Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ahojte :-) lucia a fotecky? ;-) sme zvedave
Odpovedať
smeji moja kamoska tam mala svadbu pred asi 3 rokmi. a vyzdobu sme jej robili my (sami)...
Odpovedať
Profilova fotka
byvaju normalne v tomto kostole svadby? ja som pocula, ze ak tam niekto chce mat svadbu - treba to dost vcasne a zdlhavo vybavovat...
Odpovedať
ahojte baby, smejulienka my sme tam mali svadbu min. rok v oktobri, ked bolo pred hrubym kostolom to strasne drevene opevnenie :-) vyzdobu mi robili kocky z jednej TT svadobnej agentury za smiesnu sumu, nejakych 800 Sk tusim. Ak chces poslem ti do IP viac...
Odpovedať
a co sa tyka toho, ci tam byvaju svadby.. tak momentalny stav neviem... pred rokom to nebol problem, teda najprv som si myslela, ze bude, lebo to vsetci okolo mna hovorili, ze to musim mat nejake znamosti, aby sme sa tam dostali a tak.... jednoducho sme poslali pisomnu ziadost na arcibiskupský úrad, manzel to tam osobne odniesol a hned na druhy den nam volali, ze ci chceme mat svadbu s omsou, alebo bez, lebo ze ked s omsou, tak si musime zabezpecit vlastneho farara, my sme mali bez, tak nam pridelili takeho mladeho zlateho, sice trochu pomotaneho, ale aspon sme sa pobavili :-) Lenze vtedy bol, ako som uz pisala, ten hruby kostol v rekonstrukcii, tak asi preto s tym vybavovanim nebol problem
Odpovedať
:-) chcela by som Vás poprosiť, či nemá niektorá kontakt na nejakého dobrého starejšieho, bola by som veľmi povďačná, lebo sa nám nejakosi nedarí ho zohnať, ak máte niektorá kontakt tak mi ho prosím pošlite do IP. ďakujem a prekný večer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzananikaaa: a pripravu - predmanzelsku, ci ako sa tomu hovori, ste kde absolvovali? my totiz mame dilemu - a na tom zhavaroval nas plan - mat svadbu v septembri - zeby sme chceli mat svadbu v nasom farskom kostole, ale bohvieako sme neni spokojni s nasimi fararmi... radsej nekomentujem preco... neviem, ci sa moze skombinovat take nieco - ze vybrat kostol - teda nasu farnost, ale mat nie naseho - farskeho knaza... bolo by to asi od veci?... ta priprava u nich by mohla byt... tak nevieme co s tym... a v meste sa mi zda akoby cely obrad siel ako na beziacom pase... neznasam stres a nejake to ponahlanie sa...
Odpovedať
Profilova fotka
ja nie som sice katolicka, ale kolegyna mala vlani svadbu u nich na dedine v kostole, ale farara mali z uplne ineho mesta,lebo to bol nejaky ich kvazi kamarat - tusim len potrebovali suhlas toho domaceho farara,ale tym si nie som ista,ale viem,ze s tym nemali vobec nijaky problem :-) a na tu predsvadobnu pripravu,ci ako sa to vola, chodili do toho mesta,kde bol ten ich "vyvoleny" farar doma, nie u nich v dedine...
Odpovedať
cerler myslím, že ako píše hanka - vybaviť sa to dá, ale ak ten "farský" farár, ktorý je tam "doma" bude tvrdohlavý, tak vám môže robiť problémy....lebo ako píše hanka - treba tam jeho súhlas....
Odpovedať
Profilova fotka
ved toho sa obavam... su akysi vsetci tam cudni... a nechapem preco, mali by sluzit svojim oveckam a podla skusenosti, co sme mali v minulosti sa zahrabavaju v papierovackach... a robia asi len to co im vyhovuje mame v rodine knaza a mam aj par znamych v ramci slovenska, ktory by ma mohli zosobasit, ale asi to z tohto hladiska bude problem... no uvidime... milacik je zrovna na sluzobke, tak ked sa vrati - poradime a rozhodneme sa uz konecne... dakujem za prispevky... zelam vsetkym pekny den :-)
Odpovedať
cerler my sme tu už kňazov niekde dávnejšie rozoberali.... myslím, že sme sa všetky zhodli..... tak ako píšeš - mali by slúžiť svojim ovečkám a byť radi, ak sa chcú zosobášiť v kostole..... ale..... no však to všetky poznáme.... :-S ale určite to skús... povedz, že máte v rodine kňaza, že by si si ty s manželom želala, aby v ten deň Vás mohol zosobášiť on... atď..... ja verím, že to ten Váš kňaz pochopí...... tak držím palce. daj potom vedieť, ako ste dopadli...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Leni :-) ako sa dari v manzelskom zivote? blba otazka,ze? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
čau hani... v pohode :-). Teraz ju počúvam často :-). Darí sa dobre.... však sa dohromady nič nezmenilo... :-) . Akurát, že to máme na papieri - veď to poznáš.... zajtra chcem ísť na obecný úrad prihlásiť si nový trvalý pobyt a potom zbehnúť na políciu zažiadať o občiansky.... neviem ale ako dlho to bude trvať, keďže teraz sú tie kartičky už.... vraj to trvá dlhšie, než tie klasické občianske, čo boli..... no a tým končím, lebo všetko ostatné sa odvíja od nového občianskeho. takže kým ho nebudem mať, tak s vybavovačkami stojím.... no a cez víkend sú u nás hody /myslím u rodičov teda/, tak ideme v nedeľu len tak na kávu k našim, donesieme im fotky a tak... a v piatok idem domov asi cez trnavu - sa mám zastaviť pre DVD v AT Studiu, tak som zvedavá :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. tak sa nam kazi počko... co uz, cez vikedn to teda asi nebude bohvieco a to som sa tesila, ze predlzeny vikend si uzijeme hadam so slniecko... ja som stale taky slnkomil.. :-) ako sa inak vsetky mate? Ja som bola vcera na sluzobke v BA, tak som sa stavila v TT, bola som na obede na pesej v takej restika. dokelu, jak sa vola... nejaky dvor.... Walzerov alebo take nieco na W..., ci tak nejak... no neviem, ale dala som si tam super zeleninový salatik s maskom.. Danko chcel ist zas do Santa Lucie , ale mna to uz nebavi stale chodit na jedno miesto a musim povedal, ze tu sa mi pacilo...MAju tam aj origoš talianske špeciality a to ja možem :-)) Lenka: uricte sa ti dari v manzelstve super. ja si este velmi dobre pamatam, aka som bola stastna vydata mlada pani, ked som sa vydala za mojho ex. manzela... uplne som si to vychutnavala.. skoda len, ze sa vsetko zmenilo, ked skoncil skolu a narodila sa mala.. ale co uz,dobre je ako je... ale uz sa tesim, ako si ten pocit budem hadam tiez raz opat vychutnavat.... jupíííí
Odpovedať
katrin máš pravdu.... stále prevláda taký pocit štastia a keď sa niekto pýta, ako sa cítim ako vydatá, tak hovorím, že výborne a neklamem..... len teda dúfam, že to vydrží :-) jééjda, ja som si ani neuvedomila, že je predlžený víkend... to je super... 3 dni voľna.... no paráda :-D :-D nejak som neprehrnula ešte kalendár na druhý týždeň, tak som si to nevšimla.... no krása... a hlavne budúci týždeń bude mať len 4 pracovné dni.... to teda môžem :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej.. ja vlastne za posledne dva mesiace som mala stale min., 1 den volna v tyzdni tak teraz , ked sa to uz " skonci" to bude krute.... akosi sa dobre zvyka na to, ze sa chodi menej do prace :-)) a hlavne rano uz nie je take svetlo a uz zacinam mat obrovsky problem vstat.. ( nie ze by som ho inak nemala vzdy, ale v zime je to este horsie... ) :-D
Odpovedať
to mi hovor... ja vstávam o piatej a to už je tma jak v rohu... keď vyrážam z domu, tak už chodím po tme ]-( ]-( tiež to neznášam a vždy len čakám, kedy zas príde jar a leto a kedy sa budú predlžovať dni..... nemám rada zimu :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja ju uplne nenavidim...hlavne ked je taka pochmurna, ze je stale zamracene, fuka vietor a pada mrznuci dazd...mam strasne rada,ked je taka strasna zima,mrzne a svieti slnko, vtedy sa vyvalim v svetri na slnko,alebo ideme lyzovat,to mam rada, len musi svietit to slnko, som skratka na solarny pohon ;-)
Odpovedať
tuším sme všetky také solárne orientované :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no na cloveka to vzdy tak tazko padne,ked konci leto....pravs tudujem na internete korejske obchodne zvyky,zaujimave :-) :-) :-)
Odpovedať
fíha a čo majú za zvyky?? :-) teraz sa kolega vrátil z číny a rozprával nám zážiky.... no fakt že iný kraj, iný mrav :-D ... a veru poriadne iný :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no len ma nestras :-) ale tak, ze vizitku mas chytat oboma rukami - spravat sa k nej ako k darceku, rozpravat pomaly a ticho (to bude asi u mna problem :-D :-D :-D ), ze sa smeju ked sa stane trapas, ale nie z vysmechu,ale preto aby si sa zacala smiat aj ty a nebrala to ako problem....a co hovoril on?
Odpovedať
Profilova fotka
hanka: no tak hovorit pomaly a ticho... mna by asi po tyzdni vyhodili... to ja ked som moderovala v radiu som si musela davat sakramensky pozor na to ,aby som nerpozpravala tak ako nezne, lebo by mi asi nikto nerozumel a hlasitost... daleko od normalu.. pocut ma velmi daleko.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak, ja by som sa asi z tych sikmookych zblaznila.. a vsetci by boli pri mne ako trpazlici... to by bolo hrozne !!!
Odpovedať
Profilova fotka
napisala som nezne namiesto bežne..... pekne... pekne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vyska u mna hadam nebude problem, mam 166 s opätkami 174-176, tak to je taky priemer, ale podla mna tito Korejci nie su az taki nizki ako napriklad cinanci...
Odpovedať
on tam bol súkromne, takže takéto business veci nerozprával... skôr preberal jedlo a tak.... že všelijaké červíčky a chrobáčiky... uuuuaaa... katrin no veru, pri našej výške by som si pripadala jak v rozprávke snehulienka a 300 milionov trpazlikov :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: ved to a to nehovorim o tom, ze ku kostymu sa pytaju lodicky..... to uz potom prevysujeme aj vacsinu slovakov...
Odpovedať
katrin ja som na svadbe nemala ani lodičky a pri tanci s mojim svokrom mi on siahal tak maximálne po prsia..... baby, tá fotka stojí fakt za to :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby, chcela by som sa spytat, kedze nie som z TT ale svadbu budeme mat v Modre, pravdepodobne si pojdem pozicas saty do Trnavy. Mohli by ste mi dat referencie na tamojsie svadobne salony? Uz som ich par obvolala a pozrela si ponuku na stranke - su velmi podobne,tak neviem :-N dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?