Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ljenocka - kuk IP
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem vedieeeeeeeeeeeee :-x :-x :-D :-x :-D
Odpovedať
hani - kuk IP
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja chcem, nešuškajte si tu samé. ;-)
Odpovedať
miska - kuk IP
Odpovedať
ahojte... nejak je tu pokľudno :-) ja mám dnes chronickú darebózu..... :-)
Odpovedať
ljenocka - vitaj v klube, tiez sa mi akosi nic nechce... este som som bol rano na pohovore, inak neviem neviem ci by sa mi vobec chcelo zliest z postele :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no elanor a ja som od macochy? aj ja chcem vediet !!
Odpovedať
katrin - kuk IP
Odpovedať
elanor a ako to dopadlo na pohovore???
Odpovedať
ljenocka zajtra mi daju vediet... hm, uvidime...
Odpovedať
a tebe sa miesto pozdávalo? či ani nie...??
Odpovedať
Článok sa načítava...
ljenocka mo co ja viem, na prve pocutie to neznelo zle... tak som zvedava ze co za zazrak sa z toho vyklube...
Odpovedať
ja už by som tak rada odišla z pracovného procesu :-) hrozne ma to nebaví.... mám pocit, že v každom zamestnaní je to takmer to isté ako predtým, len v bledomodrom :-D :-D
Odpovedať
lejnocka tak to hej, sade je to svojim sposobom rovnake... a co ti brani? spravte mimi, a ke to... ;-)
Odpovedať
no však, snáď na to v blízkej budúcnosti dojde :-D :-D a vy nechcete poriešiť aktuálnu situáciu týmto istým spôsobom? :-)
Odpovedať
ahojte babulky.. mne je zimaaaaaa :-| ;-( 8-( :-| :-( drrrrrrrrkocu mi zuby a pomaly ale isto si budem moct do pohlavia uvadzat, ze hus, lebo 24 hodin v kuse mam husiu kozu :-o :-N =-) a nechcem aby prsalo, tak si nem suskajte... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
el, povedz aj nam z coho mas taky vtipny den.... ? hm? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
-dominika- dakujem aj ja za opytanie my tiez ok zvykame si novu mentalitu a udomacnujeme sa ;-) zatial tu je take typicke septembrove pocko,rano chladno no cez den teplo,ale dnes mi hovorila kamoska ,ze zajtra ma byt nejak extrem zima a dokonca ma padat sneh =-) :-. tak to som zvedava..a v zime tu maju - 40 tak na to som tiez riadne zvedava...dufam ,ze prezijem taku kosu :-N neviem si to dost dobre predstavit mrznem uz ked je plus 10 :-N :-D s tou elektrikou mam inac presne aj ja take skusenosti,ked som bola v zahranici moj manzel volal v mojom mene a tiez to iste ignor.-nic !! a mal vsetky moje udaje aj zakaz.cislo ci co si to pytaju...neviem na co je take blbe pravidlo pre nich dobre,pritom keby zavolala moja sestra v mojom mene tak nikoho netrkne ci som to ja ,ci moja suseda :-o a su tam -kde chcu byt- alebo nechcu byt-???!!nechapem vyznam-no je to BLBOST!!! ]-( :-o
Odpovedať
@michala ako si prezila jarmok? @risk to nie je velmi dobre...verim, ze sa z toho budes o par rokov naozaj smiat...ale momentalne by mne tiez bolo do placu... @katrin drziiiim paaaalceeee a to taaak zeee moooooc... @hanka tebe tiez drzim palcoke na novom mieste @ljenocka mne sa paci velmi jedna hlaska...nenahraditelnych su plne cintoriny..viem si predstavit, ze ako su v panike tvoji kolegovci zyknutim, ze si v praci o 6:30...vies, zvykli si..trba ich zvykat na ineee...aj ty si len clovek...moj bracho chodi do prace so staihnutym zaludkom, nie je s nim ani reci...a to z tej prace nevie odist, lebo ho nechcu pustit...hlavne, ze na neho anvalaju roboty, lebo to robi poriadne a poctivo a nosi si ju aj domov a potom mu povedia, ze nestiha a je malo flexibilny, ale pustit ho nechcu...tak to je o com...mu idem povedat nech sa hodi na marodku a sral ich pes...pardon za vyraz, lae svojho brata moooc lubim a zalezi mi na tom, zby bol v phode... @dominika pohladkaj brusko... @lenmed idem tam skocit do salonu, lebo som dostala jedny nadherne spolocenske saty, ale akosik som od trocha zoženštela a tak treba upravit, resp.dotvorit tie satocky tak, aby sm sa zmestila...dufam, ze mi tety pomozu...lebo su pekne...tie saty... @elanor drzim palceky nech si vysmiata a nech sa vydari, co sa ma...
Odpovedať
@lenmed pre pana..to si za polarnym kruhom? =-)
Odpovedať
ahoj lomnicka nám v práci kúria, takže máme teplo a navyše v týchto úžasných sklenených hnusných budovách sa nedá vyvetrať, je tu len klima. takže si tu kumulujeme smrady a bacily :-) fuuuuj :-)
Odpovedať
@ljenocka teda fuuuj... a inak ahojcek...no aj ja si mozem prikurit, len este nedoiel moj chlap a neviem, ako ma v plane kurit a kolko a tak podobne..ja hovorim,z e toto je taka duchnova teplota...teda skor zima...vhodna akurat tak do duchien... :-N
Odpovedať
no veru, lomnicka, fuj.... si tu akurát tak vymiename bacily kolom dokola... jak tá detská hra: ide pešek okolo, okolo stola... .tak my máme: ide bacil okolo, okolo stola :-D :-D :-D joooj, duchne ani nespomínaj.... takú šipku by som do nich skočila, že až no :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka- my sme v strede polomeru zemegule ,zhruba v tej istej zemepisnej sirke,v lete tu vraj je plus 40 a v zime minus 40 :-( a lepsie ,ze si zozenstela ako zmuznela heh :-D :-p nie??ved tam su sikovne babiky!!tak drzim palec nech si kocka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, taku kosu ze -40 stupnov si nechcem ani predstavit... :-S ale tak hlavne ze sa mate fajn, nech ste kdekolvek ;-) lomnicka, hladkam stale.. :-) aby vedelo ako ho velmi lubim..
Odpovedať
@michala na post.sk mas maila... @dominika jeeee...aj za mna... @lenmed dnes ma boli desne polovica hlavy a asi si to budem musiet precitat este niekolkokrat, lebo som to men porozumela..ale nevadi...podumam :-D :-D :-D hlavne nech je dobre... @ljenocka no teeeeda...
Odpovedať
Profilova fotka
caute, som bola dnes v novej praci, aj zajtra idem :-) tak sa drzteeeeeeeeee ;-) :-D
Odpovedať
ljenocka - zatial nie... myslime si ze mame este trosku casu... ked tak tak za rok, za dva...
Odpovedať
Profilova fotka
-dominika- mas velkuu pravdu x-) -lomnicka- ved to je jedno,je to Kazachstan a iste je ,ze je to sakra daleko :-D :-p turistika tu nema preco byt,cudzinci su pre nich exotika a pozeraju na nas s manzelom jak na cirkusove kone :-D :-D -pekny den prajem vsetkym :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?