Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • eli: a v akych mestach hladas pracu? ja by som robil najradsej v TT. nechce sa mi stravit zvysok zivota v autobuse v kolone na ceste do Blavy

• ahoj hani
    ďakujem 🙂 ... inak to bolerko bolo fungl nové - to mi strčila do rúk len tak by the way, že zoberte si aj toto, že je to nové a je to jedno z väčších, tak skúste.... tak som skúsila a bolo super 😃

ver, že aj ja som zvedavá na ofikoš foto.... fotili sme sa nakoniec v smoleniciach /ukecal nás fotograf s kameramanom/ a potom sme si odbehli z hostiny ešte aj k hradbám a to už sme mali obaja /ženích aj ja/ trošku popité, takže to boli také haluzné fotečky, že som ženíchovi vyskočila na chrbát a tak 😃 😃 . Tak som zvedavá, čo z toho bude.... som už písala aj fotografovi, že ako to vyzerá, ale zatiaľ sa neozval... tak trpezlivo - netrpezlivo čakám 😃

jéééj, tú dovolenku ti tíško závidím... hneď by som išla domov 🙂

• leni: dakujeeeeeeeeem za foto menoviek. su nadherneeeeeeee. teda, si ma vazne inspirovala. len nezober tu fotku z albumu. a vsetko si kupovala v BA? a ako si tam prichytila tu maslicku? prilepila si to?

• Sponzor fóra
  • smeji
    no mašličku som kúpila tuším cez net - keď som objednávala ostatné veci... je to tuším 0,6 mm stužka... myslím, že sa dá kúpiť aj v galantérke....
    no potom som zobrala kopec trpezlivosti, guličky a navliekala som.... nešlo to jednoducho, ale dalo sa....
    no a potom som si natrihala príslušné kúsky /kúsok stužky s jednu guličkou/ a z vnútornej strany tej menovky som to zalepila lepiacou páskou.... bolo to easy.... môžeš si tam dať i dve guličky.... je to na tebe... 😃

• smeji...

zatial tak sebcky v Trnave, ale kedy sa dlho nedarilo tak asik skusim aj tu BA, ale tez sa mi nevidi predstava tych kolon

• ahooooj hani, dlho ta nebolo vidno, ako sa mas?

• @ljenocka
    mne si hovorila, ze ste boli v budmericiach... 😬 alebo zle počujem? 😬 aj to sa mohlo stať... 😬 no neva..

kedze nebolo casu, tak som skusila len jedny...v MR...som sa kukala cez sklo dnu, ked som na teba v sobotu cakala...a tak som tam nabehla vcera...

@smejulienka
    aj ja by som chcela robit v tt-e, pretoze ani mne sa nechce nervacit v kolonach...
    @hani
    zdravim aj ja..

@elanor
    o akej kamoske to tocite?

• @smeji
    nie...na mna sa podoba velmi vela ludi 😃 😃 😃

• lomnicka
    to sme sa asi nepochopili... boli sme v smoleniciach... tie máme "po ceste" ... budemerice by sme už vôbec nestíhali 🙂
    a bola si určite fešanda v tých šatách 🙂 🙂 . Len sa nechceš pochváliť 🙂

baby aj ja chcem prácu v TT.... aj keď ja to mám i do TT ďaleko 😞

musím nejak vydržať tu.... do materskej.... snáď.... 😃

• lomnicka...

kedy sa tu rozoberalo nieco o falosnych ludoch, tusim niekedy v juni abo juli. tak som sa trosku postazovala.

zacina to niekde tu:
    http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=2612&vGroupOffset=0&vOffset=4650

• @elanor
    uz som v obraze... 🙂

@ljenocka
    tak som zle pocula...akurat hrala aj hudba...
    satocky...no jo..boli nadherne a celkom mi sedeli...a mali vleckuuuu...a take ja mozem.. 🙂

• lomnicka: a kde si bola skusat?

ja som tiez mala v plane, cez dovolenku - mala som kopu casu, len sa mi akosy do toho nechcelo ...

• @cerler
    ak mas este chut skusat, ja s tebou rada pobeham...
    🙂 😉
    aj by som dala fotku, ale nemala som fotak...velmi tuzim po malej zapalkovej skatulke, ktoru supnes do vrecka a ides... 😎

• dobreee rano, dievcence... 🙂

zelam vam pekny den, aj ked mozno sprrrchne... 😉

• lomnicka
    dobré ránko...myslíš, že bude pršať??? hlásia krásny víkend... sa teším 😃 😃
    ale najradšej by som už išla domov.... neznááááášam túto prácu 😠

• Sponzor fóra
  • tu v tt-e je zamracene od vcera poobedia...a vecer padlo zopar kvapiek...co podla mojho draheho stacilo na popolievanie mojich kvetiniek na zahone...ani netusi, ako velmi sa myli... 😎

verim, ze cez vikend bude pekne...ideme na hody...ako hvori moja mamicka, budeme jest velkou lyzicou... 🙂

• fíha a kde sú hody?? viem, že v smoleniciach... my sme tento rok povedali, že hody rušíme... po dvoch 60-tkach, dvoch svadbách, jednej birmovke toho máme v rodine až až až až 😃

• čaute baby...

nikde nikto???
    ja idem dnes po práci pre foto, tak som zvedavá jak malé dieťa 😃

• @ljenocka
    aj ja som zvedava ako male dieta... 🙂 odchadzam o chvilku...

• ahojte baby, tak ja uz mozem : dala som vypoved! 😃 😃 😃 😃 😃 nasla som si minuly tyzden novu pracu a dnes som to tu ukoncila, sef je rozumny a som tu uz len do konca septembra, huraaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

• teda Hani..... ty šokuješ 😃 😃 😃 . Ale ak si našla lepšiu prácu, treba ísť..... ja ti fandím! 😃

aká bola dovča?? všetko nasťahované??

• dovlenka super, okrem oblecenia a nejakych hygienickych potrieb ano, ale nam vypli elektriku :-/ mali sme doteraz stavebnu a musime cakat na "normalnu" :-/ z prace sa zatial tesim, hlavne zo slubovaneho platu, ale uvidim, co to nakoniec bude 🙂 ale hadam pohoda 😵 kedy ides pre tie fotky? 🙂

• no tak budem držať palce, nech je to fajn 😃
    o piatej sa mám stretnúť s fotografom.... tak večer pokukám a uvidím....
    dúfam, že sa mi podarí niečo zavesiť aj na net....

fúha, dala som si pohár šampanského a nejak mi ihrajú očká 🙂)))). a prsty na klávesnici 😃

• dakujem, úpzeram,ze fotky este nie su, tak hadam preto, ze sa nimi kochach a nestihas vyvesit 😉 😵

• Ahojte baby,
    tak skúste mrknúť do IP, mali by ste tam nájsť odkaz na naše fotečky....
    komu neprišlo, nech sa hlási 😃

• ahoj ljenocka, dakujeeem za odkaz len mi ta stranka nejako strajkuje 😢 😢 😢 😢 😢

• vivere,
    skús chviľočku počkať.... album som teraz mazala a nahrádzala novým, lebo nijak inak mi nešli nejaké fotky vymazať....
    tak počkaj tak 15 min. a potom mi daj vedieť, či ti to išlo...

• jaj tak. tak pockam 😉
    ospravedlnujem sa, v predch. prispevku som zabudla ciarku 😉

• vivere, skús teraz....

• @ljenocka
    paraaada...dakujem...
    uz som jukla... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
    a gratuluuuujem... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂
    Zachytenie autentických momentov, lásky, smiechu je to čo moje fotografie vyžarujú.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov