Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, myslela si Style desing oproti mestskému úradu. Či robia kostoly, neviem, ale výzdobu požičiavajú. Kočky, niekto by mohol zhromaždiť údaje a dať to sem, ktorý podnik v Trnave má akú kapacitu. Myslím, že to dosť ostatným uľahčí. JA viem zodpovedne cca o 4 reštikách. Tak, prosím, založte niektorá tému, ja tam svojimi skúsenosťami prispejem. Alebo je to blbosť?
Odpovedať
seva babulky... tak som konecne doma z BA... oooze ta BA je taka unavna... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ta sparava o Style disign - ze poziciavaju vyzdobu ma potesila :-) maju tam velmi pekne veci... ale zdaju sa mi drahi... dala som si u nich sit navliecky na male podusky z farebnej zaclonoviny... a bolo to dost predrazene... ale latka je taka smiklava, ze sama by som mala nervy, tak som to prehltla... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cerler, cena je vec prístupu. Buď to chceš mať v tej farbe, veľkosti a kvalite, alebo budeš zháňať niečo podobné, čo splní ten istý účel, ale farba je podobná, kvalita iná a veľkosť rozdielna. Samozrejme dá sa zohnať plno vecí za pätinu ceny, dá sa dokonca to isté zohnať o tretinu lacnejšie. Tie je to o tom, či majú vysoké náklady a to sa premieta do cien, alebo sú tak nenažraný, že dávajú 500% prirážky. JA mám to šťastie, že moje priateľky pracujú ako manažérky u výrobcov a tak viem o spotrebnom tovare a potravinách veľa a nekupujem určité veci, lebo viem, aká je cena ich výroby, za koľko sa to dá kúpiť inde, alebo viem, že v inom kelímku je to isté, len obal dodal iný odberateľ. Nemôžem tu prezentovať značky ale môžem ti povedať, žeby si sa čudovala, že to, za čo zaplatíš 200 a príde ti to normálna cena, je možné dostať za 80, iba kelímok alebo krabička je inej farby, poprípade s iným nápisom. Ale nie o tom som chcela. Niekto je natoľko solventný, že mu nerobí problém zaplatiť určitú sumu, hlavne, že to má od tých, čo sú buď populárny alebo majú masívnu reklamu, alebo sú nejakým iným spôsobom sympatický. Preto sa nevyjadrujem o tom, či sú alebo nie sú drahý. Ak hľadáš to isté a cenovo prijateľnejšiu alternatívu - teraz nemyslím na výzdobu - tak skús wewewe dekora sk.
Odpovedať
Profilova fotka
michala: d. za dlhyyyy pokec :-) viem ze napr. sviecky maju predrazene... mam kontakt priamo na vyrobcu - a u neho obcas - prilezitostne nieco nakupujem - aj so zlavou... takze si viem predstavit ako to bezi s cenami aj ostatnych veci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to vieš, keď začnem, neviem skončiť... ;-) zopár vecí ti dám do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
lenmed a lomnicka, dakujem za postrehy, dam si obzvlast bacha na pani majitelku....uz som s nou raz volala, tusim na tretikrat sa podarilo nezastihnut ju zaneprazdnenu nejakou akciou...a ideme sa teda stretnut...ja planujem zajtra, uvidim, ci si ju odchytim :) ale citim v kostiach, ze s nou bude tazky boj...a aj viem preco...chceli by sme svadbu totizto piateho septembra...to bude najvacsi problem u nej, co hned ofrflala, ze by som mala uvazovat viac v lete, kedze budeme mat okolo 100ludi urcite a tym padom to chcem mat vonku...cize je to len a len otazkou pocasia...ale to je nehoraaaaaaaaaazne dalekoooo.... A k tej vyzdobe...hadam mi dovoli zmenit tu marhulkovu :)))) mam predstavu a hadam jej nebude nist prekazat... a k tej olympii...brat tam mal stuzkovu a jedine minusko bolo, ze sa riadne mackali...bolo ich tam okolo 90-100...buchali sa stolickami, ked vstavali od stola :)))))
Odpovedať
@sasettka pocula som, a teda to beriem s rezervou, aj ked dost s malou, ze pani majitelka presvedci na marhulkovu aj najsamvyssieho... no a predpokladam, ze budu vykrucacky z jej strany...ale ved nie ona je pan...ty si zakaznik...ak nie u nej, tak inde...fakt...ak mas svoju predstavu napr. aj o vyzdobe, tak si ju nenechaj vziat... @ljenocka co nestihas? citat nas? najdes cas a dostuudjes... @michala ale teba sa tak dobre cita... ;-) @cerler ale dnes uz poziciava vyzdobu snad kazdy...mne osobne sa nepaci pristup predavaciek, ked som tam prisla...ledva so mnou prehodili slovo a vsetko som z nich musela tahat ako z chlapatej deky...a to ja take nemusim...ono to vyzera, ze som anrocna a ze vsetko ofrflem, ale mam zasady a vazim si samu seba ako cloveka, hoc aj nie som uplne idealna a tak mi dost vadi, ak ma niekto posudzuje podla vizaze, ci oblecenia...a uplne ma vytoci, ak sa niekomu zdam priesvitna a neviditelna... no, ale k tej vyzdobe...mam kontakt na jednu pani v hoste, ktora chodi zdobit...vyhrabem, piste do ip, kto ho chce... @elanor praca v ba-e? @smeji a kolko chces tych masli? babule idem spat, rano vstavam k lekarovi so stuplom...sme boli na plavarni, sme sa vyblbli a mna ten sektnuty chrbat trocha menej boli...
Odpovedať
chcela by som sa opýtať tých, ktoré mali svadbu v hotely prestige, či si tam mohli priniesť aj nejaké svoje veci, čo sa týka alkoholu, vína, nejakých malinoviek ....
Odpovedať
Profilova fotka
sassetka, aby neprišlo k omylu, môžeš si, myslím priniesť výzdobu akú chceš, pokiaľ by ti ponuka nevyhovovala, ale rátaj s tým, že neušetríš nič alebo minimum. Pravda je, že návleky zozenieš lacnejšie, aj svietniky, aj obrúsky aj sviečky, ale neviem koľko bude potom couvert na osobu, či to ešte bude zaujímavé.
Odpovedať
lomnicka nie, myslela som, že v práci nestíham :-( . Nebaví ma to, že až hrúza :-(
Odpovedať
@nathallie vsetko sme si mohli priniest, uplne vsetko od nich musis zobrat len menu, ostatne zalezi na tebe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte baby, obcas sem mrknem, ale cely den som sa nezastavila, lietam hore dole po zavode... roznasam a triedim pozvanky... pisem prispevky do casopisu a na intranet... no proste konecne sa nenudim.. akurat ze som som myslela, ze tym padom, ze som v jednom kole, mi cas ubehne rychlo.. a ku podivu, praveze mam pocit, ze ten dnesny den trva aspon 35 hodin.. uz o 12-tej som mala pocit, ze musi byt aspon pol tretej... a to je az teraz... a stale mi tu drnčia telefony, aj dva naraz... a drahy sa potom stazuje,ze mu nezavola.... ved som rada, ked je chvilku klud... chudatenko moje .. sak ja mu to vynahradim cez vikend... vsetky vas pozdravujem !
Odpovedať
Profilova fotka
Katrin, aby si neschudla, pamätaj, že už nemáš z čoho!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ja?? pribrala som 5kg za poledny rok a pol....... praveze by sa to hodilo, ale ja praveze furt nieco chrumem... uz letim, tak pa pa zajtra
Odpovedať
bebecko: koľko Vás vyšlo to menu? Inak si mala krásnu, prekrásnu výzdobu :-)
Odpovedať
@nathalie asi o stranku skor som to pisala, aj to, co vsetko v tom bolo (ale bolo to 850,-)
Odpovedať
Profilova fotka
michala, dakujem za IP ;-) bola som sa teda s pani prevadzkarkou porozpravat, co a ako...a mala som zmiesane pocity, pretoze stale dokola opakovala to iste...teda konkretne, co sa tej vyzdoby tyka...som si viac-menej ista, ze nebudem mat zaujem o tie tyly, sviecky a lupienky, co mi tam ukazovala, chcem to mat proste ine....a bude to asi boj, uz len kvoli tomu, aby som ju presvedcila o tom, ze tie veci na stoloch jednoducho nechcem...je to mile, pekne, ale ja mam proste inu predstavu:) a cenovo Phoenix od roku 2005 zdrazel o 250,- :)))) to som nasla hned na prvej strane tohto fora, ze vtedy pytali 750:))) joj, to prostredie sa mi velmi paci, som prenho rozhodnuta tak na 90%...uz len kvoli tomu haluznemu bicyklu visiacemu zo stropu :))))) pojdem sa mozno este popytat na 2-3 miesta...aby som tie percenta zdvihla na 100 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veď IP je na to. A čo sa týka Phoexnixu, iba pevné nervy. Popýtaj sa viacerých na ich skúsenosti. JA som už navrhovala novú tému o sálach a ich kapacite, ale neujalo sa to. V Trnave veľmi na výber nemáš, skús aj okolie.
Odpovedať
Profilova fotka
ked mne by sa pacil nejaky ranc, velka chata/restauracia/penzion...alebo nieco podobne...kryte posedenie spojene s prirodou...ale co zmôzem tu v TT?? len snivat :))) radsej si spevnim tie nervy....a pokusim sa s usmevom s pani prevadzkarkou povyjednavat, co sa da....okolie...zatial som hladala tu na nete, ale nic ma neoslovilo...
Odpovedať
Profilova fotka
Čo tak romantik alebo striebornica? Alebo Krupá so stanmi?
Odpovedať
Profilova fotka
nooooo....dakujem za tipy...najviac sa mi pozdava ten Romantik...hmmm...zoberiem priatela a pojdeme to omrknut ;-) hehe, michalka, dneska ti stale len dakujem :-D
Odpovedať
@sasettka neviem, mozno som si nevsimla, kolko planujes ludi, ale ked hovoris, ze by si to chcela v nejakom penzione alebo tak, tak skus omrknut penzion pod zamkom v Boleraze aj hosti mozes prenocovat, maju obrovsku terasu, s grilom a podiom pre kapelu, no mozno by to nebolo marne ked chces, poslem ti link do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Bebecko, vlastne máš pravdu, aj ten je pekný. Iba nevieš, či už tam pretali ubytovávať robotníkov?
Odpovedať
miska no neviem, tazko povedat........... nebyvam tam uz rok, chodim k nasim len na navstevy treba skratka brnknut, alebo sa zastavit a porozpravat segra hovorila, ze je s nimi super rec a su ustretovi, ked objednavala vecierok pre svojich kolegov
Odpovedať
Profilova fotka
To, ja som hovorila s majiteľmi kvôli jednému projektu, a vtedy tam mali tých robotníkov a nechceli moc robiť akcie cez týdeň, aby ich to nebudilo, čo chápem. Ale v sobotu a nedeľu sú hádam doma.
Odpovedať
Profilova fotka
bebecko, to je haluuuuz, akurat som na to tu na nete narazila!!! dopozerala som si stranku, velmi sa mi to pacilo...a pozriem sem, co nove a ty mi to navrhujes :-D sranda, no :) budeme mat cca 80 ludi na veceru...a potom nejaki kamarati....chcela by som sa ist pozriet aj tam...paci sa mi to...a cenovo to mozno bude aj lepsie, ako Phoenix. Hadam tam ti robotnici uz nebudu :)
Odpovedať
caute babule... tak sa hlasim po prvom pracovnom dni... mno a dojmi, prvych par minut som bola zhrozena, ale ked som sa "rozkukala", tak uz bolo v pohode a nestihala som sa divit ako rychlo sa ucim :-D :-D :-D
Odpovedať
miska - 1. pohovor = prava v BA - 2. pohovor sice v BA = ale praca v TT
Odpovedať
Ahojte, dlho som tu nebola, ale vidim, ze sa hladaju miesta na svadobnu hostinu, tak by som len rada dodala este penzion Rosenthal v Ruzidnole, tiez maju zahradu, do ktorej Vam mozu dat aj party stany. Majitelka (asi)bola velmi zlata, ked sme sa s nou rozpravali, ustretova a mila.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?