Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
a... už išiel... super :-)
Odpovedať
vitaj ljenocka: ako sa máme? a manželský život?
Odpovedať
ahoj luci.. dobre, dobre.... manželský život je zatiaľ fajn... nesťažujem sa na nič :-) len ten "pracovný" stále "pokulháva".... :-) a ty ako?? čítam, že budeš mať druhú svadbičku.. to je pekné :-) . Si to moc uži. Si jedna z mála, ktorá bude mať svadbu dvakrát. Aj keď viem, že to nebude už taká "ozajstná", ale aj tak :-D
Odpovedať
vieš ešte stále je mi smutno, že to všetko je už preč...človek si to naozaj nestihne užiť....ale teším sa na novú etapu života akou je dieťa, ale neviem kedy to príde :-)
Odpovedať
veru, je to tak... je to len jeden deň, ktorý si človek nestihne ani tak veľmi užiť... škoda, ale asi tak to má byť... tak na tú etapu sa teším aj ja... tiež neviem, kedy príde, ale snáď skoro :-D sa naozaj všetky postupne tuším presunieme na témy materstvo a veci s tým súvisiace :-) . ale veď o tom je život... je to podľa mňa plynulý vývoj a tok života, že sa ľudia berú a potom majú deti..... ja sa na to teším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teda, Luci, úplne som stratila reč. Fakt druhá svadba? TO máš skvelé! Ja som práve na tú stravu narážala a na ranné rituály. Lebo toto je zvyčajne kameň úrazu. JA neznášam, že má budík na štvrž na šesť, potom ho každých päť minút necháva zase zvoniť, že ešte chvíľku môže ležať a trištvrte ho zaklapne a vstane. HneĎ začne veľmi zvučným hlasom hovoriť s kocúrom (bublík, pôjdeme a ako si sa vyspinkal a pampuklo, si hladný a podobne) a mne povie, aby som sa nedala rušiť a kľudne spala. Zvyčajne chdím spať po druhej, pol tretej, tak som naozaj šťastná, že posúva budík a dovolí mi nebyť vyrušovaná x-) ;-) Aj na stravu sme si museli zvykať. Ale keďže sa mu nepáčilo, čo som varila, lebo jeho mama to varila inak, tak má smolu a už niekoľko rokov varí on. No, bolo mu to treba?
Odpovedať
Páni moji... :-D ahojte :-D to som tu zasa prvá? Tá práca ma pekne zmenila. Ako sa máme? Ahoj Miška...Ja už popredu lebo viem určite, že nie som prvá... ;-)
Odpovedať
Miška neviem či všetko mužské pokolenie vychádza z jednej formy, ale ten môj je kópia toho tvojho. Vstávanie, kocúr to isté. Strava - Olivier nemá rád náš chleba. Neznáša keď moja mama varí na oleji. Čo mňa vie rozčúliť keď namáča bagetu do kávy a šálku poumývať nevie. Je to úžasné, keď to zaschne. Ale pohoda.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka? a na com mas varit??? ked nie na oleji...Na vode?? Vies co je ale zaujimave? Ze mu olej vadi a pritom... Danko bol viackrát svedkom toho, ako na veceri v Santa Lucii boli Francuzi z PG a dali si hranolky, na ne aj kečup, aj tatarku a ešte (!!!) si ich polievali olejom, co si my inak davame max. tak na zeleninovy salat !!!! a to uplne vsetci a ze po nich vzdy zostane taký svinčík, ze hruuuuza! Danko sa pozna v majitelom aj s casnikmi,robia si tam aj vianocne posedenia a tak.,.. takze to videl x-krat... a Samsung-áci ešte horsie... jak prasce..... Zozrali by aj vola, udene koleno + piate cez deviate... a servitky po jedle hadzu pod stol.. bordel. Mojmu drahemu inak nastastie velmi chuti, ako varim, akurat máva z niektorých jedál záhu, ale chutovo mu chutia... tak som rada.
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, Lucka, dneska si ma predbehla, od rána som pracovne lietala, ale už som na dnes dopracovala, tak teraz na MS relaxujem. NO, my sme sa prepracovali k dokonalosti - môj aj umýva riady. Nebol spokojný s mojim výsledom, robí to on. Mám síce myčku, tam umývam ja, ale aj do myčky to vraj musí ísť opláchnuté. Tak sa teraz postupne učí kde čo v myčke dať a do pár mesiacov opúšťam aj túto oblasť. Skrátka, systém, keĎ sa ti to nepáči a robíš to lepšie, tak si to rob. Alebo nekritizuj. ;-)
Odpovedať
Miška neuveríš môj aj perie a žehlí. Teraz to myslím vážne. Katrin: no Olivier neznesie olej aj jeho mama varí polievku a nepoužije tam olej. a keď treba niečo na oleji tak na masle prezident. ako keby mu nestačilo naše. Ten bordel je v ich povahe a národe.
Odpovedať
Profilova fotka
miska, ty mas teda ale odvahu, ze sa neboji, ze sa zabli a ujde :-)) :-D inak aj moj umyva riady, ked sme spolu tak prakticky len on umyva, ale dobrovolne... proste ma vzdy predbehne... iba ked nieco peciem, tak si to hned priebezne umyvam.. a ked treba samozurejme si vie aj oprat aj ozehlit.... aj ponozky si v ruke preperie kolkokrát, ked treba.. a ked ho obdivujem, tak mi povie: sak som od 14-tich na intraku bol sam... tak som sa musel naucit.. :-) lubim to aj za toto.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
este keby bol trochu viac usmiaty a vesely , bol by dokonaly.. ale kto by chcel dokonaleho., to by bola nuda :-D , tak ma obcas pekne nastve.. a asi aj ja jeho... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa nechcem chváliť. My sme spolu už 13 rokov a za ten čas mám doma sen väčšiny manželiek. Varí, pečie (!), perie, upratuje, žehlí, s radosťou vysáva, umýva a utiera riady, plní chladničku a mrazák - teda aj nakupuje. Skrátka obstará všetko okolo domácnosti. Navyše čistí nášmu kocúrovi záchodík a misky na žrádlo. Na mňa ostala spoločná chodba, výťah, garáž. Raz za 2 mesiace to ujde. Má aj neresti, aj hnusné zlozvyky jedináčka.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, baby. Ako sa mate na zaciatku noveho prac. tyzdna? Ja celkom fajn, cez vikend som bola pozriet segru v NR, bolo uzasne pocasie.. akurat som od nej asi chytila nadchu, tak teraz kycham... hadam to nebude nic vazne :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
Aho, Kati, idem sa vyvracať z podoby. Po 4 týždňoch rôznych druhov chrípok mám teraz nejakú asi črevnú. Zo soboty na nedeľu to začalo - asi od pol piatej do šiestej rána som 5 x nad misou, potom je kľud až do obeda, to znovu a večer zase. Inak je to v pohode. Dokonca to nemá súvis ai s jedením. Iba mi ide hlavu roztrhať asi pl hodinu pred tým. Teplota v normále, kašel v normále, tak neviem. Cpem sa kinedrylom, acylpirýnom a smectou. Hádam to prejde... A zdravím Lucku. Lomnicka, kde si? Dávno si tu nebola...
Odpovedať
Profilova fotka
miska, aj ja som rozmyslala, ze Marika tu davno nebola... No to ti nezavidim.. ale nechapem preco sa cpes kinedrylom, ked ten je na nevolnost v aute... myslis, ze pomoze? Nepomohlo by dat si niecoho tvrdeho? Smecta je zas skor na hnacku... taj si horku cokoladu a silny cierny caj, horky...
Odpovedať
ahojte ahojte ahojte :-D jedna nádchu, druhá chrípku. Hrúza. Jak staré ženy :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby,prosím poraďte,kde v Trnave dokážu pekne ostrihať vlasy a za koľko.
Odpovedať
Profilova fotka
Krisia, v tomto som neobjektívna, pani Erentová, studio Vivien na Podjavorinskej. Myslím, že každá ti tú svoju kaderníčku vychváli... ;-)
Odpovedať
krisia v trnave? p. Lovasikova... neviem kde mala salon, ale bola som spokojna aj v bratislave s par babami :-N
Odpovedať
Dobré ránko :-D ahoj Miška ;-) ako sa máme? ja som v práci a chce sa mi strašne spať, ale strašne. Kde ste všetci....Dominika, bambulka atď......
Odpovedať
ahojte: lucia a kde pracujes? mne sa tiez rano tak nechcelo ]-( a este k tomu taketo poco no hruza ]-( my sme zacali s manzelikom chodit do fitnesu, takze teraz mavame mensiu svalovicu :-) ale je to super a citime sa ovela lepsie a fit.
Odpovedať
ahoj. nelly - IP
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko. Ja od rána lietam po úradoch a som nacpaná kinedrylmi, aby som negrckala. ZAtiaľ sa držím. teraz sedím za PC a tešila som sa, že lucka tu bude a bude ma zdraviť... Už ma nebavia suché rožky :-(
Odpovedať
ahoj miška... :-D tak už viem ako sa máš.. a čo máš iné nove...
Odpovedať
Dobré ránko. Miška už ti je lepšie? Alebo ešte stále ješ suché rožky?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, nie, už si maslujem a včera som sa cpala aj špagetami - suchými a jablkom. Heč!!!
Odpovedať
ahojky babulky "moje" ;-) do konca tyzdna som v TT, a od pondelka idem na 4 tyzdne do BA na skolenia... podla programu to bude riadne nabity kazdy den, tak mi pls drte palecky at to zvladnem, vdaka :-)
Odpovedať
Dobré ránko. Ako sa máme? zasa v práci. Eli ty to zvládneš ;-) Budeme ti držať palce tttttttttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkttttttttttttttttttttooooooooooooo moc. :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?