Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ahojte sasettka, michala ja len čo sa penzionu pod zámkom v boleráze týka... tiež sme sa tam boli pýtať.. prišli sme k "baru" a opýtali sa s kým môžeme hovoriť ohľadne svadby. Mladý muž, ktorý čapoval pivo, povedal, že no kludne so mnou... tak sme čakali, že si s nami sadne, alebo čo... no tak sme sa začali pýtať a veru tie odpovede stáli za to.... pýtam sa, že koľko zruba vyjde u nich menu na osobu a čo v ňom je .... a on: hahaha, dajte mi stotisíc a ja Vám spravím takú svadbu... hahahaha.... potom som sa ho pýtala, že čo s vínom, či sa dá doniesť, alebo či objednajú... a ona zase: hahahaha, ja vám objednám čo len budete chcieť... no priznám sa, že po 3 kolách takýchto výmen otázka-odpoveď sme išli s drahým preč a povedali sme že nikdy viac.... neviem, kto to bol, či len čašník, ktorý si z nás robil srandu... neviem... ale volalai sme telefonicky s nejakou kočkou, ktorá nás tam navigovala, tá bola velmi zlatá, ochotná, ale že ona práve nemá službu..... tak možno s ňou by bola lepšia reč.... mladý muž nám proste pripadal, že fičí na nejakom fete, alebo čo :-) . Takže tým som zavrhla reštauráciu pod zámkom.... bohužiaľ niekedy zamestnanci veľmi ovplyvnia dojem zákazníka... tak to len toľko...
Odpovedať
no a vlastne ja odchádzam smer Praha... tak sa majte pjekne zatiaľ :-) dúfam, že si ako suvenír z prahy neprinesiem tú ich žltačku, čo tam majú :-( :-( :-( tak pekný deň všetkým...
Odpovedať
Profilova fotka
zelam vsetkym pekne chladne ranko... a ljenocke peknu cestu do prahy a stastny navrat... ja dnes idem na sluzobku do Ba, ale total sa mi nechce... uspokojuje ma len to, ze si na spiatocnej ceste - snad - stihnem skocit do ikea... minule som tam obhliadala krasny kobercek do kuchyne - fialovej farby... kuchynu zatial novu nemam... len plany su :-) tak pekny den... vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
Teda, cerler, to je odvaha, zariaďovať neexistujú kuchyňu ;-) :-)
Odpovedať
ahojte, miska, aj ja uz mam korenicky a taky velky dreveny tanie do kuchyne :-) a kuchynu zatial nemam :-) niekedy sa neda nekupit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte: baby to j e OK, ja mam kamosku,ktora este ani poriadne nezacala stavat doma a uz mala pokupene zaclony na okna ! he he. Aj ja vselico kupujem dopredu. aj ked vacsinou len drobnosti, ale napr. chladnicku som si kupila 3 mesiace pred stahovanim, takze mi tonila u nasich v kuchyni na prazdno.... ale bol akcia, tak nekup to! :-D
Odpovedať
ahojte babulky.. dens ma caka narocny prac. den..uz som polietala celu trnavu, davam si kavu a potom idem makaaaat...drahy potrebuje s niecim pomoct... aj mne sa stane niekedy,z e mi neico padne do oka a aj ked to zrovna nepotrebujem tak si to kupim.. @cerler - ikea - aj ja ju mam rada...hned by som si vedela zariadit, ci izbu, ci byt, ci kancelariu, ci obchodne priestory...lenze moj chlap je zasadne proti ikea...a tak nemame nic...chodim sa tam pokochat a sem tam kupim nejake drobnosti...stuplik sa pred rokom zamilovala do takeho krutiaceho zatvaracieho vajicka - kreslo...uz pred rokom som jej ho chcela kupit knarodeninam...moj chlap ofrflal...tento rok som sa ho nepytala...jednoducho som sa dohodla s mamickou a skoro svokrou a vajco je...a aku z neho ma radost...truba som bola,z e som to neurobila vlani, lebo z neho vyrasta...je jej akurat...ale za tu radost v jej ociach mi to stalo...
Odpovedať
babby, som sa teraz tak nasssssrrrrr....dila ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( tak ten moj mi povie, ze tu robotu, s ktorou potrebbuje pomoct, spravime spolu a on si cita a fajci a hra sa na pc...no slahne a roztrhneeee ma ]-( ]-( ]-( ]-( nemam tucha, co chce, aby z toho bolo...teda viem, co chce, ale ja to skratka nevidim, tak to neviem spravit...jednoducho nevidim...ako mam namalovat nieco, co nevidim...a k tomu ma rozbolela hlava jak kona... ;-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lomnicka, dýchaj, dýchaj!!! A otvor na chvíľu okno. Studený vzduch v nervoch pomáha...
Odpovedať
Profilova fotka
taaaaak som uz z BA doma... teda v praci... a kupila som si v ikea ten kobercek 65/100cm - tmavofialovy, ale v reale je ovela krajsiii... http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... michala: kuchynu mam uz naplanovanu - a predstava je ... takze doplnky dokazem podla tej predstavy kupovat dopredu :-) mam v plane mat v kuchyni obklad vo fial. farbe... mam aj vzorku doma... kuk moj album na modra strecha - kuchyna...
Odpovedať
@ljenocka no moja, asi viem presne, s ktorym ''mladym muzom'' si sa bavila........... na druhej strane, bavit sa o tychto veciach s casnikom...........hmm, chyba prevelka, aj do buducna na nete je cislo na mobil. je to na pani Majitelovu, s nou treba hovorit a uvidis, nic take sa ti uz nestane. este mu mozes zavarit, ked jej povies tutu story...................
Odpovedať
Profilova fotka
JA som sa sťahovala 11 krát a tak som "vychovaná" a dopredu od tretieho sťahovania nič nekupujem, lebo real bol vždy iný ako predstava. Tak preto to považujem za odvahu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ajooooooooooojteee, no boli sme v Romantiku...a som z toho uuuplne ze nadsenaaaa :-D v porovnani s pristupom a cenovymi relaciami vo Phoenixe je Romantik na uplnej inej urovni...pocnuc jednanim milej a sympatickej pani prevadzkarky...naozaj sme boli milo prekvapeni a samozrejme spokojni...asi uz nebudeme velmi rozmyslat nad inymi priestormi :-) a priatel mi dnes kupil malilinkatuckeeeho zakrsleho zajacika, tak sa tu teraz z neho vytesujem....juuuuj...az na to pocasie bol dnes kraaasny den, vsak? :-)
Odpovedať
@cerler je pekny...teda farba na monitore sa mi paci...som dumala, ze tiez kupim koberce do detskej...teda jeden vacsi a okolo tieto...viacej a tak ich nejak poprilepovat na dlazku... http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... s tymito http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... este neviem... ked som pisala o tom kresle,t ak som myslela toto... http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... dnes som konecne kupila latku na potiahnutie skrine..ale zabudla som na polystirenove dosky...takze este chvilku skrine pockaju... @michala dychala som, dychala...aj burka sa spustila... @sasettka to je super...ten romantik... do phoenixu som odmietla ist minuly tyzden s drahym na kavu...takej zenskej trzbu robit nemienim...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) pekny piatok vsetkym :-D lomnicka, sestra ma tie koberce v kupelnich a su velmi lahko udrziavatelne, ja koberec nemam ani jeden, ani nebude, ale ked su deti je to asi ine :-) inak kotol stale nie je sprevadzkovany 8-( takze nestahujeme :-p k Romantiku - mali sme tam 2 oslavy, bolo tam fajn a lacno, ale v poslednej dobe nezvladam to ich "podnikatelske baroko", tak radsej Prestige, ale viem, ze tam velmi chvalili to, ze je tam pekna zahradka na fotenie a dokonca aj sobas vonku tusim sa tam da mat ;-) pekne miesto :-)
Odpovedať
bebecko no, tá pani na telefone s ktorou sme hovorili tá bola veľmi milá... ale vieš, nevedela som, kto to je.. a ten mladý muž na nás s takou samozrejmosťou vyblafol, že on je kompetentný hovoriť s nami o svadbe.... no tak sme hovorili s ním.... ale to už je teraz jedno.... už máme po svadbe a najbližšie dúfam ďalšie priestory na nejakú rodinnú oslavu hľadať napr. na moju 50-tku a to je ešte ďaaaleko, ďaaaleko :-) fuj, baby, tak som sa včera opila, že až hrúza..... teraz mi je strašne zle.... ešte sme s kolegami v prahe zapíjali moju svadbu... a veru sme ju poriadne zapili. tak teraz vyzerám jak vyzerám, v puse mám jak po žatve /tak vyprahnuto/ a cítim sa ako keb ma v noci prevalcoval parný valec a potom sa zbadal, že ešte hodí aj spiatočku, tak som prevalcovaná dvakrát... ešte šťastie že dnes nešoférujem domov, lebo to by ma zabilo.... ešte teraz mám určite zbytkového alkoholu na rozdávanie.... :-) :-) no čo už, človek je tvor nepoučiteľný :-D tak pekný piatok všetkým a aj následný víkend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni :-D :-D :-D gratulujem, nezavidim ;-) :-D :-D stastnu cestu, nech si na vikend v pohode doma :-) baby, ja uz len dnes a v pondelok v starej praciiiiiiiiiiiiii :-D x-)
Odpovedať
ahojte babulky... stuplik je chory :-( , takze vylet do bratislavy na inchebu na vystavu a do ikea sa nekona :-( a tak sa vsetko ostatne odklada a mame pyzamovu kulturu...do kelu, ja tak neznasam toto obdobie az do marca...fuj ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ... @ljenocka 8-) ty si cislo...stastny navrat domov i do "normalu" @hanka_april ved prave preto som ich chcela, ze hodis do pracky a farebne to tak trocha ozivi miestnost...lebo chcela som, ze ich kupim viac farebnych a poskladam do jedneho...lenze dcere s zapacil jeden koberec za 18 tis, co som povedala, ze eee, aj ked je nadherny a tiez by som si ho chcela dat do detskej...hladam riesenie... tak sa drz tie posledne dva dni... ;-) @michala so stahovanim si teda lepsia ako ja..aj ked (ak nepocitam stahovanie na intraky tak ja som sa stahovala 6krat...
Odpovedať
Profilova fotka
Lomnicka, máme rovnaké pocity. Neznášam tieto päšte a dažde a zimu. a navyše mám takú divnú alergiu (jednu z viacerých), vraj alergia na chlad. A vidíš, hneď ako sa ochladilo, už som druhý krát chorá. Leni, u nás sa hovorí, že v puse mám ako v polepšovni - tak hnusne ta trest. sasi - áno, v Romantiku robia v záhrade aj civilné obrady. Ďaleko nie je ani kostol (30 metrov), tak sa to dá aj spojiť aj s cirkevným sobášom. A navyše majú od júla nového farára. Strašne sympatického a normálneho a vysokého a tmavého.... ;-) Hani a to nemáš ani nárok na zvyšok dovolenky, keď makáš až do posledného v mesiaci?
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, tvoja dcera ma oko na veci ako ja :-D ked sa ma hocikto opyta na nejaky vyber, ci uz sa v tom vyznam alebo nie, vzdy ukazem na to najdrahsie co maju v ponuke...ma oko :-D a nemozes jej na neho nasetrit na vianoce a napr. sa zlozit s babkami? :-| aj ked pre take dievcatko sa asi koberec ako darcek nerata,ze? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
miska, mam este 3 dni dovolenky ]-( ale som minuly tyzden treskla u sefky dvere,lebo mi zacala robit vycitky,ked som si to chcela vybrat, ze ona ukecala hlavneho sefa, nech ma pusti hned tento mesiac a ja sa vyberem na dovolenku a s nicim nepomaham,ze ona na mne vidi, ako uz o nic nemam zaujem a kaslem tu na to...bla bla bla ]-( no tak som zostala chodit, ale manzel mi tiez "nadava", ze on by sa na to vykaslal,ze co mi preplatia, na tom nezbohatnem a mohla som byt 3 dni doma a oddychovat :-| keby sme mali ten kotol a chceli uz stahovat, asi sa zatnem a vyberiem si ju, nech sa sefka aj pos....tazuje, ale ked este nemame to kurenie....uz kaslem na to...a to chce clovek odist v dobrom.... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, ved ani mne sa tam uz velmi nechce chodit....ked som sa o pani prevadzarke dozvedela to vsetko... :-) a ozik, to kreslo u Ikea je superneeee :)))) a co sa toho podnikatelskeho baroka tyka...nuz, vola sa to Romantik, tak ludia od toho ocakavaju balustradky a podobne vecicky...z arch.hladiska Prestige proste nema chyby....ale ked chce moja rodina hoooold romanticku svadbu...tak to tam zvladneme:)) a aj ten sobas vonku mi ukazovala panicka na fotkach, velmi pekne, velmi :)))) a kostol som videla, peknucky...a bez sympatickeho, normalneho, vysokeho a tmaveho fararka si obrad ani nedokazem predstavit :)))))...joj, bezim do skoly....a teda dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! Hanka, to je blbe, ale asi by som s tym uz tiez praskla.. kaslat na nich.. inak,aj ja mam take oko na dobre veci !! Raz sme boli v Kike a tam taky koberec veelky a kráásny a ja ze ten chcem.. !! a cena? len nejaky 150 000,- !!! Nuz tomu sa povie vkus ! :-D a stava sa mi to bezne ... Sa uz tesim, ze dnes pride Danko, hurááá ! a mozno pride aj skor a bude so mnou v praci , kym neskoncim :-) Aj slnko zacalo svietit, tak sa vytesujem... Milujem piatky pred vikendom, konecne sa rano vyspim dva dni... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hani, ja som tiež v jednej práci robila do posledného dňa do 16,30. Na druhý deň som nastúpila v novej práci. Ani som nepindala, hlavne, že som tam skončila. Tak to chápem. Inak zažila som, že ľudia vo výpovednej lehote to flákali parádne, dokonce ostávali doma a to vieš, najprv s aim písala dovča, potom A a čo, mali sme ich vyhodiť? Veď aj tak končili. Preto kobúk dolu, že si výkonná, aj keĎ ste sa rozlúčili.
Odpovedať
Profilova fotka
sasetka, tak ked to ma byt romanticka svadba, tak bez Romantiku to nepojde ;-) :-) miska, ved to ma nastvalo, ze ja nie som typ, co vedie zivot "po mne potopa" a toto mi povie a navyse mi normalne davaju nove veci rozbiehat ako by som tu bola este rok...ja som typ,ze si moze o mne mysliet kto chce, co chce, ako vyzeram, aka som, ale ked niekto zacne kritizovat moju pracu /navyse ked nema preco ]-( / tak na to som jedovata brrrr ]-( :-D inak alergia na chlad v nasich pasmach je dost na kočku, nezavidim :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: tie koberceky su pekne - ja som kupila na novy dom detto ale v prirodnej farbe - je bledohnedy - detto ako nase nove obkladacky... aspon to som kupila k realnemu priestoru, kt. sme stihli uz urobit... hrozne pocasie - vcera - vsetko ma boli - taka chripkova nalada... ani sa mi dnes nechcelo ist do robotky...
Odpovedať
Ahojte babule, zas vam sem po case trochu nakukujem... :-) Pozeram, ze ste nadsene vsetky Romantikom...no neviem, neviem... :-N Ja osobne by som sa prilis netesila, aby som nebola potom sklamana...(z vlastnych skusenosti)... :-N :-x Hani, akym Korejcom si sa to upisala? =-) Teda ja len tak zo zvedavosti, aj ja pre takych pracujem... ;-) Aj ked u mna to vyzera tak, ze sa tam uz dlho neohrejem... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mexx IP :-)
Odpovedať
@hanka stuplik ma vkus, farebne citenie, oko...niekedy nechapem, kde sa to v nej berie..ale tesim sa z toho...snazim sa to rozvijat...vcera sme jej kupili noznicky..nie ze by nemala, ale tieto nie sui zdedene, su nove a dobre strihaju..a tak tu mame "konfety" roznych tvaroch a tak...malovat maluje s vodovkami uz odkedy dokazala chytit nieco do ruky...a co, ked je vsetko zabrblane (vidis, teraz mi napadlo, ze vcera tiez pomalovala pulover, musim oprat)...a odkladame tie jej vytvory, ktore si aj pomenuje... a co sa dovci tyka - no by som sa jej tam na to...co ty s tym mas, ze ona ti nieco vybavila...nemusela..chcela...nechapem, preco ludia potom takto vydieraju...mna, ked z jednej prace nechceli pustit a vydierali ma, urobila som to iste...povedala som, ze pojdem na pn a ze mi budu musiet platit a este najst aj nahradu za mna a platit tej a ked este pritlacim, tak aj odstupne vydupem, takze to pre nich velmi ruzovo nevyňzera...a zrazu vsetko slo a bola som volna...a teraz, ked som odchadzala, tak to tiez bolo strasne...ale nedala som sa... ked najdem ten paradny koberec, tak ho sem prilepim...
Odpovedať
@michala najlepsie je vposteliiii...aj na mna cosik lezie...pred dvoma dnami sme boli totiz na odbornom vysetreniv poliáklinike..ludia, to je taky zhluk bordeluy - myslim bakterii a virusov, ze vzdy, ked sme sli na nejake odborne vyswetrenie a boli sme zdrave, tak o 2 dni sme zalahli...poliklinika je jedna z mala otrasnych najostrasnejsich budov, ake som kedy vo svojom zivote zazila...je to udova s tak zlou atmosferiou, ci ako to mam napisat...fuj...by som ju zrovnala so zemou..a nepomohli tomu ani nove navigacne tabuel...architektovi by som dala nielen po prstoch, ale aj po gulach...a tomu, kto to odklepol dozivotne byvanie v tej budove... @katrin21 tak asi sme sa tiez pozerali na jeden a tentýž koberec, lebo mne sxa tiewz pacil v takej cene..ale bol fajnýýý... @mexx ahojcek...tak ako? fotky nemvyvesis? @cerler najdu sa pekne vecicky v tej ikea...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?