Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • ljenocka - kuk IP

• aj ja chcem vedieeeeeeeeeeeee 😶 😶 😃 😶 😃

• hani - kuk IP

• Sponzor fóra
  • Aj ja chcem, nešuškajte si tu samé. 😉

• miska - kuk IP

• ahojte...
    nejak je tu pokľudno 🙂
    ja mám dnes chronickú darebózu..... 🙂

• ljenocka - vitaj v klube, tiez sa mi akosi nic nechce... este som som bol rano na pohovore, inak neviem neviem ci by sa mi vobec chcelo zliest z postele 😃 😃 😃

• no elanor a ja som od macochy? aj ja chcem vediet !!

• katrin - kuk IP

• elanor
    a ako to dopadlo na pohovore???

• ljenocka

zajtra mi daju vediet... hm, uvidime...

• a tebe sa miesto pozdávalo? či ani nie...??

• ljenocka

mo co ja viem, na prve pocutie to neznelo zle... tak som zvedava ze co za zazrak sa z toho vyklube...

• ja už by som tak rada odišla z pracovného procesu 🙂
    hrozne ma to nebaví.... mám pocit, že v každom zamestnaní je to takmer to isté ako predtým, len v bledomodrom 😃 😃

• lejnocka

tak to hej, sade je to svojim sposobom rovnake...
    a co ti brani? spravte mimi, a ke to... 😉

• Sponzor fóra
  • no však, snáď na to v blízkej budúcnosti dojde 😃 😃

a vy nechcete poriešiť aktuálnu situáciu týmto istým spôsobom? 🙂

• ahojte babulky..

mne je zimaaaaaa 😐 😢 😦 😐 😞 drrrrrrrrkocu mi zuby a pomaly ale isto si budem moct do pohlavia uvadzat, ze hus, lebo 24 hodin v kuse mam husiu kozu 😮 😬 🤔
    a nechcem aby prsalo, tak si nem suskajte... 🤔

• el,
    povedz aj nam z coho mas taky vtipny den.... ? hm? 🙂

• -dominika-

dakujem aj ja za opytanie my tiez ok zvykame si novu mentalitu a udomacnujeme sa 😉
    zatial tu je take typicke septembrove pocko,rano chladno no cez den teplo,ale dnes mi hovorila kamoska ,ze zajtra ma byt nejak extrem zima a dokonca ma padat sneh 🤔 😕 tak to som zvedava..a v zime tu maju - 40 tak na to som tiez riadne zvedava...dufam ,ze prezijem taku kosu 😬 neviem si to dost dobre predstavit mrznem uz ked je plus 10 😬 😃

s tou elektrikou mam inac presne aj ja take skusenosti,ked som bola v zahranici moj manzel volal v mojom mene a tiez to iste ignor.-nic !! a mal vsetky moje udaje aj zakaz.cislo ci co si to pytaju...neviem na co je take blbe pravidlo pre nich dobre,pritom keby zavolala moja sestra v mojom mene tak nikoho netrkne ci som to ja ,ci moja suseda 😮 a su tam -kde chcu byt- alebo nechcu byt-???!!nechapem vyznam-no je to BLBOST!!! 😠 😮

• @michala
    ako si prezila jarmok?

@risk
    to nie je velmi dobre...verim, ze sa z toho budes o par rokov naozaj smiat...ale momentalne by mne tiez bolo do placu...

@katrin
    drziiiim paaaalceeee a to taaak zeee moooooc...

@hanka
    tebe tiez drzim palcoke na novom mieste

@ljenocka
    mne sa paci velmi jedna hlaska...nenahraditelnych su plne cintoriny..viem si predstavit, ze ako su v panike tvoji kolegovci zyknutim, ze si v praci o 6:30...vies, zvykli si..trba ich zvykat na ineee...aj ty si len clovek...moj bracho chodi do prace so staihnutym zaludkom, nie je s nim ani reci...a to z tej prace nevie odist, lebo ho nechcu pustit...hlavne, ze na neho anvalaju roboty, lebo to robi poriadne a poctivo a nosi si ju aj domov a potom mu povedia, ze nestiha a je malo flexibilny, ale pustit ho nechcu...tak to je o com...mu idem povedat nech sa hodi na marodku a sral ich pes...pardon za vyraz, lae svojho brata moooc lubim a zalezi mi na tom, zby bol v phode...

@dominika
    pohladkaj brusko...

@lenmed
    idem tam skocit do salonu, lebo som dostala jedny nadherne spolocenske saty, ale akosik som od trocha zoženštela a tak treba upravit, resp.dotvorit tie satocky tak, aby sm sa zmestila...dufam, ze mi tety pomozu...lebo su pekne...tie saty...

@elanor
    drzim palceky nech si vysmiata a nech sa vydari, co sa ma...

• @lenmed
    pre pana..to si za polarnym kruhom? 🤔

• ahoj lomnicka
    nám v práci kúria, takže máme teplo a navyše v týchto úžasných sklenených hnusných budovách sa nedá vyvetrať, je tu len klima. takže si tu kumulujeme smrady a bacily 🙂
    fuuuuj 🙂

• @ljenocka
    teda fuuuj...

a inak ahojcek...no aj ja si mozem prikurit, len este nedoiel moj chlap a neviem, ako ma v plane kurit a kolko a tak podobne..ja hovorim,z e toto je taka duchnova teplota...teda skor zima...vhodna akurat tak do duchien... 😬

• no veru, lomnicka, fuj.... si tu akurát tak vymiename bacily kolom dokola... jak tá detská hra: ide pešek okolo, okolo stola... .tak my máme: ide bacil okolo, okolo stola 😃 😃 😃

joooj, duchne ani nespomínaj.... takú šipku by som do nich skočila, že až no 😃 😃

• lomnicka-
    my sme v strede polomeru zemegule ,zhruba v tej istej zemepisnej sirke,v lete tu vraj je plus 40 a v zime minus 40 😞
    a lepsie ,ze si zozenstela ako zmuznela heh 😃 😛 nie??ved tam su sikovne babiky!!tak drzim palec nech si kocka 😉

• Luci,
    taku kosu ze -40 stupnov si nechcem ani predstavit... 😒 ale tak hlavne ze sa mate fajn, nech ste kdekolvek 😉

lomnicka,
    hladkam stale.. 🙂 aby vedelo ako ho velmi lubim..

• @michala
    na post.sk mas maila...

@dominika
    jeeee...aj za mna...

@lenmed
    dnes ma boli desne polovica hlavy a asi si to budem musiet precitat este niekolkokrat, lebo som to men porozumela..ale nevadi...podumam 😃 😃 😃 hlavne nech je dobre...

@ljenocka
    no teeeeda...

• caute, som bola dnes v novej praci, aj zajtra idem 🙂 tak sa drzteeeeeeeeee 😉 😃

• ljenocka - zatial nie... myslime si ze mame este trosku casu... ked tak tak za rok, za dva...

• -dominika-
    mas velkuu pravdu 😵

-lomnicka-
    ved to je jedno,je to Kazachstan a iste je ,ze je to sakra daleko 😃 😛 turistika tu nema preco byt,cudzinci su pre nich exotika a pozeraju na nas s manzelom jak na cirkusove kone 😃 😃

-pekny den prajem vsetkym 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov