mimo TT a sobasit sa mimo centra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teda, cerler, ten diamant je OBROVSKÝ! JA zavarám všetko rovnako - vriaca voda s cukrom, sem-tam hrebíček. Dokonca aj tekvicu ala ananás. Áno, v kostoloch je to s termínom jednoduchšie. A na poučenie sa nechodí mesiace, ale maximálne 3 dni, niekde len raz...
Odpovedať
@lubiduch olympia - bola som 2krat na stuzkovej...prijemne...jedlo uslo, obsluha sa tiez dala...sala co ja viem, tak primerane stuzkovej triedy, kde je 25deti (pocitaj plus partnerov a rodicov a par profesorov)...na parkete sa dobre tancuje, satna je na poschodi, velka terasa pre fajciarov, kutik s fotelkami, barovy pult... inka - neviem...viem, ze kacenkaxxx (tusim) tam mala hostinu k uradom - akych sme si zvolili takych mame...je to zlozite... v jaslovskych bohuniciach ta primator zosobasi aj v kastieli...ak samozrejme nechces svadbu v kostole...kastiel ma pekne priestory, mozes sa tam fotit, ak by si tam mala aj hostinu, tak fotenie zadarmo, inak poplatok 600,-sk; myslim si, ze ak nebude prezidetsky apartman obsadeny,t ak vam ho ponuknu, ci so zlavou, to netusim... sobasia aj na smolenickom zamku v cervenom saloniku, alebo na dvore... ku kostolom a osadenstvu - v tom ti neporadim - kamaratim sa len s budovami... @ljenocka a smejulienka ahojte...
Odpovedať
Profilova fotka
michala: nie je obrovsky :-) len tak posobi na tej fotke... a nie je to samozrejme diamant :-) ten som zasadne nechcela.
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka..... ten smolenicky zamok sa mi paci....strasne casto chodim okolo neho a ked ho tam taky krasny vidim ;-) viem si tam vcelku tu svadbu predstavit...
Odpovedať
@cerler som za...myslim za to robenie v lete..resp. siesta ako v taliansku... gratulujem k zasnubam... obrúčky na 56 obrázku sa mi páčia tiež... aj ja zavaram rovnako ako michala...cukrovy nalev, pripadne len cista voda na ovocie vo fľaši a na to capnem lyžicu polievkocu kryštáloveho cukru a par klincekov, zavriem a dunstujem... @lubiduch v striebornici je vraj nadherne...nebola som, kamoska mi hovorila..bola tam na romantickej vecery s frajeeerom...a v moravanoch je muzeum veteranov a aj požičiavajú autíčka, ak by si chcela svaobné vozítko... @katrin21 a v čom ťa sklamala bathory? dnes som bola 5 hdoín v ikea..preliezla som všetko, robila si zapisky, merala...a už len psokladať a prísť s porovnávacím rozpočtom k môjmu drahému a povedať...toto je takto a v budúcnosti sa to bude dať takto využiť, či doplniť, či pomeniť a ak to predám, tak mi to nebude ľúto a nie toto, kde za veľa peňazí kúpim tri veci...ach jo..a to sme boli ešte v galane...a tak...mám plné kecky..ale konečne som so ti prelialz v kľude všetko... a kde sme boli? no v piatok sme lietali, v sobotu sme šli na výlet do Ledníc..baby, tam je tak nádherný park...vo vnútri sme neboli, lebo štuplík nevládal a ani by toľko nezvládla chodiť a ani nemala náladu...takže interiér nedokážem posúdiť...ale exteriéry sú pekné, budova z časti zrekonštruovaná, z časti lešenie, z časti ošarpané...z kostola ma vyhodili, doslova a do písmena ma zdrapli za ruky a vytlačili von...teda jeden hnusný chlap...až mi zle ostalo...som chcela len posrieť od dverí, nič viac...fuj...aj teraz mi je zle..brrr...a skočili sme aj do vltíc, tam som len zistila, kde je zámocký hrad a koľko stojí vstupné a že je tam múzeum kočov, okrem iného...tam mi ujo zas dovolil strčiť nos...ale to bol iný..ten ujo... a v břeclavy som zas bola v kstole (neviem akom) ale architktonicky a materiálovo super krásny paradny...a vo vnútri som mala aj sprievodcu s výkladom a aj fotiť som smela... a v nedeľu bola grilovačka a dnes som behala po ikea...takže tak...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: aj mne sa tie obrucky pacia... ale sa mi zdaju byt neprakticke... no snad tento tyzden vyjde cas medzi pracou, zavaranim a chystanim sa na dovolenku... aj vybrat sa opat do zlatnictva a konecne dajake obrucky objednat :-) a co v ikea si zhanala? tiez som tam davno nebola... naposledy som kupila podlozku kruhovu - bledo hnedu do nasej novej kupelne... este sme ju nepouzili :-)
Odpovedať
@lubiduch smolenice - pre mnohe nevesty asi osuchany zamok, ale ma nadherne pozamcie, luky, skratka okolie, nadvorie je krasne, cerveny salonik ma svoje caro...inerier a nabytok nie su az tak svetove, ako by si jedenpredstaoval, ale naprmne sa tam paci...ak by si sa tam chcela len fotit tak, sa plati poplatok 1000,-sk za hodinu fotenia... http://www.kcsmolenice.sav.sk/ - skus, najdes tu kontakty, mapy, podorysy izieb a tak...len si pozri, ci v tej dobe tam nebude nejaka akcia, lebo v takom pripade to bude celkom vesele, pripadne bude tazke tam spachat svadbu..treba sa pytat, volat a tak... a skus si do vyhladavaca na stranke dat "smolenice" "smolenický zámok" a pod. a vyhodí ti to nejaké témy, kde sa dočítaš o smoleniciach a akúsnostiach neviest viac...
Odpovedať
@cerler zariadujeme, teda chcemem zariadit pre stuplika-dcerku detsku izbu..a tak porebujem urobit rozpocet od podlahy az po strop...lebo povodne som chcela len dat laminatovu podlahu, ale drahy to chce od podlahy...no lenze mozem skakat len do vysky penazenky a ta sa po dovolenke velmi zuzila, ale tu detsku pre stuplika treba...tak chcem urobit za malo penazi vela muziky...myslim si, ze sa mi to podari..len si k tomu musim v klude sadnut... podlozku - pouzijes neskor...tiez som si dokonale predstavila podlozky urcene do kupelne do detskej..su kruhove, farebne, 65 cm priemer..parada...len presvedcit draheho..huhaha.. neprakticke? preco? ze maju vystupok? alebo,z e je tam ocko? lebo moj bracho ma hranate obrucky a ked som mu podavala ruku a gatulovala, tak mi hovori, ze uz mu tolki stlacili ruku a tenokrajobrucky mu urobilkrvave zarezy do prstov..myslim si, ze ju mal prvy aposledny krat na ruke...chichi...
Odpovedať
tu je linka na lednický zámok...je to tak daleko ako z tt-y do bojnic..a je tam fakt nadherne... http://www.zamek-lednice.info/
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka.... dakujem dakujem dakujem :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?