Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ahojteee :) ako sa mame? co noveho? pozeram tema s nemeni ;-) ;-)
Odpovedať
michala: wow .. dik moc, kde na to chodis? ty si iny expert ;-) :-o a tie obecne urady .. oni maju z toho zisk nejaky, ci im je to kvazi jedno, a preto sa nejak nestaraju dalej o tie saly?hmm .. zaujimave
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, že majú zisk. Účtujú si prenájom sály a zariadenia (kuchyňa, stoly, obrusy...). Vieš, ale investícia do budovy sa očíta na milióny a ten zisk je len prilepšenie do rozpočtu obce. Obce sa stále snažia robiť nejaké akcie - svadby, stretnutia, plesy, oslavy, tanečné zábavy, ale pri konkurencií reštaurácií, je to dosť ťažké. Koľko budeš mať hostí?
Odpovedať
kulturak spacince... tmave, hnede, namakas sa pri vyzdobe i odzdobovani a ukladani stolov a tak...tancuje sa fajn, uz neviem, ci parkety, alebo lino...strop vysoky, po bokoch saly su akoby take vyvysene sedenie...oddelene od sedenia dole...toalety - no co si udeme vypravat..a vobec dycha to tam socikom...co sa tyka kuchyne, neviem ako je to organizacne a kucharky a tak..ale edlo, ktore nam predlozili bolo dobre...tusim je tam aj nejake podium, tam mala nevesta vylozene kvety v kybloch - urobilo to za nimi peknu kvetinovu stenu...
Odpovedať
este neviem presny pocet hosti, este to tak nenahli, robim si len predbezny prieskum, radsej nech som dostatocne informovana v predstihu :) :-)
Odpovedať
ahojte baby, ufff, ja vas teda tiez nestiham citat a mam tooolko prace :-( keira, zrekonstruovany je kulturak v obci kaplna, je celkom pekny a velmi dobre vedia uvarit v kulturaku v jablonci...
Odpovedať
Profilova fotka
keira: ja to tam moc este nepounam, ale na plese som bola v Špacinciach a v Červeníku. Špačince su klasický kulturák, po bokoch sú take vyvýšené miesta na sedenie( kvázi balkoniky...) nic moc.. Ale zato !!! keby ja som si mala vybrat salu, tak by som si vedela predstavit v Červeníku, ale nie je to kult. dom, ale je to taka sala, o ktorej by ste ani nepovedali, ze aka je super, lebo je to zvonka nenapadne a spredu je nejaka obycajna krcma... vchod je zboku a vnutri sala, da sa krasne vyzdobit a da sa clenit na viac casti, v tej druhej je aj bar a za nim este dalsia cast, kde sme my mali catering a teple jedlo... je tam aj podium, kde moze hrat hudba, ale nie je to obrovske podium... tak potom neviem, ci je to alebo nie kulturak, ked tam je to podium, ale ak ano, tak je velmi pekny. Vyzddobu ma majitel na zapižicanie, my sme boli uchvatení ... odporučam.
Odpovedať
Profilova fotka
z vyzdoby mam aj nejake foto, ale nejde mi sem vlozit... steny su klasicke, ale ciste a su tam pekne sifonove zavesy... na zemi je klasicka volakedajsia dlazba, ale ked je ta sala cela vyzdobena tak je krasna.. my sme mali vyzdobu zelenkavo zlatu, no proste mam odfotené aj stoly, ale nejde mi to sem dat.,.. tak jedine poslem mailom... vidno aj to podium.. ale na fotkach to nevyznie, vyzera to obycajne... skutocnost bola fakt pekna
Odpovedať
Profilova fotka
to co spomina Katka je znama miestnost, mali tam svadbu 2 moji znami a chvalili....ak by si chcela viac,mamina bola jednemu tam vinsovat by som ti vedela zistit viac...
Odpovedať
ahojte kočky ako sa máme? miška: čo ťa manžel v noci nezohrieval? :-D hanka: ty zajtra nastupuješ do práce?
Odpovedať
breeee ranko... 8-( sa mi chce spaaat...boli ma hlava... :-( mam hlad =-)
Odpovedať
@lucia ahojcek..ako sa ti dari? u nas okrem choroby nic zaujimave :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte kocky, dakujem za info ako si taK matne spominan, myslim, ze saluv cerveniku poznam .. je celkom fajn, ale mala, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, uz som v novej praci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. ja len tak na skok. musim sa postazovat, ze mame teraz v sobotu svadbu a ja som ochorela. angina jak vysita. tak mi doktorka nasadila konske davky penicilinu a utekam naspat do postele. tak nam drzte v sobotu palce. kto by mal zaujem prist mrknut, sobas je o 15:00 v univerzitnom kostole (v Katedrale sv. Jana Krstitela) v Trnave. Majte sa krasne...
Odpovedať
smejulienka, tak ti drzim palce, aby si rychlo vyhnala bacila a v sobotu sa citila co najlepsie, aby si si svoj svadobny den mohla uzit ;-) vela stastia.
Odpovedať
hlava pobolieva, vystrojila som draheho na sluzobku, varim dietnupolievku pre stuplika... @hanka a ako v novej praci? @smeji nezavidim chorobu, sak aj okolo mna nieco lozi, hlavne, ze beham bosa...stuplik ma virozu...vyliec sa a potom supna svadbicku...ja v sobotu nemozem... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby.... ´ja sa nudiiiiiiiiiiiiiiimmm :-| a tiez ma boli hlava uz od vcera vecera.... smeji, vyliec sa rychlo.. drzim palce na sobotu ;-)
Odpovedať
baby, asi na mna lezie depka...hrabem sa totiz vo vianocnych ozdobach a inspiraciach na nete... =-) no a lietam ku krpcovi...a k sporaku...
Odpovedať
smeji drzim palecky at sa stihnes jako tako uzdravit. a snad sa mi podari aj prist ;-)
Odpovedať
smeji tak nech to všetko dobre dopadne a hlavne sa vylieč :-) :-) . lomnicka vy ste už zase so štuplíkom choré?? jéééjda, vy si teda v tejto oblasti fakt "užijete" :-( :-( dominika a ty už si natrvalo doma, či pôjdeš ešte do práce?? Ja by som hneď zostala doma... viem, že aj ja by som sa nudila, ale čo už... elanor, hanka čo nová práca?? pozdáva sa Vám?? Ja nejak v poslednej dobe neviem, kde mi hlava stojí. Je to hrozné. Už nestíham v práci ani to, čo som stíhavala... a to som tu čím ďalej dlhšie... vždy ku koncu týždňa som už totálne "rozbitá" a čakám na víkend. Ten prefrčí jak rýchlik a zas do práce.... Dnes našťastie nepracujeme, vyrážame na Teambuilding niekam na Moravu. Síce sa na to neteším, ale stále lepšie než pracovať.... Budeme sa dúfam zase šplhať po stromoch ako minulý rok, a stavať plte a riešiť sudoku... je to jak pioniersky tábor :-D :-D . No nič... idem si ešte kúpiť nejaký časopis na cestu, nech sa nenudím. Zcela výjimečne nešoférujem, tak sa vychutnám cestu... tak pa baby, pekný víkend, smejulienke krásnu svadbu, moc si to uži, smeji, lebo to ubehne jak voda... lomnicke a štuplíkovi skoré uzdravenie, dominika - pozdravuj fazulku v brušku :-) ... a tak.... pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Ljenocka, ja uz ostanem doma stale, nepojdem do prace.... teraz by som to nezvladala vobec, uz ani cestovat a nahanat sa - kedze mi byva zle... a neskor, ked uz bude aj brusko stale vacsie tiez urcite sa nebudem stresovat ani cestovanim ani pracou. Niekedy sa naozaj nudim, ale ja to zase vydrzim :-) a okrem toho, zachvilonku mi kamaratka dokonca aj 3 kamaratky rodia, takze budem chodit na navstevy.. cas mi utecie :-) a uz pomalinky aj mi budeme zariadovat a kupovat a tak... :-)
Odpovedať
ljenocka zmurk do IP
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) mne sa v novej praci zatial velmi paci, dnes som bola uz aj s korejskym sefom v banke vybavovat a vsetko sa ucim, stale sa nieco deje :-) no paradaaaa, ziadna nuda a stereotyp, den mi prebehne ako minutka :-) este nam aj v jedalni dobre varia ;-) :-D cez vikend sa asi stahujemeeeee huraaaaaa :-D :-D nedokazala by som byt doma, booooze, 9 mesiacov :-D, potom rok, potom zrazu 2...wow :-D...clovek naraz zisti,ze je 3 roky doma a co teraz? no vela zien si vyberie druhe dieta a dalej doma...ja by som asi zomrela, keby som videla ako sa vsetko okolo mna hybe, vzdelava, plni ambicie a ja stale stagnujem....je to kazdeho osobna vec, ale ja by som sa citila strasne mimo diania....brrrrr :-D....tak divne nepotrebne... :-S viem,ze dieta ma kvazi potrebuje, ale do konca zivota by som nemohla byt na materskej a zacinat v 30, 35-ke odznova kdesi na obycajnej pozicii v praci,ked uz v tom case mozem byt uplne inkde, a pritom mat tiez aj deti....len to chce trosku sebazaprenia a nesebeckosti v tom,ze by som vsetko nechavala na manzela a asi aj trosku akcnu povahu a dobre manazovanie casu + samozrejme hrdost a tuzbu po sebestacnosti :-) ....ale kazda mame ine predstavy o zivote... x-) :-D ...baby drzim Vam vsetkym palce x-) uz sem asi nebudem mat cas velmi chodit, tak vsetkym drzim palce pri plneni snov x-) ale piste co mate nove, budem mrkat ;-) pa
Odpovedať
cafte tak pred chvilou nam pod oknom prevalcovali nejake decko... :-( dufam ze to nebude nic vazne. zobrala ho sanitka ale nevyzerao ze by mu neco bolo, skor asi riadne v soku a mozno trochu uderene. najhorsie natom je ze to bolo na prechode... zase nejaky blazon ktory sa urcite neviem ako ponahlal... snad to pre neho bude dobre ponaucenie do buducna, aby daval lepsi pozor ked bude sadat za volant...
Odpovedať
Profilova fotka
Čute kočky, ako cez víkend? Domi, ja ti to plne schvaľujem, v dnešnej dobe nie je nič také dôležité, ako zdravé dieťa. Mala som 3 kamošky, všetko bankárky a kvôli nervom svoje prvé dieťa potratili. Jedna dkonca na konci piateho mesiaca. Bolo beho jedného roka. Teraz, keď sa všetko chystá na euro je to náročnejšie a nervy väčšie. A potom na bankovkách a tej kope papierov je plno baktérií a všelijakého svinstva. Lucka, mňa nezahreje nik. Ja stále spávam v ponožkách a v zime aj čiapkou... ;-) Lomnicka, to nie sú depky, to je nedostatok slnečného svitu. Ja sa ráno nasvecujem pod neónkou a stimulujem očný nerv, aby som bola "normálne" a funčná x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. michala, dakujem za podporu, ja som toho isteho nazoru.. pre mna je dieta dolezitejsie ako kariera.. nie som karieristka a navyse ak by som si nemohla dovolit ostat doma, tak samozrejme nezostanem. ale kedze si to dovolit mozem, tak nemam nad cim rozmyslat... a samozrejme ze prijem mam zabezpeceny, a nenechavam to len na manzelovi ako pise Hanka... ach....
Odpovedať
Profilova fotka
dominika: ale ved Hanka to uricte az tak nemyslela ;-) . Ja osobne, by som sice asi tiez nechcela byt uplne cele tehotenstvo doma, ale na zaciatku by to bodlo, aj na konci... no hadam sa aj nam podari coskoro... Ja ti doprajem to ranné vylihovanie, ja cim dalej tym viac nemozem rano vstat... a to sa ma v oktobri menit cas... uz teraz mam z toho depku.... Inak, minuly tyzden som si " odbila" tie dve obrovske oslavy v praci, vo stvrtok som bola v DK do 22.00 a v piatok na oslave Dňa Energetiky do 1.30, cela som bola upachtena , co som behala hore dole, a hoci som hosteskam iste veci vysvetlila aj 5x, jedna to aj tak nezvladla.... ale co uz, zase dokonale to nie je nikdy. Kecala som s Marcelom Palonderom, dosiel s takym steniatkom ciernym (jak labrador, ale nebol to labrador) vola sa Aisha, fenka, a bola neskutocne nadherna a mila Palonder s nou behal po divadelnej sale, akoby sa nechumelilo.. anita bola taka rezervovanejsia, ale teda je to kočka. Palonder ale bol uplne v pohode, kecal s kazdym, bol prijemny a slusny. A Vlado Vondrák, co to moderoval zas priznal , že ma írskeho setra , ako ja, tak aj s tym sme si pokecali... takze aj trocha rozptýlenia od stresu bolo. No a vecer dosla moja laska a trochu sme si " trsli" pri zivej hudbe a popapali nieco dobre vi VIP saloniku... koniec dobry vsetko dobre... potom sme sa este trepali v noci o 2.00 do TT !!! ta´kze som zalahla okolo 4.30 a dospavam este teraz.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, mrknite sem: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... ďalšia skvelá nevesta v krátkych šatách. A z Trnavy!
Odpovedať
Profilova fotka
krasne saty... keby som mala silnejsie nohy aj ja by som to takto netradicne riskla :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?