Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • sasettka:
    ano, my sme mali v tej cene aj vyzdobu zaratanu a este aj prestieranie. ja teda neviem, mozno zdvihli ceny...

• smejulienka:
    dnes som bola v hoteli prestige aby som zistila tie ceny a je to tak,ako hovoris...900sk na osobu stoji jedlo a 150 na osobu vyzdoba...takze 1050 na osobu aj s vyzdobou..myslim, ze sa to fakt oplati...nemas nejake fotky tej saly?ako ste to mali vyzdobene?bola by som ti velmi vdacnaa 😉

• ahoj, a maju volny tvoj termin? tak to je super 😉
    fotky vyzdoby inak maju aj na svojej stranke...
    http://www.hotelprestige.sk/index.php?web=10&lg=sk&id=
    a inak, ted ma napadlo, ze ked som chcela svedske stoly, hned mi pani prevadzkarka povedala, ze by to bolo drahsie...ale sak, neeeeva 😉

• Sponzor fóra
  • sasettka:
    to prevadzkarka v prestige ?
    nemali sice volny termin 18.4., co sme chceli..ale o tyzden neskor...ale zarezervoval sme si to aj tak..no popzerame este aj inde...

• ano, ta pani prevadzkarka v Prestige...ze kebyze chcem ako dalsie chody uz len svedske stoly, tak sa to prejavi zvysenim tej ceny na osobu...o 100-200 korun..
    a kde inde by si este chcela ist pozriet?

• este kastiel v jaslovskych bohuniciach...neviem,ci mam ist este pozriet ZOS alebo Olympiu...

• nooo, to aj podla toho, kolku ludi chces mat...

• sasettka:
    tak okolo 50...normalen lutujem, ze sme to nezacali vybavovat skor..dobre robis, ze to vybavujete v takom predstihu...aj ked to mame az za pol roka, uz je toho dost poobsadzovaneho...

• no sak to...aj mne sa to zdalo az mooooc skoro na vybavovanie...ale nakoniec som aj tak zo 6tich sal mala uz 2 obsadene...skoro rok dopredu..
    a 50ludi vmestis aj do tej Olympie...ale musi sa nechat, ze Prestige je v porovnani s nou ci Zoskou na trosku inej urovni... 🙂

• no to si tiez myslim 😃 inak kolko mas rokov ak mozem vediet?lebo mne vela ludi hovori, ze som dost mlada na vydavane..tak ale ked sa lubime a chceme byt spolu navzdy...tak preco nie? 😃

• jeeeeeej, tak u nas to je tiez tak 😃 ja budem mat 1.septembra nabuduci rok 25, a svadba hned piateho...a priatel, ten bude mat 29...ale vobec na to nevyzera 🙂)) a ani spolu nie sme strasne dlho...ale jednoducho to tak citime..to je daco vovnutri nas... 😬
    a vy ste na tom vekovo ako?

• ja som teraz mala 22 a priatel ma 24..a zachvilu spolu budeme 2 roky...z toho uz rok a pol spolu byvame 🙂 a myslim, ze po svadbe sa skoro nic nezmeni..len si tak oficialne slubime, ze spolu budeme naveky 🙂

• to je peeeekneee 😉
    aj u nas to bude tak, ze v januari to budu 2 roky, co sme par...len spolu nebyvame...kazdy sme na opacnej strane Trnavy, ja Druzba, on Prednadrazie 🙂)) ale uz mame vyskusane spolocne varenie aj pozeranie telky...takze to su zaklady na spolocne byvane...a bolo to bezproblemove 😃 😃 😃

• a po svadbe planujete aj nejaky bytik alebo domcek?my by sme si chceli postavit dom..len sa bojim hypoteky..ako to bude..zadlzime sa na cely zivot..ale inak sa to v tejto dobe asi neda,ked nie sme milionari 😞

• noooo...priatel uz byva na byte...ehm...s jeho mamou 😃 tak zatial by som byvala tam, dokym si bud nenajdeme pre seba byt, pre nu byt...alebo nedame dokopy dom, co maju v Modranke...len by potreboval taku 2milionovu rekonstrukciu...takze hypoteky sa ani my urcite nevyhneme...ale ja este studujem...do 2010...takze az ked sa zamestnam...uff, toto beriem ako dalekuuuuuuuuu buducnost 🙂
    vy uz robite obaja?

• Sponzor fóra
  • ja robim aj studujem 🙂 a priatel ten len robii 🙂 takze uz rozmyslame o niecom svojom..momentalne byvame u nasich..nie je tu zle, ale myslim, ze by nam bolo lepsie, keby sme byvali sami 😃

• tak...to si asi kazdy par mysli...konecne sa osamostatnit 🙂)) no sranda to bude byvat so svokrou...ale ona je nastasticko zlataaaaaa...dufam, ze sa to po svadbe nezmeni 😛
    ale postavit si dom dakde tu v TT...no vela stastia...uz len ten pozemok tu najst a kupit za rozumnu cenu...to teda nie je lahka robota, ti poviem.. 😒
    a kde studujes? asi daco externe, co?

• nechceme priamo v tt, lebo to by nas vyslo naozaj dost draho..v okoli tt..a studujem marketing, na ucmke..externe, lebo inak by som nestihala..a ty kde studujes? 🙂

• ja studujem architekturu na STU v Blave...ted uz som nastasticko na druhom stupni, takze uz to nie je taky zabijak ako pominule roky... 🙂 praveze mi to skor pride, ze mam nejak az moc vela volneho casu 😃
    tak podte do Modranky, budeme susedky 😃 😃 😃

• noo, v Modranke by som brala 😃, len tam je to asi tiez dost drahe..tie pozemky.. my sme tak rozmyslali nad ciferom, vlckovcami, zavare..neviem este 😬

• no...asi tu nepojde o rozhodnutie, ktora z tychto dedin sa najviac, ale skor o to, kde sa najde pekny a cenovo pristupny pozemok, tak tam sa pojde 🙂)) a hej, mas pravdu...aj Modranka uz je draha... 😐

• presne taak 😃 ale mame v zalohe aj siladice, to je za surovcami,ak vies, kde to je...tam mame jeden celkom pekny pozemok...jediny hacik je v tom, ze je to asi 12km od tt...inak je to tam peknee,taky klud 🙂

• ehm, no, pravdupovediac, musela som to tu pozriet na mape, ze kde to je 😃 ale 12km este nie je az take hrozne...a mas to blizko do Serede, mozes si ist kupovat lacne napolitanky 🙂))))
    takze ty teraz len pozeras saly? take veci, ze kamera, foto..hudba, to ece nist?

• foto a kamera idem zajtra...foto chcem urcite bohunickeho..dufam, ze bude volne.. 😬 aa nevies o nejakom dobrom DJovi?

• hmmm, mam tu kontakt na jedneho...vyzera byt ok, len na mna drahy...a to len preto, lebo ja mam uz zivu hudbu...a tak uz DJovi necem davat nejakych 10tis..alebo kolko...ale vyzera f pohodke...ti poslem IP o chvilku...a ideme sa asi cez vikend stretnut s inym...som zvedava, co to bude za tyyypka 😃
    nooo...a s tym Bohunickym...to ti tiez drzim palce, ten tiez byva velmi rychlo obsadeny....

• Ahojte 😃
    Ako sa máme? Miška si tu?

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahoj, Luci, až teraz som prišla a zase odchádzam, mám veľa práce.

• sasettka, uz mam aj Bohunickeho zajednaneho 🙂 mal este kopu volneho 😃

• aaaaaaaale co?? hmm, tak to je fakt zaujimaveee 🙂)) tak super teda 😉 a kolko pyta? ci to je tajne? 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov